Julie Po ja Valentina Aksenova: reproduktiivsüsteemi vaenlased,
Allikas:
https://www.youtube.com/watch?v=76s4uTvMN5I&list=PLYTacwNu9azK4uybniiKUwIfOTqXINE3e&index=34&ab_channel=%D0%94%D0%B6%D1%83%D0%BB%D0%B8%D0%9F%D0%BE
JP: Tervist kallid sõbrad! Jätkame oma videoprojektiga „Salamõrtsukas“. Mis saaks olla veel olulisem teema kui see, mis puudutab meie tulevasi põlvesid. Viljatus – probleem, mida aina uutele teadussaavutustele vaatamata, meie teadlased lahendada ei suuda. Sageli kirjutatakse viljatus külge absoluutselt kõigele muule aga mitte mingil juhul nendele objektidele – parasiitidele – kes noores naises- või mehes elavad. Iseeneslikud abordid, kas parasiidid võivad olla nende põhjustajateks? Kas parasiidid võivad olla tulevase lapse patoloogiate põhjustajaiks? Täna me sellest Valentina Ivanovnaga räägimegi. Millist mõju parasiidid inimese reproduktiivsüsteemi funktsioonidele avaldavad?
VA: Tervist!
JP: Meie poole pöörduvad väga sageli naised, kes mingil põhjusel ei suuda rasestuda, et me numeroloogiliselt välja arvutaks, mis võiks olla nende viljatuse põhjus. Me pole küll arstid ja enamikel juhtudel, me ei näe meditsiinilist numeroloogiat kasutades, et selle taga võiks olla mõni meditsiiniline takistus. Kõik naise organid töötavad normaalselt. Seejärel pöörduvad nad arstide poole, lasevad teha kõikvõimalikud uuringud ja vastus on sama: kõik on korras. Kõigele vaatamata noor maine lapsi ei saa. Kas on olemas mõni nüanss, mis on seotud parasiitidega?
VA: Needsamad kolm punkti, mida me ka varem vaatlesime: mikroelementide defitsiit; parasiidid; intoksikatsioon. Raskemetallid ja see, kuidas nad üht või teist meie organismi funktsiooni mõjutavad.
Meie praktikas on samuti palju paare, keda on kõigiti uuritud, neil on meditsiiniliselt kõik korras aga viljastumist ei toimu. Androloogid-, uroloogid- ja günekoloogid on vähehaaval hakanud meie toodanguga tööle on tehtud kliinilisi uuringuid, mille tulemused on avaldatud ametlikus ajakirjas „Uroloogia“. Preparaadid, mida uuringus kasutati on: Fomidan ja Androkompleks. Meie omas praktikas lisame nendele veel antiparasitaarse Metosepti ja Vitanormi ning paaridel sünnivad kaksikud ja isegi kolmikud ja seda isegi neil paaridel, kellel lapse eostamine pole õnnestunud 5 – 10 aasta jooksul ja kunstlikku viljastamise abil.
Paljudel naistel on emakas nagu tühi kott. Selline emakas ei suuda loodet endas hoida ja tekib iseeneslik abort. Kui naine hakkab manustama mikroelemente siis emaka toonus taastub, sest ta on ju silelihas ning kui lisaks aetakse sealt minema parasiidid siis pole rasedusel mitte ühtki takistust.
JP: Võtame asja kokku. Kui ei ole mingeid tõsiseid meditsiinilisi vastunäidustusi siis üks põhjus on parasiidid ja teine mikroelementide puudumine. Kui mikroelemente ei ole siis varem või hiljem tulevad ka parasiidid.
VA: Nagu ütles Tamara Jakovlevna Sviševa oma raamatu seerias „Salamõrtsukad“, et viljatus on klamüüdia ja trihhomonaadide ning nende elutegevuse tagajärjel tekkivate patoloogiate ning teiseste infektsioonide tagajärg. Nendega ühinevad tsütomegaloviirus, tsütoplasma, mükoplasma ning lemmikkohtadeks on neil emakas ja eesnääre. Teadustöödes, mis kirjutati enne 1960. aastat räägivad parasitoloogid sellest, et parasiidid eritavad proteolüütilisi aineid ning tungivad isegi lootesse ja seetõttu sünnivad lapsed, kellel on isegi väga tugevad arenguhäired ning defektid. Põhimõtteliselt käituvad nagu röövikud – milline taime leht meeldis – see ka ära süüakse.
Ka günekoloogid kinnitavad, et ega statistika väga palju muutunud ei ole – 80% naiste reproduktiivorganite vähijuhtumitest on parasitaarset päritolu. Emaka kael: 100 juhtumist 83. Emaka vähk 100 juhtumist 100. Kusepõie vähk – 100% on tegu shistosoomidega.
Mikroelemendid: mehe organism ei toimi ilma tsingita ja naise organism ei toimi ilma mangaanita.
Kui me vaatame, mida tsingi defitsiit põhjustab: viljatus, potentsi langus, eesnäärme adenoomi tekkerisk.
Mangaani defitsiit: varane kliimaks, viljatus ja munasarjade düsfunktsioon. Naine ilma mangaanita ei saa.
JP: Kas on olemas mõni vere analüüs, kus veri võetakse algteguriteks ja inimesele on selge, mida ta peab tarvitama?
VA: Loomulikult on see võimalik, kuid pöörake tähelepanu sellele, et mikroelemendid peavad olema igas organis ja piisavas koguses. Veres peavad mikroelemendid olema igal ajahetkel. Kui te neid oma organismile ei anna siis ta „laenab“ neid organitelt: kõhunäärmelt, luudest, eesnäärmelt, emakalt, munasarjadest jne. Kui veres ei ole mikroelementi siis see võetakse sinna organite arvelt, sest vere ülesanne on inimest elusana hoida. Defitsiit süveneb päevast päeva, kuust kuusse ja aastast aastasse ning põlvest põlve.
Organism ise mikroelemente ei tooda. Nad peavad meile tulema toiduga. Neid kulutatakse suures koguses, kui me oleme ärritunud, alajahtunud, ülekuumenenud, stressis, iga emotsioon tähendab mikroelementide kulu. Kust neid võetakse, kui neid piisavalt pole? Te peate nad saama toiduga. Me saame iga päev küsimusi, millistest toiduainetest neid saab?
Tänases päevas on tarvis teha pidevat profülaktikat parasiitide vastsestaadiumile, sest see on tõeline oht inimese organismile. Kui seda mitte teha siis vähehaaval võtavad parasiidid organismis kontrolli enda kätte ning kasvõi seesama immuunsüsteemi jaoks asendamatu tsink on ühel hetkel katastroofilises miinuses. Tsingita aga ei saa oma funktsioone täita kõhunääre ja tänaseks päevaks on diabeet saavutanud tõelise pandeemia mõõtme.
Mul on kogemus ühe maanaisega, kellele ma asjadest rääkisin ja kes diabeedi tõttu kaotas nägemise, kelle luukude muutus nii hapraks, et kaotas liikumisvõime ning tal tekkisid probleemid südamega. Kusjuures ma rääkisin talle seda kõike, et kui ta midagi ei muuda siis kõik see juhtub. Meeletu tsingi, mangaani ja kroomi defitsiit ning veidi veel ja ütlevad üles veresooned. 15 aastat läks mööda ja naine ei suutnudki enam liikuda.
Toit. Kui te tahate oma tsingi või kroomivarusid toiduga normi saada siis näiteks vajaliku tsingiportsu saamiseks peate te ära sööma 10 kilo kurki või mõnd muud köögivilja. Te pole ju selleks suutelised? Me oleme sellest kümnest kilost need mikroelemendid välja pitsitanud ja kapslisse pannud, et teil oleks see kõik mugavam.
Võtke õun ja lõigake pooleks ning jätke päevaks otsaks seisma. Õun sisaldab palju rauda. Varem muutus lahti lõigatud õun raua tõttu kiiresti pruuniks. Nüüd on ta jääb valgeks – seal pole enam seda raua kogust, mis varem.
Kui mikroelemente pole pinnases siis neid pole ka taimes, mida me tervisliku toitumise eesmärgil endale sisse sööme. Kust meie need mikroelemendid oma kapslitesse saame? Me saame nad mägipiirkondades metsikult kasvanud taimedest. Me korjame taimed nende loomulikest kasvukohtadest.
JP: Kui meie kanali jälgijatel peaks tekkima kahtlused, siis ma võin kinnitada, et asi nii ka on. Me tegime kapslid lahti, sest mulle on psühholoogiliselt raske kapslit neelata. Aroom, mis sealt tuli, see oli minu jaoks Altai suvine päikeseloojang.
Meie preparaadid on sünergeetilise toimega kõikidele ravimitele ja homöopaatilistele preparaatidele. Kui te olete mõnd preparaati pikka aega kasutanud ning pole tulemust märganud siis ärge kartke, lisage oma ravikuurile mõni meie pakutav preparaat ja jälgige, millised muutused kehas toimuma hakkavad.
Kui te hakkate ennast kunstlikuks viljastamiseks ette valmistama, ärge kartke meie preparaate kasutada, te tõstate positiivse tulemuse saabumist märkimisväärselt.
Pole vahet, kas mees või naine, parasiidid armastavad hormoone ja seetõttu on reproduktiivsüsteemid alati suure löögi all. Günekoloogid räägivad seda, et kui 10 aastat tagasi meestel spermatosoidid hoidsid „nina püsti“ ning olid väga aktiivsed siis praeguseks on pilt drastiliselt muutunud. Spermatoisoid on nagu tomp ja ta on nõrguke ning tal on nina norus.
Spermatosoid peab olema valvelseisangus nagu tinasõdur aga täna seda pilti enam mikroskoobist ei näe.
Mehe reproduktiivsüsteem peaks tootma tinglikult 100 spermatosoidi minutis ja 10 aastat tagasi see oligi nii. 5 aastat tagasi oli see number 70. Praeguseks on see number 50 ja nad kõik on nagu kilpkonnad. Täna tahetakse muuta norme ja selliselt, et see 50 oleks normaalne aga selle 50 juures on naise viljastumine juba väga raske.
Kui mees hakkab meie preparaate kasutama, siis ajavad spermatosoidid taas pead püsti. See kõik on kliinilistes uuringutes kirjas.
JP: Spermatosoididega on kõik selge. Mikroelementide abil muutuvad nad taas aktiivseteks aga munarakk? Kui spermatosoid tungib munarakku siis peab toimuma viljastumine. Kui aga munarakk ei jõua õige kohani liikuda, temas võivad toimuda mutatsioonid, võib tekkida emakaväline rasedus jne. Meestega oleks nagu asi selge aga naised, kas nende patoloogiad on kuidagi mikroelementidega seotud?
VA: Loomulikult on. Kliinilised uuringud, mis meie preparaatide baasil läbi viidi, näitasid nii lokaalse kui üldise immuunsuse paranemist. Kui me võtame emaka ja munasarjad siis mängib siin rolli lokaalne immuunsus ehk: mangaan, tsink, seleen, kroom, vask, jood ja räni. Teiseks mänguriks on organis asuvad parasiidid. Nad armastavad süüa kõike, mis emakasse satub.
JP: Te rääkisite emaka lihastoonuse suurendamisest. Kas seal on samuti mikroelemendid mängus? Kas seesama kompleks, millest just juttu oli?
VA: Täpselt seesama valik, sest lihased nagu ka luud peavad sisaldama neidsamu mikroelemente. Miks tekivad probleemid selgroo diskidega? Lihased on nõrgad, sest pole mangaani ja tsinki.
Laps võib sünnituse ajal endale sisse tõmmata lootevedelikku. Selles on ema organismides leiduvad parasiidivastsed ja nii ongi laps kohe peale sündimist sageli haige ja tatine, sest need tegelased alustavad kohe oma mustade tegudega.
Kui ema kasutab raseduse ajal mikroelemente siis ei ole tal probleeme ei loote arenguga ega hiljem laktatsiooniga. Kui loode liigub mööda sünnitusteid ja need on nõrgad siis tekivad rebendid. Kui emal on mikroelementidega kõik korras on ka lihastoonused korras ja lihased on elastsed ning venivad just nii palju kui lapsel on välja tulekuks tarvis.
JP: Enneaegne sünnitus on samuti sellega seotud?
VA: Loomulikult ja ka iseeneslikud abordid on seotud nõrga lokaalse immuunsusega.
JP: Kas saan õigesti aru, et kui naisel on enneaegne sünnitus ja see pole seotud mõne patoloogia või stressisituatsiooniga siis laps ei pruukinud saada oma arenguks vajalikke mikroelemente?
VA: See on nii.
JP: Paljud noored naised on hakanud tegelema tervisliku toitumisega. Keeldutakse söömast piimatooteid ja teravilju ning liha. Väga tervislikuks peetakse toortoitumist. Meil siin Venemaal aga on neli aastaaega ja isegi lumi tuleb maha ning siis ei kasva meil siin mitte midagi. See tähendab, et värske toit on meile kättesaadav suhteliselt piiratud ajal. Kui toit ostetakse sisse välismaalt siis on ju selge, et see läbib spetsiaalse töötlemise, et ta mingisugusegi värskuse säilitaks.
Kui naine otsustab mingist toiduainest loobuda siis las olla, see on tema vastutus. Mulle aga tundub, et kui ema hakkab oma ratsiooni piirama raseduse ja rinnaga toitmise ajal ning sunnib sellist toitu sööma ka oma last siis pole see päris õige. Kas tõesti on õige loobuda lihast või mõnest muust toitainetegrupist või peab laps ikkagi saama kõike?
VA: Iga inimene peab õppima oma organismi kuulama. Olukord on selline, et nendel emadel niigi on mikroelementide puudus ja kui ta siis hakkab veel mõnd piiravat dieeti pidama ja kui ta ennast sunnib mõnest toiduainest loobuma siis pole see õige. Meie poole pöördub väga palju taimetoitlasi, kes on kohati väga haiged, neid on ikka liiga palju. Paljudel on haigused läinud raskesse vormi. Kui neid uurida siis nad nagu oleks teinud oma organismi jaoks kõik, mis võimalik, nende haigus pole, kas üldse taganenud või on ainult pisut leevendunud. Kui neid põhjalikumalt uurida siis nad on otsast lõpuni parasiite täis, neil on tsingi, mangaani ja teiste mikroelementide tugev puudus. Meie kogemus näitab, et ei ole abi toortoitumisest ega lihast loobumisest.
Inimestel ei ole teadmisi, kuidas olla terve. Muutes oma toitumist, inimene arvab, et ta saab läbi selle mingisuguseid lisa-terviseressursse. Krooniliste haiguste ravimise praktika aga näitab seda, et ei ole suurt abi sellest kõigest olnud. Inimene, kes niigi on mikroelementidest tühi, läheb veelgi tühjemaks.
On väga suur vahe kui inimene muudab loomulikul teel oma toitumisharjumusi või teeb seda raamatust või ajakirjast loetu alusel. Kui inimene tunneb, et tema organism lihtsalt ei talu enam liha või jahu siis on kõik loomulik. Kui ta aga luges raamatut ja otsustas, et nüüd kui ta ainult toortoitu sööb ja selle läbi maailma päästab siis läheb ta endaga vastuollu. Inimesed peavad õppima oma keha kuulama. Keha ütleb alati õigesti, mida süüa ja mida juua.
Kui see keha on saastunud siis ta ei suuda ennast kontrollida ega juhtida. Alkohol, tubakas, narkootikumid, parasiidid – nemad on need kes inimese käitumist juhivad – seda kõike vajavad parasiidid, mitte inimene.
JP: Kui noor naine keeldub söömast siis tal tekib anoreksia. Arstid räägivad ka sellega kaasnevast viljatusest ja täna ma mõistan juba ise ka, et see on sellega otseselt seotud. Paljud, kes sellest püüavad üle saada ning hakkavad uuesti normaalselt või isegi külluslikult toituma, normaalset kehakaalu enam ei saavuta. Kas seda probleemi on võimalik lahendada komplekse mikroelementide manustamise kaasabil?
VA: Anorektik on endale täelikult keelanud kõik talle eluks vajalikud toitained, mida keharakud igal päeval ja sekundil vajavad. Need on needsamad mikroelemendid aga protsess on kontrolli alt väljunud. Mikrolemendid võrdub energia. Mikroelemente pole ja mida kauem neid pole, seda sügavamale patoloogilised protsessid tungivad.
JP: Mõni päev tagasi küsisid minu tudengid toidulisandite kohta, mida võtavad mehed. Teate küll, sellised mitmekilosed pütid, mille kasutamisele peaks järgnema ilusad lihased. Ma saan aru, et tegu pole taimset päritolu lisanditega ja räägitakse, et taolised tehislikud lisandid on tervisele ohtlikud. Kas see vastab tõele? Kas seal mingisugune pisiosa mikroelementidest ikka on olemas?
Mehed muudkui söövad ja lihased kasvavad aga mina võrdleksin seda porgandiga, mida steroidide abil kasvatatakse, kasv on külluslik aga kasu on väike, sest tal puudub lõhn ja maitse. Tal puudub isegi lihtlabane magus maitse. Kui sööd aga tõelist, viljakas mullas kasvanud toodet siis tunned, kuidas keha rõõmustab.
Võib-olla ma olen ülekohtune aga kui vaadata asja sellelt seisukohalt kui kasulik on see pütitäis steroide organismile ikkagi on?
VA: Lihas, et ta normaalselt töötaks, peab sisaldama mikroelemente. Ma ei tea, mida need pütid sisaldavad aga kui sealt puuduvad mikroelemendid, näiteks tsink siis selle mehe organismis on tugev testosterooni puudus. Mees teeb kõvasti trenni aga ka tsingi kadu on suur ja eesmärk on ju kiire lihasmassi kasvatamine.
Ka mangaanil-kroomil näiteks on omadus, et kui neid pole piisavalt siis on ka kehakaalu langetamine keeruline. Sportlased, kes meiega koostööd teevad, tunnevad peale mõneajalist meie preparaatide kasutamist kergust, sest intoksikatsioon kaob ning parasiidid lahkuvad kehast.
Mikroelementideta on raske õppida ja sportida. Lapsed on unised ja uimased. Nende mõistus ei tööta.
JP: Kuidas mõjutavad noore naise tervist õhus leiduvad raskemetallid? Linnades elavatel inimestel on viljastumisega probleeme märksa rohkem, kui maal elavatel. Paljud arstid peavad viljatuse põhjuseks ökoloogilist olukorda. Organism aga ju vajab metalle või on neid seal juba ülekülluses?
VA: Rakk vajab mikroelemente ja sealhulgas on ka metallid nagu tsink, kroom jt. Kui see koht rakus, kus peab olema tsink on tühi siis täidab selle koha raskemetall plii. Raskemetalle ei saa me ainult õhust. Nad tulevad ka toidu ja joogivee kaudu. Kõik mida leidub kreemides, hambapastades ja pesemisvahendites, kõik seab end rakus sisse. Kui teil on mikroelemente piisavalt siis raskemetallidel puudub koht kuhu tulla. Immuunsus on tugev ja kõik, mis tuleb, väljutatakse kehast loomulikke teid pidi ja kohe.
JP: Kas parasiidid on pirtsakad ja valivad oma toitu? Miks nad ei võiks selle üleliigse plii lihtsalt ära süüa?
VA: Osadel parasiitidel puudub vastassugupool ning nad vajavad paljunemiseks ainult mikroelemente.
JP: Nad on targad ja jätavad plii puutumata?
VA: Oma toidueelistuselt on nad inimesest tunduvalt targemad.
JP: Ma tahaks nende juurde kooli minna. Nad teavad rohkem kui meie.
VA: Pange grupp kokku ja tulge meile kooli.
JP: Tõepoolest, ma ei kavatse parasitoloogiaga tegelema hakata, kuid ma saan aru, et need teadmised on mulle elus väga vajalikud. Me käivitasime hiljuti õppeprogrammi, noortele naistele ja oleks väga hea sinna lisada teadmised, kuidas end raseduseks ette valmistada, mida teha, et rasedus kulgeks probleemideta ja kõige olulisem, mida anda endale ja lapsele siis kui ta sündinud on.
Kui lapse tervist ja immuunsust ei ehita üles 6. eluaastaks siis edasi ei ole ühestki arstist enam kasu. Me räägime oma õpilastele, et kui me ei õpeta last tööd tegema ja ei ärata temas uudishimu maailmas toimuva vastu enne 6. eluaastat siis kooli minnes on tal igav, sest see ei paku talle mingit huvi.
VA: Mul on kogemus noore emaga, kes pöördus oma lapsega, kes ei lasknud ööseti magada, kirurgi poole. Laps röökis kella 1 öösel kuni hommikul viieni välja. Mitte keegi selles peres magada ei saanud. Aitas ainult see, kui laps pandi autosse ja sõideti hommikuni välja mööda Moskvat.
Nad olid läbi käinud kõik Moskva lastekliinikud ja mitte keegi, mitte midagi ei leidnud. Ainult kirurg oli see, kes ütles, et teie laps on otsast lõpuni parasiite täis – alustage nendest. Prooviti ka parasiidikuuri, kuid keemilistest preparaatidest polnud abi. Kui siis ema koos lapsega järjekordselt haiglast välja kirjutati tellisid nad kohe meie käest parasiidikuuri. Nad tõid meile näha 3 liitrise parasiite täis purgi, mis kõik olid lapsest väljunud. Peale seda magas laps rahulikult ja terve pere sai lõpuks rahulikult magada.
Parasiidid paljunevad kella 01.00 kuni 05.00. See on põhjus, miks lapsed ööseti nutavad.
JP: Teha vanematele selgeks kui oluline ja tähtis see on, ilmselt on sageli tegu „võimatu missiooniga“. Võib-olla pole see näide kõige kohasem aga kui ma lähen oma koeraga veterinaarkliinikusse siis 2 x aastas on parasiidi kuur tõuloomale kohustuslik. Ma ei saa selle loomaga mitte ühelegi näitusele ega riigist välja kui pole tehtud vaktsiinid ja parasiidikuurid. See oli nõukogude ajal ja ma sain sellest osa. Täna ei huvita parasiidid mitte kedagi. Küll räägitakse mingitest viirustest ja haigustest ja vaktsineerimisest aga parasiidikuuride tegemisest isegi mitte poolt sõna.
Koolis õpetati meile käitumist, kui teid võetakse pantvangi või tehakse seda kellegi lähedasega. Kui võtta kokku Venemaa ajalugu siis tõepoolest mõned juhtumid sealt isegi leiab.
Sellest aga, et lapsele igapäevaselt ei jagu mikroelemente ning selletõttu võib ta parasiitide küüsi sattuda, see on riigisaladus, see on tabu ja sellest ei räägi mitte keegi. Võib-olla peaks läbi laste hakkama seda hoopis vanematele selgitama. Ma tean, et tunni ajaga pole võimalik seda teha aga me hakkame kindlasti oma koolitustel sellest rääkima, et vanemad vähemalt oleksid mingilgi määral asjadega kursis.
VA: Parasiitide teema on väga sügav ja sellest, milline parasiit ja millise haiguse taga seisab 10 minutiga rääkida ei ole võimalik. Selle kõige taga on aga kaitstud teaduskraadid ja tohutu hulk uurimistööd. Meie kõige lühem loeng kestab 9 tundi ja seal me võtame juba ette maksad, kopsud, luud jne.
JP: Mulle jäi teie jutust meelde, et vähk on 80% parasiidid ja emakakaela vähk 100% parasiidid. Kui ma lähen arsti juurde ja nad ütlevad, et teil pole midagi viga, me ei leia siit mitte midagi ning organ näeb füsioloogiliselt välja nagu ta nägema peab ning ka veri ei näita mingeid patoloogiaid siis ilmselt peab see inimese jaoks olema signaal? Loodus tühja kohta ei armasta. Kui tunnete, et midagi on valesti siis esimene signaal peaks olema, et teil on mikroelementide puudus ning selle tagajärg – parasiit organismis. Üks on teisega alati seotud. Ravi on üks – anname organismile vajaliku koguse mikroelemente.
Sellega seoses on mul tekkinud mõte, teha teiega koos veel üks tõsisem saade, mille saatepeas oleks suur ja punane kiri: „nõrganärvilistele mitte sobiv saade“, sest me siin juba eetriväliselt natuke sellest ka rääkisime. Inimene hakkab preparaate tarvitama ning tal võib hakata sellest kõigest ebamugav ja kohe on arvamus, et ilmselgelt on tegu väga paha ravimiga. Tegelikult aga on kõik seetõttu, et parasiidid hakkavad oma elupaikadest lahkuma, nad sõdivad vastu ning tagajärjeks on intoksikatsioon, mis halva enesetunde tekitab. Tegelikult peaks inimestele selgitama, kuidas ja mil viisil ühed või teised parasiidikolooniad organismist lahkuvad, et selleks kõigeks olla psühholoogiliselt ette valmistatud.
Suur tänu seda teemat natukenegi valgustamast, sest arstid ju seletavad viljatust mitte just kõige paremini valitud partneri ja halva elukeskkonnaga. Ma näen väga sageli, kuidas mehed-naised on selle läbi laupkokkupõrkes kui arst ütleb, et kogu probleem on naises või mehes ja kõige taga on geneetiline sobimatus. Faktiliselt on aga asi märksa lihtsam. Arstid peaksid võtma julguse kokku ja hakkama meile ükskord ometi tõtt rääkima.
Ma olen oma saadetes rääkinud neljast haiguse põhjusest ja nüüd lisaksin siia ritta veel viienda – mikroelementide defitsiit. Ilmselt tuleks seentest, viirustest, bakteritest ja parasiitidest rääkimise puhul panna mikroelementide puudus esikohale, sest nood esimesed on ju tegelikult tagajärg.
Me rääkisime enne saadet, millised lapsed sündisid kunagisel Venemaal – poisid olid vägilased ja tüdrukud tõelised kaunitarid ja kuidas äbarikud eurooplased meile külla sõites meie inimeste ilust ja jõust vaimustuses olid. Selle kõige taga oli toit. Oleks hea, kui see kõik tagasi tuleks. Klassikalise meditsiini seisukohalt on see võimatu, sest neid ei huvita haiguse tegelik põhjus ja nad pühendavad end ainult sümptomite mahasurumisele. Ma olen teist ja teie tegevusest tohutus vaimustuses ja mul on kahju, et riik selliseid ettevõtteid ei toeta. Tore on aga seegi, et riik teid aeg-ajalt läbi ordenite ja medalite tunnustab – kasvõi nii, kui teistmoodi ei saa. Ma saan suurepäraselt aru, mis juhtub siis kui teile riiklik toetus taha tuleb – farmaatsiatööstus on ju tegelik maailma valitseja.
Tiitel „rahva tervendaja“ kaalub kindlasti üles kõik teised preemiad ja aurahad. Inimesed teevad õigesti kui lisaks meditsiini pakutavale, otsivad abi ka sellest, mida teie neile pakute.
VA: Tänan teid kutsumast!
::::
JP: Loodan et teile sai natukene selgemaks see, et mikroelementidest ei sõltu ainult teie kui naise tervis ja tasakaal. Mikroelementidest sõltub otseselt ka see elu, kes ühel hetkel hakkab teie sees arenema. Mikroelementidega oma keha varustades ei taga me head tervist mitte ainult endale, vaid loome tugeva vundamendi oma tulevikule ehk laste tervisele. Uute kohtumisteni meie kanalil.
Videolt tõlkinud Mati Rebane