Mesoteel kehale, kosmeetiline toonik 50ml_ kehtivus 1-10-2022

Mesoteel kehale, kosmeetiline toonik 50ml_ kehtivus 1-10-2022

14.00

280 €/l

Mesoteel kehale

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

NRE-4 + NEOVITIN® KOMPLEKSI PÕHJAL TOODETUD VÄLISED MESOTEELID
 
Tutvustame teile põhimõtteliselt uut välise mesoteraapia preparaatide seeriat. Need on kompleksi NRE-4 + Neovitin® põhjal spetsiaalselt peanahale, näole ja kaelale väljatöötatud välised mesoteelid.
NRE-4 (TNRE – tetrahüdroksüpropüül etüleendiamiin) on oma olemuselt tuletatud esteetilises meditsiinis ja kosmeetikas laialt levinud atsetüülkoliini eelkäijast – deanoolist. Atsetüülkoliini eelkäijad ühinevad välisel kasutamisel naharakkude vastavate retseptoritega (fibroblastid, keratinotsüüdid) ja muudavad sellega naha tekstuuri. Uurimused näitasid, et naiste hulk, kes reageerisid NRE-4 vananemisevastasele mõjule (väikeste kortsude ja nahakurdude silumine, naha toonuse ja tekstuuri paranemine), suurenes kaks korda ja vananemisvastane effekt oli neli korda suurem kui deanoli puhul. Siit järeldub, et NRE-4 on palju funktsionaalsem vahend. Ta ei kutsu esile ärritust, sensibilisatsiooni ja allergilisi reaktsioone, samuti on ta täiesti ohutu silmaümbruse suhtes.

 

Toime:

  • anti-age efekt;
  • pindsete kortsude silumine;
  • naha niiskuse suurenemine;
  • naha elastsuse suurenemine;
  • naha tekstuuri paranemine;
  • liftingefekt;
  • tselluliidi vastane toime.

 

 

Valmistaja: “CBA at RAS Firma VITA Ltd” QMS certified under ISO9001, ISO22000. Staroputilovskii val. 7, korpus 2, lit. A, 192148, Sankt- Peterburg, Russia.

Importija: UAB“NPCRIZ EUROPA“, Konstitucijos pr. 15-23, Vilnius, tel. +37052195340, fax.+37052338261

Puhastatud vesi, NRE-4, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin®”, propüleenglükool, glütseriin, piimhape, osja, araalia ja artišoki ekstraktid, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, pantenool, merevaikhape, naatrium karboksüülmetüültselluloos, lõhnakompositsioon, metüülisotiasolinoon, metüülkloroisotiasolinoon, EDTA.

50 ml

Kanda eelnevalt ettevalmistatud ja puhtale keha nahale 4 – 6ml mesoteeli ja hõõruda masseerivate liigutustega täieliku imendumiseni. Kasutada kolm kuud iga päev.
Säilivusaeg 2 aastat, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev asub pakendil.