Peptiidid ja bioregulatsioon. Meditsiiniteaduste kandidaat David Gorgilaze loeng 29.02.

Tagasi
Posted by: admin Category: Uncategorized @et Comments: 0

29. veebruaril toimub Tallinnas teaduslik-praktiline seminar, kuhu on oodatud kõik, kes tahavad rohkem teada Havinsoni peptiididest ning kuulda selle valdkonna kõige värskemaid uudiseid.  Lisaks kuuleb anti-age kosmetoloogia kõige värskematest tendentsidest ning saab aimu OOO “Peptides” välja töötatud preparaatide toimetest.

Esinema tuleb kompanii president ja teadusosakonna juhataja David Amiranovitš Gorgiladze, kelle peen huumorimeel on juba iseenesest väärtus omaette. Teemaks tulevad tooteseeriat  Revilab puudutavad uudised ning seeria Revilab ML kliiniliste uuringute resultaadid.

Loengu lõpus saab dr.Gorgiladzele esitada ka küsimusi.

Sissepääs: 3 eurot. Vajalik on eelregistreerimine, see tagab loteriis osalemise. Registreerimissoov saatke palun aadressile: heatunde@armet.ee

Loengu algus 12.30. Külaliste registreerimine algab kell 12.00

Аsukoht: Paadi 5, Hestia Hotel Europa.

Sünkroontõlki me sinna ei telli. Tean omast käest kui keeruline ent samas kui nauditav Gorgiladze tekstide eestindamine on. Kui sa end vene keele mõistmises kõige tugevamalt ei tunne, saad ühel ajahetkel seminari kokku võtva jutukese kirja teel.
Kohale tulla tasub aga ikka, see emotsioon ja sära, mida lektor enda ümber peegeldab, väärib osasaamist. Samuti on loteriis osalemine omamoodi põnevus.

David Amiranovitšile saab ka küsimusi esitada ja kui traditsiooni pole muudetud siis võib nad juba eelnevalt paberile kirja panna ja registreerimislauda jätta.

https://www.peptidesco.ru/press_center/news/seminar_tallinn_29_february/

Lektori tutvustamiseks siinkohal 1 videolõik:

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi