SI+ Balance Drink

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Balance Drink
Lahustuv apelsinimaitseline vitamiini-mineraalijook Kremni plus
(pulber 300g – 60 portsionit)
Räni, kaltsiumi, magneesiumi, kaaliumi fosfori, tsingi, D3 ja B-grupi vitamiinide lisaallikas.
100g pulbri energeetiline toiteväärtus 140 kcal / 580 kJ
Kasutamine: puista mõõdulusikatäis pulbrit (5g) klaasi; vala peale ½ klaasi 70-90 kraadist vett; oota kuni kihisemine klaasis on lõppenud ning sega hoolikalt läbi; vala peale külma vett vastavalt oma maitse-eelistustele.
Vastunäidustused: individuaalne talumatus toote komponentide suhtes, rasedus ja rinnaga toitmine, soole-seedetrakti haiguste ägenemisfaasid.
Koostis:
kolloidräni, kaltsium puuviljahapete sooladena (sidrunhape ja õunhape), kaltsiumlaktaat, kaltsiumglükonaat, kaltsium puuviljahapete sooladena (sidrunhape ja õunhape), fosfor ja kaalium dikaaliumfosfaadina, Vitamiinid B1, B2 ja B6, D3, tsinktsitraat, naturaalsed magustajad (fruktoos, stevia, iritriit), sidruni naturaalne aromatisaator, värvaine: riboflaviin.
Säilitamine: lastele kättesaamatus kohas, otseste päikesekiirte eest varjatuna, temperatuuril +5 kuni +25oC, õhuniiskusel mitte üle 75%
Säilivusaeg 2 aastat, valmistamise kuupäevast alates.
Tähelepanu, tegemist on toidulisandiga! Toidulisand ei asenda täisväärtuslikku toitu ega ole toidukorra asendajaks.
Valmistaja: OOO „KiZ“; ulitsa Vilisa Latsisa 6, korpus 1.  125480 Moskva, Venemaa.
www.balance-drink.ru


Mis kuulub koostisse.

1. Räni
Ränil on ainevahetusprotsessides väga oluline koht. Ta soodustab küünte ja juuste ning hammaste kasvu ning hoiab nad tugevaina. Ilma ränita pole võimalik sünteesida kollageeni. Räni mõjutab soolade ainevahetust, tugevdab immuunsust, neutraliseerib oksüdeerivaid- ja toksilisi aineid, ilma räni osaluseta ei toimi ka kaltsiumi omastamist. Räni muudab elastseks ja tugevaks nii veresooned, kõhrkoe, sidemed ja kõõlused ehk siis kogu sidekoe. Ta aitab taastuda närvisüsteemil ning on asendamatu paljude teiste mikroelementide ja vitamiinide omastamisprotsessides.

2. Magneesium
reguleerib vere happe-aluse tasakaalu, raku- ja rakkudevahelise ruumi vee-soola tasakaalu. Ta osaleb närvi-impulsside omastamisprotsessis. Ta on asendamatu neerude väljutusfunktsioonide protsessides ning  parandab soolestiku tööd. Aitab hoida vererõhku normaalsena ning võtab osa südame kokkutõmbe impulsside neuroregulatsioonis.

3. Kaltsium
Kindlustab skeleti õige arengu ja luude vastupidavuse. Ta kindlustab vere hüübivuse ning osaleb organismi immuunkaitse protsessides. Kaltsium reguleerib kõikide organite, lihaste ja kogu närvisüsteemi tööd. Kaltsium annab jõudu südamele ning lisab vastupidavust veresoontele. Ta osaleb intensiivselt rakkude jagunemis- ning kasvuprotsessides ning toitainete omastamisprotsessides.

4. Kaalium
mõjub soodsalt luude kasvule, koordineerib südame rütmi, alandab kõrgenenud vererõhku  ja reguleerib veresuhkru taset. Ta parendab hingamisfunktsiooni kroonilise astma ja bronhiidi korral. Kaalium kujutab endast profülaktilist lihas- ja liigesvalu vastast vahendit, aitab kroonilise väsimuse sündroomi korral ning migreenide puhul ja aitab normaliseerida premenstruaalse sündroomi seisundeid, vähendab kemo- ja radioteraapiate negatiivset effekti, tugevdab hambaemaili ja hamba kudet. Kaalium on vajalik, ennetamaks kaltsiumi ladestuste teket ning sapi- ja neerukivide teket.

  • Juuste tervis
  • Küünte tervis
  • Naha tervis
  • Soodustab kaltsiumi omastatavust ja luude arengut.
  • Vähendab luumurdude tekkeriske.
  • Stimuleerib immuunsüsteemi tööd
  • Tugevdab veresooni
  • Alandab südame ja veresoonkonna haiguste tekkeriske.
  • Tugevdab liigeseid, kõhrkudet ja sidekudet.

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi