Black Balance söödalisand hobustele

Black Balance söödalisand hobustele

60.00

Black Stuff söödalisand hoolitseb hobuse soolestiku tasakaalu ja soolestiku mikrobioomi eest.

Kirjeldus

Black Stuff on turule toonud küpsised just suurematele neljajagsetele lemmikutele. Black Stuff söödalisand hoolitseb looma soolestiku tasakaalu ja soolestiku mikrobioomi eest. Soolestiku tasakaalu hoidmine on oluline, sest nagu ka kaasaegse meditsiini isa Hippokrates viitas juba 2000 aastat tagasi, et kõik haigused algavad soolestikust ning selle tasakaalu kadumisel ilmnevad erinevad füüsilised ja vaimsed probleemid.

Kolm kõige olulisemat Black Stuff söödalisandi omadust on, et see:

1. Parandab mao ja soolestiku mikrobioomi tööd;

2. Parandab toitainete imendumist seedetraktist;

3. Eemaldab kehast raskemetallid ja vabad radikaalid.

Tänu sellele on märgata hobuse enesetunde paranemist ja seedesüsteemi normaliseerumist.

Läti Maaülikooli hobuste kliiniku veterinaararstid on hetkel testimas toodet hobuste maohaavandite sündroomi profülaktika ja ravi osas. Esialgsed tulemused on head ja näitavad lamerakuliste ja näärmeliste maohaavandite olulist paranemist ja isegi täielikku paranemist pärast 3-kuulist perioodi.

Toote kasutamine on näidanud ka profülaktilisi omadusi, kuna hobustel, kes olid katseperioodil kannatanud reisimis- ja võistlusstressi all, uusi kahjustusi ei täheldatud. Lisaks teatati, et hobused on nüüd töötamise ja võistluste ajal vähem stressis ning nad on vastupidavamad. Enne ja pärast toote kasutamist tehtud vereanalüüsid ei näidanud kahjulikke mõjusid ja kliinilisi kõrvaltoimeid pole siiani täheldatud.

Polüfenoolid, fütotoitained ning fulviin- ja humiinhapped on toodetud kase ja musta pässiku ekstraktist. Lisatud kaerahelbed, linaseemneõli.

Ei ole lisatud maitse ega lõhnaineid.

Vegan toode.

Pakendis 3 x 30 küpsisega pakki.

3 küpsist päevas, 1 hommikul, 1 pärastlõunal ja 1 õhtul