Evitalija – piimhappebakterite baasjuuretis

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Evitalija – piimhappebakterite baasjuuretis ja selle kasutamine.

 • Taastab soolestikus iga inimese jaoks geneetiliselt unikaalse mikrofloora koosseisu.
 • Normaliseerib soole-seedetrakti töö häireid.
 • Tõstab organismi resistentsust.
 • Kõrvaldab düsbakterioosi.
 • Aitab vähendada ravimite kahjustavaid kõrvaltoimeid.
 • Alandab maksa koormust
Kirjeldus.

Baaspreparaat. Sisaldab patenteeritud piimhappebakterite assotsiaati, mis kindlustab soole-seedetraktis valitseva mikroobse keskkonna normaliseerumise ja stabiliseerumise. Evitaliat regulaarselt kasutades taastub iga inimese soolestiku geneetiliselt unikaalne mikrofloora koosseis, mis tekib soolestikku kümne esimese elupäeva jooksul. Iga konkreetse inimese puhul on tegemist ainult talle geneetiliselt sobivate  ja ainuomaste mikroorganismide stammidega ja ainult need mikroorganismide stammid on võimelised konkreetse inimese soolestiku epiteelrakkudega koostööd tegema. Mikrofloorat pole tarvis juurde lisada, vaid tarvis on taastada oma isiklik mikrofloora – see on kõikide Evitalia seeriasse kuuluvate preparaatide töö põhimõte.
Pudelikesed  sisaldavad külmutamise teel kuivatatud mikroorganisme, mida võib sisse võtta koos veega või kasutada juuretisena hapendatud piimatoodete valmistamiseks. Mikroorganismid hakkavad 37 kraadi juures väga hästi arenema. Nad on vastupidavad fenoolidele, antibiootikumidele ja hapetele ja nad ei põhjusta gaaside teket. Bakterikultuur surub alla tinglikult patogeensete ja patogeensete bakterite kasvu ning arengut. Nad stimuleerivad jämesooles elavate bifido- ja lactobakterite arengut. Nad aitavad taastada toksiinide ja stressijärgseid valkude sünteesihäireid ning ennetavad onkoloogiliste haiguste teket.
Evitaliaga valmistatud hapendatud piimatoode erineb kateistest toodetest kardinaalselt oma bioloogilise väärtuslikkuse poolest. Seda tingivad koostisse kuuluvad unikaalsed mikroorganismid, millede elutegevuse tagajärjel tekib lai spekter bioloogiliselt väärtuslikke aineid, B-grupi vitamiinid (В1, В2, В6, В12, foolhape), А-, С-, F- vitamiin, rasvhapped ning antimutageense- ja viirustevastase aktiivsusega polüsahhariidid. Kõik vitamiinid on hästiomastatavas vormis ja B12 vitamiini sisaldub lausa ravidoosides. Madalmolekulaarsed rasvhapped on soolestiku epiteelile põhiliseks toiteallikaks ja nad soodustavad kiiret seedesüsteemi limaskestade taastumist ning on tõhusaks gastriitide ning haavandtõve profülaktikaks. Samuti soodustavad nad esmaste sapphapete sünteesimist teisesteks sapphapeteks ja nende tagasiimendumist peensooles. Piimatoode on vähese kalorsusega, säilitab oma ravi-profülaktilised omadused kogu seedetraktis, sisaldab palju antioksüdante, on madala happesusega, meeldiva maitsega ning ta säilitab pikaks ajaks täiskõhu tunde.

Instruktsioon

Juuretis „Evitalija“ kujutab endast külmkuivatatud, kuid inimese seedetraktis elu- ja paljunemisvõimet säilitavaid spetsiaalseid piimhappe- ja teiste mikroorganismide stamme (Lactococcus lactis, Streptococcus thermоphilus, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus helveticus, Propionibacterium freudenreichii ssp. shermanii),samuti vitamiinide: В1, В2, В6, В12, А, Е, С, foolhape ning mikroelementide kaltsium, magneesium, raud jt tootjaid
Bakterikoosluse üheks erilisemaks omaduseks on võimekus kääritada süsivesikuid ilma gaaside tekitamiseta, kuid mille käigus moodustuvad happed, mis happestavad kogu soolestiku sisu ning läbi selle surutakse alla mädabakterite ja tinglikult patogeensete bakterite kasv ning areng. Kuna see protsess vähendab amiinide, enterotoksiinide ja teiste mikroobset päritolu mürkide  moodustumist, vähendab see oluliselt maksale mõjuvat koormust ning tõstab inimese üldist resistentsust. Üks „Evitalia“ pudelike sisaldab (2х109 + 2х109)КОЕ (kolooniat moodustav ühik), ehk rohkem kui 4 miljardit mikroorganismi. Preparaadi kliiniline efektiivsus on tõestatud Moskva gastroenteroloogia teaduslikus uurimisinstituudis.

«Evitalija» omadused.
 • Taastab geneetilise soolestiku mikrofloora koosseisu.
 • Lokaliseerib düsbakterioosi,
 • Normaliseerib seedetrakti funktsioonides tekkinud häired.
 • Efektiivne kompleksse dieetravi osana ägedate soolenakkuste ravis.
 • Krooniliste sooleummistuste korral.
 • Allergiad ja teised nahahaigused (neurodermiit, atoopiline dermatiit).
 • Efektiivsus onkoloogiliste haiguste korral, enne ja pärast keemiaravi ning selle ajal. Taastab seedetrakti limaskestasid ja -peristaltikat. Väljutab tsütostaatikume (tsütostaatiline preparaat — grupp vähivastaseid preparaate, mis rikuvad organismi kõikide rakkude kasvu-, arengu- ja jagunemisprotsesse, vähirakud sealhulgas. Sellega initseeritakse apoptoosi ehk rakusurma. Kõige enam saavad kahjustatud kõrge mitootilise indeksiga rakud või rakud, milledes biokeemilised protsessid kannatavad tsütostaatide destabiliseeriva toime tõttu väga tugevalt. (Doxorubicinum, Fluorouracil, Hydroxycarbamide, Cyclophosphamide)
 •  Haigete ravis enne operatsiooniks ettevalmistumist ja pärast kirurgilisi operatsioone ning soolestiku bikrobiotsenoosi operatiivseks taastamiseks soolestikus.
 • Akušöörluses ja günekoloogias ambulatoorse ravi korral ning paljude teiste haiguste raviskeemide ühe koostisosana.
Kasutusvaldkonnad:
 • Dieedi ühe osana.
 • Salenemiseks.
 • Immuunsüsteemi töö taastamiseks, väljutab radionukleiide ja vabu radikaale.
 • reguleerib kolesterooli taset.
 • Soodustab vere hemoglobiinitaseme suurenemist.
 • Viiruste hooajal, gripiepideemia korral, stressisituatsioonide korral (peensoole lactobakterid on stressitundlikud ja hukkuvad). Pärast antibiootikumide kuuri.
 • Ülemineku iga.
 • Kõrge efektiivsus sooleinfektsioonide korral.
 • Gerontoloogia.

“Evitalia” on kasulik igapäevane maitseelamus kogu perele!
Ühest pudelist “Evitalija” kuivjuuretisest saab kodustes tingimustes valmistada Ravivat Hapupiimapreparaati, mida jagub vähemalt kolmeks nädalaks.
Preparaadi tarvitamisel puuduvad vanusepiirangud.
Vastunäidustused: individuaalne talumatus toote komponentide suhtes.

„Evitalija“ kasutamine

2 liitrit mistahes rasvasisaldusega piima  lasta keema ning seejärel lasta jahtuda temperatuurini 40° – 43°С. (See on kuum, kuid ei põleta. Vajadusel kasutage termomeetrit). Tekkinud vaht eemaldada. „Evitalia“ juuretisepudelisse valada veidike sooja piima ja hoolikalt läbi segada, seejärel valada pudelikese sisu ülejäänud piima sisse ning hoolikalt läbi segada. Nõu katta tihedalt kaanega.
Piima temperatuuri säilitamine on oluline!!! Nõu mähkida mitmekihiliselt (vähemalt 3-4 kihti) soojahoidvasse kangasse ning asetada 12-14 tunniks sooja kohta hapnema.
Peale seda lasta täielikult maha jahtuda ning asetada 3-4 tunniks külmkappi. Toode on valmis.
Kui hapnemistemperatuuri (40-43°С) mitte järgida, siis hapnemisprotsess pikeneb 1, 2, 3 jne tundi.
Valmisprodukt jagada kahte ossa: 1,4 liitrit koheseks tarvitamiseks ja 0,6 liitrit jääb uute hapendatud piimatoote portsjonite valmistamiseks.
Toodet säilitada külmkapis.
Uue portsjoni valmistamiseks keeta 2 liitrit piima, lasta sellel jahtuda temperatuurini 40° -43°С, eemaldada tekkinud vaht ning seejärel lisada 15o ml valmisjuuretist (1 mittetäis teeklaas), kõik läbi segada ja sulgeda tihedalt kaanega. Nõu mähkida mitmekihiliselt (vähemalt 3-4 kihti) soojahoidvasse kangasse ning asetada 7-8 tunniks sooja kohta hapnema. Peale seda lasta täielikult maha jahtuda ning asetada 3-4 tunniks külmkappi. Toode on valmis.
Kogu ülejäänud juuretisega toimida analoogselt.
Sel viisil kasutades saab ühest pudelikesest valmistada vähemalt 3 nädalase ravikuuri.
Valmisjuuretis säilib külmkapis 18 päeva. Valmisprodukti säilimisaeg on 7 päeva.
Tarvitada 3 korda päevas 20 minutit enne põhitoidukorda.
Täiskasvanutele 1 portsjon 100-150 ml, lastele alates kolmandast eluaastast portsjoni suuruseks 50-100 ml.
Kuiva juuretist võib tarvitada otse pudelist ja ilma hapendamata. Selleks on tarvis pudeli sisule lisada veidi keedetud leiget vett või piima ja kogu pudeli sisu ära juua.
Täiskasvanutele 1 pudel 3x päevas, lastele alates kolmandast eluaastast 1 pudel 1x päevas.
Kuuri kestus  – 15-30 päeva.
Tehase-suletud pudelis on juuretise säilimisajaks 2 aastat.
Toodet säilitada temperatuuril kuni +25°C, otseste päikesekiirte eest varjatult.

Tootja ja väljatöötaja teadus-tootmiskoondis «Пробиотика», Moskva, Juznobutovskaya 45. (Tootmise aadress: Venemaa, Moskva oblast., Serpuhovski raion, Raisemenovskoye)
http://evitalia.ru/#base-line-block

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi