AquaBonus – piirivesi

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Allikas: https://www.youtube.com/watch?v=tzZ0IPungt8

Mis on piirivesi? Mida sellest teab ametlik teadus?
Klassikalises füüsikas teatakse seda terminit juba ca 100 aastat. See ei ole mingisugune esoteerika. Seda terminit ei kasutata koolifüüsikas, kuid sõjatehnika sfäärides on tahke keha (allveelaevad, torpeedod) pinnale tekkivat erilise struktuuriga väga õhukest veekihti uuritud juba palju aastaid. Täpselt sama toimub ka lennunduses – lennuki tiiva pinnal üliõhukeses õhukihis toimivad hoopis teistsugused füüsikalised protsessid. Neid protsesse on kogu aeg uuritud selleks, et vähendada hõõrdumist ja turbulentsust. Iga kristallilise struktuuriga objekti pinnale moodustub vees piirivee kiht. Kui me näiteks tõmbame märja lapiga üle laua siis selle laua pinnale tekib umbes 300 mikroni paksune piirivee kiht.
Piirivesi, mida kasutatakse inimeste ravimisel on spetsiifiliste omadustega – seega mitte iga piirivesi ei sobi inimesele. Inimkehas on valgud ja rakud. Rakkude pinnale moodustub oma piirivesi, valkude pinnale oma jne. Inimkasutatav piirivesi peab vastama tema sees oleva vedelikkeskkonna omadustele.
Ka kasemahl on piirivesi, kuid tal on kasulikud omadused ainult kase jaoks. Nii on ka apelsinimahla korral, sest ka seal formeerub piirivesi, mis on sellele taimele omane.
80-ndatel alustati piirivee mõjude uuringuid bioloogilistele objektidele. Selgus, et see vesi tekitas katseloomadel väga tugevaid tervendavaid ning noorendavaid mõjutusi. Kaasaegne meditsiin on aga sellest asjast väga kaugel, sest on olemas teatud normid ja teadmistebaas, millega arstid töötavad. Arstide ortodoksaalne mõtlemisstiil ei lase neil kaugemale mõelda. Küll aga valdavad informatsiooni teadlased, kes töötavad erinevate teadusvaldkondade ääremaadel ja kellede jaoks ei eksiteeri sõnapaari: see pole võimalik.

Kuidas piirivett saada ja kas see vesi eksisteerib ka looduskeskonnas.?
Seda vett teeb loodus ise. Kui me laseme veeklaasi metallist lusika siis selle lusika ümber tekib automaatselt piirivee kiht. Ka selle klaasi pinnale tekib piirivee kiht.
Seda kihti on raske uurida, sest ta seguneb kohe mahulise, teda ümbritseva, veega ja teda on väga raske objekti pinnalt kätte saada. Ookeanis elava delfiini või kala kehapinnal on see veekiht sünnihetkest alates ja ta sõna otseses mõttes veab seda vett endaga kaasas. Seda on sealt väga raske eemaldada, sest see on nagu liimi kiht.
Kõige huvitavam uurimisobjekt aga praegusel hetkel on inimese või millise iganes teise elava bioloogilise objekti sees asuv piirivesi. Sellest avastusest pole veel möödas kümmet aastatki, kus tehti kindlaks, et kogu inimese sees paikneval veel on piirivee omadused. Vaba vett kui sellist inimese organismis ei eksisteeri. Kuna rakkude vahekaugus on väga väike siis ongi kogu vesi meie kehades piirivesi. Meie organism regenereerib seda vett pidevalt. Ta peab hoidma teda puhtana ning säilitama tema füüsikalisi omadusi.
Kui meis on toksiine ja me oleme haiged siis reageerib sellele ka meie sees olev piirivesi ning tema omadused hakkavad üha enam vastama toksiinide ja haigete rakkude omadustele.
Meie organismi tungivad viirused, bakterid, seened ja teised parasiidid ning toovad sellega samuti kaasa oma personaalse piirivee. Kuina on olemas ka rakusisesed parasiidid siis see teistsuguste omadustega vesi satub ka rakkude sisse. Mida halvem on meid ümbritseva keskkonna seisund seda raskem on ka seesmist piirivett puhtana hoida ja ei jäägi muud üle kui teha seda kunstlikult.

Mida kasulikku teeb piirivesi organismile?
Ühe lausega kõlaks see järgmiselt: piirivesi on universaalne regulaator. On aluseline vesi, harvem kasutatakse happelise reaktsiooniga vett, on erineva mineralisatsioonitasemega veed ja nende näol on tegu füsioloogilise veega. Nad on bioloogiliselt aktiivsed ning nad täidavad organismis teatud kindlaid funktsioone, sekkudes aktiivselt meie seesmisse metabolismi. Piirivesi ei sekku aktiivselt mitte kusagile. Ta ei tekita mingeid keemilisi reaktsioone. Piirivesi, mida me klientidele pakume muudab inimese sees oleva piirivee füüsikalisi omadusi. Meie sees on ca 80% vett ja läbi selle vee on võimalik väga tugevalt oma tervist mõjutada.
Põhimõtteliselt on 2 võimalust, kuidas organismi seesmine vesi ära korrastada:

  1. Aastate vältel suurte veekoguste joomine, mis lõpuks inimese sees oleva vee välja vahetab
  2. Piirivee preparaatide kasutamine, mis muudab seesmise vee füüsikalisi omadusi.

Seetõttu ongi piirivesi regulaator, mis võimaldab organismi taasluua sellise piirivee, mis on ligilähedane sünnihetkel organismis olevale piiriveele. Selles vees aga hakkavad kõik bokeemilised protsessid juba märksa õigemalt kui seni.
70 kg kaaluva inimese organism sisaldab umbes 50 liitrit vett. Selle vee ühe korraga välja vahetamine… võibolla isegi on võimalik. Kogu häda on aga selles, et see rakumembraanidele moodustunud vesi on moodustunud probleemsete rakkude pinnale ja kui isegi oleks võimalik see vesi ühe korraga välja vahetada siis rakkude biokeemia nii kiirelt sellele ei reageeri. Kõik keharakud vahetuvad välja umbes 7 aastaga ning meil tuleb sellega arvestada.
Me hakkame piirivett kasutama, rakud hakkavad ennast aegamööda ümber häälestama ja see protsess kestab aastaid. Lisaks tuleb arvestada meid ümbritseva keskkonna saastatusega ning toidu kvaliteediga ning eriti plastikuga. Piirivesi ise ei tee mitte midagi. Me vajame lisaks ka targalt valitud toidulisandeid, et organismi metabolism normaalselt töötada saaks.
Piirivee toime kontrollimiseks on kõige lihtsam teha vere analüüs enne kui kuuri alustada. Aasta möödudes võiks teha uue analüüsi ning iga arst on suuteline hindama seda, kuidas teie organismi metabolism on paranenud.
Ärge isegi lootke, et kuu möödudes on teil olemas mingisugused super-resultaadid. Jah, ta mõjutab organismi koheselt kuid rakkudel on mälu ning see on tugev vastasjõud, mis koheselt saavutatud positiivset efekti tagasi tõmbama asub.

Miks sellel veel on niivõrd head tervendavad omadused? Milline on toimemehhanism?
Lisaks sellele, et sellel veel on head metaboolse korrektori omadused on tal veel palju eriomadusi.
Veel on meie organismis 4 peamist omadust:

  1. Detoksikant – ta väljutab toksiine.
  2. Toitainete lahusti – ainult tema abil on võimalik toitainete lahustatud kujul rakku jõudmine.
  3. Informatsiooniliste signaalide (mõjutuste) ülekanne – vees toimub väga palju energoinformatsioonilisi protsesse.
  4. Puhverkeskkond – ta on keskkond, milles toimuvad keemilised protsessid. Mõjutades puhverkeskkonna füüsikalisi omadusi, mõjutame me ka seal toimuvaid keemilisi reaktsioone.

Metabolism, see on muundumine, me sõime toitu,  seedemahlade mõjul lõhustub toit toitaineteks jne.
Piirivesi käivitab meie metaboolsed protsessid, selliselt, mis vastavad meie geneetikale ja füüsilise keha tegelikele vajadustele ning vähehaaval, aasta järel aasta, inimene kaugeneb kõige erinevamatest haigusprotsessidest. See ongi organismi isetervenemisprotsess. Igal inimesel on protsessi kulgemine individuaalne. Organism teab ise, mida on tarvis kõige pealt teha. Kui inimene tunneb, et tal on liigestega probleem siis organismi jaoks ei pruugi see veel esmaoluline olla, tema näeb hoopiski tõsist probleemi alles tekkima hakkavas südame rütmihäires või närvikiudude kahjustumises. Organismi arvates võib haigete liigestega inimene veel kaua-kaua elada. Inimeses võib olla terve hulk probleeme, mida kaasaegne meditsiin diagnoosida ei suuda.
Inimene elab nagu soos. Kõik on vaikne ja rahulik… ainult kõik hapneb ja mädaneb vaikselt. Kui me hakkame seda mädasood puhastama, kerkib kõik pinnale ning hakkab pulbitsema. Iga HEA toidulisand ja -ravim kutsub alati esile haigusprotsessi ägenemise. Seda pole tarvis karta!
Piirivesi teeb 3 asja:

  1. Metaboolsete protsesside korrastamine ja häälestamine.
  2. Ta on üks kõige võimsamaid viiruste- ja bakteritevastaseid aineid üleüldse. Bakterite puhul aitavad antibiootikumid aga viiruste puhul ei ole abi mitte millestki. Kahjuks kõik meditsiinilised ravimid hävitavad maksa, neerusid ja luuüdi ja siin on meditsiin väga nutuses seisus. Aitab ainult immuunsüsteem. Piirivesi aga loob viirusele ebasoodsa keskkonna. Igal seenel, bakteril, viirusel ja mistahes muul parasiidil meie organismis on ümber oma personaalse piirivee kiht. See ei ole selline nagu on terve inimese organismis oleval veel.  Piirivesi aga tekitab neile kõigile ebasoodsa keskkonna ning nad hakkavad tasapisi organismist väljuma. Esmalt kaotavad nad oma paljunemis- ja liikumisvõimekuse. Hetkel käivad selleteemalised ja väga mahukad teaduslikud süvauuringud ja õpitakse kõike neid mehhanisme väga põhjalikult tundma. Palju räägitakse kolloidhõbedast, et jooge seda ja teie immuunsüsteem on tugev ning kõik parasiidid kaovad. Kolloidhõbe mõjutab osasid bakteriliike kuid viiruste puhul pole praktiliselt ühtki biolisandit, mis neid konkreetselt mõjutab. Piirivesi aga töötab ka latentsete ja varjatud viirusinfektsioonidega (8 liiki herpeseid; varjatult kulgevad hepatiidid; infektsioonid, mis kulgevad väga aeglaselt kuid mis organismi hävitavad). Piirivesi loob aga nende kõikide jaoks ebasoodsa keskkonna, algul nad uinuvad aga kui vee kasutamisega jätkata siis lõpuks kõik haigustekitajad lahkuvad organismist. Kusjuures kõik toimub ilma eriliste kõrvalefektideta. Kui piiriveega üle doseerida siis jah, löövete ja punnide teke on täiesti võimalik.
  3. Organismi puhastamine / võitlus patoloogiliste seisunditega. Piirivesi tirib välja kõik, mis on latentsetesse reservuaaridesse salvestunud, ta puhastab rakkudevahelist ruumi, lümfisüsteemi, verd. Ta toob välja praktiliselt kõik, mis on kunagi kehasse ladestunud. Inimene läheb arsti juurde, analüüs on korras – mingit infektsiooni ei leitud ning ta arvabki, et temaga on kõik hästi. Siis ta hakkab kasutama piirivett ning äkki on tema veri igasugust sodi täis. Siin on 2 varianti – immuunsüsteem on hakanud oma funktsioone täiel mahul täitma ja siin tuleb kindlasti kasutada hästi toimivaid toidulisandeid, et immuunsüsteemil oleks jõudu selle kõigega hakkama saada. Teine variant on pöörduda arsti poole ning lasta määrata antibiootikumid, et lüüa vaenlast siis kui ta pea kaevikust välja on pistnud. Pidage meeles seda, et piirivesi tühjendab kõiki teie seesmisi laoruume, kust toimub pidev teie organismi mürgitamine. Ka organismis olev rasv on toksiinide depoo ja ärge siis imestage kui teie kehakuju muutub, nahk läheb kaunimaks ja kaal väheneb.

Patoloogilised seisundid on nagu sisselülitatud seisupiduriga auto, millega püütakse rallit sõita. Neid on 5: hüpoksia – rakkude hapnikuvaegus; toksikoos – liialt palju mürke, mis kehas tsirkuleerivad ja mida organism väljutada ei suuda; atsidoos – keha hapestumine; düsbioos – mikrofloora tasakaalu häired; dehüdratatsioon – vee puudus.
Piirivesi hakkab neid seisundeid leevendama ning inimene tunneb üldseisundi paranemist. Organism hakkab avanema nagu lootoseõis.

Eraldi teema, neljas, mida ma täna pikalt ei puuduta on organismi noorenemine. Mõned aastad tagasi hakati erinevates piiriveega tegelevates instituutides märkama organimi bioloogilise vanuse vähenemist. Piirivesi võitleb organismi bioloogilise vanaemisega väga efektiivselt. Märgati, et bioloogiline vananemisprotsess mõjub hävitavalt aju närvirakkudele ja seda, et piirivesi selle protsessiga väga efektiivselt ka võitleb. Paranevad mõtlemisprotsesseid, see on Alsheimer, see on Parkinson ja kõik see, mida me vanemaks saades järjest rohkem kartma hakkame. See on regulatsioon – ajus asuvad kõiksugused, hüpotalamused, epifüüsid, hüpofüüsid ja muud keskused ning pikkamööda toimub ka nende keskuste puhastumine.

Kuidas piirivett tarvitada?
On olemas erinevad skeemid. Spetsiifilisi skeeme me tänases vestluses ei puuduta ja palun, ärge isegi püüdke nendesse asjadesse oma nina toppida. On olemas klassikalised skeemid ja nende puhul on garanteeritud, et kõiksuguseid ägenemisi ja ebamugavust on väga vähe või pole neid üldse.
Hommikune manustamine: toatemperatuuril vesi, teeklaas 200ml, kuid parem oleks kasutada kehatemperatuuriga vett 35-40oC, mille peale hakkame piirivett pihustama. Segame puidust pulga või lusikaga korralikult läbi. Metalli mitte kasutada! Kaanega mitte sulgeda – hapniku ligipääs peab olema vaba. Laseme 45 minutit seista ja joome ära. Alustame väikeste doosidega.
Piirivee omaduste täielik avanemine vees toimub 45 minutiga. Teda ei saa ette valmistada. Kui 45 minutit on täis, hakkavad tema aktiivomadused taas langema ning ½ tunniga muutub vesi taas tavaliseks veeks.
Vesi peab sattuma soole-seedetrakti puhtale limaskestale. Sealt läheb laineline mõjutus edasi üle kogu organismi.
Teine pihustamiskord toimub suu ja nina limaskestadele ning see võiks aset leida lõuna ja õhtusöögi vahelisel ajaperioodil.
Tootja toob alati näite teemanti ja grafiidi kohta. Mõlemad koosnevad süsinikust kuid teemant on üks kõvemaist looduslikest ainetest aga grafiit on praktiliselt sõrmede vahel painutatav. Nii on ka piiriveega – tema keemiline valem on: H2O, kuid vee näol on tegemist ainega, mis peidab endas veel väga palju füüsikalisi omadusi ning erinevaid struktuure, millest kooliõpikud täna veel ei räägi.
Kui me pihustame limaskestadele siis toimub loomulikult ka terve keha mõjutamine, kuid eelisjärjekorras mõjutatakse närvisüsteemi ja endokriinsüsteemi. Just viimase puhul on päeva teises pooles pihustamine suurema efektiga (kõhunääre (diabeet), kilpnääre, neerupealised, harknääre, sugunärmed jne)
Inimesed, kelledel on ülitundlikkus mistahes preparaadi suhtes, peaksid lihtsalt alustama ja kasutama võiksematest doose – 1 pihustamine ja seejärel jälgida, kuidas keha sellele reageerib.
Lastel kui pole veel mingit patoloogiat tekkinud, ma preparaati lihtsalt niisama kasutada ei soovitaks.
Kas võiks preparaati kasutada koos koralliveega või mõne muu bioaktiivse veega? Tuleb pidada ajalist pausi. Kui me näiteks päeva vältel tarvitame koralli- või savivett siis viime me organismi suures koguses heade biokeemiliste omadustega vett ja see on vajalik.
Kõik sellised veed sisaldavad palju negatiivseid elektrone ja sellises keskkonnas piirivesi kaotab veidike oma omadustest.
Parem kasutage puhast pudeli- või kraanivett. Kui tundub, et vesi vajab keetmist, siis võib julgelt ta läbi keeta.
Peale piirivee joomist võib toitu tarvitada 5-10 minuti möödudes. Kõik mis on toidus hea, seda piirivesi võimendab aga toksiinide tegevust surutakse tugevalt alla. Piirivesi võimaldab organismil paremini ära tunda toidus sisalduvat rämpsu.
Farmakoloogilisi preparaate võib kasutada alles tund või isegi rohkem, pärast piirivee kasutamist. Piirivesi aitab farmakoloogilisse lõksu sattunud inimestel vähendada ravimite kahjustavaid kõrvaltoimeid, mida sageli ühe tableti raviva omaduse vastu on kümneid.
Toidulisandeid võib kasutada nagu ka toitu, 5-10 min möödudes. Letsitiin, omega 3 ja muud rasvasisaldusega toidulisad tuleks manustada peale sööki, sest nad vajavad seedeprotsessi ja piirivesi annab neile veel lisavõimenduse.
Ninna pihustamine on üks efektiivseimaid manustusmeetodeid. Pihustada sissehingamise ajal.

Sport?
Piirivett võib pidada bioaktiivseks toidulisandiks. Kui te tarvitate mistahes spordi-toidulisandit (proteiinikokteilid jne.) peale piirivee joomist, võimendab see tema kasulikke omadusi.
Kui te joote piirivett enne treenigusse minekut siis jõuate te sinna juba hoopis teistsuguse seesmise veekeskkonnaga ning kui te joote treeningu ajal ohtralt vett siis see kiirendab organismi puhverkeskonna puhastamist. Siin tulevad ka mängu need juhud, kus inimene vaatamata pingutustele ei suuda lihasmassi kasvatada ja samas teine inimene, kes kasutab kõikvõimalikke kaalulangust soodustavaid lisasid ei saa kuidagi kaalu langema – organismi biokeemilised protsessid kulgevad valesti ja seetõttu asjad ei toimi nii nagu kirjutatakse.

Organismi võib võrrelda kellaga – ta ei tööta kui kellamehhanismist on üks hammasratas puudu ja tema töös tekivad häired kui kellavedru on nõrk või hammasrattad kulunud.
Teadusmaailm ei tea veel väga paljut inimorganismis toimuvast, kuid sellest, mida me teame, püüame ka teile rääkida ja arusaadavaks muuta.
Rakutoidud – kõik omegad, kalaõlid, letsitiin, valgud, aminohapped – nad peavad meie rakkudesse ja ka rakuvälisesse maatriksisse sattuma (rakuväline maatriks on taas eraldi saate teemaks) – kõik need ained peavad olema meile pidevalt toiduga kättesaadavad. Piirivesi võimendab kõige selle toimimist. Parafarmatseutikumide ja spetsiaalsete biolisandite puhul on omad nüansid ja nendest räägime me eraldi.

Millist vett juua ja milliseid jooke oleks soovitatav piiriveega koos kasutada?
Kui vaadata looduses toimuvat siis kõik loomad joovad piima vaid teatud arenguetapil ja edasi on neil kõigil oma spetsiifiline toiduratsioon. Inimene aga on keeranud kõik asjad pahempidi ja arvab et nii on kasulik. Ma ei ole piima kui toitaine vastane, kuid teda ei tohi üle tarbida. Kõige selle segaduse sees me oleme unustanud, et kõige õigem jook on meile vesi. Me joome limonaadi, teed, kohvi, mahla, vee aga oleme unustanud. Mitte mingil juhul ärge jooge gaseeritud vett, sest see ajab meid seest veelgi happelisemaks. Ettevaatlik tuleb olla ka looduslike mineraalvetega (Boržomi jne). Kui neid kasutada siis tuleks sealt kindlasti enne gaas välja lasta, sest tegemist on tehisliku konservandiga.
Kui me joome vett, lahustab see toitaineid ja meie organism saab seeläbi paremini varustatud. Ja otse loomulikult vajab puhast vett ka meie sees olev piirivesi, sest ilma „tavalise“ veeta ei saa ta lihtsalt levida ega eksiteerida.
Kui me joome kohvi, teed, limonaadi siis see tõmbab meie organismist veelgi rohkem vett välja ja me oleme alalises veevaeguses. Me oleme pidevas kuivuses. Samuti on meie rakkude retseptorid toksiinidest ummistunud ja me seetõttu ei tunnegi, et organismis on vett vähe. Meil puudub janu, kuigi vee defitsiit on väga suur. 1,5 liitrit vett ööpäevas – see on miinimum. Parem aga 2-3. Me peame palju vett jooma. Kui meis on vähe vett siis pole piiriveel millegagi tööd teha. Mida rohkem on meis vett, seda paremini piirivesi töötab.
Kui inimene joob klaasi vett päevas ja arvab, et seda on talle piisavalt siis piirivee kasutamise efekt on tema puhul väike, võibolla isegi üle ootuste väike.
Alkohol – tegemist ei ole inimorganismi jaoks sobiliku fõsioloogilise vedelikuga, kuid teatud ühiskondlike situatsioonide puhul teda ikkagi tarvitatakse – vahest võib lubada. Sama on limonaadiga. Samas ei tohi unustada 1,5l puhast vett päevas.
Kõige lähedasemad puhtale veele on taimeleotised-tõmmised ja -keedused ja rohelise tee 3-4 tõmmis. Koti-teedest ma ei räägi üldse, sest selle esimest tõmmist lihtsalt pole võimalik teeks nimetada. Venelaste kohta räägitakse, et nad on teejooja rahvas, kuid mustast ja rohelisest teest ei teatud tol ajal midagi ning 12-liitristes samovarides seisis Ivan-Tšai ning joodi seda, tal on väga head ravivad omadused ning ta ei tekita mitte kunagi organismi dehüdreerimist.

Oleme kuulnud piirivee manustamise spetsiaalprogrammidest, kas räägite lähemalt?
Inimesed on interneti kasutamises osavad ning sageli pääsetakse ligi varjatud informatsioonile, kuid see ei pruugi olla alati tõepärane ning on algselt mõeldud vaid ettevõttesiseseks kasutamiseks. Tavakasutajal ei ole vajadust mingeid eriprogramme kasutada. Kasutage klassikalist skeemi. Spetsiaalprogrammid on oma kasutamises keerukad ja ajavad segadusse isegi spetsialiste. Soovitus võidakse valesti edastada ja see võib kasu asemel hoopis 0-efekti anda.
Kuum-meetod – siin ei pea vesi nii kaua seisma, vaid pihustatakse ja juukse. Selle meetodi efektiivsus on väga kõrge, kuid sellega kaasneb ka intensiivsus kõikides ümberhäälestusprotsessides ja see võib tekitada piisavalt palju ebamugavusi – võivad tekkida nahalööbed, kõhulahtisus, selg võib valutama hakata jne. Kuuma meetodi puhul läheb osa piirivee omadustest kaduma ja seetõttu ei ole see ka ökonoomne meetod.
On olemas kronobioloogiline meetod, kus arvestatakse kellaaegu ja ööpäeva rütme. Kui te ei suuda minuti pealt seda täita on teil peavalu suurem kui kasutegur.
Sülje- ja uriini pH-põhine manustusmeetod
Kõigi nende puhul on tarvis asju väga täpselt teada ja põhimõtetest aru saada. Me teeme edaspidi sel teemal ka eraldi saated.

Mida võiks oodata kui hakkan piirivett tarvitama?
Alustame tunnetest. Ta on ainus preparaat, mis töötab füsioterapeutilisel tasandil. Ta töötab meele- ja tajuorganitest kõrgemal tasandil. Tavalised tajumismeeled selle töö tasandile ei ulatu. Ei maksa püstitada tugevaid ootuseid, et hakkab midagi tunduma. Kuid jah, on olemas tundlikud inimesed, kes tajuvad jõu- ja energiavarude täienemist, teised jälle tajuvad mingite probleemide ägenemist, kuid need ei ole asjaga koos käivad kohustuslikud tajud.
Kõrvalseisjad märkavad sageli emotsionaalse fooni paranemist – inimene muutub rahulikumaks ja tasakaalukamaks, vähem on emotsionaalseid plahvatusi. . Paraneda võib une kvaliteet. Väga paljud täheldavad noorusliku sära tagasitulekut silmadesse. See on üks märkidest, et organismis on vett piisvalt. Ette võib tulla krooniliste terviseprobleemide ägenemisi ja see on asi, mida pole vaja ega tohi karta. Organism lihtsalt peab need faasid mõnede haiguste tervendamisel läbi tegema.
Põhilised ebamugavused: valud liigestes ja -selgroos; Sellistel puhkudel vähendage doosi kasvõi kuni 1 pihustamiseni, kuid ärge jätke asja pooleli. Kasulik on pause mitte teha, sest organism, kui saab aru, et head asja peale ei tule, hakkab uuesti asju süvapeidikutesse ladustama.
Vererõhk võib hakata hüppama – organismis on mitu aastat valitsenud hüpoksia – ta pole mitu aastat piisavat hapnikukogust saanud ja äkitselt satub ajju adekvaatne kogus hapnikku. See ehmatab ka organismi ennast ja ta tõmbab veresooned spasmi, et pisutki hapniku kogust vähendada. Mingi aeg võib see kesta, sest ümberhäälestus võtab aega.
Mistahes ägenemiste korral vähendme doseeringut ja joome rohkem puhast vett.
Detoksikatsiooniefektide ägenemine. Maksa, neerude ja soolestiku puhastustegevusele võib lisanduda naha tegevus – mingid toksiinid hakkavad väljuma läbi naha. Tekivad pseudoallergiad ja -dermatiidid. Kusagil tekib kihelus. Ilmuda võib kõõm. Kõik toksiinid on suurepärane toidulaud meie naha pinnal elavatele patoloogilistele bakteritele. See tekib tavaliselt juhtudel, kui maks, neerud ja soolestik ei ole veel oma maksimaalset detoksvõimekust saavutanud ja arsti juurde minnes määratakse teile otsemat teed allergia või hormonaalravi. Teaduslikus keeles aga on tegemist toksikodermiaga, mida põhjustavad kiirendatult väljuvad toksiinid. Jooge rohkem vett, käige saunas, tehke higistama ajavaid harjutusi ja kõik sellised protsessid mööduvad suhteliselt kiirelt.
Sellised ägenemised võivad tekkida kohe aga võivad tekkida ka aasta pärast. Kellelgi võib organismis olla palju lima ja see alles hakkab aastase puhastusprotsessi möödudes vabanema ning see tuleb endast lihtsalt välja köhida.
Kõike seda täheldame ka koduloomadel. Inimesed võivad võita, et see kõik on platseebo ja täielik soolapuhumine. Loomad aga ei oska teeselda ja nendelt on näha, et mingit platseebot ei eksisteeri. Kõik on reaalne.

Me räägime seda kõike sellepärast, et kui aju teab, kuidas toode töötab, siis hakkab ta toote tööle ise kaasa aitama.
Kuidas seda kõike enda peal kontrollida? Kõige lihtsam on seda teha läbi vere biokeemilise analüüsi. Kordusanalüüs võiks olla alles aasta pärast.
Muretsemiseks pole põhjust kui näidud halvenevad – sel ajaperioodil võivad avaneda mõned ammu suletud ladestused, midagi võib hakata väljuma rakkudevahelisest ruumist  ja kogu seal peituv satub vereringesse. Veresuhkur võib tõusta kuid seejärel läheb see uuesti langusesse.

Piirivee kasutamine.

1. Kuum meetod.
Preparaadi Esmakordsel kasutamisel 2 esimest päeva päeva.
Aktiveerib eritussüsteemid, See justnagu sunnib organid ärkvele.

Vesi 300 – 500 ml temperatuuriga 55-60 oC –  lisada 25 pihustamist Aqua Bonus pudelist
Parem 500 ml
Juua tühja kõhuga 1x päevas. Tühja kõhu korral on mao klapid avatud.
Vee temperatuur 55-60 oC on tähtis! Kasutage termomeetrit!

½ liitrit ei pea ühe sõõmuga ära jooma, kuid aeg võiks olla 3-5 minutit.

Sellise temperatuuriga piirivett sisaldav vesi äratab organid üles. See vesi taastab raku tuumas, tema elutegevuseks vajaliku negatiivse laengu. See võimaldab organitel hakata täies mahus oma funktsioone täitma. Eriti puudutab see maksa ja neerusid, mis toksiinide väljutamise põhikoormuse enda kanda võtavad.

Diabeeti ja astmat põdevad inimesed alustavad külma meetodiga – neid haigusi põdev inimene on väga tundlik.

Mitte kasutada vererõhu kõikumiste korral. Kasutage arsti poolt määratud ravimeid. Sel ajal preparrati pole soovitav kasutada.
Mitte kasutada lahtiste haavade puhastamiseks.

2. etapp
Hommikune tarvitamine. Kestus 2 nädalat.
Alustame 3 pihustamisega klaasitäie vee kohta. Vesi 250-300 ml, temp. 20-25 kraadi
Lasta seista 45 minutit! Kui seisab kauem, tund või rohkem siis tuleks enne joomist 4-5 pihustamist lisada.
Juua tühja kõhuga 1x päevas. Soovitavalt hommikul.
Kui hommikul ei õnnestu juua siis tuleb järgmine joogikord ette võtta 2-2,5 tundi pärast sööki. Mao klapid on avatud. Oluline on, et vesi satuks otse peensoolde, vastasel korral maos olev soolhape muudab selle vee struktuuri ära.
2. nädala lõpuks pihustada veeklaasi 15 vajutust.
2 nädalaga organism käivitab eritussüsteemi. Mistahes organismi puhastusel puudub mõte kui eritussüsteem ei tööta korralikult.
2 nädalaga loome olukorra, kus eritusprotsess on kiirem kui toksiinide pealetulekuprotsess.
Olge valmis, et juba 2 stardinädala jooksul hakkate tundma/tajuma oma organismi tagasisidet. Võib tekkida peavalu, mis on analoogne peavalule, mis tekib kui inimene suurlinnast satub hapnikurikkasse männimetsa.
Kui see juhtub, katkestage vee tarvitamine paariks päevaks ning alustage taas 2x väiksema doosiga ning hakake seda uuesti igapäevaselt kasvatama. 2 nädalaga 15 pihustamiseni jõudmine ei ole kohustuslik ja võib ka 3 nädalaga. Kiirustamine ei ole kohustuslik. Me kiirustame kogu elu aga siin on tegu meie tervisega ning pole mõtet organismi üle koormata. Puudub igasugune tarvidus elu jooksul ladestunud toksiinide väljutamiseks 2 esimese nädalaga.
Sama puudutab ka kroonilisi protsesse ehk siis ühed v’i teised väljaravimata haigused, mis praktiliselt iga inimese organismis olemas on. See, et me neid igapäevaelus ei tunne, ei tähenda seda, et neid pole. Organism ei saa kehast tulevatest ümardatud signaalidest aru ega suuda seetõttu midagi ette võtta. Ta küll suudab kontrollida, et piirkonnas midagi väga ägedat ei toimuks. Seetõttu inimestel lähevadki kroonilised protsessid aeg ajalt ägedatesse vormidesse.
See on analoogne sellega, kus inimene siseneb ruumi ja tunneb seal mingisugust lõhna. 2-3 minutiga ta enam seda lõhna ei tunne, kesnärvisüsteem on ajju raporteerinud mingi kummalise lõhna olemasolust, edasi ajju antav signaal ümardatakse, et see igapäeva elu ei häiriks ning inimene on valmis teiste võõraste lõhnade tajumiseks. Nii toimub kõikide krooniliste protsessidega.
Nüüd, kui tuli piirivesi, mis vabastas närvikiud blokeeringutest, hakkab keha jälle kõike tema sees toimuvat tundma.
Seega, kui jälle midagi ebameeldivat tundsite, siis katkestage vee tarvitamine paariks päevaks ning alustage taas 2x väiksema doosiga ning hakake seda uuesti igapäevaselt kasvatama.
Ärge kiirustage. Kui te esimese nädala jooksul midagi ei tundnud jätkake ikkagi samas tempos. Praktika näitab, et 2 nädalat on optimaalne aeg.

Kuidas tarvitada ravimeid, toidulisandeid, rahvameditsiinivahendeid, homeoöpaatilisi preparaate, teha füsioloogilisi protseduure jne?
Kõiki neid preparaate ja protseduure võib teha 1 tund pärast piirivee joomist! Seda näitab nii teadusasutustes tehtud uurimustöö kui ka meditsiinipraktika.
NB! Piirivesi on loodud selleks, et taastada meie organismis oleva vee füüsikalised parameetrid, et ravimid ja rahvameditsiinipreparaadid ning toidulisandid ka tõepoolest tööle hakkaksid.
1 tunni möödudes võite tarvitada kõiki ravimeid ja ka muid preparaate!

Selleks, et organismis käivituksid regeneratsiooniprotsessid läheb tarvis ehitusmaterjale. Kui energiat ja ehitusmaterjale on piisavalt siis vigase või surnud raku asemele kasvatab organism uue raku. Sinna ei teki sidekidet vaid igale koele oma spetsiifiline rakk. Kui aga ehitusmaterjale pole siis sellesse haava, tühja koha organismi poolt vaadatuna, lapib ta kinni sidekoe rakkudega. Need rakud aga organi funktsioone ei täida. Nad on lihtsalt kohatäide. Täpselt nii nagu ukse paigaldamisel kasutatakse montaazivahtu.
Organismi montaazivahuks on Omega3, Letsitiin, Mikroelemendid

3. etapp – õhtune manustamine
Te kasutate 1x päevas 15 piirivee pihustamist. Nüüd algab 3. etapp – õhtune manustamine.
Õhtul lisame 5-8 pihustamist otse suhu või ka ninna. Alustada on tarvis 3 pihustamisega.
Aparaatide mõõtmistulemused näitavad, et parim efektiivsus saavutatakse kui preparaati juuakse hommikul ja pihustatakse õhtul, kas täis- või pooltundidel.
Kui hommikul jõid piirivett kell 8 siis tuleb teda õhtul pihustada kell 20, 21 või 22
Kui hommikul jõid kell 8.30 siis tuleb teda ka õhtul võtta 20.30, 21.30 või 22.30
Protseduur peaks toimuma 10-15 min enne magama heitmist see aitab ajul puhata ja päevast informatsiooni läbi töötada.

Selliselt toimides oleme me käivitanud organismis protsessi, kus toksiinide väljutamiskiirus on suurem kui nende kogunemine.
Toksilised ained ei ole alati mürgid. Need on ka ained, mis on vajalikud, kuid mida on organismis liiga palju. Näiteks inimene on terava toiduga üle pingutanud ja tal on haigestunud magu või kõhunääre ja nad signaliseerivad sellest valureaktsiooniga. Kopsus ja maksas aga närvilõpmeid ei ole ning nnad ei saa mitte kuidagi signaale välja saata. Seet’ttu võib inimene nende kahe organi probleemist saada teada alles siis kui on hilja.
Organismis on toksiinid ja need võivad esineda veres, lümfis, rakkudevahelises ruumis ja kui nad juba seal on siis hakkavad rakud kahjustuma ning haiguslik protsess on saanud alguse, sest eneseregulatsiooni protsessid on kahjustunud.
Kui soovite häid tulemusi siis tuleb oma igapäevasesse ratsiooni lisada:
Aminohapped (28, neist 8 on asendamatud)
Letsitiin
Omega 3 (kindlasti peab sisaldama eikosapentateenhapet EPA ja dokosaheksageenhapet DHA)
Omega 6, kui on vajadus
Ja probiootikumid Simbion ja simbion 6
Kiudained
Vitamiinid ja mikromakroelemendid
Taimsed fermendid
Kindlasti jooge 1,5-2 liitrit vett päevas

Kui te armastate mahlasid ja ostate omale 100% mahla siis lisage mahlaklaasi 5-7 pihustamist piirivett, laske 8-10 minutit seista ning mahl saavutab värskelt pressitud mahla omadused.
Piirivett hoida külmkapis, lihast ja kalast vähemalt 30 cm kaugusel (kuna tegu on elava tootega siis ta reageerib neile). Võite võtta ta tööle kaasa, kuid ööseks pange külmkappi.
Avatud pudel tuleb ära tarvitada 14 päeva jooksul. 1 pudel sisaldab 100 pihustuskorda.
Kuuri kestus max 2 kuud, seejärel 1-1,5 kuud pausi.

Piirivesi ja GÜNEKOLOOGIA
Sergei Evgenievitsh Postnov, bioloogia- ja meditsiiniteaduste doktor, teaduste kandidaat füüsika-hüdrodünaamika alal.
Oleme teinud väga tihedat koostööd günekoloogidega. Tahan veelkord toonitada, et tegemist on füsioloogilise protseduuriga. Piirivee jaoks ei eksisteeri organismis mitte mingeid barjääre. Ka platsenta ega peaaju ei ole talle barjääriks ning ta tungib sinna momentaalselt. Aja jooksul on meis tekkinud kahtlus, et naissuguorganitel on organismis oma spetsiifiline barjäär. See võibolla ei ole nii võimas kui on ajul, kuid mingi barjäär seal on ja siin tuleb mängu piirivee 3. kasutusmeetod – vaginaalne. Endometrioos, müoomid, tsüstid jne – selgus, et tegemist on väga efektiivse preparaadiga. Kogemusi järjest lisandub ja on lausa suurepäraseid tulemusi.

PÄEVA VÄLTEL
2 – 3 pihustamist mõlemasse ninasõõrmesse
5 – 10 pihustamist klaasitäiele veele – lasta seista 35 minutit – juua (15-30 min enne sööki)
15 pihustamist vaginaalselt

Tupes on täpselt samasugused limaskestad kui põskkoobastes või kurgus ja mööda limaskestades asuvaid kanaleid liigub preparaat momentaalselt sinna kuhu tarvis.
Kirjeldan teile unikaalset fakti: 36 aastane naine, kellel olid selles sfääris väga tõsised probleemid, mille tõttu tal eemaldati osa munajuhadest. Naine soovis last. Ta „raviti“ 6 aastaga sinnamaani, et tema folliikuleid stimuleeriv hormoon (FSH) tase tõusis sellisele tasemele, kus tema munarakud polnud enam võimelised küpsema. Temalt polnud võimalik isegi võtta munarakku, et seda kunstlikult viljastada. Ta tarvitas 3 nädalat piirivett ning tema munarakud hakkasid küpsema. Ülikõrge hormoonitase normaliseerus teise nädala lõpuks ja rakkude normaalne küpsemistsükkel taastus.  See kõik oli vee toime neerupealistele ja teistele naiste organitele.
Hoiatus! Kallid naised, olge preparaadiga ettevaatlikud! Te võite isegi 90 aastasena veel emaks saada… Sellega puutusime kokku täiesti juhuslikult ja õnneks on laps vanematele täielik rõõmu allikas. Mehel oli probleem spermatosoidide vähese liikuvusega. Mees ise preparaati ei tarvitanud, tarvitajaks oli naine ning ta tegi seda 3. meetodit kasutades ning ta jäi rasedaks.
Kui  perekonnas peaks lapse saamise probleem olema, soovitan ma kindlasti, et preparaati kasutaksid nii mees kui naine. Siin ei ole mitte midagi üllatavat.
Me oleme preparaati katsetanud pulli külmutatud spermaga – spermatosoid pannakse lahusesse ujuma ja  laser loeb kokku, mitu korda spermatosoid seda kiirt ületab. Füsioloogid loevad preparaati inimese jaoks efektiivseks kui tema liikumiskiirus tõuseb 25-30%. Meie preparaat, kui teda lahjendada 1:5 siis spermatosoidi liikuvus tõuseb just nii nagu füsioloogid seda nõuavad. Need katsed on läbi viidud väga ammu ja selline tulemus oli füsioloogide jaoks šokeeriv. Meie katses liikus spermatosoid 25-30% kiiremini ja 2x kauem kui kontrollanumas olev spermatosoid.
Siis leidsime sellele ka selgituse. Mäletate, et rääkisin teile hapnikust? Spermatosoid on autonoomne objekt – tal on teatud kindel erinevate ainete varu. Et spermatosoid saaks energiat, peab nendes ainetes toimuma oksüdatsiooniprotsess. Kui tal hapnik otsa saab siis lõpeb ka energia tootmine ja ongi kõik. Ta ei suuda enam liikuda. Kui tal oli hapnikku piisavalt, liikus ta seni kuni varud lõppesid.
Ka meestel käitub küps spermatosoid täpselt samamoodi. Väga oluline on keskkond, kuhu spermatosoid satub, sest ka see naise sees asuv keskkond on spermatosoidi aktiivsuses olulisemgi kui arvata oskame. Nagu ma olen paljude arstide käest kuulnud siis on viljatusprobleemid üha kasvavam protsess.

Veel piiriveest. Meil on olemas protseduur ja vahend, mida protseduuri käigus kasutatakse ja mis käivitab protsessid mitte isegi raku tasandil ega ka raku seesmistel tasanditel – piirivesi töötab organismi programmide tasandil. Ta töötab süsteemsel tasandil – südame veresoonkonna süsteem, endokriinsüsteem, kesknärvisüsteem jne. Väga hästi on see näha endokriinsüsteemis. See süsteem rahuneb 30-40 tunniks maha, tekib kergendustunne ning süsteem ise „sõidab kuurortisse“. Seda kõike näitab meditsiiniline diagnostika. Endokriinsüsteem kompenseerib kõiki organismi kõrvalekaldeid ja mind paneb imestama arstide lähenemisnurk endokriinsüsteemi ravile – tarvis on otsida põhjust, miks see ei tööta või miks ta töötab piirkoormustel. Kõige tõenäolisem ongi, et organismis on juba liiga palju erinevaid kõrvalekaldeid. Miks ma seda räägin? Ma loodan, et mind võtavad kuulda arstid.
Situatsioon ise on aga järgmine: kui võtta meeste PSA, T3 ja T4 nii meestel kui naistel ja on ju üldteada, et teatud vanuses naistele hakatakse hormonaalpreparaate välja kirjutama. Minul aga on olemas piisav hulk tõendusmaterjali, et nii mehed kui naised, kes hakkavad preparaati kasutama, neil lähevad kõik need näitajad normi ja seetõttu on mul suur huvi teha koostööd oma tööd südamega tegevate endokrinoloogidega.
Mida tähendab: piirivesi töötab organismi programmilisel tasandil? Kõige tuntumad organismi programmid on kasvu- ja vananemisprogramm. Kasvuprogrammi me ei puuduta, sest on olemas väga ere näide kasvuprogrammidesse sekkumisel ja need on tüvirakud ja te kindlasti olete teadlikud, mis toimub siis, kui neid valesti kasutada.
Meie puudutame vananemisprogrammi. On välja töötatud suurepärane organismi funktsionaalsuse seisundi hindamise metoodika (professor Manuel Šabas? Väga halvasti on nimi aru saadav), mis põhineb kolossaalsel uurimismaterjalide hulgal. Ta tõi välja protsentuaalse suhte laetud rakutuumade- (rakutuum peab olema negatiivse laenguga) ja üldise rakutuumade hulga vahel. Ta tõestas, et kui inimene pole läbi elanud rasket haigust või operatsiooni või ei tegele pingelise ajutööga siis see protsentuaalne suhe iseloomustab tema vanust ning füsioloogilist seisundit antud ajahetkel.
Me viisime moskvalaste hulgas läbi uuringu vastavate diagnostikaseadmetega ja kõikidel inimestel oli rakutuumade laengute tase madal ning see tegi inimesed 7-8 aastat vanemaks kui oli nende tegelik vanus. Isegi ühekordne preparaadi kasutamine likvideerib selle vanusevahe. Kui aga teha läbi terve tsükkel siis 42 aastase naise vanus „langes“ 28 aastale. Selgelt nähtavad on ka visuaalsed muutused, üksikud naised hakkasid mõtlema pere loomise peale, paljudel naistel tekkis soov veel ühe lapse ilmale toomiseks. See tähendab et inimesel on energiat rohkem. Naine lööb õitsele! Seda kõike on võimalik diagnoosida kasvõi folli meetodi abil.
Taastub erütrotsüütide negatiivne laeng ja läbi selle paranevad vere reoloogilised omadused.

Tõlge videolt Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi