Actinovo Liposoomne kvertsetiin (Toidulisand)

Actinovo Liposoomne kvertsetiin (Toidulisand)

30.00

120€ / liiter

Kvertsetiin kuulub looduslike polüfenoolide hulka ja toimib nii inimestele kui taimedele antioksüdandina ja vabade radikaalide püüdjana

Kirjeldus

Taimed kaitsevad end toitaine abil keskkonnatingimuste, nagu kiskjate ja UV-kiirguse kahjustuste eest. Inimesed saavad selle tervist edendavast ja antioksüdantsest toimest kasu mitmel viisil. Vabade radikaalide püüdjana vähendab kvertsetiin keskkonnast põhjustatud kõrvalmõjudest tingitud oksüdatiivset stressi. Oksüdatiivne stress tekib näiteks suure saastetaseme või allergia tagajärjel.

Toitainet leidub sellistes toiduainetes nagu sibul, õun, brokkoli või rohelised oad. Lääneriikide hinnanguline päevane toidukogus on vaid 20–25 mg, millest suure osa moodustab värskete puu- ja köögiviljade tarbimine. Nende toiduainete koore eemaldamisel väheneb kvertsetiini sisaldus, mistõttu põletikuvastane ja antioksüdantne toime on väga väike. Erinevate uuringute kohaselt on taimne aine biosaadavus peaaegu olematu. Positiivsetest omadustest kasu saamiseks soovitavad eksperdid täiendavalt tarbida toidulisandeid.

ActiNovo looduslik kvertsetiin pärineb Jaapani nööripuu õienuppude ekstraktist. Selle puu õisi kasutatakse traditsioonilises hiina meditsiinis rohelise tee ekstraktina ja paljudes roogades. Aine on tervisliku elustiili lahutamatu osa ning pälvib oma antioksüdantse toime tõttu järjest suuremat tähelepanu ka lääneriikides. Paljud arstid peavad kvertsetiini paljulubavaks aineks, mis pakub tulevikus looduslikku alternatiivi allergiasümptomite leevendamiseks.

Toitaine imendumise tagamiseks oleme kapseldanud taimset ainet suurtes annustes liposoomidesse. Võrreldes tavapäraste toidulisanditega, nagu kapslid ja pulbrid, on sel viisil saavutatav biosaadavus oluliselt suurem ja toime organismile tõhusam,.

Vedel ActiNovo toode on välja töötatud toitumisspetsialistide poolt ja sisaldab 250 mg looduslikku kvertsetiini 10 ml päevase annuse kohta.

250 mg kvertsetiini vastab 2 kg õuntele.

Toode on vegan, allergeenivaba ja kahjulike ainete vaba.

Vesi, fosfolipiidid, astelpajuekstrakt, kvertsetiindihüdraat, hapestaja (õunhape)

10 ml toodet sisaldab 250mg kvertsetiini

Pudel – 250ml

10ml/2 teelusikatäit – ööpäevas

SÄILITAMINE:

Kinnine pudel säilib toatemperatuuril ~26 nädalat.

Avatuna säilib külmkapis ~6 nädalat

 

NB! Tootja ei soovita toodet lastele ja beebiootel emadele.