Chi Maca

Chi Maca

129.00

96,75€ / liiter
ÜLD- JA SEKSUAALENERGIA TOETAMISEKS

Kirjeldus

ÜLD- JA SEKSUAALENERGIA TOETAMISEKS

Mugulkress, mida tuntakse ka Peruu ženšenina, on ristõieline köögivili (nagu brokoli, peakapsas ja lehtkapsas). Mugulkressis on palju kaltsiumit ja kaaliumit ja mikroelemente, nt rauda, joodi, vaske, mangaani ja tsinki. Taimes on mitmeid rasvhappeid, sealhulgas linoolhapet, palmithapet, olehapet, ning 19 aminohapet. Soovitatud toidulisandina, mille koostises olev koeensüüm Q-10 toodab energiat ja aitab väsimuse korral. L-arginiin võib tõsta seksuaalset võimekust ja aitab kaasa veresoonte lõõgastumisele ja seeläbi vererõhu reguleerimisele.

 

OMADUSED JA KASULIKKUS:

  • Mugulkress toidab ja tugevdab keha. Tal on väsimusevastane ja vastupanuvõimet suurendav toime.
  • Taime peetakse supertoiduks, sest sisaldab suures kontsentratsioonis mitmeid kasulikke toitaineid.
  • Sobib energiataseme tõstmiseks, mälu ja õppimisvõime parandamiseks.

Kellele soovitame antud toodet?
Inimestele, kellel on külmad käed ja jalad, vähe elujõudu, madal libiido ja erektsioonihäired.

ananass, papaia, must suhkur, isomalto-oligosahhariid, õun, tomat, draakonivili, mooruspuu mari, kiivi, passioni vili, kõrvits, roheline pipar, spinat, porgand, merevetikad, seened, sibul, karalla-kibekurk, kapsas, maca, greibiseemneekstrakt, kõrbesoomukaekstrakt, kõrveköömneekstrakt, aasia kuldjuureekstrakt, riisikliid, L-arginiin, koensüüm Q10

750ml

Soovituslik kasutamine:

Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestel soovitame tarbida toodet pärast sööki.

Säilitamine:
Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältige toote pikali ladustamist või järsku raputamist ja sattumist päikesevalguse kätte. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida kahe kuu jooksul.