Liposoomne Kurkumiin (Toidulisand)

Liposoomne Kurkumiin (Toidulisand)

27.00

108€ / liiter

♦ Parima koostise ja imenduvusega revolutsiooniline liposoomne kurkum kurkumiini ja kurkuminoididega!

♦ Liposoomse kurkumiini aktiivsed koostisained on kapseldatud nanoskoopiliselt väikestesse liposoomidesse ja imenduvad ohutult seedesüsteemi kaudu maksimaalses võimalikus koguses.

♦ Kurkumiini suurimaks probleemiks on kehv biosaadavus kapslite kujul, liposoomsel kujul seda probleemi aga ei esine: kurkuminoidid saavad siseneda otse vereringesse ja rakkudesse.

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

  • Liposoomne kurkumiin ei vaja imendumiseks piperiini, samuti on liposoomne kurkumiin 46,79 korda kõrgema biosaadavusega kui sama kogus kurkumiini pulbrina või tavapärastes kapslites.
  • Kurkum on tuntud vere puhastajana, aitab rahustada hingamisteede vaevusi, parandab maksafunktsiooni, toetab vereringesüsteemi, reguleerib menstruaaltsüklit, võib leevendada seedetrakti häireid.
  • Kurkumil on tugev põletikuvastane toime.
  • Kurkum aitab kehal seedida valke ja rasvu, samuti reguleerida veresuhkrutaset diabeetikutel. Selle antioksüdantsed omadused omavad vananemisvastast mõju ning on seenevastase, antibakteriaalse ja mikroobivastase toimega, aidates ravida erinevaid nahakahjustusi, sh haavu ja marrastusi, aga ka põletikulisi nahaärritusi, nagu psoriaas ja ekseem.
  • Kurkum toidulisandina näol või igapäevasesse toidusedelisse lisatuna parandab kogu keha üleüldist tervist ning on parim asi, mida saad ennetuseks kasutada.

 

46 korda parem imenduvus kehas.

Puhast. vesi, fosfolipiidid (1,3 g), kurkumiin (200 mg = **), magustaja: ksülitool, askorbiinhape, maitsestaja: mango maitse, säilitusaine: looduslik astelpajuekstrakt**

 

10 ml toodet sisaldab 200 mg kurkumiini

 

Pudel – 250ml

10ml/2 teelusikatäit – ööpäevas

NB! Kurkumit sisaldavad tooted sisaldavad väga tugevat kollast pigmenti, mille tekitatud plekke võib olla raske eemaldada  (valgustundlik).

 

SÄILITAMINE:

Kinnine pudel säilib toatemperatuuril ~26 nädalat.

Avatuna säilib külmkapis ~6 nädalat

 

NB! Tootja ei soovita toodet lastele ja beebiootel emadele.