Kudede taastamine

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Regesol, Metosept+, Vitanorm+

Mida kiiremini haavad ning haavandid kinni kasvavad, seda väiksem on igasuguste infektsioonide tekkerisk – mikroobide sattumine haava = põletik.
Loodus on meile kinkinud ravimtaimed, mis soodustavad haavade kinni kasvamist ja kudede taastumist. Optisalt on neist taimedest valmistanud preparaadi nimega Regesol. See preparaat on võimeline kiirendama naha ja limaskestade granulatsiooni ning epitelisatsiooni. Teisisõnu väljendades tal on haavu kinni kavatav ja haavandite ja erosioonide teket ennetav toime. Ta toimib nii nahale, põskkoobaste-, suuõõne-, neelu-, söögitoru-, bronhide- soolestiku- ja suguorganite limaskestadele. Kõik tänu looduslikele koostisosadele. Regesoli toimet võimendavad Metosept+ ja Vitanorm+. Nende sünergia sai kinnitust kliiniliste uuringute käigus, kus kiirenes nii seesmiste kui ka väliste haavade paranemisprotsess. Haava pindala, mida töödeldi nende preparaatidega vähenes 2x, see tähendab, et neil on sarnane toime nagu antiseptikutelgi. Kirurgiliste operatsioonide ja luumurdude korral ennetab Metosepti ja Vitanormi seespidine manustamine põletike teket ja kiirendab vigastuste kinni kasvamist.
Kudede loomulikku taastumist takistab organismis olev mikroelementide defitsiit ja parasiidid, seened ja bakterid, kes haava sattununa pikendavad põletikulist protsessi. Metoseptil ja Vitanormil on aga nii põletikuvastased kui ka parasiitide vastased toimed. Selleks, et näiteks põletushaavade, dermatiitide ja ekseemide puhul kude kiiremini taastuks on tarvis tsinki, kroomi ja vaske. Seetõttu võib raviskeemi alati lisada Maksifam+, Cromazin’i ja  Zimed’i, mis sisaldavad neid olulisi mikroelemente naturaalses vormis.
Tsingi defitsiidi foonil ja parasiitide kaasabil on kerged tekkima: gastriit, haavandid ja gastroduodeniit. Kahjustatud kudede kiireks taastumiseks on tarvis: Metosept+, Vitanorm+. Regesol, Cromazin, Zimed ja Neuronorm.
Neuronorm lõõgastab silelihaste spasme, vaigistab valu ja rahustab.


Регесол
Цена: 390 руб.

Метосепт плюс
Цена: 390 руб.

Витанорм плюс
Цена: 390 руб.

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi