REVIDONT PROFESSIONAL + Neovitin, parodontoos 63g

REVIDONT PROFESSIONAL + Neovitin, parodontoos 63g

7.80

123,81 €/kg

NEOVITIN®
kontrollib ja viib tagasi normi suure hulga enneaegset vananemist põhjustavaid mõjureid – hapniku vabu radikaale, mis tekivad organismi elutegevuse tõttu. On radikaalide põhiliseks neutraliseerijaks. Kompleks on stabiilne ning omab suurt nahast ja limaskestadest läbitungimise võimet.  Omab tõestatud põletikuvastast ja regenereerivat toimet. Tänu nendele omadustele leiab see preparaat väga laialdast kasutust kosmeetikatoodetes ning suuhügieeniks mõeldud toodetes.
Bioantioksüdantide kompleks saadakse biotehnoloogiliste meetoditega ženžen’i biomassist. Uus patenteeritud tehnoloogia võimaldab toota täiuslikumat antioksüdantide kompleksi, kaotamata seejuures nende aktiivsuses.
Koostisosade aktiivsel koosmõjul algab kehas antioksüdatiivsete fermentide ja interferooni tootmine, mis koos toimides pidurdavad veresoonte seinte rakkudes toimuvaid oksüdatsiooniprotsesse.
Neovitin on relv vabade hapniku radikaalide vastu.
Neovitin omab 11 patenti.
BETULAVIT®
Betulin on triterpenoidide klassi kuuluv aine, mis annab kase koorele lumivalge värvuse ja ka ravivad omadused. Kase koor säilib valgena isegi siis, kui kase tüvi ise on täielikult kõdunenud. Koor säilitab  omadused just tänu betulinile. Arvukad uuringud on näidanud, et betulinil on tõepoolest väärtuslikud farmakoloogilised omadused: antibakteriaalne-, põletikuvastane-, seenhaiguste vastane-, antioksüdantne-, vananemisprotsesse pidurdav-, regenereeriv-, niisutav-, antiallergiline toime.
Tõestatud on betulini seespidisel tarvitamisel maksa kaitsvad, kolesterooli vähendav, sapieritust soodustav ja sapikivide moodustumist takistav toime. Väga tähtis on betulini kasvajadi pärssiv toime melanoomi, kartsinoomi (lamerakk nahavähk) ja soolestiku kasvajate puhul.
Betulaviti saamiseks töötati välja patenteeritud tehnoloogia (№2206572) mille tingimused vastavad toiduaine- ja kosmeetikatööstuse nõuetele, lisaks väärtuslikud farmakoloogilised omadused nagu: antioksüdantne-, vananemisprotsesse aeglustav-, naharakkude uuenemist mõjutav toime.
Tehnoloogia tagab Betulaviti läbitungimise ka epidermise sarvkoest (stratum corneum) ja läbi selle kosmeetikatoodete kõrge efektiivsuse.

AKTIVITIN®
Bioflavolipiidne kompleks, mis saadakse salvei, kummeli, saialille ja naistepuna töötlemisel originaalse kahefaasilise ekstraheerimistehnoloogia abil, mis võimaldab taimemassist eraldada ka kõige raskesti kättesaadavamad looduslikud bioloogiliselt aktiivsed ühendite kompleksid.
Taimede valik pole samuti juhuslik ning on tehtud laiaulatusliku teaduskirjanduse ning ettevõtte erinevate eksperimentide käigus saadud tulemuste põhjal.
Kahefaasilise ekstraheerimise käigus saadud ekstrakt sisaldab väga laialdast bioaktiivsete ühendite valikut lipofiilseid (klorofüll, karotinoidid, fütosteriinid, terpenoidid, rasvlahustuvad vitamiinid) ja hüdrofiilseid (bioflavanoidid, parkained, vesilahustuvad vitamiinid), milledel on väga lai toimespekter erinevate nahaprobleemide puhul kui ka organismile tervikuna.

Kirjeldus

Aktiivsed komponendid:
·         bioflavolipiidne kompleks AKTIVITIN – salvei ekstrakt, kummel, kalendula ja naistepuna, mida saadi unikaalse tehnoloogia abil, säilitades samas flavonoidide, fütosteriinide, vitamiinide ja              parkainete looduslik kompleks;
·         ränidioksiid ja titaandioksiid – kaasaegsed poleerivad agendid, mis tagavad hammaste kõrge puhastusastme;
·         pürofosfaadid aitavad kõrvaldada hambakattu ja takistavad mikroorganismide kinnitumist hammaste pinnale, hoides ära kaarise teket.
·         bioantioksüdantne kompleks “Neovitin”, mis on žen-ženi raku struktuurist eraldatud ja “Betulavit” – kasekoore ekstrakt, avaldavad antioksüdantset ja põletikuvastast mõju.

 

Valmistaja: “CBA at RAS Firma VITA Ltd” QMS certified under ISO9001, ISO22000. Staroputilovskii val. 7, korpus 2, lit. A, 192148, Sankt- Peterburg, Russia.

Importija: UAB“NPCRIZ EUROPA“, Konstitucijos pr. 15-23, Vilnius, tel. +37052195340, fax.+37052338261
Edasimüüja Eestis: Heatunde MTÜ, Vahtriku tee 1-15, 11912 Tallinn. www.heatunde.eu

Sorbitool, puhastatud vesi, räni hüdrogeniseeritud dioksiid, glütseriin, kasetohu ekstrakt “Betulavit”, naatrium lauriilsulfaat, aromatisaatorid, kaalium pürofosfaat, naatrium pürofosfaat, bioflavolipiidne kompleks AKTIVITIN, bioantioksüdante kompleks “Neovitin”,  fenoksüületanool koos etüülheksüülglütseriiniga, naatrium karboksümetüültselluloos, kaltsium glütserofosfaat, aspartaam, sahariin, titaandioksüüd, sidruni eeterlik õli, Cl19140 + Ci142090.

Tuub 63g

Kasutada kaks korda päevas. Ei värvi hamba emaili.

Vastunäidustused: individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes.

Säilitada kuivas, päikesevalguse eest varjatult, temperatuuril +2oC kuni +25oC.
Säilivusaeg 2 aastat, alates valmistamise kuupäevast. Kuupäev asub tuubi keevisliitel.