Organismi puhastamine mürkidest

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Organismi detoksikatsioon

Metosept+, Vitanorm+, Baktrum

Detoksikatsioon – see on toksiliste ainete neutraliseerimine ja lagundamine organismile ohututeks aineteks ning nende väljutamine organismist.
Metosept+ puhastab verd mürkidest, aitab kaasa seedeprotsesside paranemisele, puhastab magu ja soolestikku ennetab kõhugaaside teket (korisev kõht);
Vitanorm+ omab üldist põletikke alandavat-, toksiine neutraliseerivat- ja antiseptilist toimet, soodustab sapieritust, seob ja väljutab mürke;
Baktrum – tema puhastavad omadused põhinevad looduslikul inuliinil (95% koostisest). Inuliin seob ja väljutab toksilisi aineid, kaitseb kõhunääret toksiliste löökide eest ja taastab seedetrakti fermentide tootmise ja töö.
Nende preparaatide kompleksne kasutamine võimaldab organismist väljutada toksiine ja mürgiseid aineid loomulikul ja ohutul viisil.
Organismi mürkidest puhastamiseks on tarvis suurt kogust mikroelemente. Kui neid on vähe, siis algul organismi puhastussüsteemide võimekus langeb, kui aga mikroelementide puudust ei korvata siis võivad mõned süsteemi funktsioonid aga täielikult lakata. Ained hakkavad ladestuma ning aegamööda hakkab organism mürgituma ja keskkond muutub järjest happelisemaks. Tekib mürgitus, langeb organite töövõime ja kui inimene midagi ette ei võta, võib organ haigestuda. Tsink, seleen, kroom, mangaan ja vask osalevad toksiliste ainete neutraliseerimise (alkohol sealhulgas) protsessides; kaitsevad 12-sõrmiksoolt toksiliste kahjustuste eest; taastavad soolestikus fermentide töö, kaitsevad kesknärvisüsteemi ja suurendavad vastupanuvõimet stressile. Taastamaks puudu olevaid mikroelemente, võib kompleksile juurde lisada Maksifam+, Zimed’i ja Cromazin’i.
Kui lisada juurde Imcap, annab see juurde lisakaitse maksale ning aitab ka kahjustunud maksarakkudel taastuda. Organismi detoksikatsioon on vajalik:

  • toidumürgitused;
  • pikaaegne ravimite tarvitamine;
  • ülemäärane alkoholi tarvitamine ja alkoholimürgistused;
  • infektsioonid (külmetus, gripp, angiin jne);
  • sudu- ja teiste toksiliste gaaside (heitgaasid, keevitusgaasid, ilusalongides kasutatavad lakid-spreid, toksikomaania, narkomaania, suitsetamine jne) sissehingamine,

Kasutades koos preparaate Metosept+, Vitanorm+, Baktrum, Maksifam, Zimed ja Imcap, aitate oma organismil vältida intoksikatsioonide teket ja nende tekitatavaid kahjustusi, taastada organite funktsionaalsust, säilitate oma füüsilise- ja vaimse töö võimekuse ning hoiate immuunsüsteemi tugeva ning võitlusvõimelisena.

http://optisalt.su/preparaty/detoksiciruyushchie-sredstva

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi