Vetom 3 Kapsel

Vetom 3 Kapsel

22.00

0,44€/tk

Toidulisand Bacillus amyloliquefaciensisega

Saadavus: Laost otsas

Kirjeldus

Positiivne efekt saavutatakse bakterite Bacillus amyloliquefaciens tüvi DSM 24614 elutegevuse tulemusena. Nad paljunevad peamiselt jämesooles ning eritavad oma elutegevuse tagajärjel bioloogiliselt aktiivseid aineid, mis suruvad alla patogeense- ja tinglikult patogeense mikrofloora elutegevust. Tulemuseks on soolestiku mikroobse koostise normaliseerumine. Taastub inimese elutegevuses evolutsiooniliselt välja kujunenud bakterite tasakaal, soolestiku seinad puhastuvad sinna ladestunud seedumata toiduosakestest ning taastuvad loomulikud organismis toimuvad puhastusprotsessid. Kõrvaldatakse toitainete imendumist raskendavad faktorid ning taastuvad metaboolsed protsessid, -seedimine ning toitainete omastamine.

 

Tootja: Scientific & Production Company “Issledovatelsky Tcentr” (“Research Center). Industrial zone, build.200 Koltsovo, Novosibirsk region, 630559, Russia, +7 (383) 325-30-07, E-mail: vetom9618762500@yandex.ru www.vetom.ru

Maaletooja: Manumente OÜ, Vahtriku 1-15, Tallinn, 11912, jaanus.nogene@gmail.com

  • maisi ekstrakt
  • kartulitärklis
  • suhkur
  • kuivatatud mikroorganismide Bacillus amyloliquefaciens rekombineeritud tüvi DSM 24614 (VKPM В-10642)
  • želatiin

Päevane kogus (2-3 kapslit) sisaldab 60-90 mg Bacillus amyloliquefaciens tüve DSM 24614

50 kapslit

Soovituslik on preparaati  kasutada 10 päeva vältel 2-3 kapslit päevas, kas söögi ajal või pärast sööki. Peale võib juua väheses koguses vett, mahla või teed. Mitte ületada soovituslikku päevast kogust! Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana!

Vastunäidustused
Individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes.

Üldised soovitused
Raseduse ja rinnaga toitmise perioodil on toote kasutamise suhtes soovitatav konsulteerida arstiga. Toidulisandi kasutamine ei mõjuta auto- või teiste transpordivahendite juhtimist.

Säilitamine
Hoida lastele kättesaamatus kohas, otsese päikesevalguse eest varjatult, õhutemperatuuril mitte üle 30 °С ja niiskusel mitte üle 75 %.

Parim enne: vt pakendilt
Pärast “parim enne” kuupäeva ületamist toodet mitte kasutada.