Reviline toonik mitsellaarne – puhastav

Reviline toonik mitsellaarne – puhastav

10.00

90,90 €/l

Reviline toonik mitsellaarne, puhastav

Kirjeldus

Toonik on mõeldud delikaatseks ja effektiivseks meigi eemaldamiseks ja naha puhastamiseks näolt ja silmadelt.Toonik eemaldab meigi,erinevad saasteained,mis on jäänud naha pinnale päeva jooksul,samuti jääkained raku epidermisest,rasunäärmetest ja teistest naha struktuuridest,olles igapäevases naha puhastamises tähtsaim etapp.See protseduur valmistab naha ette järgmiseks hoolduseks,puhastuse kvaliteedist sõltub järgmiste kosmeetikatoodete toime.Toonik sisaldab hooldavaid koostisosi,niisutavaid komponente ja kergeid pindaktiivseid aineid,mis tagavad maksimaalse puhastuse.

 

 

Valmistaja: LLC „Sunset”, Venemaa, 192102, St.Petersburg, Samoilovy 5-209.
Pretensioonide esitamine: „Scientific and Production Center of revitalization and health”, Venemaa, 125124, Moscow, Bumazhniy proezd 14/3; +7(495)640-06-14.
Edasimüüja Eestis: Heatunde MTÜ,Vahtriku tee 1-15,11912,Tallinn,+3725021775.
Aktiivained
Naturaalne betaiin-naturaalne,puhastatud tooraine,saadud suhkrupeedi mahlast.Ta kuulub aminohapete klassi ja omab tõestatud effektiivsust kosmeetilise tootena-osaleb aktiivses niisutamises ja nahaärrituste leevendamises.See komponent kaitseb ka raku membraani ja stimuleerib naha raku hingamist endas sisalduva teise naturaalse toote-inositooli abil,mis on osa rakumembraani struktuurist.
Toonik  sisaldab niisutavat lisaainet-Hydrovance,millel on esteetilised omadused.See on uuenduslik kompleks,pakkudes suurepärast niisutust.Ta omab võimet hoida vee molekulid pikka aega kõige sügavamates nahakihtides.Veel osaleb Hydrovance surnud naharakkude koorimises,lõhkumata naha kaitsefunktsioone ja parandab naha elastsust.
Nõiapuu hüdrolaat omab suurepärast toniseerivat mõju,sisaldab flavonoide ja tanniine,mis teeb ta asendamatuks lõdva ja loiu naha taastamisel.Ta noorendab ja taastab epidermise struktuuri,muutes naha siledamaks ja elastsemaks.Parandab nahka kuperroosa puhul,tugevdades  veresoonte seinu.
Rohelise kohvioa ekstrakt tugevdab metaboolseid protsesse,soodustab puhastumist,tugevdab ja ühtlustab nahka,eemaldab turseid ja on toniseeriva mõjuga.Stimuleerides rakkude ainevahetust,parandab oluliselt mikrotsirkulatsiooni ja lümfiringet,aktiveerib fermendid,mis vastutavad taastumise ja üldise rakuenergia vahetuse eest.
Pantenol-taastab B5 vitamiini puudujäägi,on vajalik taastusprotsessides nahas,parandab ainevahetust ja mikrotsirkulatsiooni.

110 ml

Puhastage hommikul ja õhtul nägu vatipadja abil.Sobib ka silmameigi eemaldamiseks.

 

Säilitamine: toatemperatuuril, valguse eest varjatult.
Säilivusaeg: 3 aastat, alates valmistamise kuupäevast.