«
»

 Uudised (24)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
19/08/2017 17:20  Absolute Energy
«Absolute Еnergy»
Absolute Еnergy» on üks hüdroplasma vormidest, mille hüdratatsioonil*  kasutatakse maatriksina flaviite.**  See tähendab, et «Absolute Еnergy» on hüdroflaviit. Hüdroflaviidi esimesed variandid saadi kolmemõõtmelise hüdroplasma, mis koosneb kolmest erivevast kihist, millede spinnide orientatsioon on nii parem- kui vasakpoolse magnetilise momendiga, hüdratatsioonil. Sellega seotult viidi läbi arvukad uuringud, mille eesmärgiks oli võimaluste otsimine anisotroopsete mitmevektoriliste struktuuride, mis assotsieeruksid flaviidiga, sünteesiks. Tekkis uus, väga kõrge vaba energia- ja tasakaalutuse varuga hüdroplasma liik. Selline komplekt on elava organismi  erinevate vee vormide tarbeks tunduvalt harmoonilisem. Saavutati maksimaalne vektorite hulk – kuni 19 vektorit erinevates suundades. Peale selle rikastub selline kompleks heade struktuursete kroomi vormide gruppidega, mis on analoogsed profileeritud struktuuridega, mis on iseloomulikud klorofüllile ja hemoglobiinile.. Meie kompleks, mis on rikastatud kroomi vormsete gruppidega, neelab aktiivselt nii endogeense kui eksogeense päritoluga infrapunast kiirgust. Nii loodi uus preparaat «Absolute Еnergy». «Absolute Еnergy» regulaarne kasutamine annab võimaluse tõsta elava organismi bioenergeetilist potentsiaali, suurendab  immuunsüsteemi töövõimet ning vähendab tunduvalt patogeenset sensibilatsiooni mitmesuguste allergeenide suhtes. «Absolute Еnergy» parandab rakumembraanide läbitavust, mis väljendub eriti positiivse mõjuna kõikide organite ja kudede funktsioonidele. 5 - 10 tilka 30 ml biogeense vee kohta, milles on Water for Life, 2 korda päevas 30-50 päeva vältel on tõhus neerukivide profülaktiline kuur. Kui kusekivide haigus on alles algfaasis, siis lahustuvad selle ajaga ka väiksemad, alles moodustuma hakanud kivid. Analoogne efekt on täheldatav maksas – tema antitoksiline funktsioon suureneb 1,5 – 2  korda, ehk siis aktiveerub vereloome, lümfisüsteem puhastub toksiinidest jne. «Absolute Еnergy» kasutamisel suurenevad koestruktuuride elastsusnäitajad ja uuenevad hüdroplasma klasterid kesnärvisüsteemi ja perifeerse närvisüsteemi struktuurides ja see võimaldab tõsta inimese elukvaliteeti just vanemas eas.  «Absolute Еnergy» kasutamine imetavate emade poolt annab nende lapstele tulevase tervisegarantii.  Diateesi profülaktika, tugeva psühhosomaatilise staatuse taastumine, täisväärtuslik areng jne. «Absolute Еnergy» suurendab peaaju ja lihasaparaadi töövõimet. «Absolute Еnergy» pidev kasutamine ja naha pinna niisutamine alandab tursete tekke tõenäosust, puhastab keha radioaktiivsetest isotoopidest, kaob sügelus ja igasugused kosmeetilised defekti punetuste, pigmendilaikude, soolatüügaste jne näol. «Absolute Еnergy»  omab radioprotektori ning antikantserogeenset toimet ja see alandab onkoloogiliste haiguste tekkeriski tõenäosust.  
1.Teooria ja eksperimentaalbaas.
1.1. Uus toode «Absolute Еnergy» on loodud vees leiduvate kõrgbioloogiliste omadustega antientroopsete struktuuride eksistentsi teooria baasil.
1.2. On tõestatud entroopilise ja plasmalise (vabade elementaarosakeste struktuur) struktuuri eksistents, mis väljendub antientroopsete klasterite kaudu.  Klasterite orientatsioon sisaldab suurt hulka vektoreid (polüvektorlus). Selline anisotroopne struktuur omab antientroopset potentsiaali, mis alandab kogu vee integraalset entroopiat elavas organismis tervikuna.  
1.3. Hüdroplasma antientroopne klaster on vee struktuuride «ehitaja» rakumembraanides. Veestruktuuri defektide korral tungib polüvektoriline hüdroplasma ruumi, kus on need defektid tekkinud ning kindlustab rakumembraanide struktuurse terviklikkuse. Nagu eksperimendid on näidanud , suudavad polüvektorilise hüdroplasma klastersterid võrrelduna 3 ja 5 vektoriliste klasteritega, märgatavalt kiiremini ja kindlamalt defekte likvideerida.  
1.4. Eksperimendid näitasid, et klorofülli sarnased kromofoorsed kompleksid kindlustavad hüdroplasma klastereid vaba energia portsjonitega läbi selle, et neelavad infrapunast kiirgust lainepikkusega umbes 900 - 1000 nanomeetrit.
1.5. Infrapuna kvantidega rikastamine loob vundamendi flaviinidega rikastatud polüvektorilise hüdroplasma püsivaks tööks. Flaviinid on väga efektiivsed elektronide kandjad. Tekib energia akumulatsiooni efekt ja tema efektiivne migratsioon elava organismi anisotroopse veekeskkonna struktuurides suurte vahemaade ulatuses. migratsiooni efekt.  
 
 
2. Polüvektorilise «Absolute Еnergy» kasutamine.
 
2.1. Kaasaegne keskkond ja inimese organism on rikastatud oksiidsete agressiivsete vabade radikaalide poolt. Sellised radikaalid lõhuvad rakumembraanide pinnal asuvaid kõige peenemaid plasmalisi struktuure, millede kogupikkus täiskasvanud inimesel on rohkem kui 100 000 kilomeetrit! «Absolute Еnergy» kustutab radikaalide oksiidsuse ja agressiivsuse täielikult. Just oksiidsed radikaalid on rakusiseste ainevahetushäirete tekkimise põhjustajad. Hüdroplasma struktuuride kahjustumine radikaalide poolt tekitab häireid raku tööprotsessides, paljunemine sealhulgas. Organism kui tervik jäetakse ilma regulatsioonimehhanismidest, mis määravad oma enda rakkude paljunemise intensiivsuse. Tekib situatsioon, kus rakud moodustavad intensiivse paljunemise koldeid – see on see mida me nimetame hea- või halvaloomulisteks kasvajateks.  Regulaarselt 3 - 10 tilka «Absolute Еnergy» koos 50 ml biogeense veega (0,5 l vee kohta 5-7 tilka „Water of Life“ edaspidi - WFL) enne sööki 2x päevas vähendab kasvajate teket 2-3 korda.  
Kui on tekkinud esimesed kasvaja arenguprotsesside sümptomid, siis intensiivne  «Absolute Еnergy»  kuni  25 tilka 50 ml biogeenset vett koos WFL 2x päevas enne sööki on suuteline kasvaja halvaloomulise arengu seiskama. 
2.2. Kaasaegne inimene on suure radioaktiivsete alfa-, gamma-, beeta- jt kiirguste mõjusfääris. Inimene oma igapäevaelus satub pidevalt ioniseerivate kiirguste mõjuvälja. Tõustes merepinnast 3-4 tuhande meetri kõrgusele saab meie organism kuni kümnekordse kiirgusdoosi. Lennuk lendab 10000 meetri kõrgusel ja seal on kiirgusnivoo 5-10 korda kõrgem. Lendurid ja reisijad asuvad kõik beeta- ja gamma kiirguste mõjusfääris. 
Tuumakatsetused, uraanimaardlad ja maaki töötlevad ettevõtted, avariid tuumaelektijaamades – see kõik rikastab meie keskkonna radioaktiivset fooni. Radiatsioon on aga üks agressiivsete vabade radikaalide tekkeallikatest.
«Absolute Еnergy» on just mõeldud nende mõjutuste neutraliseerimiseks – ta on efektiivne vahend halvaloomuliste kasvajate tekke profülaktikas. 
2.3. Autoimmuunhaigused – kaasaegne nuhtlus: reumatoidartriit, põskkoobaste- ja bronhide allergilised põletikud, maksa tsirroos, veresoontes ja teistes organites toimuvad sklerootilised protsessid, lugematud nahaprobleemid nagu psoriaas jne; Laste aju arenguanomaaliad (autism, hüdrotsefaalia jt.), naiste suguorganite patoloogiad jne.  – nagu näitab kogutud eksperimentaalne kogemus, «Absolute Еnergy» aitab edukalt vähendada autoimmuunset patoloogilist reaktiivsust. 
«Absolute Еnergy» välispidine manustamine (reflektoorsed tsoonid, jalatallad, peopesad, kõrvalestad). Seespidiselt 3 tilka «Absolute Еnergy» 30 -40 ml biogeense WFL veega. 
Võtta sisse õhtul enne sööki 1 x päevas. Kuuri kestus 30 kuni 50 päeva. Puhkepaus 30-40 päeva. Seejärel kuuri korrata. 
Oodatav resultaat – maksa tsirroosi profülaktika, neerude töö paranemine, väikeste 0,5 - 0,7 mm diameetriga kivide lagunemine, kusepõie puhastumine, põie sfinkteri funktsioonide normaliseerumine. Regulaarne  «Absolute Еnergy» seespidine kasutaminesegatuna 30-40 ml biogeense WFL veega, loob tingimused sklerootiliste naastude morfofüsioloogilise baasi likvideerimiseks. Vähenevad arteriaalse vererõhu kõikumised, paraneb südamelihase troofika ja see loob aluse kogu südame-veresoonkonna töö normaliseerimiseks. 
«Absolute Еnergy» korduskuurid, kindlustavad südame-veresoonkonna süsteemi stabiilse funktsioneerimise nii keskealistel kui ka vanematel vanusegruppidel.  «Absolute Еnergy» saab kasutada ka tšakrate töö mõjutamisel - kanda «Absolute Еnergy» lihtsalt tšakra piirkonda, mida on mugav teha kasvõi vatitikuga. Vatitikk kasta sekundiks «Absolute Еnergy» sisse ja seejärel hõõruda intensiivselt kehal asuvat tšakra asupaika.  Moodustub rohekas-sinine, 5-7 mm diameetriga laik.  
Sellele laigule suunata hõõglambi valgus. Lamp peaks naha pinnalt asuma 10-15 cm kaugusel. Aeg 15 - 20 minutit.  Parim aeg protseduuriks on  1 – 1,5 tundi enne uinumist. Kõik ülejäänud valgus toas lülitage välja. Kuuri kestus 15-20 päeva. Paus 30 – 40 päeva. Aastas teha 3-5 kuuri. Sel viisil teeme me «Absolute Еnergy» abil läbi skleroosi profülaktika, parandame immuunsüsteemi struktuuri, vähendame autoimmuunseid reaktsioone ja arteriaalset vererõhku ning normaliseerime psühhofüsioloogilisi funktsioone.  
«Absolute Еnergy» on unikaalne põletikevastane vahend ja seda võib kasutada tonsiliitide ravis seespidiselt, kus 50 ml biogeense WFL vee sisse lisatakse 10 tilka  «Absolute Еnergy». Kuur kestab 3 - 5 päeva. Resultaat: mandlid puhastuvad mädast, kaob valusündroom ja keha temperatuur läheb normi. Retsidiivide tekke tõenäosus väheneb 2-3 korda.  
 «Absolute Еnergy» unikaalsed omadused organismi veestruktuuride stabiliseerimisel ja immuunsüsteemi töö stabiliseerimisel on suurepärased ema ja lapse tervise hoidmiseks. 
 
Raseduse ajal soovitame võtta 1 - 2 tilka «Absolute Еnergy»  koos 50 ml biogeense WFL veega. Tulemus: trasedustoksikoosi vähenemine ja lapse tugeva tervisliku seisundi formeerimine. «Absolute Еnergy»  koos biogeense WFL veega võimaldab tugevdada laste tervist, saavutada edu nii füüsikalistes kui ka vaimsetes distsipliinides, võimaldab edukalt adopteeruda sootsiumisse ja tugevdab tema närvisüsteemi. Kogemus näitab, et isegi rasked lapse aju morfofunktsionaalsed kõrvalekalded hakkavad erireziimil manustades, aegamööda normaliseeruma. Jutt on autismist, kui toimuvad sügavad muutused isegi pinnapealsetes reaktsioonides ja aju mõttetöö protsessides.
Soovitame alustada intensiivset manustamist 3x päevas 10 tilka «Absolute Еnergy» koos 30 ml biogeense WFL veega. Kuuri kestus 40-50 päeva. Puhkepaus 20-30 päeva. 3 kuuri aastas. Töödelda peas asuvat sahasrara tšakrat. Laigu suurus peab olema vähemalt 5 cm. Ning laigu mõjutamine 15-20 minuti vältel hõõglambiga. Resultaat: 20-30 päeva möödudes langeb agressiivne käitumine, , paraneb uni, tekib soov teha mingisugust tööd või tegevust. Jne.
«Absolute Еnergy» saab efektiivselt kasutada müoomide, tsüstide ja teiste uusmoodustiste  puhul. Selleks võib kasutada skeemi, mida on kirjeldatud metoodikate esimesel küljel, tilgutades 2-3 tilka mõlemasse ninasõõrmesse kõikide neuroendokriinsüsteemi profülaktiliste ja ravikuuride ajal.
 
V.M. Injušin,
Bioloogiateaduste doktor,
Kazakhstani Rahvusliku Al-Farabi nimelise ülikooli biofüüsika professor,
Biofüüsikalise ökoloogia keskuse juhataja,
Alternatiivsete meditsiiniteaduste doktor.
2017
 
 
*Hüdratatsioon on keemilise ühendi füüsikaline või keemiline liitumine (hüdraatumine) või liitmine (hüdraatimine) veega.
**Flaviit (Флавит) – valmistatakse dihüdrokvertsetiini, mille puhtusastmeks on minimaalselt 94%, baasil.  Inimese organismi ise dihüdrokvertsetiini ei tooda. Tema regulaarne tarvitamine ei lase toksiinidel ladestuda.  See ei ole kõikidest haigustest päästev imeravim. See on vaid üks tilluke võimalus looduse mõõtmatust varasalvest, mille vägi on meile seni veel kättesaamatu, kuid on saavutatav, kui oleme temaga harmoonias.
 

 
 

Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi