Ainevahetuse parandajad – Metosept+, Vitanorm, Maksifam+

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Ainevahetuse parandamine

Ainevahetuse parandajad – Metosept+, Vitanorm, Maksifam+

Mõjutavad positiivselt kogu bioloogilist protsessi, mis määrab ainevahetuse toimimise. Nad kõrvaldavad ainevahetushäirete tekke algpõhjused. Normaliseerub toitainete omastamine, organismist eemaldadakse üleliigsed raskemetallid ja toksiinid ning seeläbi tõuseb kogu organismi energeetiline potentsiaal. Ainevahetusprotsessid hakkavad kiirenema, taastub hormonaalregulatsioon ja see loob soodsad tingimused kehakaalu normaliseerumiseks.
Ainete vahetus – bioloogiline protsess, mis määrab ära kogu organismi elutegevusprotsesside kulgemise ning inimese üldise tervisliku seisundi. Protsessi häirumisel hakkavad tekkima erinevad haiguslikud seisundid ning raske on kehakaalu langetada või ka seda suurendada.
Uuringud näitavad, et ainevahetushäirete peamine tekkepõhjus on pidev elutähtsate mikroelementide puudus organismis. Need on: tsink, seleen, jood, kroom, mangaan, vask ja räni. Puuduse tagajärjena hakkavad ladestuma raskemetallid: plii, kaadmium, elavhõbe, arseen jt. Eelkõige saame me vajalikke mikroelemente toidust. Kaasaegsetes toitudes on aga mikroelemente liialt vähe või puuduvad nad sealt sootuks. Põhjuseks on taimekaitsemürgid, kunstväetised, antibiootikumid ja tööstustlikud valmistamise tehnoloogiad. Kõike seda püütakse kompenseerida erinevate kahjulike ainetega: nitraadid, keemilised konservandid, -säilitusained ja -maitsetugevdajad-parandajad. Õhk, mida te hingate, kosmeetika, ravimid, olmekeemia – kõik need on raskemetallide allikaiks. Nende kõikide pidev ladestumine organismi viib mikroelementide vaeguse ja raskemetallidest küllastatuse tekkimiseni.
Raskemetallide küllus ja sellega kaasnev mikroelementide vaegus põhjustavad muutuseid hormonaalsüsteemi töös – hüpofüüs, kilpnääre, sugunäärmed ja neerupelised.
Organid, mis toodavad hormoone ei saa seda teha ilma sünteesiks hädavajaliku joodi, seleeni, tsingi, mangaani, kroomi ja vaseta.
Ilma nendeta pole nad suutelised täitma omi ainevahetust kontrollivaid ja reguleerivaid funktsioone.
Raskemetallid blokeerivad hormoonide tootmise, lõhkudes sellega kogu hormonaalse regulatsiooni toimimise. Lõppkokkuvõtteks arenevadki organismis välja ainevahetuse häired.
Enamik inimestest ei tule isegi selle peale, et ka parasiidid põhjustavad häireid ainevahetusmehhanismide töös. Oma kasvuks ning arenguks vajavad parasiidid neidsamu mikroelemente, mida inimenegi vajab. Mikroelementide sisaldus organismis on piiratud ja kui tarbijaid on palju viib see puuduse tekkeni. Parasiitide mürgised eritised + mikroelementide vaegus on ainevahetusregulatsioonide ja hormonaalsüsteemi häirete tekke põhjustajaiks.  Antiparasitaarne tervistav programm võimaldab kõrvaldada ainevahetushäirete algsed tekkepõhjused: parasiitide mõjutamine, mikroelementide tasakaalu taastamine, parasitaarsete toksiinide ja raskemetallide väljutamine. Sellisel moel saab mõjutada organismis toimivaid ainevahetusprotsesse. Preparaatide Metosept+, Vitanorm, Maksifam+ kasutamine koos biosorbentide ja antioksüdantidega – Baktrum, Imcap, Fomidan ja Zimed – räägib sellest, et piisavalt pikaajalise kuuri korral hakkab ainevahetus normaliseeruma. Miks tuleb preparaate tarvitada pikema ajaperioodi vältel? Sellepärast et inimorganism ei suuda korraga suurt mikroelementide kogust omastada, teisalt, kui mikroelemendid hakkavad „tööle“, siis esimese protsessina hakkavad rakud end raskemetallidest vabastama ja kui vereringesse satub liialt suur kogus organismi ladestunud mürke, tekib kõige tavalisem üldmürgistus. Mikroelemendid mikrokogustes – see on edu võti.

http://optisalt.su/preparaty/uluchshenie-obmena-veshchestv

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi