Akupunktuuri alkeemia

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Akupunktuuri alkeemia
Valentina Mironova videoloengu tõlge.

https://www.youtube.com/watch?v=vuDgl4taP5g

Kasutan võimalust ja vastan neile, kes soovivad saada erinevatele avastustele viitavaid linke. Näiteks kaduvate mitokondrite, helendava tsentrosoomi ja teiste avastuste kohta. Küsijate argument on lihtne – see on ju elementaarne!

Selgitan.

Teie tähelepanu alla satuvad väljavõtted erinevatest tõsistest uurimistöödest ja te võtate seda informatsiooni nagu „elanikkonna kirjaoskamatuse likvideerimist“. See informatsioon ise on aga esmakordne, seetõttu pole võimalik anda ka mingeid viiteid eelnevatele töödele vms. ja siia hulka kuuluvad ka helendav tsentrosoom ja kaduvad mitokondrid.

Te võite seda uskuda või mitte uskuda – see kõik on teie otsustada. Ärge laske end eksitada informatsiooni näivast lihtsusest – tegelikult loete te teadusmaterjali lihtsustatud tõlget ja omale harjumuspärases keeles.

Tänased avastused on kõik komplekssed – see on informatsioonist aru saamisel väga oluline moment. Seetõttu kui te ei saa millestki aru, või märkate erinevusi klassikaliste interpretatsioonidega (teie isiklike arusaamade kohaselt) võrreldes – oodake pisut – enne kui asute oma harimatusega kiitlema ja kõike kritsiseerima.

Selline teatmiku-laadne informatsioon on ennekõike mõeldud teadlastele ja uurijatele, arstidele ning tervendajatele.

Kui teema on teile huvipakkuv, võite te mööda veebilehti „jalutades“ ise oma mini-teadust teha.

Niisamuti räägivad paljud, et neil puudub teaduslik informatsioon sellise uuringu teostamiseks. Vastan: asi pole millegi spetsiifilise valdamises vaid lihtlabases internetist otsimise oskuses – otsingumootori aknasse tuleb sisestada tekst mis sisaldab oma mõtetest formuleerunud sõnu.

Vältige Wikipediat – seal sisalduvat informatsiooni on moonutatud.

Õppige olema targad uurijad aga mitte lihtlabased tarbijad.

Oma Kõrgema Mina abil leiate te alati vajaliku informatsiooni.

Töö, millest teile räägin, kannab pealkirja „Akupunktuuri alkeemia“. Puutusin selle tööga kokku 2017. aasta mais, kui minu poole pöördus abi saamiseks üks kliinik. Nad tahtsid aru saada, mis maailmas toimub, millised uued energiad siin toimetavad ja miks aastatuhandeid kindlalt töötanud akupunktuur on äkki hakanud tõrkuma. Praegu teeb see kliinik mahukat uurimistööd ja seetõttu pole see teema veel lõpetatud, kuid kõik see on niivõrd grandioosne, et vaikida enam ei tohi.

Niisiis akupunktuuri alkeemia ja miks nimelt alkeemia? Sellepärast, et avanevad sellised momendid, mida lihtsalt pole võimalik teistmoodi nimetada. See kõik on elus ja elavana tuleb seda ka uurida ning tundma õppida.

Hiina keelest tõlgituna tähendab akupunktuuripunkt „auku“. Te kõik teate kindlasti, et akupunktuur tähendab nõeltega ravimist. Kõik on õige ja ladina keelest tõlgituna ta seda tähendabki, kuid hiina keeles on tegu lihtsalt „auguga“.  Otsides leidsin ma tsitaadi Lin Shu traktaadist, mis on kirja pandud rohkem kui paar aastatuhandet tagasi: „Need kohad, mida me nimetame akupunktuuri punktideks on kohad, kus nahk, lihased ja luud ei takista Chi energia liikumist keha sisemusse ja sealt välja“. Chi – kosmiline energia või ka eluenergia. Siin aga tuleb opereerida kõikide kättesaadavate terminitega, sest hakkad kokku puutuma täiesti uskumatute asjadega. Neist ma teile rääkima hakkangi, sest see puudutab meid kõiki. Iga „auk“ omab personaalset närvisõlme ja neid auke-punkte on inimkehal kokku 664 ja seega on ka 664 närvisõlme.

See pole ainult kesknärvisüsteem –  seal on veel palju muid omavahelisi põimumispunkte. Kõik see on tõrgeteta töötanud vähemalt viimased kolm aastatuhandet või isegi rohkem.  Ajurveda vanuseks loetakse 5000 aastat ja see on piisav aeg, et need teadmised omandaksid juurteadmiste staatuse ja seda enam, et inimkeha energiakanalites pole muutunud midagi kuni iidsete aegadeni välja.

Inimkehas on 12 energiakanalit, mis jätkavad üks teist ning moodustavad kokku nagu pika sirge liini ning see liin kujutab endast ühtset suletud struktuuri. Kui iga „auk“ toetab oma närvisõlme tööd, siis on kogu süsteem, närvisüsteem kaasa arvatud, suletud.
See ongi üks võtmemomentidest ehk mida kujutab endast suletud närvisüsteem. Kehas peegeldub ta refleksidena ja kui olla täpsem siis teadvustamatute refleksidena. Suletud närvisüsteemil on palju erinevaid nimetusi, toon aga välja neist kõige lihtsama – „tapa või jookse-“ ehk ellujäämissüsteemi.

Sellise süsteemi puhul ei saa mingistki loomingulisusest isegi juttu olla. Selle süsteemi baasemotsiooniks on hirm – hirm, häireseisund, kahtlemine, kiirustamine, soov kõike kontrollida ja kõik nende erimid kõige erinevamates variantides. Omas ajas on see täiesti normaalne ja globaalses mõttes pole see hea ega ka halb. Mis on aga juhtunud, mis on seni kaljukindlalt püsinud süsteemi paigast nihutanud. Miks see enam ei püsi? 5000 aastat pole keegi vähimatki muret tundnud, kuid läinud sajandi 50ndatel see algas, 80ndatel tugevnes ja nüüd tormab see edasi nagu laviin.

Selgub, et „augud-punktid“ on läinud uitama. Varem olid nad kusagile sõlmedesse fikseeritud nagu sünnimärgid nahal nüüd aga äkki on „üks sünnimärk teisele külla läinud“ ning klassikaline meditsiin laiutab siinkohal käsi. Loomulikult sünnimärgid meie nahal ei jaluta, vähemalt nii selgelt mitte.

„Augud-punktid“ on läinud uitama ja seni kinnine meridiaanisüsteem on hakanud avanema. On neid, kellel ta on kinnine veel tänagi ja on neid kellel ta on alles äsja „lahti ühenduma“ hakanud. Vastavalt sellele muutub ka inimkäitumine – ellujäämisrežiim hakkab muunduma loomisrežiimiks. Millest see kõik sõltub, seda alles uuritakse aga kui ma tegin selle kliinikuga koostööd, leidsime me väga palju muutuseid inimese füsioloogias.

Kuidas me neid leidsime? Algul tegime me ülevaate ja mitte ainult biofüüsikas- või neurofüsioloogias tehtud avastuste kohta, vaid kõikide teadusvaldkondade kõikidest avastustest. Kui on midagi uut siis see uus peab ju ennast kuidagi avaldama – keegi ju nendest kõikidest erinevate teadusalade fanaatikutest peab ju olema midagi uut avastanud. Heitsime pilgu ka arheoloogiasse ja astronoomiasse ning meil oli õigus! Kui me aga hakkasime kõike leitut süstematiseerima siis hakkasid tulema uued avastused. Osa sellest on juba kirja pandud, kuid tegemist on alles mustandiga, mida võib nimetada ka uurimisinstruktsiooniks ning neid on mitu.

Niisiis, muutused füsioloogias pole „kusagil seal“, vaid siin, meie kehades. Nad on lihtsalt Kõrgema Teadvuse poolt läbi viiduina niivõrd virtuoossed, et inimene seda isegi ei märka ja nad kõik on seotud planetaarsete muutustega.

Baasavastused. Ilmselt te teate, et meie rakkudes olid ja on energeetilised jõujaamad – mitokondrid? Kui ei tea, siis vähemasti tundub siin midagi tuttavlikku. Mitokondrid töötasid ja ajasid oma asja ning kuni siiani oli kõik normaalne. Ühel heal hetkel aga hakkas meie organism mitokondritest vabanema. Ma ei hakka siin detailidesse laskuma, sest see on keeruline ja ajast jääb puudu. Teen lühidalt, nagu poliittunnis.

Niisiis on organism hakanud mitokondritest vabanema. See protsess ei toimu otse loomulikult kõikidel inimestel, kuid see TOIMUB ja seega tuleb seda uurida. Vabanemine toimub selliselt, et mõnikord mitokonder tõugatakse läbi rakumembraani välja. See on nagu prügi, mis harjaga kokku pühitakse ja välja visatakse. Täiesti hämmastav füsioloogiline protsess, mida inimene kohe kuidagi ei märka, sest see ei anna mingeid haigussümptomeid – lihtsalt füsioloogia muutumine ja hakatigi uurima, et mis korralagedus see on ja mis siis selle asemele tuleb!?

Enamusel inimestest on olnud ja on ka praegu organismis üks valk  – mitofusiin (MFN2). Ta kuulub mitokondrite koosseisu ja teeb seal oma kohalikku keemiat. Uurimine on aga näidanud, et see valk on hoidnud kõiki akupunktuurikanalite punkte nagu uksi. Just selle valgu „alla“ oli kogu, instinktidel ja refleksidel põhinev suletud närvisüsteem koondatud. Just mitofusiin provotseeris alalist rakusisest stressi. See on saanud nimetuse „hirmu biokeemia“. Just nimelt biokeemia, sest sellel on oma veri, oma lümf, oma bioplasma. Vähe sellest, seda valku on leitud inimorganismi kõige tähtsamatest kohtadest – ajust, südamest ja isegi tüvirakkudest.

See tähendab seda, et küsimusele: „Mida praegu tüvirakkudest kasvatada püütakse?“, kõlab vastus, et esialgu ei oma see isegi mitte mingit tähtsust. Need rakud on juba vanad – mitofusiini sisaldavad rakud. Seetõttu on praegusel hetkel ümbervaatamisel kõik alates lainegeneetikast ja lõpetades tuumafüüsikaga jne. Kogu teadusmaailm on muutuses ja tahad või mitte – seda protsessi veab füsioloogia.

Mis tuleb mitokondrite asemele? Avaneb tsentrosoom. See on raku geomeetriline keskus. Mikroskoobis on see nähtav nagu lapse joonistatud päike – punkt keskel ja sellest väljuvad kriipsukiired. Teatud ajani ta lihtsalt oli rakus… lihtsalt öeldes nagu mingi joonis. Kuna sellele polnud võimalik ligi pääseda ehk ta ei avanud ennast siis arvati, et kui on, no las ta siis olla. Paljugi mida meil kõik on!

Kuid, 1980-ndatest alates hakkas tsentrosoom helendama. Just helendama, nagu kuldsete pulseerivate tulekestega elektrilised kuuseküünlad ja see valgus oli hoopis teine valgus.

Kui püüda seda selgemalt väljendada siis on tegu „kusagilt“ tulnud teistsuguse valgusmateeriaga. See on uus mateeria, uus valguse struktuur, teistsuguselt organiseeritud footonid ja ühel hetkel hakkas see rakus pulseerima. Hoopis teine mateeria hakkas ühel hetkel rakku seestpoolt valgustama ja muutub raku uueks energeetiliseks alustalaks. Mitokonder muutub sellistel asjaoludel lihtsalt mittevajalikuks.

See on põhjus, miks akupunktuur on hakanud „laiali valguma“. Rakk on muutunud mobiilseks. Ühtäkki on ta oma teadvuse sisse lülitanud ja ärganud ning aru saanud, et ta suudab enda sees korda luua, võtta „luua“ ning üleliigse prügi minema pühkida.

Plasma on samuti muutunud – see on ka vesi. Vee struktuur pole enam ammu H2O. Kui on tarvis siis töötab vesi nagu hape. Mitokondrid kaovad rakkudest ilma organismile kahju tekitamata. Rakk võib muuta oma karkassi (tsütoskeletti) vastavalt oma soovile ehk organismi vajadustest lähtuvalt. Ühel hetkel võib ta olla jäik, ühel hetkel pehme ja elastne – täpsemalt öeldes, vastavalt sellele, kuidas tsentrosoom selle organismi vajadustest lähtudes, teadlikult valib.

Tsentrosoom ei näita end mitte ainult kui energiakeskus, vaid ta on midagi rohkemat. Ta on raku kindral või kontsertmeister! Veel enam, kui uurisime erinevaid teadusalasid, heitsime pilgu ka astronoomide tegevusaladele. Võib ju tekkida küsimus, et mitokonder ja astronoomia – neil ei saa ju midagi ühist olla? Selgus aga, et on otsene side. Tsentrosoom pulseerib ühes rütmis koos pulsaritega (kardiopulsarid), (Wheatley D.N. The Centriole: a central enigma of cell biology. Amsterdam; N.Y., 1982).

Me elame ajajärgul, kus üheks järjekordseks baas-avastuseks on Teadmiste Ühendamine. Kõik see, mida on nimetatud okkultseks või esoteerikaks või kvantfüüsikaks – see kõik on tegelikult üks ja seesama. Vanadel aegadel polnud võimlik öelda „kvantfüüsika“, sest ilmselt polnud sellist sünagi olemas, nüüd aga sügavus, mis peidab end iidses okultismis ja mis praegu on hakanud avanema on tegelikult üks ja seesama – puzzletükid asetuvad omadele kohtadele – üks teise sisse. Kui ma uurisin pulsareid, siis selgus, et osad neist vilguvad südame rütmis. Seda kinnitavad kardiogrammid. Ja nüüd – tsentrosoom, süda ja pulasarid – neil kõigil on üks rütm, mis on tinglikult nimetatud ELU RÜTM’iks. Ja lõppudelõpuks see on nii.

Veel üks moment. Suletud akupunktuurivõrgustik ilmus Maale ja seda on toetatud väga kaua aega ja see pole 3000 aastat vaid märksa rohkem ja selleks toetajaks on olnud nn. Shumani resonants. 1980’ndatest alates on Maa magnetväli hakanud nõrgenema ja kohe hakati meid ka hirmutama: „Vaadake nüüd, tekib auk, kui sagedus kasvab 11- või 13 hertsini vot siis saategi oma maailmalõpu! Siis aga oli sagedus 7,8 Hz.

SAGEDUS 7,8 HERTSI OLI VAJALIK SULETUD NÄRVISÜSTEEMI JA -AKUPUNKTUURIKANALITE TOETAMISEKS. SEE ON „HIRMU BIOKEEMIA“-, MITOFUSIINI- JA MITOKONDRITE BAASSAGEDUS..

Lisan siia juurde, et Youtube’s on suhteliselt hiljuti hakanud ilmuma „hea elu“ meditatsiooniklipid, mis 7 Hz sagedust välja kiirgavad. Seda nimetatakse „harmooniliseks tervist taastavaks sageduseks“. Tegelikult on see sagedus ligilähedane infrahelile, mis on inimorganismi jaoks hukutav. Olge tähelepanelikud!~

Saabunud on uus aeg ja Shumani sagedus on hakanud kasvama ning ka magnetväli oli teistsugune. See on nii nagu kunagi lapsi mähiti – kõvaks pambuks, et ei saaks kätt jalga liigutada. Mäletan kuidas mind mähiti…. Tänapäeval on pampersid – juba tohib käsi-jalgu liigutada…

Niisiis, Shumani resonants on hakanud kasvama. Alates 2012. aastast on ta ületanud 13 Hz piiri. Hirmutati maailma lõpuga: «Vaadake, maailmalõpp on tulekul, sest rakumembraani töösagedus on 13 Hz ja see on tema maksimaalne bioloogiline piir!». Tegelikult räägiti tõtt, sest asi oli ju suletud akupunktuurisüsteemis ja globaalses ellujäämissüsteemis! Ja siis äkki hakkas tsentrosoom helendama, 13 Hz sagedus jõudis kätte ning maailmalõpp vajus unustusse. Kõigil on ebamugav meenutada, et inimfüsioloogia on tasapisi muutuma hakanud.

Siinkohal on mõistlik teha väike kõrvalepõige pooluste nihke ja teadvuse inversiooni valdkondadesse.

Shumani resonants või -sagedus on otseselt seotud Maa magnetvälja kõikumistega ja tuletan siinkohal meelde, et täpselt samasugused kõikumised toimuvad ka igas meie keharakus. Maa magnetvälja kõikumised on seoses magnetpoolustega ja kõikide hirmutamisjuttudega mis pooluste nihkega kaasas koib. Märgakem siin üht väga olulist punkti – hirmutamine on katse tuua inimteadvus tagasi vanale ellujäämisrežiimile. Olge tähelepanelikud!

Tuletan veelkord meelde, et Maa magnetpooluste paiknemine ei lange kokku tema geograafiliste pooluste asukohtadega. Magnetpooluste nihe, mis käesoleval ajal toimub on planeedi jaoks täiesti tavaline nähtus. Lihtsalt tema ajalised raamid on niivõrd suured, et meie inimsajand on selle mõõtmiseks liialt väike ajaühik. Jah, muutused tulevad, kuid maailmalõppu ei tule. Mispärast ei tule?

Maa jaoks päästvaks armulikkuseks on see, et Galaktilise Nihke tippaeg  (2015-2035) toimub pärast pretsessioonilist (pöörleva objekti pöörlemistelje orientatsiooni muutumine) reastumist 2012. aasta detsembris.  Galaktiline Nihe ise sai aga alguse juba umbes 1950. aastal ja lõpeb umbes aastal 2100 (tõlkijale meenub ühest loetud raamatust, et esimesed indigod tulid Maale 1949. aastal). Samaaegselt on toimumas Maa, Päikesesüsteemi ja Linnutee pretsessiooniline joondumine. Me jätkame oma elu suures ja ühtses elektromagnetilise nulli tsoonis, mis EI tähenda elektromagnetvälja puudumist, vaid meil on au elada sügava alkeemilise tasakaaluperioodi ajal.

MAA ELEKTROMAGNETILISE NULLI TSOONIST LÄBIMINEKUT POLE VÕIMALIK ÄRA HOIDA. Protsessi tunnetamine on märgatavalt varieeruv ning sõltub inimese isiklikust teadvusseisundist. Tunnetus võib olla nii positiivne kui ka negatiivne.

Kõige suurem inimkonna vähenemine planeedil Maa ei toimu läbi kataklüsmide (maavärinad, üleujutused, vulkaanipursked, kliimamuutused) vaid läbi immuunsüsteemi töö häirete. Tekib konflikt inimkehas olevate sageduste ja planeedi uue aegruumi vahel. Konflikt tekib kui inimese suhe kõigesse ümbritsevasse ja iseendasse on negatiivne. Kõik vana ja „suletud“ maailma emotsioonid põhinevad kõikvõimalikel ja -võimatutel hirmudel.

Inimesed, kes tõstavad oma teadvust ja puhastavad ennast psühholoogilistest ja emotsionaalsetest probleemidest on elektromagnetiliste kõikumistega tunduvalt kergem toime tulla.
Vihje – TUNDED LOOVAD SÜNDMUSE.

Kuid, tahaks ju ikkagi teada, mis paneb elektromagnetvälja selliselt kõikuma? Mis seda sunnib tegema?

TÄHESÜNDMUSED on need, mis Maad ümbritsevat elektromagnetvälja muudavad.  See omakorda tekitab mutatsioone inim-DNAs.

Mis see siis on? Milline suhteliselt hiljutine tähesündmus lausa „nööpis lahti“ magnetvälja kõikumist põhjustavad protsessid?

SUPERNOOVA PLAHVATUS.
.
Oma olemuselt on see tegelikult väga tähtis, seetõttu toon välja 20. septembril 2016 juhtunu. Argentiina väikelinnast Rosariost pärit asjaarmastaja-astronoom Viktor Buso, tabas „juhuslikult“ supernoova ilmumise.

Ta katsetas oma uut, 40 sentimeetrisele teleskoobile paigutatud kaamerat. Katsetamiseks valis ta Lõunapoolkeral nähtava,  80 miljoni valgusaasta kaugusel oleva galaktika NGC 613. Loetud sekundid enne sündmust valis ta just selle galaktika, pidades seda ideaalseks sihtmärgiks, sest see asus praktiliselt tema pea kohal.

Professionaalsete astronoomide hinnangul võib šanss sellise foto tegemiseks olla 1: 10 000 000 või isegi 1:100 000 000.

Tegemist on suurepärase näitega, kui kasulikuks võib osutuda asjaarmastajate ja professionaalide koostöö.
Vastsündinule anti nimeks «Objekt SN 2016gkg».

Siit leiab informatsiooni teiste supernoovade kohta, mida pole just väga palju. http://www.astronet.ru/db/msg/1186669/node2.html

Miks on sellised tähesündmused olulised, nende toimumiskoht on ju väga kaugel, ning vaevalt, et need meid kuidagi mõjutada suudaksid?

Kas see ikka on nii? Pöörake tähelepanu hiljuti avastatud polariseerivatele lainetele.
http://terrao.livejournal.com/825508.html
http://terrao.livejournal.com/941807.html

Polariseerivad lained ehk eeter – nad pole väljamõeldised ega postulaadid – nad justnimelt avastati – elektromagnetlainetega kaasneb alati polarisatsioonilainete kiirgus.

Avastati nad aga juba 1996. aastal ning avastajaks on Harkovi raadioelektroonika tehnikaülikooli signaalide genereerimise ja -formeerimise kateedri juhataja, tehnikateaduste doktor, professor Nikolai Dimitrievitsh Kolpakov.

R-laineid puudutav artikkel täies mahus on leitav siit:  http://materia.org.ua/ru/archive/5/Atomic.jpg
http://yadi.sk/d/a5g2o6DU5L02e

Miks need R-lained nii tähtsad on?

Nad annavad informatsiooni edasi momentaalselt, nendest on kokku „seatud“ Ühisteadvuse Väli. Väide, et Tark võib teadvusega emmata tervet Universumit, pole lihtsalt ilus sõnakõlks. R-lained ei lähtu ainult tähtedelt vaid ka inimesest endast, sest selle energia päritolu on nii inimesel kui tähtedel üks.

Inimene, kellel on soov vaimse maailma väravatest sisse astuda, tuleb end kindlasti seesmisse tasakaalu viia ja see tähendab nii füüsilist, emotsionaalset, mentaalset kui ka vaimset tasakaalu. Need on selle energia vabaks voolamiseks vajalikud tingimused.

Igaühel meist on individuaalne ja kordumatu polarisatsioonilainete kanal või spekter. See on unikaalne nagu sõrmejälg. Aju – teadvuse keskjaam – töötab sellel energial.

Nii me siis ühendasime kokku ühendamatud asjad, nii, nagu sellest kunagi varem mõeldi. Nüüd peaks olema arusaadav, kuidas tähesündmused annavad impulsse, mis käivitavad arengu ja avastamised – avastused globaalses ja planetaarses mastaabis. Toimub evolutsiooni kiirenemine.

Planeet Maa jätkab oma liikumist intensiivsetes Galaktilise Nihke sagedustes. Shumani sagedus muutub praegu eksponentsiaalselt – graafikujoone suund on järsult ning kiirelt üles. Tuhandeid aastaid oli see ühtlane 7,8 Hz siis aga 1980ndatel hakkas see ühtäkki tõusma. Algul aeglaselt seejärel aga üha kiiremas tempos. Jaanuaris 2017 oli sageduseks 36 Hz ning tõus jätkub. Mitteametlikult on 50 Hz piir juba ületatud. Muide, budistid nimetavad sagedust 50 Hz valgustumissageduseks.

Milline on selle kiire kasvu lõpp-punkt? Hetkel võib oletada kaht suurust – kaastunde sagedus on 150 Hz ning teada on ka armastuse baassagedus – 200 Hz. Kui rääkida üksikinimesest siis siin on tegemist iga inimese personaalse „asjaga“ – tema tasakaalustatud arenguga. Need inimesed on juba olemas ja nende hulk suureneb.  Hoopis teine teema on aga see, kui need suurused seostuvad planetaarse, Shumani resonantsiga. Kordan veelkord, et need parameetrid puudutavad UUT FÜSIOLOOGIAT, mis sobitub LOOMISREZIIMIGA.

Kui palju aga selleks hüppeks kulub on hetkel raske öelda, kuid see puudutab kõiki neid, kes on teinud valiku elamaks loomisrežiimis ja seda PÄRISELT. Kindel on üks, et seda aega ei arvestata ööpäevades ega kuudes. Kõrgema Teadvuse kaasabil jõuame me kõik adopteeruda. Seetõttu on väga oluline asuda TEADLIKU käitumise teele oma kõikides argipäevatoimingutes. TEADLIKULT TULEB SUHTUDA KA OMA MÕTETESSE – või pole need ikka omaenda, isiklikud mõtted?

Kuidas teie tunnetate oma peas olevate mõtete tõelisust?

Siin räägin ma füsioloogiast, mitte psüühikast, mitte veel mingitest mõtetest, vaid sellest kuidas muutub füsioloogia. Rakk adopteerub ning tsentrosoom ei põleta rakku seestpoolt ära vaid muudab energeetikat ning loob oma uue pehme valgusega korda. Aju kirgastub tsentrosoomide valguses – on ju seal samuti tsentrosoomid – nad on igas rakus. Te kindlasti olete kuulnud erinevatest ajurütmidest – alfa, beta, gamma, delta… Prevaleerivaks rütmiks on ühtäkki saanud GAMMA.
Aju hakkas ühtäkki töötama gamma rütmis ning miskipärast eelistas ta seda rütmi kõikidele teistele?

Te loete huvitavat raamatut, te olete nii süvenenud, et kõrval toimuv ei häiri teid grammivõrdki. Aega teie jaoks enam ei eksisteeri, te ei tunne oma keha, te olete jäägitult haaratud sellest, mis raamatus toimub… See võib juhtuda ka kududes või tikkides või puutööd tehes – mistahes teile huvipakkuvas tegevuses… See ongi kirgastumine, intuitsioon, innustatus…

See on enese teadvustamine oma igapäevasuses ja jälle on see side tsentrosoomiga ja kardiopulsaritega.  Kõik see sobitub väga huvitavasse süsteemi ehk siis kõik see, mis varem oli suletud on end avanud ning on hakanud end seadma millekski täiesti uueks…

Veidi ka tsentrosoomist. Mida see endast ikkagi kujutab? Lisaks raku geomeetrilisele keskpunktile võtab ta vastu ja kiirgab välja footoneid – valgust.

Uut valgust annab ta edasi ettevaatlikult ja mõõdukalt doseerituna. Kui on tarvis siis ta ravib selle energiaga mingit haigust. Muide see on praegu väga populaarne teema ja mitte lihtsalt jutuaines vaid täiesti reaalsed spontaansed isetervenemised – inimene oli haige ja ühtäkki sai kõigest terveks. Mis siis ikkagi toimus? Kui nii, siis ilmselt on tegu suure vedamisega…
See ongi ju seesama valgusenergia jaotumine ja Inimese Teadvus LUBAS sellel kõigel JUHTUDA.
Tsentrosoom ei anna valgust edasi lihtsalt iseenesest, see pole tulistav laserpüss. Tal on olemas valgusjuhtide võrgustik. Olete te sellest midagi kuulnud? Need kujutavad endast selliseid imepeeneid torukesi  need asuvad neuronites ja tsentrosoomis. Mööda neid torukesi liigub vajalik kogus eluenergiat vaalikku organisse ja toimubki tervenemine. Tsentrosoom juhib raku elu ja surma. Teda nimetatakse „elu kontsertmeistriks“. See on Raku Teadvus. TA PEIDAB ENDAS VÕTIT MIS AVAB UKSE KOGU ELAVA MATEERIA ORGANISEERITUSE SALADUSTE JUURDE.

http://mindbrain.ru/2014/01/17/1756.html

Ka neuronid ise on õõnsad – mikrotorukesed ja need torukesed võtavad endale neuronite, valguse pulsatsiooni ja footon-vagusjuhtide ülesanded. Meie DNA koosneb valgusest ta on struktureeritud valgus ja see on lainegeneetikute avastus. Eriti suurepärane avastus on aga nn. „rämps-DNA“. Algul arvasid teadlased, et see ongi rämps, hiljem aga taibati, et see polegi rämps, vaid seesama DNA VALGUSOSA, mis aitab füsioloogial muutuda ja isegi rohkem kui muutuda. See DNA osa ei saanudki varem tööd teha. 3% DNAst töötas ja 97 % magas.

3% endisest DNAst oli suletud, reflekside baasil töötava närvisüsteemi tarbeks piisav – see süsteem ei vajanud arengut. See oli suletud süsteem, mis iseennast ülal hoidis. Kui aga need magavad 97%, läbi valguse elustava pulsatsiooni avanema hakkasid, sai ka aju võimaluse alustada tööd gamma rütmis ja see on juba loomingulisus ja inspiratsioon.

Miiks akupunktuuri võrk paigast nihkus? Sellepärast, et suletud süsteem muutus avatud süsteemiks. Ellujäämisrežiimist on saamas loomisrežiim. Faktiliselt me õpime praegu elama ja iseennast teadvustama.

Tuleb välja, et me kõik mõtleme valgusega. Me mõtleme valgusega ning võime ise autonoomselt helendada ja see ei ole aura, see on midagi hoopis muud.

Te ju kindlasti teate, et sõnadega võib inimest tugevalt haavata. Mõttega on sama – oma tunnetega loome me endale ISIKLIKU REAALSUSE. Mütlesid halba mõtet ja lõidki magneti. Universum näeb kohe: „Ahhaa, sul on seda vaja! Kohe organiseerime!“ ja siin „all“ Maa peal: „Oi! Ai! No mille eest mind küll niimoodi?“.

Enamik inimesi elab oma minevikku mäludes või siis tulevikus, kuid see tulevik on nagu halva mineviku projektsioon. Tänases päevas see inimene aga ei orienteeru ning kukub reaalsusest välja. See on lokaalse maailmalõpu stsenaarium.

http://chee-lan.narod.ru/articles/10/news3-magn_petlya_dnk.html

Avastati, näidati, demonstreeriti, salvestati ja protokolliti peenenergia olemasolu ehk inimese psüühhilise energia olemasolu. Seda tegi bioloog Vladimir Poponin. Võib öelda, et tegemist on selle energia teistkordse avastamisega ja siin tuleks meenutada E. Blavatskaiat ja Roericheid.

Salvestati fantoomid – kõikide meie liigutuste peentasandilised pildid. Hoiad näiteks kätt ja seejärel võtad füüsilise käe ära, tema peenenergeetiline jälg püsib aga kolm päeva. Mõelge milliste mõtetega te sisenete end ümbritsevasse ruumi ja mida te sinna maha jätate? Need on magnetid. Üks tõmbab teist ligi. Mõelge enne kui mõtlete!

Varem oli see kõik suletud süsteem ja me elasime reflekside peal ning eriti millegi üle ei mõelnud. Siis aga hakkas muutuma planetaarse inimkonna füsioloogia. Kõikidel, kes meie emakesel Maal elavad, toimuvad mutatsioonid või akupunktuuri alkeemia.

Alanud on mitte lihtsalt teadmistega ülevalamine, vaid töö nagu iidses okkultismis ning kõikjal läheb tarvis oskust eristada. Ilma selle oskuseta võib kaasaegne infotsunami teid lihtsalt uputada. On okultism ja on okultism. On teadus ja on teadus.

„Kogu laadal toimuv“ tuleb filtrist läbi lasta – kontrolli on see tõene või mitte. Seda selles mõistes, et kas sul on seda informatsiooni vaja? PÖÖRAKE TÄHELEPANU SELLELE, ET KAS SINUL ON JUST SEDA INFORMATSIOONI TARVIS VÕI MITTE!

Metoodika on siin mitmekesine. Ärge olge „peast lihtsad“ ning ärge sättige oma kõrva lihtsalt niisama informatsioonilist laulupidu ajudesse laskma. Osake kõigest ja kõikjal leida just teile vajalik infokild – see on alati olemas. Osake näha!

Niisiis Maa magnetism nõrgeneb ja jätkab nõrgenemist ja osooniaukudel pole sellega mingit pistmist. Maa tõstab oma vibratsiooni. Ka kogu füsioloogia on suunatud vibratsioonide tõstmisele – inimesele ja inimkonnale loomingulisuse ja loomise õpetamisele. „Seal“ me juba elasime ja jäime ellu. Nüüd õpime teadlikult loomises ja loomingulisuses elama! Nende jaoks, kes undavad kõige peale ja on harjunud olema ohvrid ning ujuvad negatiivis – neile on saabunud võimatud ajad. Ei suuda ümber häälestuda? Palun, väljapääs on seal – erinevad immuunsüsteemi haigused aitavad.

Parimal võimalikul viisil luua ja olla loominguline saab vaid nõrga magnetvälja korral. Aju, gamma rütmid, pulsarid… ja teie loomingulisus võib avalduda täiesti spontaanselt ning juhuslikult ning te ei tea isegi, milliseid andeid te endas kannate! Te lihtsalt pole sellega varem kokku puutunud. Paljud räägivad, et noh, mis nüüd mina enam, mul juba vanus selline… ära tule mulle siin rääkima. Vanus pole diagnoos! See on lihtsalt kõnekäänd. Sa oled Kõrgem Teadvus ja sa oled valinud elada just praegu!!!

http://www.lomonosov.org/medicine/medicine386.html
http://sanatiss.narod.ru/index/0-24

2000. aastas alates on hakatud täheldama „südame avanemise“ fenomeni. Alguse sai see Iisraeli kliinikutes (Caesarea) ja seda jätkas Südame Matemaatika Instituut. Iseenesest on süda sakraalne organ ning ta omab Teadvust. On olemas südame-aju nagu on olemas ka kõhu-aju ning pea-aju. Loomingulises režiimis töötavad need kõik kolm harmooniliselt ja ühtselt. Süda on hakanud avanema, see on kardioloogide avastus – ta on hakanud helendama nagu tsentrosoom. Algselt oli see spontaanne ning väga kaua ei suudetud mõista, mis on selle valguspulsatsiooni taga. Edasi hakkas seda fenomeni järjest rohkem ilmnema.

Veelgi enam, kogu planetaarsel inimkonnal seisab ees ühtseks, avatud südame printsiipidel põhinevaks tsivilisatsiooniks saamine. See juba toimub.
http://soznanie.info/st_drunv1.html
.
Südame sees asub Püha Ruum, mille olemasolu on hoitud saladuses. Sellest ei ole säilinud ühtki mineviku-kirjutist. Teadmist anti edasi vaid suulisel teel. Praegu on saabunud aeg, kus õpetajad üle kogu maailma hakkavad teadvustama, et SÜDA ON VÕTI. Kui inimese vaim lahkub käbinäärmest, ajust ja koljust ning paikneb ümber südamesse, siis muutuvad kõik potentsiaalsed võimalused. Meil on tarvis elada oma südames.

Siis saab inimesest ühtne olend, kes suudab lahendada kõik probleemid. Kui sa oled tsentreeritud ainult oma mõistusele siis saab eksisteerida vaid duaalsus – halb ja hea, valgus ja pimedus jne. ning sellest on väga raske välja saada, sest mõistus mõistab kõige üle kohut. Süda ei mõista millegi üle kohut – ta lihtsalt teab, milline tee on õige tee. Palun, siin ongi teile seos tõelise esoteerika ja kaasaegse eesrindliku teaduse vahel.

Veelgi enam. Tõeline Uurija on kohustatud teadma nii okultismi postulaate, metafüüsikat ja müstikat sealhulgas ja seda, mis toimub planeedil täna ja seda teaduslikus plaanis. Kõike seda võimalikult maksimaalses spektris. Ilma oskuseta informatsiooni ära tunda, ärge isegi proovige sellele läheneda. Veel läheb tarvis baas-tasakaalu – pidevat kontakti oma kõrgema minaga ja lisaks veel Kõrgeima Jumaliku Plaaniga. Nagu te aru saate siis on nõudmised äärmiselt kõrged ja ranged – tulemus võib aga sisaldada tõelisi pärleid.

Lisan veel, et alates 2013. aastast on muutunud inimese peenfüsioloogia – südame tšakrad on ühinenud oma lokaalse magnetismi ühtlustamiseks. Inimesed ei ela veel oma südames, kuid üleminek on juba märgatavalt lihtsustunud. Energeetiline duaalsus hakkab inimorganismist lahkuma.

Südames näeb kõik välja absoluutselt täiuslikuna, terviklikuna ja lõpetatuna. See juhib meid selleni, mida nimetatakse Kosmiline DNA  või Kosmiline Avatud Teadvus.

OLULINE MOMENT.

KOGU SEESMINE TÖÖ, MILLESSE PALJUD INIMESED ÄÄRMISELT SÜGAVALT SISSE ON LÄINUD, POLE ISEENESEST VAIMNE TEE – SEE ON VAJALIK SELLEKS, ET VIIA TEID KOHTA, KUST SAAB ALGUSE TÕELINE VAIMNE TEEKOND OMA SÜDAMESSE.

KAASTUNDE ENERGIAL ON VÕLUVÄGI.

http://nepexog.do.am/index/chuvstva_i_ehmocii/0-12
Uue akupunktuuri võrgustiku pulseerimissagedus on 40 Hz (50Hz – valgustumise baassageduse nivoo). Ärge ajage sassi haletsust ja kaastunnet. Haletsev inimene hautab omaenese uhkust – näe, sul on paha…, minul aga näed on kõik hästi. Nii ongi sulle tarvis. Kaastunne on kogu situatsiooni mõistmine + küsimus: „Kas vajad abi?“, „Las ma õpetan sulle kuidas sellest välja tulla nii, et rohkem seda ei juhtuks“.

Meie planeedil on toimunud palju erinevaid sündmuseid, kus erinevad inimesed erinevatelt kontinentidelt on kaastundes ühinenud ja siis tehti kindlaks, et tõesti – süda sähvatab! See toimub sagedustel umbes 150 Hz ja rohkem.

Kaastunne on uue elurežiimi üks baasemotsioone. Palju aetakse seda segamini tingimusteta armastusega, kuid see on midagi muud. Kaastunne on igapäevaselt juba kättesaadav ning ta annab juba rõõmu impulsse. Paljud küsivad, et mille üle siin ikka rõõmustada? Loomulikult mitte millegi üle kui see projektsioon tuleb inimese enda mõtetest. Rõõm lähtub inimese seest. Inimeset väljaspool seda ei ole ja seda saab ainult projetseerida. Mis toimub aga inimese sees? Tasakaalustav põlemine.

Kaastunne on väga tugev emotsioon. Temas ei saa kogu aeg viibida – puhata on ka tarvis. Praegu toimub meie kõikide vibratsiooniline tõus – seetõttu on palju surmasid läbi infarktide ja insultide. See pole halb ja see pole hea – see on kogemus. Kes ja mida eelistab… Keegi eelistab olla ohver, sest nii on talle mugav – ta on niimoodi harjunud, tema jaoks on ellujäämisrežiim harjumuspäraseks elurežiimiks ja sellised inimesed lahkuvadki infarktide-insultide läbi.

Veel üks avastus – aatomis avastati 12 mõõdet.

http://onua.org/hitech/6332-uchenye-sfotografirovali-ten-atoma
Ja mis siis? Selgus aga, et aju „roolib“ samuti 12 tasandil ja see tähendab, et meil on minimaalselt 12 reaalsust. Sealt edasi algab juba mitmemõõtmelisus. Loomingulised võimed viivad meid piiritute võimalusteni. On fotografeeritud aatomi varju. Hämmastav, et aatomil, sellel segasel energeetilisel substantsil on vari! See on aga veel üks inimese psüühhilise energia tõestus – ruumis püsiv peenfantoom – on tõestuseks, et inimese tunded loovad sündmuseid. See tähendab, et teadus on hakanud efemeerseid asju toetama.

Keemia ja magnetismi ühendus loob kehas materialisatsiooni-imesid. Pidage meeles! Jutt on füsioloogiast.Tunded loovad keemia – nii nagu mõtled, milline mõte tugevamalt ilmneb – see mõte hakkabki biokeemiat looma. Kas hirmu tasand (seesama vana ellujäämisrežiim) või loomise tasand. Nüüd on teil olemas tööriist, mis aitab teil endist paremini aru saada.

Kui minna sügavamale siis paotub uks Jumalikkusesse või puudutatakse Hinge maailma. Seal aga on juba piiramatud võimalused.  See puudutab inimese seesmist eetikat, tema südant ja aju ning seda nimetatakse seesmiseks eetiliseks navigatsiooniks.

Selle avastuse eest said Rootsi teadlased Nobeli preemia. Nad avastasid tähistaeva inimese sees – neuronite pulseerimine, Universumi pulseerimine, suurte Galaktiliste Objektide pulseerimine, mustade aukude pulseerimine – see kõik toimub südamega samas rütmis.  Keegi nagu oleks Hinge puudutanud, edasi aga tuleb juba Jumala territoorium.

Antioksüdandid.

Artikkel ajakirjast „The New England Journal of Medicine“ 2014.

On muutunud suhtumine antioksüdantidesse kui neist räägitakse kui kahjulikest või kasulikest ainetest. Mis on antioksüdantideks? Valemid, nimetused… ja kaitsevad vabade radikaalide eest. Mis aga on vabad radikaalid, peale selle, et nad keemilisel tasandil moodustuvad?

Vabade radikaalide hulka kuulub vesi – üks tugevamaid oksüdeerijaid üleüldse, hapnik, vesinikperoksiid ja väävelvesinik, mis kõik on meie organismis olemas ja mida me vähestes kogustes ka vajame. Nüüd tekib aga küsimus, mille eest me siis endid üleüldse kaitseme? Inimorganism on käivitanud uued füsioloogilised protsessid ja me vajame uusi teadmisi.

Prantsuse teadlaste avastus aastast 2006 – orgaanikat ei lõhu vabad radikaalid vaid rasked mõtted (pidev undamine kui halvasti kõik ikka on). Vähe sellest, mõtted materialiseerivad ebameeldiva aine, mida okultismis nimetatakse imperiiliks. Sellest ainest oldi teadlik, see avastati ja seda hakati tundma õppima.

Niisiis, tegemist on keemilise ainega – need on bensoehappe kõvastunud soolad. Selle aine koostisse kuulub veel paljugi teisi aineid. Peamine on aga see, et seda ainet pole võimalik lahustada – teda on võimalik vaid põletada. See aine suudeti eraldada ja see suudeti panna põlema atsetüleenipõleti väga kuumas leegis – umbes 1000oC. Selge on see, et inimorganism sellisele kuumusele vastu ei pea.  See aine settib kapillaaride seintele, kriimustab neid, tekitab seal naastusid ja teeb veel palju kahju… ja siin tuleb meil taas tulla mõtete filtreerimise ja suletud akupunktuuri juurde.

suletud akupunktuuri struktuur ei vajanud varasemalt välist mõjutamist ehk siis mingisugust teadvustatud protsessi. Kui me midagi teadvustame, siis meie seesmine biolaser – DNA – genereerib läbi tsentrosoomi juba teist energiat. Nii selguski, et mõnedes organismides – neis, kes on asunud end spontaanselt teadvustama, hakkasid antioksüdandid kasu asemel kahju tekitama või muutusid neutraalseteks. Ka ravimite mõju on muutunud: on molekulid, millede spinn on vasakpoolne ja on need, mis pöörlevad parempoolse spinniga ja ühel heal hetkel muutsid nad oma pöörlemissuundasid. Kui me töötasime teadlaste-homoöpaatidega, tegid nad preparaadipartii, mis muutus hetkega mürgiks ja kogu partii prakeeriti.

Üleüldse aga formeeruvad praegusel ajahetkel  uued,  loovat elustiili toetavad süsteemid. Faktiliselt tähendab see uue elu magnetite ilmumist. Need tekivad siia ja sinna ning juba nad ühinevad üheks. See on justnagu vastukaal ellujäämisrežiimile. See on kosmilise mastaabiga ilming. Me oleme täna siia kogunenud ja millekski me ju siia kogunesime… Võibolla selleks, et koos see periood läbi teha, võibolla selleks, et uusi teadmisi saada!

Uusimad teadusavastused: peaaju lümfisüsteem.

Arstid on aastakümneid arvanud, et aju on isoleeritud. Tema on omaette ja kõik ülejäänu on ka omaette. Arvati nii, sest ei leitud aju ühendusi teiste süsteemidega. Tuli aeg ning see side avastati 2016. aastal.

Selgus, et on olemas erilised lümfisooned, millega närvisüsteem ja perifeerne närvisüsteem seotud on. See kõik on omavahelises seoses ja seda reguleerib aju. Nüüd tuleb hakata meditsiiniatlaseid ümber kirjutama, sest ilmunud on veel üks lümfisüsteem. Miks seda varem ei avastatud? On täiesti võimalik, et seda varem ei olnudki olemas. Tema järele puudus vajadus. Ellujäämisrežiimil elades, polnud gamma rütmi ka mitte kellelegi vaja. Olgu, me veel ei ela täielikus gamma-rütmis, kuid see juba mõjutab meie elu ja organismi biokeemia on hakanud muutuma ja nüüd hakkab varem varjatud lümfisüsteem olema neil inimestel, kes on hakanud oma elu-teadvust avama.

http://neznal.ru/20110131_glaza-vidyat-mir-vverx-nogami
Meie silmad lõpetavad maailma „jalad ülespidi“ nägemise! Me nägime maailma „jalad ülespidi“, seejärel lülitus sisse aju ning pööras pildi ringi, seejärel lisandus selle peale pilt, mis jäi pimetäpi tõttu nägemata. Pilt muutus kitsamaks ja tekkis situatsioon: aga mida sa näed? Näib nagu näeksid sa kõike aga tegelikult, mida sa näed? Kuna aju töö sedistub ümber siis silmad (nad on aju osa) hakkavad asju nägema nii nagu need tegelikult on.

Paljudele see loomulikult ei meeldi ning eriti selles osas kus inimene hakkab end ühtäkki kõrvalt nägema ning seni on ta end näinud alati ilusa roosa, pehme ja karvasena, kuid ühtäkki avaneb pilt, kus ta on hoopis teistsugune (ahne, arg ja üldse mitte pehme ja karvane). Siin aitab fraas: „Hei! See ongi kogemus!“. Peaasi, et ei tekiks süütunnet – süütunne on manipulatsiooniprogrammi osa.

See kõik on kogemus. See on situatsiooniõppe kogemus. Mõistmata, mis on ohver, ei ole võimalik ka seda situatsiooni käsitleda. Mitte võidelda millegi vastu! Kaitsku Jumal teid võitlemast oma pseudo-puudustega. Võtke seda kui kingitust. Konstateerige fakti: jah, mul oli see olemas, see on osa minust, kuid nüüd ma elan edasi. Edasi aga juhtubki see, et ta enam ei hammusta teid psühholoogiliselt ega biokeemiliselt. Vene keeles on ohver „ЖЕРТВА“, kui seda sõna lugeda tagurpidi, saame –  «АВТ-РЕЖ» ehk autor ja režissöör üheaegselt. Ise mõtlesid välja, ise lavastasid…. See oli niisama, sõnade mäng.

Järgmine avastus puudutab Fibonacci jada. Viidet sellele avastusele ei ole. See on selgunud läbi erinevate uurimistööde analüüsi (meenutan siinkohal, et kõik sai algus akupunktuuri kliinilistest uuringutest ja mille alusel on käesolev artikkel kirjutatud.

Siin oleks hea meelde tuletada üht hiinlaste aforismi: „Harmoonia ei ole eesmärk – harmoonia on vahend. Kui sa tead, mida temaga peale hakata siis sa tema ka leiad“. Liikuda tuleb mitte harmoonia suunas vaid harmoonias. Tuleb istuda rongi nimega „harmoonia“ aga mitte sõita lõppjaama, millel nimeks „harmoonia“.

Tundud Fibonacci jada – temal „püsis“ suletud maailma harmoonia, kuid maailm on hakanud järjepidevalt avanema. Praegu on ajaperiood, kus harmoonia muutub. Varem oli kuldlõike proportsiooni koefitsiendiks 0,618. Praegu on see 0,815. Vana muutub uueks. Ilmneb teine kuldlõige ja atomaarne struktuur hakkab formeeruma teistsuguse jada alusel.  Ma arvan, et seda puudutavad teadusuuringud veel tulevad.

Ilmnema hakkab teistsugune harmoonia. Algul ilmneb ta läbi atomaarse struktuuri muutuste ja akupunktuuri punktide asukohtade muutumise ning läbi närvisõlmede muutumise, mis ühel heal hetkel hakkasid pulseerima ja mööda keha uitama. Mitte kindlasti kaootiliselt, vaid uue süsteemi alusel. Kui me tegime akupunktuuripunktide mõõtmisi (elektrijuhtivus ja teised parameetrid), saime me andmed, mis ei sobitunud mitte ühtegi standartsesse raami.
Kui valisime (intuitiivselt) korrigeerimiskoefitsiendiks 0,815 siis avastasime, et avaneb hoopis uus harmooniajada – Avatud Maailma Harmoonia ehk siis suurus 0,815… kui paranduskoefitsent resultaatidele, mis „löövad“ klassikalised arusaamad standartsetest raamidest välja.

Järgmine avastus on aga täiesti müstiline ja ma ei karda siin seda sõna kasutada. Neuronite võrgustik ajus ja see meenutab tähistaevast. Kord aju operatsiooni tehes nägid arstid, kuidas nende silmade all hakkas osa neuronvõrgustikust ühtäkki kaduma. See sulas nagu lumi päikese käes. Seejärel ilmus kadunud neuronisõlm uuesti, kuid tema sidemed olid juba teised.  Teine närvisõlm – meenutage, et iga akupunktuuripunkt kujutab endast närvisõlme. Arstid nägid uue närvisõlme formeerumist.

Samuti on tehtud kindlaks, et kõik lapsepõlvest külge jäänud harjumused ja kinnisideed on kõik meie neuronvõrgustiku formeerumises osalejad ja sinna kindlalt fikseeritud. Teisisõnu on meie neuronvõrgustik 99% ulatuses mingisugused harjumused ja veendumused. Siin ei pea ma silmas organismi biokeemiat, mis tänu oma kaasasündinud rakuteadvuse aspektile reguleerib end ise. Enamikku neuronsidemetest moodustavad harjumused ehk siis mingit tegevust on nii palju korratud, et see kinnistus nagu refleks Pavlovi koeral. Tegevuse kordamisel toimus neuronvõrgu materialiseerumine. Praegu hakkavad sellised neuronid hõrenema ning lakkavad olemast ja siin on jällegi mängus ka planetaarne moment.

Kuidas see väljendub igapäevases elus? See on lühiajaline mälukaotus 1-2 minutiks. Kui sa ei tea mitte midagi, ei mäleta mitte midagi, sa ei tea, kuidas küsimust formuleerida jne. Minuti möödudes kõik taastub. See pole haigus! Nii pakib end lahti uus füsioloogia. Seda hakati märkama ning määratleti kui neuronsõlmede lõdvenemine. Paralleelselt ilmus massiliselt teateid inimestelt, kelledel äkki tekkis lühiajaline mälu kaotus.
Erütrotsüütide rütm on muutunud. Nad on saanud vere funktsioneerimises juhtrolli. Kõik sõltub inimese teadvusest, tunnetest ja emotsioonidest. Meie võimekus põhineb mõtlemisoskusel. Mõte ja sõna on kehastunud-materialiseerunud energia ning see ei ole enam mingi sektantide umbluu.

Mis kõigest eelnenust on oluline? Tähtis on see, kuhu sinu tähelepanu on suunatud. See kuhu on suunatud sinu tähelepanu sinna läheb ka sinu energia. Aatom koosneb 99,99999 % energiast ja ainult 0,00001% mateeriast.

Vastavalt sellele, kuhu energia ja tähelepanu on suunatud, see ka välja valgustatakse. Kas mõistate, et tähelepanu ja energia on meid ümbritseva reaalsuse loomise uued instrumendid!

Varem – suletud akupunktuurisüsteemiga ja hirmu baasenergiates polnud meil mingit tarvidust elada täielikult tõde teadvustades või teadmises, kuidas meie mõtted omavad kolossaalset reaalsust loovat jõudu. Seda kõike kasutati ära ning täna ei oma enam isegi tähtsust, kes seda ära kasutas, sest planeedi tihedus väheneb ja Shumanni resonants kasvab.

Loomise valem – mistahes loomise või materialiseerimise valem – see on täpne eesmärk + positiivsed emotsioonid ja sündmus, mida te soovite, leiab teid ise. Nagu ütlevad lapsed – mõtlesid ja astu eemale. Unusta! Ära sega Universumit sinu soovi täitmast! See ei ole taotlus, mida meid õpetatakse taotlema. See on igapäevane… võib öelda isegi maagia, kus te läbi selle Jumaliku Energia loote rõõmu.

Mateeria olemus on energia ja see olemus on vastuvõtlik teadvuses toimuvale ning on selle poolt mõjutatav. See tähendab, et te võite rääkida, pidada dialoogi. Füüsikud nimetavad seda kvanteeritud dialoogiks. Teadvustamine on energia. Dialoog käiks justkui vastaspoolega, kuid toimub autosugestioon ja energia saab teadvuse. Saab suhelda ning kokku leppida kõiges, mida just sinul tarvis on. Mõistlik!

paljud räägivad, et „ma mõtlen positiivselt“ ja see tähendab, et asi on tehtud ja kõik on hästi. Seda jääb aga väheks. Keha elab oma vanade seadistuste baasil ja neid tuleb rahuldada ning positiivse mõtlemisega pole siin enam midagi seotud. Seetõttu, kui iseendaga tegeleda siis tuleb jõuda asja juureni.

Keha vastab igale emotsioonile keemiaga ja oma mõttega suudate te esile kutsuda mistahes emotsiooni. On keemia ja on emotsioon ja see kõik on omavahelises seoses. Neuronvõrgud ja harjumused on üks ja seesama ja see tähendab, et nendesse on programmeeritud ka vastav biokeemiline reaktsioon.

Tahan veel juhtida tähelepanu ühele raamatule. Dr. Joe Dispenza on ühte raamatusse kokku korjanud palju avastusi, millest me siin rääkida ei jõua. Lisaks ta veel selgitab, kuidas kehaga suhelda, et tema vana biokeemia ei segaks. Raamatu pealkiri on „Kuidas vabaneda harjumusest jääda iseendaks“  Need avastused puudutavad akupunktuuri, aju tööd ning seda, kuidas keha püüab meile iga hinna eest vanu käitumismustreid ja algoritme peale suruda. Meie aga oleme sunnitud sellele alluma. Vanas, suletud süsteemis see päästis meid, nüüd aga kui me liigume loomise ja loomingulisuse tasandile, muutub nii aju ja erütrotsüüdid ja kõik mis veel vähegi muutuda saab. Sellest raamatust saab teada, kuidas kõigest segavast saab mööda minna.

Lõpetuseks räägin ma veel ühest avastusest – faktiliselt on ilmnenud uus Jumalik Instrument.

Vaadeldav uus avastus peitub pidevalt muutuses olevas akupunktuuri võrgustikus ning kujutab endast inimese võimet töötada ühe iseenda sakraalse osakesega.

Üleüldse hakkavad mitmed uurijad tasapisi rääkima mitmemõõtmeliste maailmate olemasolust ning sellest, et ka inimene on mitmemõõtmeline olend.

http://tainy.net/49350-drugie-miry-fizicheskij-aspekt.html

Annan siin lühiinformatsiooni inimaju uurivate teadlaste töömaalt. Publikatsiooni kuupäevaks on 13. juuni 2017.

Projektiga „Blue Brain“ (Šveits) tegelevad teadlased kasutasid aju arhitektuuri kirjeldamiseks unikaalseid matemaatilisi meetodeid. Nad avastasid, et aju koosneb mitmemõõtmelistest geomeetrilistest kujunditest ja kokku saadi 11 mõõdet.

Teadlased märkasid, et neuronid ühinevad gruppidesse ning neis olev neuronite hulk näitab selle mitmemõõtmelise geomeetrilise objekti suurust, kirjutab news.eizvestia.com.

«Me avastasime maailma, mille olemasolu me isegi oletada ei osanud – räägib projekti juht Henri Markram. – Isegi tillukeses ajutükis on selliseid objekte, milledel on kuni 7 mõõdet, kümneid miljoneid. Mõnedes võrkudes ulatus tasandite arv aga 11-ni».

Matemaatilise analüüsi tegemisel kasutasid neurobioloogid arvutimudelit, mis loodi 2015. aastal neokorteksi uurimiseks. Neokorteks ehk uus ajukoor – see on meie aju kõige uuem ja kaasaegsem osa. Ta on kõige hiljem formeerunud ajuosa ning vastutab kõrgema tunnetustasandi eest. Tuletage siinkohal taas meelde, et tunded loovad sündmuse.

Inimese ajus on umbes 86 triljonit neuronit ning nendevahelised sidemed kulgevad kõikvõimalikesse suundadesse ning moodustub mitmemõõtmeline võrgustik.

Pärast matemaatilise mudeli väljatöötamist testisid teadlased seda virtuaalstimulaatoritel ja seejärel rottidel. Avastati suur hulk aju mitmemõõtmelisi geomeetrilisi struktuure, mille on formeerinud neuronid ja nende vaheline tühi ruum. Mitte midagi taolist pole varem nähtud üheski bioloogilises- ja neuronvõrgus ega ka tehislikult loodud võrgus.

Neuronitevaheline tühi ruum osutus aju funktsioneerimisprotsessis kriitiliselt tähtsaks. Kui ajju tuleb stimuleeriv signaal, reageerivad neuronid sellele äärmise organiseeritusega.

«Näeb see välja selliselt, et aju annaks nagu stimuleerivale signaalile vastukaja. Algul luuakse mitmemõõtmelistest blokkidest koosnev torn ja seejärel kasvatatakse see suuremaks . Alustatakse ühemõõtmelistest „kepikestest“, sellele järgnevad 2D „plaadikesed“ sellele omakorda 3D „kuubid“ ning edasi juba keerukad 4D ja 5D kujundid“ – räägib projektis osalev matemaatik Ran Levi.

See avastus aitab mõista seda protsessi, kuidas aju töötleb informatsiooni. Teadlastel tuleb veel jagu saada küsimusest, mis nimelt paneb neuronitegruppe sellistesse konstruktsioonidesse ühinema, kirjutab „Science Alert“.

Huvitav, mida siis ikkagi avastati?
Kui vaadata Jumaliku Teadvuse perspektiivi, siis näitas aju end teadlastele nagu suur keskjaam, mille kaudu toimub teadvuse energia transiit.

On saabunud uus energia ning on alanud just praegusel hetkel toimuv aju ümberkalibreerimine. See tähendab muutust suhtlemises Akashi kroonikatega ja see on tagajärg sellele, et inimkonna vibratsioon on hakanud tõusma.

Tuleb tunnistada et suuremal osal inimestest on olemas filtrid, mis ei lase uuel vaimsel mõttel inimeseni jõuda. Need filtrid kujutavad endast isiklikke uskumusi ja veendumusi ja seetõttu, kuigi DNA retransleerib neile uut informatsiooni, ei ole nad „vastavale lainele“ häälestunud ning pole suutelised uut informatsiooni vastu võtma. Siiski on nihe inimestele kättesaadav isegi siis kui nad mitte grammigi uut informatsiooni vastu võtta ei suuda – nende füsioloogia on juba Loodusliku plaani süvatasanditel muutusprotsessidega alustanud. Siin aga ei sõltu üksiku inimese teadmisest või mitteteadmisest mitte midagi.

Uued Akaši draiverid – armastuses ja kaastundes toimetamine ning asjade lõpetamine.
See protsess lubab Akašal suhelda ajuga ning meile kaasa sündinud füüsilise kehaga, andes neile edasi märksa kõrgema astme kontseptsioone nagu kaastunne. Arstil, kes sageli puutub kokku surma ja surijatega on rääkida hämmastavaid lugusid sellest, kuidas inimesed, olles otsustanud, et nad on väärt siin viibima ja elama, tõusevad oma surivoodilt.

See on spontaanne remissioon ja äkktervenemine. Just see on see suund, kuhu muutused meid viivad. See on uue teadvuse avanemise resultaat ja läbi arusaamade ning kontseptsioonide töötava Akashi muutumine.

Võib (tuleb) alustada oma elu juhtimisega! Loomise Aeg on saabunud!

Mida rohkem inimene ärkab, seda kauem ta elab. Teadlikkus ja teadlik kaastunne pikendavad eluiga. Rahulolu ja lõõgastatusse  seisundis loodud inimsuhted luuakse- ja nad toimivad hoopis teistel alustel.

Hoomamatu Akaša, teostab ümberkalibreerimist, mis muudab meid vähem hoomamatuteks.  Ta tõukab inimolendi täiesti teistsugusesse igapäevateadvusse.

Mida me õpime haldama:  rahu seal, kus 3D maailmas pole rahuks selget põhjust;   see on rahulolu seal, kus 3D-s pole rahuloluks põhjust; teadmised ilust ja esoteerikast, mis pole nähtavad nendele, kes usaldavad vaid seda, mida näevad nende silmad.  See on igapäevaelus märgatav Jumala armastus ning täielik hirmu-, vale- ning piinade puudumine.

Uude avatusse suunduv maailm avab selles „neuronite tühjuses“ oma tiivad nagu kookonist välja rabelenud liblikas.

Mida avatumaks muutub inimene, seda rohkem avaneb tema loominguline võimekus. Mida rohkem on inimeses Jumalat (oma Jumaliku Sügavuse teadvustamine), seda vähem vajab ta midagi väljastpoolt ja seda vähem suudavad teised inimesed talle midagi pakkuda.

Inimene õpib end tundma kui osakest maailmast, mida ta kavatseb vaatlema hakata. Ta võtab vastutuse oma isiklike vaatluste eest.

Me otsime Jumalat aga leiame iseenda. Me otsime iseennast aga leiame Jumala.

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi