HIRM KUI HAIGUSE PEAMINE PÕHJUS

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

SALAMÕRTSUKAD: HIRM KUI HAIGUSE PEAMINE PÕHJUS

Intervjuu OOO „Optisalt“ asutaja ja Moskva Meditsiinipalati peaepidemioloogi Valentina Ivanovna Aksjonovaga, kes on kõrgefektiivsete antiparasitaarsete preparaatide loomise- ja panuse eest rahva tervise arengusse, pälvinud viis Venema riiklikku autasu.

Julie Po Youtube kanal: https://www.youtube.com/watch?v=jaXRLaEALo0

 

Julie Po (JP): Koolis õppides rääkis minu üks õpetajatest, kes oli põhjalikult parasiite uurinud ning teda huvitas aeg, mis eelnes tsaaride valitsemise ajastule ja ütles, et rakud on võimelised regenereeruma. Meie aga oleme praegusel ajal kõikvõimalikke viiruseid ja muid parasiite nii täis topitud, et ige meie rakk oleks väga rõõmus oma isetaastumisvõimaluse üle ja kahjustatud-ärasöödud koed ning organid taastama. Rakk aga ei ole võimeline seda tegema, sest kui kasvõi üks sm. Parasiit organisse alles jääb, hakkab ta ennast kiiresti taastootma ehk kui organism isegi on valmis  ennast taastama siis parasiidid ei lase tal seda teha. On minu arusaam asjadest õige või vale? Rakk jaguneb, mis takistab rakul tervet jagunemist? Mul on tunne, et nad regenereeruvad aga keegi sööb nad ära?

Valentina Aksjonova (VA): Vaadake, rakku peab 120 päeva möödudes sisenema erütrotsüüt, et seal olev vana asendada uuega, see uus erütrotsüüt aga kubiseb parasiitidest ja nende vastsetest. Millise kasvuimpulsi see erütrotsüüt rakule annab? Taastava meditsiini arst, hematoloog Olga Šišova joonistas selle kõik ühel oma seminaril väga kenasti üles – erütrotsüüt on parasiitide vastsetest lõhkemas. Ta siseneb rakku, et seda uuendada aga millise signaali rakk sellelt erütrotsüüdilt saab? Ta on parasiidivastsetest tiine ja sealt ei saagi ühtki tervet signaali tulla. Kui me alustame taimedega ravimist siis vastsed hukkuvad, erütrotsüüt on terve ja nooruslik ja kui selline rakku siseneb siis rakk uueneb nagu on ette nähtud. Rakk on haigeid erütrotsüüte täis – millist rakkude jagunemist te siin saada soovite?

JP: Nagu ma oletasin, siis taastumisfunktsioon on juba organismi sisse ehitatud ja külluslik parasiidibukett ei lase tal seda teha? Vabasta organism parasiitidest ja ta ütleb: suur tänu sulle ja taastab kõik oma funktsioonid. Inimesed jooksevad kirikutesse ikoonide ette ja maagide juurde, et need küünaldega mingeid tervist taastavaid imesid teeksid aga tegelikult ei ole peale parasiidikuuri mitte midagi muud tarvis.

Oletame, et mingis linnas on kuulutatud välja sõjaline olukord. Võõras riik (parasiit) on linna tunginud ning asunud oma hävitustööd tegema. Mida teevad linna- ja riigivõimud? Kohale saadetakse sõjavägi ja vaenlane aetakse linnast-riigist välja. Inimesed on rõõmsad, asuvad lõhutud konstruktsioone lammutama ja uusi ehitama. Ehk pole tarvis midagi rohkemat teha kui anda organismile võimalus parasiitidest vabanemiseks?

Nagu ma aru saan siis parasitoloogia sfäär on meil väga madala arengutasemega ja farmatseutika on kordades aktiivsem aga kõik viirused, bakterid ja seened on samuti väga agressiivsed ja ohtlikud. Nende arenguks on tarvis aega. Viirused bakterid ja seened, need võivad organismis tekitada suure kahju ainsa hetkega? Viirus või mõni bakter on suuteline päevaga inimese endale allutama, kust tuleb nende võimsus? Miks nad on niivõrd suure agressiivsusega?

VA: Selle pärast, et ka inimesed on agressiivsed ja ärritunud. Inimeste ahnusel puuduvad piirid.

JP: Haiged on ka kõikvõimalikud kirikutegelased, vabatahtlikud jne.

VA: Mis vahet sellel on, kes ja mida teeb? Kui inimene teenib kirikut siis kas temas ei ole ärritust? Kuhu ta oma ärritatuse suunab? Kuhu ta suunab oma ärrituse, mis tuleb teiste inimeste agressiivsusest ja kurjusest? Agressiivsus ja kurjus on viiruste tuleku esmapõhjus. Viirused on energo-informatsioonilised olendid. Viirus on loodud süsteeme hävitama. Viirus hävitab inimest kui liiki. Inimeses on suures koguses ärritatust. Tal on alateadvuses programmid nimega: „agressioon“, „pahatahtlikkus“, „kius“, „rahulolematus“, „kõige kokku ahnitsemine“. Meie ajal ei tule Maa inimkonna agressiivsusega enam toime. Me oleme rahas kinni. Meie kõik, isegi lapsed, kõik elavad agressiivses ja kurjas keskkonnas, kõik on end teiste eest sulgenud. Meis on tohutu hulk solvumist ja kurjust – need on asjad, mida Jumal ei andesta. Ta ei käskinud meil sel viisil elada. Nii ei tohi elada! Mida selle kõigega peale hakata, seda inimesed ei tea. On aga olemas mehhanismid, mida me praegu tundma õpime.

JP: Kui rääkida Jumala Instrumentidest siis viirused ja bakterid on ju samuti mingis mõttes Jumala instrumendid, mis lõppkokkuvõttes loovad planeedil Maa läbi rakkude muteerumise evolutsiooni? Bakterid aga ehitavad meie planeeti. Nad muudavad tema keemilist koostist. Kui me uurisime apostel Johannese poolt kirja pandut – ma väga seda Jumala-asja ei usu – ma usun rohkem kosmoseavarustes leiduvaid tehnoloogiaid. Me leiame raamatu lõpust peatüki, mida saab tõlgendada kui kirjeldust kosmoselaevaga siia toodud Pandora laekast. See suur ja püha laegas sisaldas informatsiooni sisaldavaid plaate, mis peale maatriksi taaskäivitamist, võimaldasid kõigel uuesti käivituda. Seal oli plaan, kuidas peab elama, mida tohib teha ja mida mitte. Mis selles laekas veel oli, sellest ei räägita mitte midagi.

Hiljuti avaldati töö, milles kirjutati, nagu oleks see laegas leitud ja see sisaldas mingisuguseid plaate. Mida aga sisaldas selle suure laeka ülejäänud ruum see on täiesti ebaselge. Kui me vaatleme legende ja pärimusi, mis meie esivanematelt meieni on jõudnud, siis seal räägitakse alati, et ärge avage sarkofaage, sest te võite sealt saada mida iganes ja see tapab teid. See on needus ja palutakse taolisi laekaid ning asju mitte avada. Hauakambrite needusest on kuulnud igaüks ja on olemas tõenäosus, et laekas olid lisaks käsulaudadele ja kasulikele bakteritele ka seened ja parasiidid. Koolikursusest ma mäletan, et õppisime kasulikke- ja mittekasulikke baktereid ja viiruseid, mis meid aitavad. On ju bakterid, mis lõhustavad kahjulikke aineid, on need, kes on aidanud Maa temperatuuri langetada – kui Maa atmosfäär sisaldas suurel hulgal süsihappegaasi siis olid bakterid need, kes seda tarvitasid ja seda me koolis õppisime.

Mulle aga tundub, et seened ja parasiidid ei pärine meie maailmast? Maale satub mõni kosmosekeha, sest meie lähedusest ju mööduvad komeedid kuigi ma ise sellesse väga ei usu, sest kosmoses on tohutu radiatsioon ja ülikõrged ning -madalad temperatuurid ja vaevalt, et nad selles ellu jäävad. Kuidagi aga nad ju siia satuvad ja meid nakatavad?

Kui rääkida Piiblisse kirja pandust siis seal räägitakse apokalüpsise ratsanikest ja esimene neljast on haiguste ratsanik. Seal kirjeldatakse väga selgelt objekti, mis on väike ja meenutab bakterit. Tal on astlad nagu skorpionil, peas on tal kroon nagu meie kaasaegselgi seltsimehel ja me teame, et kui bakter satub organismi ja ta kuulub pahade poiste nimekirja siis saab ta meiega väga kiiresti hakkama.

Kui vaadelda Pandora laegast siis viirus, bakter, seen või parasiit, milline neist on kõige ohtlikum? Andestage mulle palun, mulle on see teema väga huvitav ja ma tulen selle juurde pidevalt tagasi. Mis on kõige ohtlikum?

VA: Tuletagem meelde filmi, kus näidati, kuidas koolera mööda Maad kõndis. Kas mäletate, mida ta ütles kui ta linna sisenes? Ta ütles: Hirm! Kui te seda kardate ja sellesse usute siis te selle ka saate! Inimene, kui ta kõikidesse nendesse karpidesse ja kastidesse usub siis ta ei mõista, mille pärast ta tegelikult Maale on tulnud. Piibel on 2/3 paberile kirjutatud ja 1/3 seda, mida meile esivanemate läbi edasi antakse. See 1/3 on need teadmised, mis viimase 300 aastaga on kaduma läinud.

Vaadake, mis Maal toimub? Kataklüsmid. Kõik see, mida ma peaks teile silmast silma ja suuliselt edastama, neid asju me praegu alles õpime tundma. Kui teis on hirm siis olete te viirustele, bakteritele ja seentele avatud ning ka kastid-karbid-laekad lendavad kohale kui te neid kardate.

Hirmudega seotu ongi see, mille meie esivanemad pidid meile tet a tet edasi andma. Hirmudega tuleb tööd teha. Hirm on see, mis kõik Maal eksisteerivad viirused, bakterid ja seened teie kehasse kutsub. Hirmudega töötamine on põrgulik töö iseendaga.

Maa ei suuda enam kanda niivõrd suurt hulka hirmu ja valu. Seda ei tohi endas hoida, see tuleb lahti lasta aga inimesed ei oska seda teha. See on ju energia. Näiteks, inimene on tige. Kuhu see tigeduses olev energia läheb? See suundub meisse endisse ja Maa ei suuda seda tigedust enam kanda.

See energia on tarvis ümber luua. Need teadmised ongi see tet a tet, mille me esivanematelt saama pidime. Seda tuleb praktikas ette näidata ja see on põrgulik töö iseendaga, kus inimene läheb seisundist „mul on õigus“ üle seisundisse „neutraalsus“. Me kõik elame viisil: on minu arvamus ja on vale arvamus – sellest üle saamine on terve teadus. Kui sa sellest aru saad siis hakkad sa ise ennast tervendama ja ajad endast välja kõik bakterid ja viirused mis väga raskeid haiguseid põhjustavad.

Mis on vähk ja just peentasandite seisukohast vaadates? See on hirm. Inimene kardab. Hirm on alati suunatud tulevikku. Inimene on ennast oma tuleviku külge haakinud ja energo-informatsioonilises plaanis tekib energiatomp, mis ülesvõtetel on see nähtav kui kasvaja. Loomulikult tulevad keha sellesse piirkonda parasiidid, sest neid tõmbab hirmu sagedus. Hirm on energia. Sina oled selle loonud ja mitte keegi peale sinu ei saa seda ära lahustada. Siit tulevad vähkide retsidiivid – kasvaja kui tagajärg lõigati välja, kuid inimene suri ikkagi ära, põhjus aga on selles, et inimene ise oma teadvuses ei muutnud mitte midagi.

Inimene peab midagi oma teadvuses ja mõttemaailmas muutma. Inimene kardab ja väriseb hirmust ja ühel päeval ongi tal kasvaja. Teadusasutused juba tõestavad seda, et tähelepanu kontsentratsioon kindlasse kohta on võrdne laserkiire toimega. 15 minutit päevas tähelepanu koondamist ühte kehapiirkonda tähendab kasvaja vähenemist 1 millimeeter kuus. See on tõestatud.

Agressiooni energia, valu energia, kui meil on hirm, kui me oleme ärritunud ja närvilised – see kõik on energia – see energia ei kao mitte kusagile. Seda kõike on nii palju. Inimene ei tohi seda endas hoida ja sellega tuleb tööd teha.

Hirm on energia ja see peab lahkuma läbi tähelepanu keskendamise sellesse piirkonda. Sa vihkad, sa oled armukade, sa ei armasta, kannatad, petad ennast… need kõik on negatiivsed ja väga agressiivse ning lõhkuva iseloomuga energiad. Ühel hetkel tekitavad nad kehasse blokeeringud, blokeering aga tähendab haigust. Blokeering tõmbab ligi kõiki parasiite.

Mis on viirus? Viirus on negatiivne mõtlemine. Kui inimesel on mõttenegatiiv siis viirus tuleb. Sa ei pea isegi kodust väljuma ja sa saad nakkuse. Ühel hetkel on sul palavik ja paha olla.

Kõik on sellepärast, et su pea on viiruslikke mõtteid täis. Kõik me suudame ette kujutada jäämäge ja kõik me räägime jäämäe tipust. Jäämäe tipp on füüsiline inimene. Kõik mis jääb veepiirist allapoole on meie alateadvus – see on hiiglaslik. 97 % inimese elu mõjutavatest sündmustest toimub alateadvuses.

Teades alateadvusliku teadvuse seaduseid, saame jäämäe alumisest osast ehk alateadvusest pinnale – teadvusesse (ellu) – tuua meile vajaliku informatsiooni ja muuta oma elutee suunda, tervist ning elusituatsioone. Me saame seda teha, sest lõpuks ometi saame me teada, mille pärast kõik toimub nii nagu ta toimub. Programm ise aga asub meie alateadvuses ja me ise oleme ta loonud. See programm ronib sealt teatud ajavahemike järel pinnale ja räägib sulle: jaga oma energiat minuga – otsusta ükskord ära, mida minuga peale hakata, ma olen eitamise energia, sa kunagi solvusid ja mina sündisin, ma olen sinu laps. Programm saab oma energia kätte ning läheb alateadvusse tagasi. Mõne aja möödudes tekib sama olukord, kuid situatsioon on veidi teine aga sinu valu ning solvumine on seesama, mis on kogu aeg olnud. Ta istub teis. Te peate selle olukorra ise lahendama! Kuidas? Läbi tähelepanu kontsentratsiooni! Solvusite – kohe fokusseerige oma tähelepanu sellele ja see agressiivne energia lahkub. Kõik! Sa teed seda täna, homme, ülehomme… ühel hetkel sa avastad, et see situatsioon on elust kadunud. Energia ei lahku ise mitte kusagile seni kuni sa temasse ei sisene. Kõik probleemid teie elus on ainult seetõttu, et te ise olete nad loonud. Probleemid meeste-naistega, puberteediea probleemid lastel – ainult ema ja isa saavad seda situatsiooni muuta läbi teadvustamise, et seal kusagil ma vihastasin, kusagil ma solvusin, saatsin kellegi kusagile – kui sa lähed oma valu seisundi sisse siis see energia lahustub. Teistmoodi ei ole võimalik.

JP: Suur tänu teile! Me jõudsime välja selleni, et põhjused peituvad alateadvuses ja siin tuleb meenutada, et Nõukogude Liidu aja arstid rääkisid seda kogu aeg, et keha ravimiseks tuleb kõige pealt hing terveks ravida. Tänan teid selle kohtumise eest!

VA: Suur tänu teile! Kohtumiseni.

 

Videolt vahendas: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi