Firmast

Heatunde MTÜ käivitavaks impulsiks olid peptiidid. Kogedes, kuidas äkki kehas hakkavad toimuma muutused, tekkis soov, et sellest preparaadigrupist tahaks natuke rohkem teadmisi saada. Kui teadmised said kogutud siis tuli soov neid teistelegi huvilistele jagada. Nähes, et teisedki inimesed neist abi said oli selge, et põlve otsas enam nokitseda ei saa ning on aeg ennast nähtavamaks muuta.

Oleme turul tegutsenud juba ümmargused 10 aastat. Selle aja jooksul on meist saanud eksklusiivsete Venemaalt pärinevate tervisetoodete maaletooja. Kogu meie ettevõtte tuumaks on täna teadus-tootmiskoondise “Optisalt” antiparasitaarsed- ja organismi puhastavad naturaalsed preparaadid. On aga ka midagi sellist, mida parimagi tahtmise juures preparaadiks nimetada ei saa, kuid, mida omaduste poolest võiks kanda kategooriasse “ulme” ja millede puhul ei tööta enam toimeaine, vaid vee (H2O) biofüüsikalised omadused (hüdroplasma, piirivesi).

Aja jooksul on meie kollektiivi lisandunud toredaid nõustajaid. Täna võib tulla Mati juurde ja saada teada, kas su silmad ikka räägivad tõtt või mitte ja kes pea iga riiulil oleva toote kohta pika jutluse maha pidada oskab. Võib tulla Jaanuse juurde, kes kraniosakraalteraapia- ja nõelravi saladusi teades, sinu keha tasakaalu viia oskab. Tule ka enda unikaalsete oskustega – meie uksed on avatud.
Meie uksest võib sisse astuda ka lihtsalt mööda minnes ja Merlele või Üllele oma mure ära kurta, kaasa aga saad nõuande, millises suunas edasi tegutseda ja kui soovi on siis ka osta midagi, mis päikese taas välja toob.

Meie motoks on saanud: “Profülaktika on kõige tõhusam ja vähem valus tervise taastamise meetod”. Kui sa meilt vajalikku preparaati ei leia siis pole katki midagi – teadlased juba töötavad sinu probleemi lahendamise kallal ja tuleb ka preparaat. Seniks aga leiame sulle optimaalse lahenduse, kus me anname sulle vahendid, mis su keha puhtaks teevad ja kui teadusemehed ükskord preparaadi valmis saavad siis võib olla, et polegi seda enam tarvis.