Happy Tummy

Happy Tummy

39.00

Happy Tummy on loodud nii noorele kui vanale, kuid sobib eriti hästi üksluise toidulauaga noore inimese organismis tasakaalu toomiseks.

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Black Stuff on toidulisand, mis täiendab meie toidulaualt puuduvat osa.

Happy Tummy on loodud nii noorele kui vanale, kuid sobib eriti hästi üksluise toidulauaga noore inimese organismis tasakaalu toomiseks.

Looduslikud, puhtast toorainest, käsitsi valmistatud Happy Tummy trühvlid on valmistatud klientide soovil. Täiskasvanud, kes ise tarbisid Black Stuffi ei suutnud seda lapse jaoks piisavalt atraktiivseks teha. Trühvli kujul sobib ta hästi “kommi asemel”.

Peale pikka katsetamist ning maiustamist leiti, et datlitest, jõhvikatest ning kakaopulbrist “salakaval maius”, ehk väljast magus – seest tervislik, oli just see, mis leidis laste seas suurt populaarsust. Trühvli segusse lisati ka paras kogus Black Stuffi pulbrit ning valmis see saigi!

Jõhvikaid on kasutatud kuseteedega kaasnevate vaevuste leevendamiseks ning kehast mürkainete väljutamiseks.

Rekordilises koguses kasulikke aineid sisaldav Happy Tummy on parem alternatiiv vitamiinidele ning hea kaaslane ka antibiootikumide kuurile.

Kui magusasõber sinus tundis, et trühvlid on ainult lastele – siis sa eksid. Nautige igas eas!

Jõhvikad; datlid; kakao, polüfenoolid, fütotoitained ning fulviin- ja humiinhapped, mis on saadud kase- ja musta pässiku ekstraktist.

30 trühvlit purgis.

Üks trühvel päevas. Soovitatavalt õhtupoolikul.