Neuronorm – rahustab närvi ja vaigistab valu

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Stressirohke elu sunnib paljusid kasutama erinevaid rahusteid ning antidepressante. Nood aga pole just oma kõrvaltoimete tõttu just kõige ohutumad preparaadid. Võttes küll maha stressi- ja depressioonisümptomeid, mõjutavad nad nii ehk teisiti organismi üldist seisundit ning mitte positiivses suunas. Taimset päritolu rahustava toimega preparaadid on sünteetilistest apteegipreparaatidest tunduvalt ohutumad ja samas ei jää nad oma efektiivsuse poolest neile kuidagi alla ning lisaks põhitoimele on neil positiivne mõju organismile tervikuna.
Neuronorm on naturaalne taimne preparaat, mis on suuteline vähendama kesknärvisüsteemi erutusseisundit ning vähendab mao, emaka, soolestiku, sapi- ja sapiteede silelihaste spasme.  Lõõgastades aju veresooni vähendab ta peavalu; südame lihases – valu südames, emaka veresooni lõõgastades menstruatsioonivalusid. Kuna preparaadis puuduvad toksiinid siis see võimaldab teda võtta pikkade kuuridena. See aitab stabiliseerida südame rütmi, parendab verevoolu ning vähendab südame kloppimist. Neuronormi manustamine kuuridena võimaldab stabiliseerida hormonaalsüsteemi tööd. Resultaadiks on see, et vähenevad või kaovad sootuks premenstruaalse sündroomi sümptomid: ärrituvus, peavalu ja valud kõhus.  Ärrituvus võib olla põhjustatud raskemetallidest ja parasiitide elutegevusest tingitud intoksikatsioonist ja mikroelementide defitsiidist. Enamikel juhtudel inimesed isegi ei oska kahtlustada, et nende kehas on parasiidid ning, et nende eritatavad neurotoksiinid põhjustavad närvirakkude ärritust. Sellel foonil võib isegi kõige süütumast elusituatsioonist tekkida ühtäkki järsk emotsionaalne langus, valud südames, unetus jne.
Organismis elunevad parasiidid tarvitavad seal leiduvaid mikroelemente (tsink, seleen, mangaan, vask, jood, räni, kroom), mis lõpuks viib nende defitsiidi tekkimiseni. Ilma mikroelementideta pole aga närvirakkude taastumine võimalik. Kui närvirakud ei saa tsinki, seleeni, mangaani vaske ja räni, siis asuvad nende kohtadele organismis raskemetallid plii, kaadmium, tina ning arseen. Raskemetallide toksilise toime suhtes on kõige tundlikum närvisüsteem: peavalud, ärrituvus, unetus, agressiivsusepuhangud, krooniline stress – kõigil neil on võimalus saada inimese igapäevasteks saatjateks. Neuronormile lisaks on soovitatav kasutada antiparasitaarseid preparaate Metosept+ja Vitanorm+.  Nad võimaldavad vabaneda parasiitidest, mis resideeruvad veresoontes ning kudedes. Baktrum – tegemist on loodusliku biosorbendiga, mis imab endasse ja väljutab kehast nii raskemetalle kui toksiine, mis tekivad nii parasiitide elutegevuse kui ka nende hukkumise tagajärjel. Maksifam+, Cromazin ja Zimed – kõik nad sisaldavad närvirakkude taastumiseks vajalikke elutähtsaid mikroelemente.  Kui organismis taastub mikroelementide balanss (tõuseb mikroelementide tase, väheneb toksiinide ja raskemetallide hulk), siis tõuseb automaatselt ka vastupanuvõime stressile. Inimene hakkab erinevatesse stressisituatsioonidesse suhtuma tunduvalt rahulikumalt ning südant rahustavad ravimid pole teile enam vajalikud.
http://optisalt.su/preparaty/uspokaivayushchie

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi