SALAMÕRTSUKAS: MIKROELEMENTIDE DEFITSIIT.
https://www.youtube.com/watch?v=IcQ82pN2sUA&feature=emb_logo
JP: Täna ma isegi ei hakka seda mainima kui tähtis või oluline peaks tervis iga inimese elus olema. Tegemist on ju kõige väärtuslikumaga meie elus üldse. Kui ei ole tervist siis ei ole tööd, suhteid, raha, reisimist ega mitte mingit muud eneserealisatsiooni. Meie tervisel seisab vastas väga võimas salavaenlane, kes meid järjepidevalt ja enesekindlalt tapab. See ei ole riik ega valitsus ega ka inimesed ise – need on parasiidid. Täna just nendest juttu tulebki. Püüame selgust saada kui ohtlikud nad on ja kas on olemas nende vastane rohi.
Tervist Valentina Ivanovna! Tahan teile kohe esitada paljusid meie vaatajaid huvitava küsimuse, eriti veel sellel tõve foonil, mis hetkel tervet maailma halvab. Lisaks on märgata tugevaid muutuseid kliimas ja pole mingit kahtlust, et ka sellel on inimtervisele oma mõju. Võib-olla kõigest olulisemgi veel on stress, mis on praktiliselt igat haigust käivitav algfaktor.
Palun öelge, mis on haigus ja kuidas temaga võidelda?
VA: Jah, tervis on see küsimus, mis on täna hakanud huvitama väga paljusid ja ka meie anname sellesse oma panuse. Millega siis teadus-tootmiskoondis „Optisalt“ tegeleb? Me oleme tervise valdkonnas tegutsenud rohkem kui 25 aastat ja seda just naturaalmeditsiini valdkonnas. Kõik algas sellest, et ühel hetkel läks tervis käest ning ametlik meditsiin pani meid fakti ette, et ainus võimalus on amputatsioon.
See viis ettevõtte loomiseni ja me hakkasime tootma naturaalseid preparaate. Lisaks õpetame me inimestele, kuidas terve olla ja kuidas terveks jääda ning täna on see meie põhisuund. Elu juhtis meid parasiitide ja nende elu tundmaõppimisele, mikroelementoloogia- ja intoksikatsioonideni. Me võtame täna kõik need kolm põhjalikult läbi ja kui aega on siis puudutame ka haiguseid. Kui ei siis teeme veel saate.
Kes on parasitoloog. Läinud sajandi 50. – 60. aastate kokkupuuteperioodil kogunesid kokku teadlased tervest maailmast, et selgeks teha, mis ikkagi on krooniline haigus ja mis on vähk. Sellel sümpoosiumil võtsid sõna parasitoloogid ja kui teie lähedaste seas on veel alles need inimesed, kes sel ajal töötasid meditsiinis siis küsige nende käest ja nad ka räägivad teile, et kui inimene sattus haiglasse siis esimese asjana hakati teda ravima parasiitidest. Millega seda tehti? Taimedega!
Sõna võtsid ka parasitoloogid ja nende seas ka Nõukogude Liidu teadlased, eesotsas K.I. Skrjabiniga (1878 – 1972), keda saab pidada parasitoloogia teadusharu loojaks. Teadlastel oli juba sel ajal tõestused, et vähk on parasiidid. See on mitu erinevat parasiidiliiki, mis „istuvad“ koos ühes kasvajas, ehitavad endale mõnusa elamise, mis koosneb nende endi proteolüütilistest eritistest. Nad istuvad rahulikult oma mugavates kodudes, ajavad sealt oma haaratsid ja kombitsad välja ning püüavad verest erütrotsüüte, mille nad ainetest tühjaks imevad.
Samal sümpoosiumil esines ka saksa teadlane L. Zilberg (1894 – 1966), kelle onkoloogia-hüpotees oli vene teadlastest erinev. Pole teada, mis oli põhjuseks, kas see, et vähk oli sel ajal suhteliselt haruldane haigus, üha enam jõudu koguv ravimitööstus või veel midagi muud, kuid vähiteooria aluseks võeti Zilbergi teooria. See tähendas seda, et üle kogu maailma lõpetati parasiitide alased uurimused. Instituudid ja laboratooriumid reorganiseeriti. Haiglate parasitoloogid pandi tegema muud tööd ehk neist said infektsionistid.
Mida parasitoloog inimesest otsib ja mida otsib infektsionist? Infektsionist otsib viiruseid, baktereid ja seeni, parasitoloog otsib parasiite. Inimene jäi haigeks, temast otsitakse viiruseid, baktereid ja seeni ja need ka leitakse aga parasiit ei tule isegi kõne alla. Nad on täiesti unustusse jäetud.
JP: Onkoloogiline protsess, ma saan aru, et see pole rakkude mutatsioon, kas see on mõni teatud kindel parasiit, millel on nimi või on see midagi muud?
VA: See on mitu parasiidiliiki, mis on ühte kohta koondunud. See ulatub 2 – 20 liigini. Tegu on vastse staadiumis olevate parasiitidega. Tol perioodil saadeti laiali kõik parasitoloogia laboratooriumid, mille käsutuses olid 300x suurendusega mikroskoobid, milledega oli võimalik parasiidivastseid avastada. Täiskasvanud parasiidid saab väga hästi välja, Vermoxi ja teiste preparaatidega. Vastsetega nii lihtne ei ole. Neid ei ole võimalik lihtsalt ja kiirelt väljutada.
Kõige kummalisem on aga see, et kõik parasiite puudutavad materjalid korjati ära ja salastati.
50 aastat salastatust on möödas ja 2010. aastast alates on vähehaaval hakatud neid materjale taas uurima ning õppima. Ja paljud on juba hakanud aru saama sellest, kui oluline see teema tegelikult on ja mis on haiguste tegelikud põhjused.
Parasiidid on meil kõigil ja sellest kirjutas oma töödes juba professor Skrjabin. Ta kirjutab oma lihtrahvale mõeldud teatmikus: parasiidid on väravaks, mille kaudu tungivad organismi teisesed infektsioonid. VIIRUSED JA SEENED TOITUVAD PARASIITIDE VASTSETEST!
Kui te olete pidanud pikaajalist võitlust viirustega ja te olete löönud käega, nähes kui mõttetu see kõik on siis on selge, et teie organismis on parasiidid. KUI TE KÕRVALDATE ORGANISMIST PARASIIDID SIIS VIIRUSED, BAKTERID JA SEENED LAHKUVAD SEALT ISE.
See ei ole kiire protsess. Kui on tegemist kroonilise protsessiga siis on preparaate vaja tarvitada minimaalselt 6 kuud ja edasi kuni soovitud resultaadi saamiseni. Parasiitide kõrvaldamine on aega nõudev protsess. Inimesed aga piirduvad ainult sellega, et ei valutaks ja sümptomaatika kaoks.
Te kõrvaldasite küll sümptomid, kuid haigus ei kao kusagile. Kõik oleks nagu hästi, kuid parasiidid jätkavad teie sees oma mustade tegude tegemist.
JP: On mitu versiooni selle kohta, mis on onkoloogilise haiguse allikaks. Ametlik teadus ajab ühte joru aga internetist leiab info, et tegemist on seentega. Teie väidate, et on parasitaarne haigus ja see on nii minu kui ka minu kanali jälgijate jaoks täiesti uus informatsioon. Seen kui vaadata tema levimist organismis on nagu asi selge ongi niidistik jne. Parasiit aga meie ettekujutuses on mingisugune suur hulkrakuline tegelane, vastne, helmint jne.
Mis see onkoloogia siis ikkagi on?
VA: Aastal 2000 ilmus raamat „Salamõrtsukas 3. Kes päästab meid vähi käest“. Raamatu autor valmistas uuesti seadme, millel oli 300 kordne suurendus. Ta hakkas uurima surnuid, kes olid siit ilmast lahkunud vähi tõttu.
Ta avastas täpselt selle sama, mida teadlased olid avastanud enne 60ndaid – igas kasvajas elab 2 kuni 20 ja enam erinevat parasiidivastset. Jutt on siin kõige väiksematest mikroskoopilistest parasiitidest: trihhomonaadid, klamüüdia, onkülostoomid, opistorhid jne, kes kõik on seal spooridena, munadena, tsüstidena. Just nendest parasiitidest ma räägin. Kui need parasiidid ja seened organismist kõrvaldada siis kaovad ka seened, sest neil puudub toit.
Kuni 1960-ni viidi läbi väga palju uurimiseksperimente, kus vabatahtlikud olid nõus osalema ja kui siis sel aastal öeldi, et mingisuguseid parasiite ei ole olemas ning kõik katkestati ja keelustati siis need, kes osalesid, jäeti ilma abita ja sellest, mis nendega peale eksperimendi katkestamist toimuma hakkas, tõusevad juuksed peas püsti.
Praegu, kuidas inimesed piinlevad haiguste käes ja see on just parasiitide vastse-staadium. Raamatu autor bioloog Tamara Sviševa kaotas vähi tõttu kõik oma sugulased ja seejärel pühendas kogu oma elu parasiitide uurimisele ning tuli samuti järeldusele, et vähk on parasitaarse tekkega haigus.
JP: Oma minevikus olen ma samuti pikki päevi veetnud patoloog-anatoomi kabinetis , kes siis lõplikke diagnoose määrab ja olen mikroskoobist vaadelnud paljusid prepareeringuid, kus kasvaja meenutas tõepoolest rohkem seent – metastaasid, spoorid.
Ka arsti arvamus oli, et tegu on seenega. Healoomulise kasvaja kohta ta ütles, et teil puudub igasugune fantaasiavõime selle kohta, mida me sealt operatsioonide ajal välja võtame. Tema jaoks oli healoomuline kasvaja parasiitide kogum.
Milliseid lihtsaid või profülaktilisi meetodeid oskate teie onkoloogiliste haiguste ära hoidmiseks soovitada? Võib-olla on teil olemas kompleksid, mille abil saab vähki ravida?
VA: Kui te õpite tundma trihhomonaadide elutsüklit ja kui ma sellest räägin kirurgidele siis saan ma vastuseks: nüüd on meil selge, miks praktiliselt filigraanselt tehtud operatsioonile tekivad ootamatud retsidiivid.
Milline iganes parasiit kui ta meie organismi satub on tema esmaseks ülesandeks ellu jääda. Parasiidid olid siin maailmas ammu enne inimese ilmumist ja nad on siinse eluga kohanenud märksa paremini kui inimene. Nende peamine ülesanne on end säilitada ning anda järeltulijaid. Kui see paljunemine läheb üle masspaljunemiseks, tähendab see juba metastaseerumist. Kui arst hakkab inimesega operatsioonist rääkima, tajuvad parasiidid selle ära. Nende jaoks on see SOS signaal. Energeetilistel peentasanditel parasiidid teavad, et tuleb operatsioon ja nad lahkuvad oma sisse elatud majakesest ehk kasvajast lähedal asuvatesse organitesse ja kudedesse ning jätkavad oma musta asjaajamist. Kuna arstidele seda ei õpetata siis nad ongi omadega tupikus ja ainuüksi sellest rääkimine ajab neil juuksed peas püsti.
Metastaasid.
Uues elupaigas käivitavad nad taas massilise paljunemise, sest neid rünnati ja nad on sunnitud end kaitsma. Ilmselt olete teiegi kuulnud lugusid, kus inimesele tehti operatsioon ja kõik oli nagu hästi ja siis ootamatult saabus lõpp. Selliselt kirjeldavad neid asju parasitoloogid.
Meie ettevõte tegeleb mikrolementoloogiaga, parasitoloogiaga ja intoksikatsioonidega. Parasiitide tarvis on meil välja töötatud 2 ravimtaimedel põhinevat kompleksi: Metosept ja Vitanorm. Need on kumuleeruva toimega preparaadid ja mõjuvad just parasiitide vastsetele.
Kui on kahtlus täiskasvanud isendite olemasolule siis soovitame tõepoolest preparaate Vermox, Dicalis jt, ning need ajavad nad kiiresti välja ja aitavad intoksikatsioone ära hoida.
Parasiidil on 300 iminappa, millega ta end meie koe rakkude külge imeb. Te manustate antiparasitaarseid preparaate näiteks 2 päeva ning parasiidil kaob ära üks iminapp. Ühel hetkel järgneb teine ja kolmas…. algab intoksikatsioon. Inimkeha temperatuur on 36,8 kraadi ja nüüd kujutage ette, mis juhtub lihatükiga, mis jätta päikese kätte. Täpselt samasugune intoksikatsiooniprotsess käivitub ka organismis kui parasiit lagunema hakkab. Dicalist ja Vermoxit soovitamegi juhul kui Metosepti ja Vitanormi tarvitades tekib halb enesetunne – see viitab täiskasvanud isendite olemasolule.
Lemmikloomaomanikud teavad, et kevadel ja sügisel tuleb oma hoolealustele parasiidikiuur teha. Miskipärast inimesed arvavad, et meile pole see vajalik. Parasiidid, mis on loomal on ka tema peremehel.
Meie soovitus kõlab: kevadel ja sügisel: Metosept ja Vitanorm 3 kuud järjest.
Kui inimene teab, et tal on krooniline haigus siis minimaalselt 6 kuud ja kuni soovitud tulemuse saavutamiseni,
Kui inimene on näiteks diabeetik ja vajab insuliini, tulevad siia juurde veel mõned preparaadid ja võib juhtuda, et doosi tuleb märgatavalt vähendada või saab selle hoopis ära jätta. Mul on kogemus inimesega, kes kannatas 40 aastat psoriaasi käes. Ta tarvitas meie preparaate vist 7 kuud ja nüüdseks on sellest möödas 20 aastat ning see inimene ei tarvita mingeid ravimeid. Loomulikult pole psoriaasi taga ainult parasiidid ja siin on tarvis veel mitmele asjale tähelepanu pöörata aga läheme edasi.
JP: See avaldab tõsist muljet! Olen meditsiinis märganud seda, et algul tehakse kasvajate puhul mitte väga toksiline keemiaravi, et kasvaja „kokku korjata“ ja teha ta mitteaktiivseks. peale seda operatsioon ja muud asjad. Kui inimene on veidi toibunud, järgneb uus keemiaravi. Olen meditsiiniastroloogiaga tegeledes veetnud pool aastat onkoloogiakliinikus ja vestelnud nii arstide kui patsientidega. Minu meelest on isegi nii, et pigem hukkuvad inimesed keemiaravi tüsistuste tagajärjel, sest niigi nõrgestatud organism ei pea sellisele mürgikogusele vastu. Organism ei suuda sellist kogust toksiine väljutada.
Teie preparaadid aitavad parasiitidega toime tulla, kuid igal juhul, nende elu ja tegevus tekitab mürgistuse. Kas teil on olemas preparaadid, mis aitavad toksiine väljutada?
VA: Väga oluline ja tähtis küsimus. Selle küsimuse lahendustee oleme juba läbi käinud kui me oma preparaatidega alustasime. Meid aitas ühe linnahaigla juhataja, kes pooltele oma patsientidele andis meie preparaate ja teistele mitte.
Mis toimub kui inimene saab keemia- ja kiiritusravi? Inimesi piinavad tsüstiidid, uretriidid, iiveldustunne, juuksed kukuvad peast ära ja nad suudavad vaevu ringi roomata – see on intoksikatsioon.
Taimedel on omadus, mille abil nad läbi oma kolloidmassi haaravad patogeenid ja patogeense mikrofloora endaga kaasa ning viivad läbi loomulike väljutusteede kehast minema. 20 vähihaiget said preparaate ja 20 mitte – need 20, kes said preparaate, nad olid rõõmsad ja elujõulised, ei mingeid tsüstiite, uretriite, halba enesetunnet ja muid negatiivseid sümptomeid. Teine 20 läksid peaarstile kaebama, et mis asi see selline on!?
Preparaatide eest tuleb maksta ja meditsiinisüsteem neid meie käest ei osta. Arst nägi, et need inimesed ei saa seda endale finantsiliselt võimaldada. Nii, et isegi selline skandaal on meie praktikas olemas.
Arstid räägivad ühel häälel, et kui hakkavad tsüstiidid siis keemiaravi ju ei lõpetata ja need ravimid, mida annab klassikaline meditsiin ei tööta üleüldse. Sellistel juhtudel kindlasti Metosept ja Vitanorm ja paar preparaati veel, millest teile samuti räägin. Nende preparaatide foonil möödub keemiaravi väga leebelt ja pehmelt.
Parasiidid on täiesti üks ja omaette teema. Rakkudes olevad raskemetallid on omaette teema. Onkoloogilisi haiguseid põhjustab ka mikroelementide defitsiit. Ma ei tea, kui palju teie kuulajad sellega kursis on aga mida tähendab immuunsus mikroelementoloogia seisukohalt lähtudes?
See on tsingi, mangaani, kroomi, räni, vase, seleeni ja joodi defitsiit. Need on peamised meie organismi elutegevust tagavad mikroelemendid. Ainuüksi mangaan, vask, tsink ja seleen on kasvajate vastane immuunsus. Kui ei jagu räni on tegu parasiite ohjava immuunsuse langusega.
Inimkeha koosneb 70 triljonist rakust. Iga rakk peab olema mikroelementidega varustatud. Loomulikult on neid mikroelemente, mida keha vajab, rohkem, kuid immuunsust toetavad on kõige olulisemad.
Võtame raku. Temas on kindel koht, kus peab tsink olema. Inimesel ei ole tsinki. Tsingi defitsiit on täna maailmas probleem number1. Tsink… see tähendab umbes 400 haigust – eesnääre, nahk, diabeet, vähk, luud ja liigesed, kõhunääre, maks… kõike on võimatu üles loetleda.
Kui rakus tsinki ei ole siis koheselt täidab selle tühja koha metall-antagonist. Milline? Plii. Kust see tuleb? Heitgaasid ja neid hingame me sisse kõik, sõltumata sellest, kas inimene elab linnas või maal. Kui rakus on tühi koht siis ta tõmbab plii koheselt endasse ja teil ongi teisene intoksikatsioon.
Kuidas arstid ilma neid teadmisi omamata hakkama saavad? Mitte kuidagi ei saa! Arstid, kes on hakanud mõistma ja on asunud ka meiega koostööle. Loomulikult teevad nad seda salajas, sest see on keelatud.
Algul lõime me preparaadi Maksifam, hiljem aga tegime uue preparaadi Vimitsin, kuhu me lisasime näiteks barbadose kirsist saadava c-vitamiini, millest kuuldes kostab vaimustushüüdeid igalt tänavanurgalt. C vitamiini on temas rohkem kui sidrunis ja kibuvitsas kokku.
Kui inimene tarvitab naturaalses vormis tsinki, tõrjub see rakust raskemetalli välja siis põhjustab ka see nõrkustunnet, sest mürk tuleb rakust välja. Mingisugune kohanemisperiood tuleb läbi teha ja see on loomulik, sest mürkidel on üksainus väljapääs – inimkeha loomulikud väljutusorganid – nahk, kopsud, soolestik, kuseteed.
Mikroelemendid, kui me võtame ette sellise teaduse nagu mikroelementide immuunfarmakoloogia, mis on arstide täiendhariduse osa. Selle teadusharu andmed räägivad, et süsivesikute-, valkude,- rasvade-, kolesterooli- ja muud ainevahetused ei normaliseeru enne, kui te ei vii normi oma mikroelemente. Kui me testime inimesi siis neil esineb enamasti 4-6 mikroelemendi defitsiit. Mis jutt tervisest saab siin üleüldse olla?
Tänase põlvkonna mehel pole tsinki ja tal tekib diabeet. Järgmisel põlvkonna mehel pole tsinki ja ta saab prostatiidi, edasi tuleb viljatus, allergia jne. Niimoodi kandub ühe mikroelemendi defitsiit põlvest põlve edasi. Arstid aga lärmavad, et see on viletsad geenid.
Moskva ja Jena ülikoolide patoloog-anatoomide koostöös valmis artikkel, mis on avaldatud ajakirjas „Mikroelementõ v meditsiine“. Teadlased võtsid kitsed, jaotasid nad gruppidesse ning igal grupil võeti söödaratsioonist välja üks mikroelement. Eksperiment kestis aasta. Üks kitse eluaasta tähendab inimese 6 eluaastat. Loomadel tekkisid täpselt needsamad haigused, mis inimestel. Nohust alates ja vähiga lõpetades.
Loomad jäid viljatuteks. Sündinud talled olid alakaalulised ja surid suhteliselt kiiresti. Niivõrd olulised on mikroelemendid meie elus. Ma teen massaaže. Kui ma inimestele preparaatidest räägin siis väga sageli vastatakse: oi, minule küll teie preparaate tarvis ei lähe. Need aga kes soostuvad preparaate proovima, ühel hetkel enam massaaži ei tule, sest nende tervis on läinud niipalju paremaks.
Ka meie ise oleme läbi viinud uuringuid ja koostöös onkoloog Ksenia Jaremenkoga, kes on ka fütoterapeut, viisime läbi katse inimestega, kes juba kannatavad vähi käes. Ta nägi reaalselt kui tohutu ainete puudus nendel inimestel oli ja kuivõrd efektiivseks muutus kasvajate ravi kui appi tulid mikroelemendid.
Samuti oleme läbi viinud kliinilised uuringud koostöös Botkini haigla infektsiooniosakonnaga, mille eesotsas on Lidia Pogarelskaja. Preparaatideks olid Metosept ja Vitanorm. Ta ütleb oma uurimustöös, et võeti grupp haigeid ning tehti uuring parasiitide munade olemasolule. Selgus, et neid polnud mitte kellelgi. Kui patsiendid hakkasid saama meie preparaate siis mõne aja möödudes analüüsid kubisesid parasiitidest. See tähendab, et kui analüüs parasiite ei näita siis tähenda see seda, et teil neid pole. Niipalju siis kohati väga kallite nalüüside usaldusväärsusest.
Kui teil on olemas sümptomid või on juba mõni diagnoositud haigus siis on teil ka parasiidid. Nii lihtne see ongi. Samas töös kirjeldab Pogarelskaja ka seda, kuidas meie preparaatide manustamise foonil tõuseb patsientide elu kvaliteet. Kui tulevad väliskülalised ja me nendest asjadest nendele räägime siis nad ütlevad, et Euroopas saab selle eest Nobeli preemia. Ka Venemaa ja Moskva juhid on meid märganud ning meie valmistatud preparaate ordenite ja medalite kaudu kõrgelt hinnanud.
Lidia Pogarelskaja kirjeldab oma töödes preparaatide mõju maksa tsirroosile, mis on tegelikult intoksikatsioon ja klassikaline meditsiin ei oska sellega mitte midagi peale hakata. Eriti rängalt mõjub see haigus naisele. Ta lebab terve päeva, tal pole jõudu tõusmiseks, sest mürkide kogus kehas on niivõrd suur. Kuu möödudes hakkas naine voodist tõusma ja mööda tuba kõndima. Kahe kuu möödudes lisandus kõndimisele toidu valmistamine. Kolme kuu möödudes läks ta esimest korda õue ja kuue kuu möödudes suutis minna konsultatsioonile. See ongi inimese elu kvaliteedi parenemine.
JP: Tervishoiuministeerium…. terviseamet jne. Nime kujule tuginedes, peaksid need asutused tegelema inimese tervise hoidmise ja –kaitsmisega? Kui me võtame sõna meditsiin siis koosneb see algselt kahest sõnast: med (vene keeles: vask) i (ja) tsin (tsink). Ma õppisin koolis, kus oli süvendatud bioloogia-, biofüüsika- ja biokeemia õpe. Meenutan tänaseni, kuivõrd suure rõõmuga ma nendesse tundidesse läksin.
Olin vaimustuses kui õpetaja klassitahvlile Krebsi tsükli skeemi joonistas
Seal oli väga selgelt välja toodud naatriumi tähtsus inimese elus. Klassikaline meditsiin vaatab tervist paremal juhul organite tasandilt. Nad ei suuda isegi omaks võtta seda, et inimene on tervik. Meil on arst, kes teab ainult silmadest, meil on arst kes teab ainult neerudest ja teisi organeid nagu selle arsti jaoks ei eksisteerigi ja mitte keegi pole suuteline võtma inimest kui tervikut. Teema, mikroelemendid, mida me praegu siin käsitleme on ju tegelikult kõikide organismis toimuvate biokeemiliste reaktsioonide aluseks.
Kaaliumi-mangaani kanalid, Kui organismis pole kaaliumit ja mangaani piisavalt siis organismis lõpetavad liikumise elektrilised signaalid. Lihased ei tõmbu kokku jne.
Tegime analüüsi, selgus, et ei ole piisavalt kaaliumit-magneesiumit-mangaani aga mis saab edasi? Arst hakkab ravima organit aga mitte organismi biokeemilist koostist. Ma ise ja ka paljud, kes meid vaatavad, ei tee erilist vahet vitamiinidel ja mikroelementidel.
Mikrolementideta ei suuda organism elada sest ilma nendeta ei eksisteeri biokeemiat. Mis on vitamiinid ja mida nad mõjutavad?
VA: Ma ütlen ühe lause ja loodan, et see on piisav, et kõigest aru saada: MISTAHES VITAMIINI PUUDUSE TAGA ON MIKROELEMENTIDE DEFITSIIT! Vitamiine sünteesib organism ainult mikroelementide olemasolu korral! See on kõige alus. Seetõttu meile aetakse kevadel ja sügisel peale, et tarbige vitamiine. kui inimene tarvitab naturaalset tsinki aga tsingi defitsiit on ülemaailmne probleem ja mingitest üledoosidest ei saa siin juttugi olla. Tsingi defitsiit on apokalüptiline probleem. C-vitamiini puuduse taga on tsingi defitsiit. Kui te varustate oma organismi igapäevaselt tsingiga siis te C-vitamiini ei vaja.
C-vitamiini suuri lisadoose vajab inimene juhtudel kui ta on raskesti haige. Teil ei tule rasket haigust kui teil on mikroelemendid normis. Organism ei sünteesi mikroelemente. Nad peavad meile tulema väljast, toiduga – see on see imeravim, mida kõik otsivad.
Arstid teavad ainult kaltsiumit ja magneesiumit. Mingeid teisi mikroelemente nad isegi ei vaevu kontrollima. Vere analüüs ei anna alati õiget ülevaadet, sest veres peab ALATI olema teatud mikroelementide nivoo. Selle abil saab inimene liikuda, vaadata, rääkida jne. Kui toidust piisavalt mikroelemente ei saa siis organism võtab selle mikroelemendi organist. Igas organis peavad samuti olema kõikide mikroelementide piisavad varud.
Võtame diabeedi ja vaatame seda parasitoloogia ja mikroelementoloogia seisukohalt. Parasitoloogid ütlevad diabeedi kohta järgmist: parasiidid sõid kõhunäärme koed ära. Kui me viime insuliini laboratooriumisse, siis mida me seal näeme – see on puhas tsink. Insuliinipreparaadid koosnevad sünteetilisest tsingist. Kui me anname organismile sünteetilist tsinki siis see mõnda aega töötab ja kõik aga mitte mingit taastumist ei toimu.
Kui me anname diabeetikutele parasiidikuuri ning naturaalses vormis tsingi siis aja jooksul hakkab kõhunääre ise insuliini sünteesima. Väga paljud inimesed on insuliinisüstimisest vabanenud. Ainus, mida siin tarvis läheb on kannatlikkus, sest kõhunäärme kude taastub väga aeglaselt, võib minna poolteist aastat ja isegi rohkem. Kes on naturaalmeditsiiniga kursis siis nad teavad, et luu taastub umbes kolme aastaga, kõhunääre 2 aastaga.
Diabeedi korral kindlasti: Metosept, Vitanorm ja Baktrum. Baktrum on prebiootik. Järjest rohkem on informatsiooni selle kohta, et probiootikumid teevad tervisele rohkem kahju kui kasu. Ka minuni jõuab neid uuringuid järjest rohkem. Baktrum on maapirnist saadav inuliin. Baktrumile lisaks üks mikroelementide kompleksidest, kas siis Maksifam või Vimitsin ja kindlasti maksa toetav Hepato.
Veel tahaksin teie tähelepanu juhtida ühele kliinilisele uuringule, mis on avaldatud ka vastavas erialases kirjanduses „Вестник восстановительной медицины“, milles avaldatakse absoluutsel kõik selleteemalised instituutides läbi viidud ametlikud uuringud. Kompleks, millest ma rääkisin, läbis kliinilised katsetused juba aastal 2012. Eesmärgiks oli üldine ja lokaalne immuunsus.
Seal leidis tõestuse, et suurendatud ehk terapeutilised doosid taastavad väga kiirelt nii üldise kui ka lokaalse immuunsuse. See ongi kõige olulisem – 7 elutähtsat mikroelementi taastavad nii immuunsuse kui ka puhastavad organismi toksiinidest ja -parasiitidest, sest millisest immuunsusest me siin räägime kui terve müriaad parasiite teie kehasse kakavad, pissivad ja sülitavad.
Uus põlvkond parasiite sünnib igal ööl. Nende peamine ülesanne on elus püsimine. uurige pisut põhjalikumalt kasvõi onkilostoomide, trihhomonaadide või klamüüdia või opistorhide bioloogiat. Kui teil lapsena olid opistorhid või kõige lihtlabasemad naaskelsabad, mis on olnud kõikidel lastel – ärge isegi proovige mõelda, et nad teist igaveseks lahkunud on. Nad surevad koos teiega. Jah, on mõned parasiidid, kelle elutsükli pikkuseks on 25 aastat, kuid enamus neist sureb koos oma peremehega.
Tehtud uuring oli meile väga suureks abiks. Akadeemik Skrjabini andmetele tuginedes, elavad kopsudes põhiliselt trihhinellide vastsed no ja muidugi tekivad neile sinna kõiksugused lisa-kaaskondlased.
Nende olemasolu ei kontrolli inimesel mitte keegi, sest see ei huvita mitte kedagi. Nendel parasiitidel puudub vastassugupool ja kui te õpite parasiitide elu põhjalikumalt tundma siis te saate teada palju hämmastavat…. Trihhinellid ei vaja meest ega naist, nad vajavad paljunemiseks ainult toitu ehk mikroelemente, mille nad inimkehast saavad.
Iga meie rakk ja organ vajab samuti mikroelemente. Luu koosneb sisuliselt ainult mikroelementidest. Kõhunääre – seal peavad olema tsink kroom ja mangaan, muidu see organ ei tööta. Luu ei ole kaltsiumist pulk.
Mangaan! Kui me avame klassikalise meditsiini mikroelementide käsiraamatu, selle, mille alusel ülikoolides arste õpetatakse siis mangaani nimetusele järgneb lause: mangaani defitsiit ei ole seotud mitte ühegi inimorganismis esineva haigusega. Kui me aga avame immuunfarmakoloogia õpiku siis mangaani järel on kogu luukude, sidekude, kõhred, kogu reproduktiivsüsteem ja kogu neuroloogia ning psühhiaatria. Sinna kuulub ka lihaskude.
Meil on resultaadid viljatusega. Mangaani puudusel on emakas nagu tühi kott – tal puudub tugevus, et loodet endas hoida ja naisel on üks iseeneslik abort teise järel. Emakas on lihas. Naised hakkasid preparaate võtma ja kõik laabus. Lihased läksid mikroelementide toel toonusesse ja rasedused kulgesid ilma igasuguste komplikatsioonideta.
JP: Reumatoidartriit on haigus, mis aasta-aastalt tabab järjest nooremaid inimesi. Arstid kasutavad selle raviks minu hinnangul täiesti koletislikku hormonaalravi. Noored neiud-naised muutuvad selle ravi tagajärjel viljatuteks. Kas teil on midagi, millega ravida just seda haigust?
VA: On küll. Selle haiguse põhjustaja on klamüüdia. Klamüüdia ei tegutse ainult kuse-suguorgansüsteemis. Klamüüdiale meeldivad väga meie luud ja liigesed. Analüüs on väga kallis ja selle usaldusväärsus on umbes 60%. Klamüüdia sõna otsese mõttes närib meie luukudet selleks, et seal elada ja paljuneda. Seega: Metosept, Vitanorm, Baktrum ja Vimitsin või Maksifam.
JP: Olen uurinud seda haigust väga põhjalikult, sest seda põeb mulle väga lähedane noor inimene ja ma jõudsin selleni, et paljukirutud Nõukogude Liidu meditsiin ravis seda haigust ja see ravi oli üllatavalt kiire ning edukas, eriti kui haigus avastati tema varases staadiumis. See neiu aga kahjuks ei suuda enam kõndida.
Kui ma hakkasin seda haigust uurima ja materjale otsima siis avastasin, et enamus materjalidest on hävitatud ja asemele on pandud hormonaalravi. Arstid ei taha isegi kuulda seda kui ma ütlen, et äkki siiski pöörduksime Nõukogude arstide kogemuse poole ja vähemalt prooviksime.
Siis kasutati taimi! Massaažid ja taimed. Äkki on teil midagi pakkuda? Küsin seda selle pärast, et just selle probleemi tõttu ma teid leidsin ja teie poole pöördusin ja see puudutab mind väga isiklikult.
VA: Seesama kompleks: Metosept, Vitanorm, Baktrum, Vimitsin või Maksifam. Tegelikult me pidime seda intervjuud selle teemaga alustama. Ma tahan siinkohal tuua oma isikliku näite. Mul on tulemus ette näidata ja see puudutab minu abikaasat. Sellest kõiges „Optisalt“ oma algtõuke sai.
Mehel hakkasid kärbuma labajalas olevad luud. Arstide diagnoosiks oli: vähk. See oli 25 aastat tagasi. Mul oli läbi tutvuste võimalus pääseda tolleaegsesse nomenklatuurile mõeldud haiglasse. Kutsusin sinna kaasa parasitoloogi ja mikroelementoloogi. Tehti ülesvõte ja arst ütles, et ma ei tohi teid siit kabinetist enam välja lasta, sest teie luud lagunevad kohe tükkideks. Te olete viimase piiri peal. Te ei tohi sellele jalale enam toetuda. Meile pakuti implantaate aga see ei peata ju luu edasist lagunemist. See tähendas mõnele ajaperioodile järgnevat uut operatsiooni ja uut implantaati ning seda kuni puusaliigeseni välja.
Seejärel istusime parasitoloogi ja mikroelementoloogiga maha, tegime kõikvõimalikud parasiidiuuringud. Mees ütles, et ma usaldan teid ja nii nagu teie otsustate nii ma teen. Tal oli väga suur mangaani defitsiit aga seda ei kontrollita mitte ühegi analüüsiga. Mangaani defitsiit pluss erinevates staadiumites parasiidivastsed. Me alustasime just selle sama kompleksiga. Möödas on 25 aastat – jalg on alles, luud on terved. Mees käib 3x nädalas profikoondise hokitreeningutel ja seda kõike teeb ta oma isiklike jalgade abil. Vanust on tal üle 60.
JP: Astma, kas ka see on parasitaarne haigus?
VA: Loomulikult. Tohutu tsingi defitsiit. Astma puhul me lisame komplektile Regesol’i. See on just bronhi-kopsu- ja sidekoe patoloogiatele mõeldud preparaat. Ta aitab röga lahtistada 2-4 tabletti päevas ja tulemus on suurepärane. Retsepti koostaja on Lidia Pogarelskaja, kes N-Liidu ajal oli riigi pea-fütoloog ja tema juhendamisel on retsept kokku pandud.
JP: On viirused, on bakterid, on seened. Nad on erinevad organismid või isegi -eluvormid. Nad elavad erinevates keskkondades. Nad igaüks mõjutavad organismi absoluutselt erinevalt. Kas on olemas mõni lühikirjeldus, et bakter teeb seda ja teist, seen kolmandat ja neljandat ning viirus viiendat-kuuendat? Inimestel peaks tekkima kasvõi väga üldine arusaam, mida nende elu ja tegevus meie organismile põhjustab.
VA: Viirus, bakter või seen – milline iganes neist teil avastatakse tähendab seda, et teie organismis on seda, millest toituda. Teil on organismis midagi, mis võimaldab parasiidil elada ja areneda ning meeletu tsingi defitsiit.
JP: Milline neist parasiidiliikidest kahjustab organismi kudesid kõige enam? Kes neist sööb kudesid sõna otseses tähenduses?
VA: Kui me räägime kasvõi kudedes elavate seente ohtlikkusest siis seen toitub parasiidivastsetest, klamüüdiast, munadest vastsetest…. Selle teemaga pole mingit vajadust oma pead vaevata.
Viirus sattus organismi. Mis toimub? Kohe on palavik, köha, nohu, jõud on kadunud… Meie valmistatud preparaadikompleks viib viiruse välja ja annab organismile jõudu juurde. Välja viiakse viiruse poolt tekitatud toksiinid. Kui haige inimene hommikul ärkab, siis ta on loid, nõrk, uimane – see kõik on viiruse tekitatud toksiinide tagajärg.
Kui inimene võttis Metosepti-Vitanormi-Baktrumit-Vimitsini siis tal võib ärgates veel palavik olla, kuid ta tunneb end märksa kindlamalt ja paremini ning ta on märksa reipam, sest toksiinid on preparaat endasse tõmmanud. Meie preparaatidel on omadus, mis tõmbab ja seob patogeene. Ei oma tähtsust on see toksiin, seen, bakter või viirus.
JP: Herpes on väga levinud viirushaigus. Justnagu erilist ohtu temast ei olegi aga ebameeldivusi tekitab küll ja veel.
VA: Mis iganes haigus teie organismis ka ei ole, tähendab see seda, et on olemas parasiitide kasvupind. Akadeemik Skrjabin kirjutas sellest juba pea sajand tagasi, et parasiit organismis on nagu avatud aken, millest mistahes infektsioon sisse pääseb. Tegelikult ei oma inimese jaoks mitte mingit tähtsust, milline parasiit haigust tekitab. Oluline on ta kehast minema lüüa.
JP: Te loetlesite terve rea erinevaid haiguseid. Rääkisite meile erinevatest preparaatidest, mida kasutada. Meie vaataja ja ka mina isiklikult ei kahtlustagi, et mul võiks mõni haigus olla. On küll mingid probleemikesed aga ma isegi ei oska neile nime anda. Kas on olemas mingisugune diagnostika, mis aitaks selgust saada, millist preparaati osta?
VA: Oleme loonud aparaadi, mis aitab selgust saada, milline on mikroelementide tasakaal inimese organismis. Tegelikult ei ole teil vaja isegi mingit diagnostikat, sest iga meie spetsialist oskab teid aidata. Kõik meie spetsialistid on minu poolt välja õpetatud. Nad ei hakka teile kohe purke müüma vaid püüavad teile selgeks teha, mis on teie probleemi algpõhjus. Kui inimene tunneb, et see on talle vajalik siis saab ka purgid.
JP: Kas teil on olemas preparaat „Tahan olla terve!“?
VA: Kui te ei taha olla haige siis esimene asi, mida tuleb teha on vabastada end parasiitidest! Aga selline preparaat on olemas küll – mikroelemendid (Vimitsin). Mikroelemente saab meie organism ainult väljast. Meie organismid neid toota ei suuda. See tähendab, et terve elu jooksul peavad teie toidulaual leiva ja soola kõrval olema ka mikroelemendid.
Mikroelementidest algab inimorganismis absoluutselt kõik – immuunsus, kõikvõimalikud ainevahetused, metabolism, fermendid, hormoonid – neid sünteesib organism ainult mikroelementide olemasolul.
Te ei kujuta ette kui paljud neiud on täna tehishormoonide küüsis. See aga tähendab seda, et neil on tugev kroomi, mangaani, räni, tsingi, vase, joodi ja seleeni defitsiit. Me oleme teinud kliinilised uuringud geneetikute juures ja ka seal leidis tõestuse, et kui mingisugune haigustekitaja organismi satub siis meie preparaadid aitavad sellest väga efektiivselt vabaneda.
Viljatuse korral aitavad meie preparaadid väga hästi. Fomidan, Testoril, Androkompleks, Urokompleks. Uroloogid räägivad, et isegi paarid, kelle aitamisest nad on ammu loobunud on neist preparaatidest väga palju abi saanud.
JP: Suur tänu teile niivõrd põhjaliku ja mahuka informatsiooni eest. Paljud ravitsejad räägivad ainult haiguste filosoofiast, teie aga annate reaalse abi, mille taga on mahukad uuringud ning teie enda ning paljude teadlaste praktiline kogemus.
Ma ise olen biokeemia ja –füüsika fanaatik ja mul tulevad tänutundest pisarad silme, sest te olete inimene, kes tegeleb selle ala reanimeerimisega. Te lähete vastuollu klassikalise meditsiiniga aga seni kui teie sellega tegelete ja seda elus hoiate on meil kõigil lootust.
VA: Tänan teid saatesse kutsumise eest! Kui ma räägin kõrgete ministeeriumiametnikega neil teemadel ja küsin otse: miks on nii? Siis nad vastavad, et see tähendab kogu meditsiini pea peale pööramist ja mitte keegi sellega tegelema ei hakka.
Kahjuks on nii, et meieni jõuavad ainult need, kes klassikalise meditsiini poolt on maha kantud.
Kui inimene on terve siis on tervis tema kõige väiksem mure. Inimesed keelduvad seda teemat kuulda võtmast. Elementaarsed mikroelemendid. Neid pole täna enam õuntes, taimedes üleüldiselt ja seda tõestavad uuringud ja see tähendab, et neid ei ole mullas. Kui ei ole mullas siis ei ole ka taimedes. Kui ei ole taimedes siis ei ole ka inimeses. Kui neid pole inimeses siis ei ole ka tervist. Selline see looduse ringkäik on.
Millegi pärast on nii, et kui sa oled terve siis sa seda ei kuule ja meil on arvamus, et me oleme igavesed.
(Alla kukkuvas lennukis aga hakkavad kõik äkitselt ja ainsa hetkega jumalasse uskuma)
Tänan, kohtumiseni!
JP: Parasiidid on tõepoolest suured mikroorganismid, kes meid tappa püüavad. Aga nagu te intervjuud kuulates aru saite, et isegi mitte parasiidid ei ole need, kes meil elamist segavad, vaid nendeks parasiitideks oleme me ise. Enamus meist ei mõista ega tahagi mõista kui väärtuslikud mikroelemendid meie jaoks on.
Need tillukesed keemilised abilised on praktiliselt kõikjal aga mingil põhjusel nad ei satu meie organismi. Nendest sõltub meie kehas iga lihase liigutamine, meie soov elada ja liikuda, immuunsüsteem, iga organi ja -raku töö, metabolism – see kõik on meie kehades toimuvad biokeemilised protsessid.
Kui meie kehades on mikroelementide- ja vitamiinide defitsiit siis on see viljakas pinnas parasiitide arenguks. See on põhjus, miks me peame oma vaenlast nime- ja nägupidi tundma ja siis me teame, kuidas temaga võidelda.
Avaldan suurt tänu julgetele teadlastele ja uurijatele, kes vaatamata klassikalise meditsiini soovimatusele, liiguvad oma eesmärgi – tervise -suunas.
Videolt tõlkinud Mati Rebane