CroMaZin (toidulisand)

CroMaZin (toidulisand)

12.00

0,20€/tk

Toidulisand CroMaZin

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Antisklerootiline, üldtugevdav, regenereeriv, normaliseerib süsivesikute ainevahetust, toetab hormoonide sünteesi, antioksüdant, testosterooni metabolismi ja energiast sõltuvate protsesside regulaator, toetab süsivesikute ja rasvade ainevahetust ja immuunsüsteemi tööd. Raskemetallide väljutamine. Toetab südamelihase tööd.

Väljatöötaja: OOO „Bioforte“ Altufievskoe soshee 27, Moskva, Vene Föderatsioon. 127106_x000B_Теlefon +7 (495) 988-02-50; www.optisalt.su; E-mail: info@optisalt.su

Tootja: OOO „Rostovskaya farmatsevtitsheskaya fabrika“ 152151, Jaroslavli oblast, Rostov, Okružnaya 53A, Vene Föderatsioon.

Maaletooja: Heatunde MTÜ; Vahtriku tee 1-15, Tallinn, 11912.

Koostisosad 1 tabletis:

Kibuvitsa (Rosa vosagiaca) marjad – 331,6 mg,
piimavalgu hüdrolüsaat mangaaniga – 16 mg
Tsink asparginaat – 9mg,
piimavalgu hüdrolüsaat kroomiga – 3,4 mg,
Abiained: Mikrokristalliline tselluloos – 20mg;
Želatiin – 15 mg;
Magneesium stearaat – 4,4 mg.

Päevane kogus (2 tabletti) sisaldab tsinki 4,8mg, mangaani 0,8mg ja kroomi 20μg

60 tabletti

Soovituslik on preparaati  kasutada 1 tablett 2 korda päevas, kas söögi ajal või pärast sööki. Peale võib juua väheses koguses vett, mahla või teed. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana.

Vastunäidustused: Individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes.

Üldised soovitused: Raseduse ja rinnaga toitmise perioodil on toote kasutamise suhtes soovitatav konsulteerida arstiga. Toidulisandi kasutamine ei mõjuta auto- või teiste transpordivahendite juhtimist.

Säilitamine: Hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest varjatult, õhutemperatuuril mitte üle 25 °С ja niiskusel mitte üle 75 %.

Parim enne: vt pakendilt. Pärast “parim enne” kuupäeva ületamist toodet mitte kasutada.