Naine ei austa meest – sellel on kõrge hind

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Kõikidele naistele!

Miks ei tohi mehest halvasti rääkida, isegi mõelda mitte?

On olemas selline ütlus: “Nii nagu naine mõtleb mehest, nõnda see mees ka selliseks muutub“ Hämmastav, kas pole? Nii on alati ja sellega ei saa mitte midagi ette võtta. See oleks justkui nagu mingi salateadus, kas mõistate? Naise vägi on nii võimas ning see toimib nii peenelt ning sellega ei saa mitte midagi ette võtta. Kui naine peab meest tühiseks, siis mees muutubki tühiseks. Õõvastavalt hävitav jõud.  Teisalt, kui naine arvab: „Väga hea! Ma vajan sellist meest, see on minu inimene”, — sellest hetkest alates muutub kõik ning mehega toimub metamorfoos”.

Mõelge! Tahan täna teiega jagada järgmisi mõtteid:

  • Ta on hädavares,
  • Teda ei saa usaldada,
  • Ta ei suuda rohukõrtki kõverdada,
  • Tal ei tule mitte miski välja,
  • Ma olen paremat väärt,
  • Ta peab kindlasti muutuma,
  • Tal on palju puuduseid.

Selle nimekirja võib venitada lõpmatult pikaks. Seda nimekirja jagate te oma sõbrannadega, emaga ja kui ei jagagi, siis ketrate seda mantrat 24/7 oma peas.
Miks me seeda teeme?

  • Meile näib, et me suudame teda muuta ja siis kohe, muutub ka minu elu ja ma muutun kohe heaks ning armastavaks naiseks.  Las ta vaid lõpetab arvutitaga istumise ja hakkab teenima nii palju raha, kui mina tahan, ta viib mind igale poole ning teeb kingitusi. Muutugu!

Me tahame, et mees muutuks, ainult seepärast, et oleme oma lapsepõlve kinni jäänud ja me ei soovi vaadata kõrvalt ennast ja oma elu. Mõelda, et kui mees kõrvaldab omad puudused, saan mina väga õnnelikuks, on väga naiivne unistus. Teise inimese puudustetsüklisse kinni jäämine võimaldab rahulikult istuda ning enda probleemid täielikult tähelepanuta jätta. Arvustades kedagi teist, ei pööra me tähelepanu endas toimuvale. Enda probleemidega tegelemine on raske ja valulik ning kui olla enda vastu aus, tuleb ju nendega tegelema hakata. Kordades kergem on saagida mehe puuduste kallal ning neid parandada. Kui magus tunne on kurta oma mehe puudusi sõbrannale ja saada sealt kaastunnet ning heakskiitu. Mina — hea, mees — paha.

  • Arvustades meest, seame me ennast temast kõrgemale, arvame, et olemetemast paremad ning targemad. Me ei tea, kuidas oleks võimalik teisel viisil omale tõmmata tähelepanu. Tegelikult me ise ei tunnusta ennast piisavalt. Seades end mehest kõrgemale, saame sel viisil mingitki heakskiitu.
  • Me teame, et oma mehest halvasti rääkida pole hea – muidu läheb ja otsib armukese – seda õpetab internet, naistekad ja riiulitäied eneseabiõpikuid. Kui meil on halb ja kass kriibib hinge, mõtleme sellest kõige viimases järjekorras. Meil on tarvis see negatiiv endast välja sülitada. Me ei tohi seda oma hinges hoida ja otsida lihtsalt kedagi, kellele see kõik kaela kallata.
  • Selleks, et meid haletsetaks, kaasa tuntaks ja toetataks, kaebleme ja arvustame oma meest nagu pähe tuleb. Meil puudub tegelikult seesmine tugi, me ei tunneta endas täiskasvanu seesmist jõudu. Me ei tea, mida peale hakata selle jõuetustundega. Me ei tea, kuidas oma elu iseseisvalt muuta. Me läheme teiste juurde, selleks, et neile toetuda, lootuses, et nemad muudavad meie elu. Väga naiivsed ja lapsikud ettekujutused, kas pole?
  • Kui kaebame sõbrannale või emale oma mehe üle, püüame end ümber luua sõbrannade toetusest valmivat aeda. See on lapselik enesepettus.
  • Rääkides mehele või mehest, kui halb ja paha ta on, soovime talle alateadlikult käte maksta selle eest, et ta pole meid õnnelikuks teinud. Sellega blokeerime mehe energiavood ning ei toeta teda. “Sa oled halb mees — mingu sul kõik halvasti!” Ja siis, kui see töötab, ning mees tõesti millegagi enam hakkama ei saa, saame me tema peale veel tigedamaks ja solvume veelgi rohkem. Nõiaring on sulgunud.

Milleni see viib?

  • Naine, kui ta mõtleb või räägib mehest halvasti, ei austa teda. Ta kaugeneb mehest ning ei toeta meest energeetiliselt. Mehel aga libiseb kõik käest, kõik asjad hakkavad viltu minema, sissetulek väheneb ning mees hakkab seda vähestki järjest rohkem igasuguste lõõgastavate jookide tarbeks kulutama. Meie aga saame aina uusi ja elulisi kinnitusi, et meil on õigus ja mees pole vähimatki austust väärt. Me siseneme nõiaringi ja mees on sellises situatsioonis jõuetu midagi muutma, sest meie ise blokeerime kõiki tema energiaid.
  • Kritiseerida saab kõike ja seda saab teha päevast päeva ja tunnist tundi – alati. See on töökindel ja ennast aja jooksul tõestanud praktika – mõtleme mehest halvasti, räägime sellest emale ja sõbrannadele ning saame oma õigsusele aina rohkem kinnitust. Me ei taipa ainult seda, et tegelikult oleme meie ise suhte lõhkujad ja veelgi rohkem lõhume me iseennast.
  • See lööb närvisüsteemi tasakaalust välja, naise süda kalgistub, me mürgitame oma hinge ja hävitame oma keha negatiivsuse ning kurjusega. Me säilitame kõike seda hoole ja armastusega ja anname edasi kõigile, kellega kokku puutume.
  • Negatiivsed mõtted koondavad endasse kolossaalse koguse energiat. Naise energia, armastus ja heakskiit on mehele kütuseks – see mees muudab maailma. Kui mõelda mehest halvasti pole tal mingit lootust edule ja ärge lootkegi, et ta teie vastu hea on.
  • Naine, kes ei austa oma meest, annab selle edasi oma lastele. Nüüd palun vastake aga järgmistele küsimustele:

Kas teie ema austas teie isa? Kuidas te sellest aru saite? Te lihtsalt tunnetasite… Lastele ei pea midagi rääkima ega selgitama. Nad lihtsalt teavad seda ja kui te oma meest ei austa siis:

  1. Lapsed õpivad halvasti – see on nende viis protestida;
  2. Nad ei kuula teid, ütlevad jämedusi ja nahhaalitsevad;
  3. Nad teevad kõike risti vastupidi, nad satuvad halba seltskonda ja neile tekivad kahjulikud harjumused ning nad langevad sõltuvuste küüsi.
  4. Edasises elus ei suuda nad luua normaalseid suhteid.

Mehe mitteaustamise eest tuleb maksta kõrget hinda.

  • Arvustades meest koos teistega saate te palju vastuseid: „ta pole see õige“; „mida sa kannatad, lahuta ära“ jne. Kuid, neis arvustustes te ju ei kuula iseennast – te kuulate võõraid inimesi, kes asjast tegelikult midagi ei tea.
  • Kui te arvustate meest oma emaga, siis säilitate te temaga kindla ning nähtamatu sideme, kuid te jääte lapseks. Te ühendate oma jõud emaga ja lähete koos temaga mehe vastu – te teatud mõttes reedate oma mehe.  Ema kaitseb oma last alati ja mees saab ka temalt oma „teenitud palga“. Mida see aga annab teile? Te saavutate selle, et ka teie ema ei austa teie meest ning teil tuleb hakata ka oma ema ees taastama oma mehe autoriteeti ja staatust. Olge enda vastu aus — kui mees on halb, siis minge ja elage koos oma emaga.
  • Lootuses saada tuge ning heakskiitu, jagate te kõike oma sõbrannaga. Jagatu üksikasjad aga hakkavad levima suust suhu ning ärge lootkegi et teie kohta arvamust ei avaldata ja nii see läks… ja ärge lootkegi, et teie hea nimi puhtaks jääb. Kas sellel kõigel ikka on mõtet? Arvate, et teie sõbranna vaikib nagu valgevene partisan? Arvake aga rahulikult edasi…
  • Kui te räägite mehest halba, loete ja peate ennast temast paremaks. Te kasvatate vaid omaenda uhkust. Kui naine räägib mehest halvasti, purustab ta nähtamatu sideme ning hakkab elama omaenda eraldiseisvat elu. Sellel hetkel lakkab perekond olemast ja ka mees alustab omaenda isikliku ning eraldiseisva eluga. Te tunnetate seda ning hakkate ette valmistama igasuguseid kõrvalteid ning enda positsioone kindlustama. Õhus ripub tumm küsimus: kuidas see suhe ikkagi lagunes? Kuidas me muutusime lihtsalt elukaaslasteks?
  • Meest süüdistades provotseerime me teda halvasti käituma. Me tegelikult ei tahagi, et mees muutuks. Kelle me määrame süüdlaseks?
  • Mees tajub kõiki teie halbu mõtteid ja mõistab, et ta pole rohkem teie unistuste mees. Ta tunneb, et teada pole teile üleüldse rohkem tarvis ja, et te ei armasta teda rohkem. Mees viskab diivanile pikali ning hakkab kättemaksu hauduma. Taas oleme nõiaringis sees. Diivanil olles kuuleb mees enda kohta paljugi uut, mida ta varem ei teadnud. Naine aga loodab, et mehe kallal vingumine innustab teda uutele kangelastegudele…

Mida teha?

  • Esmalt lõpetage mehest halvasti rääkimine ja mõtlemine. Isegi kui me ei ütle omi mõtteid välja, mõjutavad nad ümbritsevat reaalsust täpselt samamoodi, kui sõnad. Naise mõtted ja tema seesmine mõttetegevus – see ongi naise vägi. Kui te küll lõpetate oma mehe üle kaeblemise, kuid mõtlete edasi, et too on üks viimane hädavares, siis reaalses elus ei muutu mitte midagi. Kõik jääb nii nagu oli ja on.
  • Lõpetage unistamine ideaalsest partnerist! See unistus istub teis nii sügavalt sees ja sellest loobumine polegi kõige lihtsam. Kuid, selleks, et hakata kusagile liikuma, tuleb end selleks sundida. Tundub kurb, valus ja nukker, kuid nii see on – alustada tuleb iseendast. Miks? Sellepärast, et elu toimib just niimoodi. Me võime mehe kallal naaksuda ja näägutada, et too muutuks ja teha seda kui kaua tahes, kuid kui lasta sellel kinnismõttel natukenegi vabaneda, hakkab kohe paranema tuju ning enesetunne. Otsekui võluväel, hakkab koheselt muutuma kogu ümbritsev maailm.

Ideaalse soovimine — see on alati alateadlik soov saada ideaalseid vanemaid. See soov sunnib paigale ja paneb „õiget ilma“ ootama. Arvate et ideaalne mees ilmubki, kui elate ainult unistuste maailmas? Loobuge ootustest, milline mees olema peaks, kui palju peaks ta raha teenima ja millise tööga – maailmas lihtsalt ei leidu nii palju lendureid ja laevakapteneid, et igale naisele jaguks. Need unistused põhjustavad ainult valu ja meeleheidet.

  • Kui lõpetate mehest halvasti rääkimise ja mõtlemise, jätate hüvasti kinnisideega teda muuta. See tähendab, et te hakkate teda võtma täpselt sellisena nagu ta on. Te peate aru saama, et muutumine pole mehe ülesanne. Mees ei ole plastiliin. Naine peab muutuma ja ta on võimeline muutuma. Naise ülesandeks on arendada endas selliseid omadusi nagu pehmus ja painduvus.
  • Mitte kunagi ja mitte kellegagi ärge arvustage ega arutlege oma mehe üle. Kõrvalseisjad näevad situatsiooni vaid teie silmade läbi ja saavad lähtuda vaid teie huvidest. Nad pole suutelised nägema õiglast pilti ja andma õiglast nõu. Nende soovitus või nõuanne ei saagi õige olla ja miks siis üldse nõu küsida? Mis nõuandja saab olla sõbranna, kes abieluski olnud pole või on samasugune mehehalvustaja nagu teie ise? Üksik sõbranna hakkab alateadlikult püüdlema samuti selles suunas, et ka teie oleksite üksik aga nohh, teise sõbranna nõuanded….
  • Pidage meeles! Naine kes arvustab oma meest sõbrannade seltskonnas, ON LAPS. Selle asemel, et suunata oma naiselik energia meest toetama või temaga suhtlemiseks, kallab naine selle oma sõbrannadele kaela.
  • Kui mõtlete mehest halvasti, peab see olema signaaliks, et midagi on teie enda elus valesti ja millele te ei soovi otsa vaadata.

“Kõik, mida me märkame kelleski teises on olemas meis endis. Seda mis peitub meie sees, näeme vigadena endast väljas. Vaadates kedagi teist, peegeldub kõik tagasi läbi meie tunnete  – see kõik on meie enda  energia. Esmane samm muutuste teel – pöörake pilk enda sisse.

  • Alustage oma mõtete vaatlemisega. Niipea, kui märkate, et mõtlete mehest halvasti, tähendab see seda, et midagi on halvasti teis endis. Te lubasite mingitel negatiivsetel mõtetel endasse tungida ning seetõttu tahate lükata vastutuse kogu oma õnnetu olemise eest mehele. Märgake neid momente ning koguge kokku oma tahtejõud ja ärge valetage rohkem endale ning lükake vastutust elu eest kellegi teisele. Kui vana te olete? On aeg täiskasvanuks saada!
  • Lõpetage ohvriks olemine.
  • Õppige oma meest austama ja mees hakkab seda transleerima ümbritsevasse maailma. Teie meest hakkavad austama ka kõik teised inimesed. Õppige hindama seda, kui tähtis on anda oma mehele jõudu ning enesekindlust. Edu on vaid aja küsimus! Kui naine näeb oma mehe väärtust, teeb see mehest Mehe – talle kasvavad tiivad, tema juurde tulevad õnn ja edu, ta õnnestub kõiges, mida vaid puudutab. Ta pole mitte kunagi enam lihtsalt ebamugav diivanikaunistus.

Mees pole ise suuteline õnne ja armastust genereerima. Ta saab seda ainult naiselt ja ainult läbi naise armastuse ning austuse, kui naine  tunnustab mehe teeneid ja väärtustab neid.

Allikas: У неуважения к мужу высокая цена. Статья. Гендерная психология. Самопознание.ру http://samopoznanie.ru/articles/u_neuvazheniya_k_muzhu_vysokaya_cena/#ixzz3zJx15j8e

Tõlge: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi