«
»

 Uudised (24)Uudiste arhiiv
Liitu uudiskirjaga
Teie nimi:
E-mail:

Uudised

Tagasi
17/04/2019 12:53  Poente. Tõhus toetus veresoontele.
POENTE bioaktiivne toidulisand – flavonoidide, proantotsüaaniidide ja vitamiinide С, Е, В6, В12 ja В9 lisaallikas.
  • Varustab organismi eluks oluliste B-grupi vitamiinidega ja E ning C-vitamiiniga,
  • normaliseerib mikrotsirkulatsiooni veresoontes ning aitab taastada südamelihase toonust ning normaliseerida rütmi.
  • tugev antioksüdantne toime,
  • tugevdab immuunsüsteemi,
  • parandab organismi kui terviku töövõimet.
Soovituslik kasutamine profülaktilistel eesmärkidel:
  • ateroskleroos,
  • krooniline südame-veresoonkonna puudulikkus,
  • stenokardia,
  • infarkt.
„Fermion“ pakub tervise seeria tooteid, mille valmistamisel kasutatakse kõige innovatiivsemaid tootmistehnoloogiaid ja informatsioonilist töötlust. Need tehnoloogiad baseeruvad torsioonväljade füüsikal ja vee mälu kvantteooriatel.
Teatud kindlate tootes sisalduvate elementide torsioonväljade ruumilis-sageduslikke karakteristikuid muudetakse molekulaar- ja atomaartasandeil. Neisse salvestatakse informatsioonikihid, mis tagavad iga komponendi kõrge bioloogilise aktiivsuse ning nende sobivuse organismis toimuvate loomulike bioloogiliste protsessidega. Tulemuseks on iga toote komponendi toimeefektiivsuse suurenemine. Läbi selle aktiveeritakse organismi võimekus regenereerida terveid rakke ning takistatakse kahjulike ainete ladestumist.
Preparaati võib kasutada pika ajaperioodi vältel.
60 kapslit / 0,3g.
Mass: 18g.
Säilivusaeg: 12 kuud, valmistamise kuupäevast alates.
Сертификаты на препарат ПОЭНТЭ: Свидетельство о государственной регистрации, Приложение к Свидетельству о государственной регистрации
 
Koostis:
Vitamiinikompleks "CustoMix HEART" (C, E, B6, B12, B9), viirpuu marjade ekstrakt, viinamarja kestade ekstrakt, viinamarjaseemnete ekstrakt, želatiin (kapsel).
Vitamiinid. Poente koostisse kuulub südame tööd toetav vitamiinikompleks CustoMix HEART™), mis kujutab endast vitamiinide  С, Е, В6, В12, В9 baasil loodud segu. .
Vitamiin C (askorbiinhape) – kiirendab ainevahetusprotsesse, tugevdab müokardi ning veresoonte seinu ning aitab vältida üleliigse kolesterooli tekkimist.
Vitamiin E (tokoferool) – antioksüdant mis takistab rasvade hapestumist. See kaitseb südame ja veresoonte kudesid kahjustuste eest.
Vitamiin B6 (püridoksiin) – normaliseerib lipiidide ainevahetust ning soodustab liigse kolesterooli lagundamist ning organismist väljutamist.
Vitamiinid B12 ja В9 (foolhape, folaat) aitavad ennetada südame veresoonkonna haiguseid. 
Nad kontrollivad kõrget kolesteroolitaset ja  kõrget vererõhku. 
Vitamiini В9 puuduseni organismis viib pikaajaline vitamiinide: С, В6 ja В12 defitsiit. Seetõttu kasutatakse neid tootes koos ning nad on teineteisele sünergeetikateks.  
Viirpuu ekstrakt 
Viirpuu õisi ja vilju kasutatakse nii ametlikus kui ka rahvameditsiinis laialdaselt. Nende koostisse kuuluvad sellised bioloogiliselt aktiivsed ained nagu flavonoidid, happed, makro ja mikroelemendid, pektiinid, vitamiinid A, E, C ja K. Nad stimuleerivad südamelihase tööd ning- vereringet. Läbi selle paraneb kudede, eriti aga ajukoe hapnikuga varustatus. Paraneb veresoonte seinte elastsus ja nad muutuvad tugevamaks ning pidurdub aterosklerootiliste naastude moodustumine.
Tal on veresooni laiendav toime. Läbi selle paraneb müokardi verega varustatus, väheneb spasmide tekkerisk, stenokardia ning õhupuuduse sümptomid. Viirpuud võib kasutada hüpertoonia ja arütmia korral aga samuti põletiku poolt kahjustatud sidekoe tugevdamiseks. Läbi südame töö taastumise soodustab viirpuu kogu organismi üleüldist noorenemise protsessi. 
Selle taime baasil valmistatud preparaadid, võtavad maha stressi ja -närvipinget normaliseerivad vererõhku ning ennetavad ateroskleroosi arengut. Viirpuud sisaldavaid preparaate kasutatakse infarktide ja insultide profülaktikaks ja müokardi tugevdamiseks ja veresoonte düstoonia korral. Lisaks veel kergekujulise tahhükardia korral. Spasmolüütiline toime alandab valulikkust stenokardia korral.
Viinamarja seemnete- ja -kestade ekstrakt.  
Viinamarja seemnetes leidub suurel hulgal kasulikke aineid: võimsaid antioksüdante, mis tugevdavad veresoonte seinu ning vähendavad kõrget kolesteroolitaset ja alandavad vererõhku. Nende toime on tugevam kui E ja C vitamiinil. Arstid soovitavad nii naistel kui ka meestel alates 40. eluaastast tarvitada viinamarjaseemnete ekstrakti ning seda just ateroskleroosi ennetamiseks.  
Lisaks suurele hulgale kõikvõimalikele kasulikele ainetele leidub viinamarjaseemnetes ka resveratrooli. See on unikaalne looduslik aine millel on lugematu hulk asendamatuid kasulikke omadusi: antioksüdant, seente vastane toime, immuunsüsteemi töö moduleerimine, antiagregant (ei lase trombidel tekkida), antiaterosklerootiline ja veel palju teisi toimeid. Ta alandab infarkti ja insuldi tekkeriske ning teiste veresoonkonna haiguste tekkeriske.
Alandab põletikke, soodustab kaalulangetust, parandab kognitiivseid funktsioone eriti just vanemaealistel. Uuringud näitavad ka kasvajatevastast toimet.
Resveratroolil on nii antioksüdandi kui ka fütoöstrogeeni omadused kuna tal on võime koostoimida östrogeeni retseptoritega. Menopausi ajal  võib teda kasutada kui östrogeeni asendajat. Ta on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib vabu radikaale ja aeglustab seeläbi vananemisprotsesse.  
Resveratrooli sisaldavate preparaatide tarvitamine parandab vere tsirkulatsiooni ning lipiidide ainevahetust. 
Resveratrool mõjutab insuliini taset ja ta võib olla efektiivne rasvumise ennetamisel. Uuringuid on tehtud diabeeti põdevatel loomadel. Rotid on näidanud, et resveratrool mõjutab hüperglükeemiat ning ta võib toimida nii diabeedi kui rasvumise ennetajana.  
Poente sisaldab piisavalt viinamarjaseemnete ja kestade ekstrakti, et tagada südame veresoontele tugev antioksüdantne kaitse.
 

Kommentaarid (1):

07.05.20 18:29 - Külaline

Soovin osta


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi