REVIDONT PROFESSIONAL + Mumio, kaaries 63g

REVIDONT PROFESSIONAL + Mumio, kaaries 63g

7.80

123,81 €/kg

REVIDONT Mumioga hambapasta kaariese profülaktikaks.

 

BETULAVIT®
Betulin on triterpenoidide klassi kuuluv aine, mis annab kase koorele lumivalge värvuse ja ka ravivad omadused. Kase koor säilib valgena isegi siis, kui kase tüvi ise on täielikult kõdunenud. Koor säilitab  omadused just tänu betulinile. Arvukad uuringud on näidanud, et betulinil on tõepoolest väärtuslikud farmakoloogilised omadused: antibakteriaalne-, põletikuvastane-, seenhaiguste vastane-, antioksüdantne-, vananemisprotsesse pidurdav-, regenereeriv-, niisutav-, antiallergiline toime.
Tõestatud on betulini seespidisel tarvitamisel maksa kaitsvad, kolesterooli vähendav, sapieritust soodustav ja sapikivide moodustumist takistav toime. Väga tähtis on betulini kasvajadi pärssiv toime melanoomi, kartsinoomi (lamerakk nahavähk) ja soolestiku kasvajate puhul.
Betulaviti saamiseks töötati välja patenteeritud tehnoloogia (№2206572) mille tingimused vastavad toiduaine- ja kosmeetikatööstuse nõuetele, lisaks väärtuslikud farmakoloogilised omadused nagu: antioksüdantne-, vananemisprotsesse aeglustav-, naharakkude uuenemist mõjutav toime.
Tehnoloogia tagab Betulaviti läbitungimise ka epidermise sarvkoest (stratum corneum) ja läbi selle kosmeetikatoodete kõrge efektiivsuse.

AKTIVITIN®
Bioflavolipiidne kompleks, mis saadakse salvei, kummeli, saialille ja naistepuna töötlemisel originaalse kahefaasilise ekstraheerimistehnoloogia abil, mis võimaldab taimemassist eraldada ka kõige raskesti kättesaadavamad looduslikud bioloogiliselt aktiivsed ühendite kompleksid.
Taimede valik pole samuti juhuslik ning on tehtud laiaulatusliku teaduskirjanduse ning ettevõtte erinevate eksperimentide käigus saadud tulemuste põhjal.
Kahefaasilise ekstraheerimise käigus saadud ekstrakt sisaldab väga laialdast bioaktiivsete ühendite valikut lipofiilseid (klorofüll, karotinoidid, fütosteriinid, terpenoidid, rasvlahustuvad vitamiinid) ja hüdrofiilseid (bioflavanoidid, parkained, vesilahustuvad vitamiinid), milledel on väga lai toimespekter erinevate nahaprobleemide puhul kui ka organismile tervikuna.

Kirjeldus

Aktiivsed komponendid:
·         mumio – looduslik biostimulaator, mis kiirendab limaskestade ja igemete regeneratsiooni;
·         ränidioksiid ja titaandioksiid – kaasaegsed poleerivad agendid, mis tagavad hammaste kõrge puhastusastme;
·         pürofosfaadid eemaldavad hambakatu ja kaitsevad hambapindu mikroorganismide  ja kaariese tekke eest;
·         bioantioksüdantne kompleks Neovitin®, mis on eraldatud ženženi raku struktuurist ja Betulavit® – kasetohu ekstrakt, on antioksüdantse ja põletikuvastase toimega.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes.

 

MUMIO
Mumio on kibe, kõva läikiva pinnaga tumepruun või must aine, sellel on spetsiifiline lõhn, see pehmeneb käte soojuses ja lahustub vees. Rahvameditsiin tunneb teda juba üle 2000 aasta. Idamaade uskumuste järgi võib muumio päästa koguni surmast.
Seda ka mägede pisarateks, kaljuhigiks ja kiviliimiks nimetatavat ainet saadakse Nepaali, Iraani, Kasahstani, Usbekistani ja Kõrgõstani kõrgmäestike kaljulõhedest.
Idamaa meedikud ravisid mumioga luumurdusid, nikastusi, poliomüeliiti, migreeni, epilepsiat, mürgistusi, maohaavu, tuberkuloosi ning näonärvi ja teiste kehaosade halvatust.
Arvatakse, et see vaikaine kiirendab organismi kudede taastumisprotsesse, ning avaldab põletikku- ja mürkidevastast mõju.
Mumio turgutab immuun- ja närvisüsteemi ning peaaju tähtsaid funktsioone, suurendab seksuaalset aktiivsust ning aitab väsimuse puhul. Kurtuse korral lahustati mäevaha sulatatud searasvas ja tilgutati kõrva. Mumiot kasutati hingamisteede, kroniliste mao- ja seedetrakti- ning nahahaiguste puhul. Kõige suurema efekti andis muumio luumurdude ja teiste traumade puhul. Avicenna kirjutas: „Mäevaha joomine ja sissehõõrumine on suurepärane ravim nikastuste, luumurdude ning kukkumistest ja löömisest tingitud valude puhul“.
Tänapäeval on tõestatud, et mumio tugevdab organismis mineraalide ainevahetust, mille tulemusena luumurrud paraneavd kiiresti: luukõhr moodustub 8-17 päeva varem kui muidu.
Kemeiline analüüs näitab, et mumio mikroelementide kogum on igasuguse elusolendi alus, sellesse kuulub ligemale 50 looduse enda kogutud ravikomponenti.
See on ainulaadne bioloogiliselt aktiivsete organiliste ja mineraalainete, mikroelementide, vitamiinide, eeterlike õlide, vaikude, vaha, ja teiste ühendite kombinatsioon, mis avaldab organismile mirtmekülgset mõju. Mäevaigus on suur osa Mendelejevi tabeli elemente, millest peamised on: kaltsium, fosfor, magneesium, kroom, raud, vast, hõbe, kuld, koobalt, nikkel, tsink, vismut, mangaan ja räni. Milledest mangaan on eriti tähtis luu , side- ja kõhrkoe ehitamise juures.
Allikas: Ajakiri „Tervendaja“ Märts 2012

 

 

Orbitool, puhastatud vesi, räni hüdrogeniseeritud dioksiid, glütseriin, bioflavolipiidne kompleks AKTIVITIN®, naatrium pürofosfaat, naatrium lauriilsulfaat, aromatisaatorid, mumio, fenoksüületanool koos etüülheksüülglütseriiniga, monofluorofosfaat, titaan dioksiid, naatrium karboksümetüültselluloos, aspartaam, sahariin.

Tuub 63 g

Säilitada kuivas, päikesevalguse eest varjatult, temperatuuril +2oC kuni +25oC.

Säilivusaeg 2 aastat, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev asub tuubi keevisliitel.