Mesoteel näole-kaelale, kosmeetiline toonik 50ml

Mesoteel näole-kaelale, kosmeetiline toonik 50ml

17.00

340 €/l

Mesoteel näole ja kaelale. Kosmeetiline toonik.

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

NRE-4 + NEOVITIN KOMPLEKSI PÕHJAL TOODETUD VÄLISED MESOTEELID

Tutvustame teile põhimõtteliselt uut välise mesoteraapia preparaatide seeriat. Need on kompleksi NRE-4 + Neovitin põhjal spetsiaalselt peanahale, näole ja kaelale väljatöötatud välised mesoteelid.
NRE-4 (TNRE – tetrahüdroksüpropüül etüleendiamiin) on oma olemuselt tuletatud esteetilises meditsiinis ja kosmeetikas laialt levinud atsetüülkoliini eelkäijast – deanoolist. Atsetüülkoliini eelkäijad ühinevad välisel kasutamisel naharakkude vastavate retseptoritega (fibroblastid, keratinotsüüdid) ja muudavad sellega naha tekstuuri. Uurimused näitasid, et naiste hulk, kes reageerisid NRE-4 vananemisevastasele mõjule (väikeste kortsude ja nahakurdude silumine, naha toonuse ja tekstuuri paranemine), suurenes kaks korda ja vananemisvastane effekt oli neli korda suurem kui deanoli puhul. Siit järeldub, et NRE-4 on palju funktsionaalsem vahend. Ta ei kutsu esile ärritust, sensibilisatsiooni ja allergilisi reaktsioone, samuti on ta täiesti ohutu silmaümbruse suhtes.

 

Toime:

  • anti-age efekt
  • pindsete kortsude silumine;
  • naha niiskuse suurenemine.
  • naha elastsuse suurenemine.
  • naha tekstuuri paranemine.

 

 

Valmistaja: “CBA at RAS Firma VITA Ltd” QMS certified under ISO9001, ISO22000. Staroputilovskii val. 7, korpus 2, lit. A, 192148, Sankt- Peterburg, Russia.

Importija: UAB“NPCRIZ EUROPA“, Konstitucijos pr. 15-23, Vilnius, tel. +37052195340, fax.+37052338261

Puhastatud vesi, NRE-4, bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, propüleenglükool, glütseriin, rosmariini ekstrakt, fenoksüületanool etüülheksüülglütseriiniga, pantenool, piimhape, sidrunhape, naatrium karboksüülmetüültselluloos, lõhnakompositsioon, metüülisotiasolinoon, metüülkloroisotiasolinoon, EDTA.

50 ml

Kanda õhtul eelnevalt ettevalmistatud ja puhastatud näo ja kaela nahale 2 – 3ml mesoteeli ja hõõruda masseerivate liigutustega täieliku imendumiseni. Teha seda kolm kuud iga päev.