Chi Reishi

Chi Reishi

129.00

96,75€ / liiter
TUGEVA IMMUUNSÜSTEEMI HEAKS

Kirjeldus

TUGEVA IMMUUNSÜSTEEMI HEAKS

Ganoderma parandab seedekulgla toimimist ja toetab immuunsüsteemi. Viirpuu ja reishi võivad aidata säilitada normaalset kolesteroolitaset ja vererõhku.

 

OMADUSED JA KASULIKKUS:

  • Soodustab toitainete imendumist.
  • Võib aidata maksa tööd.
  • Võib toimida põletikuvastaselt.

 

Kellele soovitame antud toodet?:
Inimestele, kellel on allergiad, neelupõletikud, kõhulahtisus, unetus, uneprobleemid ja üleväsimus.

 

 

Reishi ehk punane läikvaabik, antrodia camphorate mycelium, ananass, mooruspuu mari, ploom, punane dattel, papaia, kapsas, spinat, lagrits, porgand, metsik kapsas, litši, arbuus, karalla-kibekurk, apelsin, sidrun, seller, jaam, takjasjuur, punane õun, tomat, kartul, mooruspuu lehed, pirn, avokaado, maguskartul, maguskartuli lehed, valgekõrvits, maguspipar, kantaluup, lillkapsas, vesispinat, kinkanipuuvili, herneidud, šitaake seen, spargel, salat, apteegitill, sojaoad, viirpuu mari.

750ml

Soovituslik kasutamine:

Lisa 25 ml toodet 150 ml soojale veele (mitte soojemale kui 40 °C). Toodet on soovitatav võtta kord või kaks päevas enne sööki. Maohaavandite või enteriidiga inimestel soovitame tarbida toodet pärast sööki.

Säilitamine:
Hoida pimedas ja jahedas kohas. Vältige toote pikali ladustamist või järsku raputamist ja sattumist päikesevalguse kätte. Pärast avamist hoida külmkapis ning tarbida kahe kuu jooksul.