Alchemy Meta-B

Alchemy Meta-B

129.00 109.65

96,75€ / liiter
Offer Ends In:
39Days22Hours55Minutes52Seconds
AINEVAHETUSE TUGEVDAMISEKS

Kirjeldus

AINEVAHETUSE TUGEVDAMISEKS

See rohkelt vitamiine, mineraalaineid ja kiudaineid sisaldav segu koosneb puu- ja köögiviljadest ning on mõeldud ainevahetuse toetamiseks. Kõik segus sisalduvad suhkrud on fermenteerimisel eellagunenud, mistõttu sobib hästi diabeedi ja hüpoglükeemia korral.

 

OMADUSED JA KASULIKKUS:

  • Sisaldab palju kiudaineid ja vitamiine.
  • Lagundab suhkruid nende kergemaks imendumiseks kehas.
  • Aitab tugevdada ja tasakaalustada keha funktsioone.
  • Stabiliseerib füsioloogilisi funktsioone ja võib soodustada ainevahetust.

 

Kellele soovitame antud toodet?
Inimestele, kellel on põletikulised haigused, väsimus ja probleemid veresuhkruga. Sobib väga hästi ka lihtsalt organismi toetamiseks.

karella-kibekurk, pirn, arbuus, õun, kiivi, kibuvitsa melon, kirss, papaia, apelsin, mandariin, guajaav, mango, lillkapsas, tomat, spinat, kõrvits, kapsas, sojauba, shitake seen, sidrun, virsik, roheline ploom, maasikas, oliiv, greip, kurk, roheline pipar, sinep

750ml

Soovituslik kasutamine:

Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestel soovitame tarbida toodet pärast sööki.

Säilitamine:
Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältige toote pikali ladustamist või järsku raputamist ja sattumist päikesevalguse kätte. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida kahe kuu jooksul.