PowerMatrix ja bakterid

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Meditsiiniteaduste kandidaat L. Zasorina videoloengu tõlge.

Kus kohas inimese organismis on kõige rohkem baktereid? Õige vastus on apendiks.
Kui inimkond sai oma käsutusse mikroskoobi, kuulutas ta sõja ainuraksete eluvormide ehk bakterite vastu. Igasugused desinfitseerivad seebid ja salvrätikud on selles võitluses väike häda. Kõige suuremaks probleemiks on antibiootikumid. Igal aastal tarbib inimkond 200 000 tonni antibiootikume.  Tänaseks päevaks leidub neid kõikjal. Neid tarvitavad inimesed, neid antakse loomadele ja lõpptulemusena satuvad nad inimestest ja loomadest välja vabasse loodusesse. Kõiki on lapsest saadik hirmutatud, et bakter – see on vaenlane, vaenlane tuleb aga hävitada.
Toiduainetetööstus „rikastab“ meie toidulauda rohkem kui 2000 erineva lisaainega (värvid, maitsetugevdajad jne.). Meid ümbritsevas ruumis (eluruumid, tööruumid, riided, toit, joogivesi, õhk jne), kosmeetika, seebid, geelid, pesupulbrid nõudepesuvahendid (Fairy jäägid eemalduvad taldrikult alles pärast 30ndat loputuskorda) ja muu olmekeemia… see number on uskumatu aga kogu maailmas ümbritseb meid kokku 97 miljonit erinevat toksiini. Seda numbrit on sisuliselt võimatu endale ette kujutada. Kümmekond aastat tagasi oli see „ainult „90 miljonit. Seetõttu on organismi tervendamise põhialuseks detoksikatsioon.
Inimese ca 8 meetrises peensooles ja 2meetrises jämesooles elab rohkem kui 1000 erinevat bakteriliiki ning kokku on neid seal 1,5 – 2 kg. Soolestik on inimese teine maks. Inimorganism koosneb ca 60 triljonist rakust – soolestikus elab ca 100 triljonit mikroorganismi. Selleks, et inimene suudaks kogu sellele toksiinisurvele vastu pidada, vajab ta väga kvaliteetset ja tugevat mikroorganismide kooslust, mis organismi sattuvad toksiinid ära „süüa“ suudab ja lõpuks organismist väljutab.
Lisaks soolestikus leiduvale tuhatkonnale bakteriliigile elab samasuur hulk bakteriliike inimese kehapinnal. Inimese bakteritega on keeruline – kõik nad ei kasva petri tassides ja mitte üheski toitelahuses – neid kõiki pole võimalik tehistingimustes uurida ja seetõttu teatakse neist väga vähe. Kuna me neist eriti midagi ei tea, siis on nendega koos elamine ja nendega võitlemine keeruline ja kohati isegi võimatu.
Mis juhtub, kui inimene tarvitab antibiootikume? Toimub kaks asja. Esiteks tapame me kogu normaalse mikrofloora, sest antibiootikum tapab kogu soolestikus oleva kasuliku mikrofloora. Eriti hullud selle valdkonna tegijad on nn. vanad antibiootikumid (tetratsükliin jne). Need antibiootikumid, lisaks kogu kasuliku mikrofloora hävitamisele on oma olemuselt ka neurotoksiinid ning hepatotoksiinid. Siiski ei suuda antibiootikum soolestikus töötada puhtakujulise põletatud maa taktika alusel. Alles jääb patogeenne mikrofloora. See mikrofloora loob aga soolestikku sootuks teistsuguse keskkonna ning arenema hakkavad erinevad patoloogiad ja düsbakterioosid. On olukorrad, kus antibiootikumid on vajalikud (kopsupõletik), kuid iga pisemagi viirushaiguse korral neid kasutada ei tohi. Väga paljud inimesed aga esimeste gripi või muu viiruse sümptomite korral hakkavad end antibiootikumidega ravima. Antibiootikum viirusele ei mõju, kuid hävitab mikrofloora, mis võibolla suudaks viiruse arengut piirata. Tuntud teadlane Louis Pasteur, keda võibolla saab lugeda esimeseks inimeseks maailmas, kes mikroobe oma silmaga nägi on öelnud: „Evolutsiooni käigus on tekkinid inimese ja mikroorganismide vaheline sümbioos – tapke mikroobid ja te tapate inimese“. „Soolestikus elavad mikroobid on meie obligaatsed sümbiondid“. Obligaatne tähendab siin seda, et need mikroorganismid peavad kindlasti meie organismis eksisteerima ning inimene ja mikroorganism saavad koos eksisteerides vastastikkust kasu.
1 terve raku kohta on inimese organismis 300 bakterit. Kui meie neid ei torgi, ei torgi nemad ka meid. Kui meie neid ründame, järgneb sellele nendepoolne vasturünnak. Selline sümbiontne eksistents on kõige väärtuslikum ja kõige kasulikum kooseksistents üleüldse.
Kui me midagi sööme, aitavad bakterid meil toitu seedida. Nad toodavad vajalikke fermente ning toitained muutuvad seeläbi meile omastatavateks. Soolestikus toimub vitamiinide süntees, seal toimub teisene kolesterooli töötlemine ja veel palju teisi inimese elutegevuse tagamiseks hädavajalikke protsesse ja seda kõike teevad bakterid.
Vastsündinud lapse jaoks on kriitilised esimesed kolm elunädalat. Lapse soolestik on sisuliselt steriilne ja kolme nädalaga peab end sinna elama asutama lapsele eluks vajalik mikrofloora. See mikrofloora hakkab sünteesima K-vitamiini. K-vitamiin on koagulant. Kui mikrofloora seda piisavalt ei sünteesi võvad lapsel tekkida seesmised verejooksud. Hoidku Jumal selle eest, et lapsele tehakse veel igaks juhuks düsbakterioosi ravi ja meditsiin ravib seda probleemi endiselt veel niiöelda „igaks juhuks“ ja otse loomulikult teeb ta seda bifido- ja lactobakterite asemel antibiootikumidega.
Kui inimese soolestiku mikrofloora on paigas, siis praktiliselt on välistatud mistahes haigestumine. Mikroorganismid on ka meie immuunsüsteemiks ja 80% inimese immuunvõimsusest paikneb soolestikus. Soolestiku mikrofloora on võimeline kogu organismi tungiva patogeense mikrofloora hävitama. Kui on tekkinud düsbakterioos, siis tulevad haigused läbi, kui mikrofloora on paigas te lihtsalt pole suutelised haigestuma.
Parim sümbioosi näide loodusest on sipelgapesa. Seal valitseb väga selge hierarhia – on töölised, valvurid jne. Aafrikas kasvab akaatsialiik, mille lehti sipelgad toiduks tarvitavad. Sipelgad omakorda hoolitsevad puu eest, et see ei haigestuks. Puulehed viiakse pessa, kus elavad sipelgad kes neid spetsiaalselt töötlevad ja seal asub terve seeneistandus, seened töötlevad need lehed ümber toitaineteks. Toitainetest toitub ema, kes pidevalt koloonia ellujäämise eest hoolt kannab.
Inimese organismis toimub kõik täpselt samamoodi. Meie maksas on samuti spetsiaalsed rakud, mis väljutavad toksiine ja teised, mis neutraliseerivad toksiine jne ja nad kõik töötavad selle nimel, et nii peremehel kui tema külalistel oleks hea elada ja et nad oleksid terved.
Teadlased ei suutnud kaua aega aru saada sellest, miks sipelgad seenekasvatusega tegelevad ja miks need sipelgad pole haiged ja ka pesas kasvav seen pole üldse haige, sest ka seene näol on tegemist iseseisva elusorganismiga. Selgus aga, et sipelgate kehade kitiinkestas elavad bakterid, mis sünteesivad antibiootikume ja need antibiootikumid hoiavad ära kogu pesas patogeense mikrofloora arengu.
Kui inimese mikrofloora nii soolestikus kui naha pinnal on korras, siis on ka inimesega kõik korras. Sipelgate näide iseloomustab ka seda, kuidas meie soolestik ise vajalikke bakterikultuure kultiveerib. Pimesoolt on meditsiin pidanud ja eriti pimedates kohtades peab teda tänapäevalgi mõttetuks rudimendiks. Arvamus on kujunenud sellest, et kui ussripik inimesest välja lõigata, siis ei juhtu ju mitte midagi ning põletike vältimiseks on tehtud palju pimesoole eemaldamise operatsioone. Taimetoidulistel ahvidel on pimesool tunduvalt suurem kui inimesel.
Kui pimesool lahti lõigata, siis on ta täidetud lümfoidse vedelikuga (koega) ja see tähendab seda, et tegu on immuunsüsteemi kuuluva organiga ja ta on täidetud antikehade ning bakteritega. Bakterid tunnevad end seal suurepäraselt, sest sellel soolel puudub peristaltika ja nad saavad seal rahulikult areneda ja küpseda. Nüüd aga juhus, kui te haigestute mõnda viirusinfektsiooni ja arst määras antibiootikumid või teiega juhtus midagi ning teid tabas stress. Stress mõjub jämesooles elavatele bifidobakteritele väga rängalt. Nad ei talu stressi ning hakkavad suurte kolooniate kaupa hukkuma. Sel hetkel, et teie soolestik ei saastuks patoloogiliste võõrbakteritega, hakkab pimesool välja paiskama bifidobaktereid, mis aitavad normaalsel mikroflooral taastuda ja sellega kaitstakse meid väga tõsiste haiguste tekkimise eest mitte ainult soolestikus vaid organismis tervikuna.
Pimesooles on veel antikehad ja väga pikka aega ei suudetud ära mõistatada, miks need antikehad seal asuvad. Need on peamiselt A-tüüpi immuunoglobuliinid. Antikehasid leidub organismis kõikjal ja nende põhifunktsiooniks on: oma – võõras. Võõras rakk hävitatakse. Arvati, et ka soolestikus täidab immuunoglobuliin funktsiooni: oma bakter – võõras bakter. Selgus aga, et antikehade pinnal asuvad spetsiaalsed suhkrud ja kui soolestiku bakterid neid suhkruid „haistavad“ hakkavad nad ennast antikehade külge kleepima. Ning see ei lase neil endid soolestikust välja uhada. Lisaks suudavad immuunoglobuliinid soolestiku seinal üles ehitada „tellingud“, millede külge kleepunud bakterid moodustavad kileja bioloogilise kihi, mis ei lase patogeensel mikroflooral soole seinaga kokku puutuda. Seega immuunoglobuliinid soolestikus baktereid ei hävita vaid nende juuresolekul taastub loomulik mikrofloora 15 korda kiiremini. Immuunoglobuliinidelt saavad bakterid neile vajalikke spetsiifilisi toitaineid.
Sama toimub ka peensooles, kus elavad lactobakterid ja lümfotsüüdid, ehk jällegi immuunsüsteem. Teisisõnu kujutab peensool endast otsast kuni lõpuni immuunsüsteemi. Ka seal moodustavad lactobakterid soolestiku seinale bioloogilise kile, mis soolt kaitseb. Pimesoolt ongi vaja selleks, et kui meie soolestikku juhtub sattuma mõni patogeenne mikrofloora (düsenteeria) ja kogu soolestiku mikrofloora lihtsalt uhutakse kehast välja. Sel hetkel tulebki appi pimesool oma bakteritega, mis aitavad soolestikul kiirelt taastuda ja nii vähendatakse lokaalsete põletike tekkeriske.
Pimesoole eemaldamist tehakse kõige rohkem arenenud maades. Miks? Me peseme end antibakteriaalsete seepidega, pesupulbrid hävitavad kõik elava, ostame kauplusest toitu, mis siusuliselt ei sisalda mitte midagi. Reklaamid ainult külvavad ja süvendavad bakterihirmu. Kõikjal rõhutakse steriilsusele. Me nagu asuksime operatsioonisaalis, mitte avatud maailmas. Pimesooles elavad bakterid puutuvad seetõttu harva kokku patogeense mikroflooraga. Need bakterid aga vajavad stimulatsiooni. Immuunsüteem aga hakkab seetõttu ründama omi baktereid ning pimesooles tekib põletik.
Me oleme unustanud, et me oleme elavad olendid. Me ei pea iga puudutuse järel käsi pesema ja oma toiduaineid igasuguste erivahenditega steriliseerima. Mikrofloora peab jõudma väliskeskkonnast soolestikku ja see tagab, et meil on normaalne immuniteet.
Kui te lõikate oma organismi informatsioonist ära, hakkavad pihta ebameeldivused, sest organism hakkab võõraste mikroobide puudusel võitlema iseendaga.
Alates aegadest, kui kaasaegne meditsiin oma arengut alustas on kogu aeg arvatud, et mikroobid on meile kahjulikud ja nad on tulnud meid tapma. Neid kõiki on kogu aeg püütud hävitada ja see on tänases päevas osutunud suureks veaks. Neid ei tule hävitada. Tuleb tugevdada oma immuunvastust, et patogeenne mikrofloora muutuks normaalseks mikroflooraks. Soolestikus on 20% normaalset mikrofloorat, 20% patogeenset mikrofloorat, 50% sellist „siia-sinna“ mikrofloorat, mis vastavalt organismi immuunreaktsioonile võib muutuda nii patogeenseks kui ka kasulikuks mikroflooraks.
Organismis eksisteerib kõik õigesti ja harmooniliselt ning sellesse ei tohi jõuga sekkuda. Mikroobid on meie keha toimemehhanismidesse sisse integreeritud ja on selle lahutamatu osa. A-tüüpi immuunoglobuliin peab baktereid organismi loomulikuks osaks ja see on norm.
Pimesool on aknaks, millest avaneb vaade meie sarnasusele sipelgate ja teiste eluvormidega. Pimesool ja immuunoglobuliinid on mudel-ettekujutus meie keha toimemehhanismidest.
Steriilne eksistents on anomaalia!
Sümbiootiline kooseksistents bakteritega on elunorm!
Kui pisut mõtelda, siis meie nahapinnal elab suur hulk baktereid ja umbes 300 seeneliiki. Iga tark mikrobioloog ütleb teile, et kui tahate endale head nahka, siis ärge end väga sageli nuustikuga nühkige. Tegelikult piisaks kui keha pesta 1x nädalas ja ainult naturaalse seebiga ja kindlatest kohtadest. Nahk oskab end ise igasuguste rsvakilede ja muu vajalikuga kaitsta. Lisaks kõigele on nahk eritusorgan ja teda võib nimetada kolmandaks neeruks ja seetõttu tuleb temaga väga targalt ja ettevaatlikult käituda. Meie inimesed aga töölt tulles lähevad esimese asjana dušši alla ja hakkavad ennast nuustikute šampoonide ja duššigeelidega steriliseerima ning tagajärjeks on see, et nahk on kuiv, sinna tekivad lõhed, ta muutub tuhmiks… Asjad pole tegelikult nii halvad nagu meile sellest räägitakse.
Kvanttasandil on inimese DNA struktuur, mis annab informatsiooni edasi läbi heli ja valguskvantide. Iga rakk inimkehas, milles toimuvad biokeemilised protsessid, annab infot edasi  läbi lainete. MatrixSalutem on preparaat, millele on salvestatud terve inimraku informatsioonilised parameetrid. Teadlase sõnul, kes terve raku informatsioonilise maatriksiga on tegelenud rohkem kui 12 aastat, sisaldab see ka informatsiooni, mille alusel on üles ehitatud kogu inimorganism. Kui spermatosoidi ja munaraku ühinemisel tekib viljastumine hakkab sellel maatriksil oleva info alusel kogu inimkeha loomise protsess. Vanusega hakkab see maatriks tuhmuma ja me hakkame energiat kaotama. Kui nüüd uus informatsioon satub organismi, siis elektromagnetväljade ja -lainete abil mööda organismi laiali kanduma. Preparaadi sattumisel organismi kandub informatsioon koheselt kõikide rakkudeni ning kõige rohkem suundub preparaati sinna, kus on kõige rohkem probleeme. Inimene on veestruktuur ja kogu see info salvestub inimkehas leiduvasse vette ja meie keharakud hakkavad taas tasapisi energiaga täituma ning seda õigesti jaotama, et kahjustunud rakud seda piisavalt kätte saaksid. Kui seda infot ja energiat on saadud piisavalt, käivitab rakk regeneratsiooniprotsessi. Salutemi tarvitades pikendame me oma rakkude eluiga.
Organismis toimub protsess, mida nimetataks apoptoosiks ehk programmeeritud rakusurmaks. See avastati ka alles 20 aastat tagasi. Varem arvati, et rakk otsustab ise, millal ta hukkub. Kui rakuga midagi juhtub, otsustab ta ise , et teiste päästmiseks tuleb tal ennast ise hävitada. Nüüdsed uuringud näitavad aga seda, et kui käivitub organismi vananemisprogramm, käivitub ka rakkude massilise hukkumise protsess. Peale 50ndat eluaastat hakkavad inimese organid kaotama ca 3g elavaid rakke aastas. Me kaotame töötavaid rakke justnagu sipelgapesa või mesilaspere kaotaks töösipelgaid või-mesilasi.
Samuti töötavad ka silmatilgad MatrixVisum, mis sisaldavad terve silma energoinformatsioonilist maatriksit. Kui inimene tilgutab preparaati ning nägemine hakkab paranema esimese paari päevaga, viitab see sellele, et kahjustused asuvad silma eesmises kambris, kus toimub valguse vastuvõtt (sarvkest, kristallkeha, klaaskeha). Kui 50-60 aastane inimene hakkab silmatilku kasutama ja märkimisväärset paranemist sellele kohe ei järgne, viitab see sellele, et tegemist on silma sügavamates kihtides asuva probleemiga. Samas võib inimene hakata tajuma ka seda, et hakkab reageerima tema aju, sest nägemiskeskus asub ajus ja ka sealsed protsessid vajavad energiat ja kahjustused asuvad nägemiskeskuse osades. Närvikude vajab aga taastumiseks pikka aega. Ka siin on preparaadil kahene toime – ühtpidi me taastame silmas toimuvaid protsesse, teistpidi saavad energoinformatsioonilise toetuse ka ajus asuvad keskused.
Kvantgeneetikute arvamuse kohaselt on organismis info kandjateks bio-elektromagnetilised signaalid ja see on just see, mida sisaldavad MatrixLor, MatrixSalutem, MatrixVisum ja MatrixDekoris. Neid preparaate tarvitades tekivad teil laine-reaktsioonid. Bioelektriliste signaalide kaudu vahendavad rakud informatsiooni, mis on nende normaalseks elutegevuseks hädavajalik. See informatsioon levib organismis valguse kiirusel.
50 aastat enne Darwinit ja tema idiootlikku „ahvist inimeseks“ teooriat sõnastas prantsuse loodusteadlane Jean-Baptiste de Lamarck evolutsiooniteooria järgnevalt: „Evolutsiooni aluseks on organite vastastikkune koostoimimine teda ümbritseva keskkonnaga“. Inimesed on praeguseks hetkeks oma loomulikust keskkonnast välja rebitud. Meid ümbritseb kõikjal raudbetoon, asfalt, tehismaterjalid jne. Meid ei toida enam miski. Pole enam midagi, mis suudaks inimese elektromagnetvälja taastada. Kõige suurem elektromagnet on Maa. Inimkond kasutab praegu tohutul hulgal erinevaid elektroonikaseadmeid ja teadusuuringud näitavad, et kõik meie kasutuses olevad elektriseadmed vajavad lisaks juhtmest tulevale 220 voldile ka Maas leiduvaid vabu elektrone.  Sellest lähtuvalt on linnades parimaks elupaigaks esimeste korruste korterid, kuhu veel natuke satub vabu elektrone. See on ka põhjuseks, miks paljud linnast maale suvilatesse kipuvad ning paljud inimesed tunnevad lausa vastupandamatut soovi palja jalu kõndida.
Inimene on teda ümbritseva keskkonnaga sümbiootilises sidemes, kõik teda ümbritsevad mikroobid kaasa arvatud. See tähendab seda, et nende energeetika mõjutab inimese energeetikat ja inimene mõjutab mikroobide energeetikat. Kogu mikroobide energeetika kandub meile üle – see aitab meie keharakkudel adopteeruda ümbritsevasse keskkonda. Miks on praegu niivõrd palju uusi haiguseid nagu näiteks Cronhi tõbi, pandeemilistes mõõtmetes diabeet, onkoloogilised haigused, aneemiad, allergia – mis veel 50-60 aastat tagasi olid vaid üksikjuhtumid. Keskkond muutub nii kiiresti, et organism ei jõua selle tempoga kaasas käia. Meie sidemed loomuliku keskkonnaga on puruks rebitud ja peale fitness-klubide pole asenduseks mitte midagi antud.
De Lamarck oli veendunud, et Maa ja kõik sellel elavad eluvormid moodustavad ühtse superorganismi. Kui me  praegu sõidaksime tundrasse või taigasse ja elaksime seal 2-3 kuud, siis kõik meie sümbiootilised sidemed elava loodusega taastuvad. Kogu inimese mikrofloora vahetuks täielikult. Kui inimene sõidab suurlinnast välja, elab talus ja joob lüpsisooja piima, siis kogu tema immunoglobuliin taastub 1 kuu jooksul. Ainult lüpsisooja piima abil on võimalik kogu organismi immuunstaatus taastada.
Inimrakud ja PowerMatrix tooted kiirgavad ülinõrku samalaadseid kiirguseid. Need kiirgused kannavad endas Elu-informatsiooni. PowerMatrix ei mõjuta ainult inimest vaid mõjutab ka teda ümbritsevat keskkonda. See tähendab seda, et kui inimene neid tooteid tarvitab, hakkavad ka tema lähikondlased tervenema. See juhtub muidugi alles siis, kui inimene ise on tervenenud. Tugeva elektronide defitsiidi oludes see protsess väga ei tööta.
Kui me tarvitame informatsiooni sisaldavat toodet, tugevneb ka kõikide teiste ravimeetodite toime. Me anname rakule kvaliteetset informatsiooni ja rakk taastab ennast ilma ühegi toksilise mõjuaine abita. USA statistika ütleb, et 85000 inimest aastas sureb ravimitest tekkinud mürgistuste tagajärjel. Inimesed tarvitavad sageli 10 ravimit korraga ja kõik need toksiinid ladestuvad organismi ning nende rinevaid kahjustavaid kõrvaltoimeid ei jõua keegi üles lugedagi. Informatsioonilised tooted ei sisalda midagi, mis hakkaks kasvõi teoreetiliselt organismi ladestuma ning kahjustavad kõrvaltoimed puuduvad neil täielikult – organism saab ainult energiat ja informatsiooni.
Tooteid tarvitades taastab inimene oma sümbiootilise sideme tema kehas leiduva mikroflooraga, mida on kordades rohkem, kui inimest ennast. Me taastame ühe Suure Superorganismi koosseisu kuuluva Väiksema Superorganismi, mis koosneb inimesest ja tema sise- ning välisest mikrofloorast, toimimise.
Mida suudab mikrofloora? Kui teid ründab mingi infektsioon, võtavad esimese rünnaku vastu kehas elavad sümbiondid. Osad neist hukkuvad, kuid nad annavad rakkudele edasi informatsiooni selle kohta, kes või mis neid tappis. Selle informatsiooni alusel oskab rakk ennast kaitsta – ta hakkab tootma spetsiaalseid viiruste- või bakteritevastaseid aineid. Lisaks elavad inimorganismis bakteriofaagid, kes samuti koheselt aktiveeruvad ning sissetungijat hävitama asuvad. Tohutu hulk baktereid, kes esimese löögi enda peale võtsid hukkub, kuid nad annavad info edasi oma organite-sümbiontide rakkudele. Bakterid taastavad ennast 100 000 korda kiiremini, kui on rakkude jagunemise kiirus. Ööpäevas tekib juurde miljardeid baktereid.  Inimese nahapinnal elab umbes 300 seene- ja bakteriliiki. Kõik see saprofüütne mikrofloora annabki meie nahale kaitsevõimekuse.  Seetõttu ei tohi ennast iga natukese aja tagant nuustiku ja steriliseeriva pesemisvahendiga puhtaks nühkida.
Bakterid on meie spetsiifiline ja mittespetsiifiline immuniteet. Nad sünteesivad suurt hulka bioaktiivseid aineid. Põhimõtteliselt tekitavad naha pinnal elavad bakterid analoogse bioloogilise kile nagu nad tekitavad selle soolestiku seintele ja see mõjutab kogu naha tervislikku seisukorda ning nad on esimesed, kes annavad inimese rakkudele edasi informatsiooni sellest, mis toimub keha pinnal. PowerMatrix seob mikrofloora rakkudega.
Detox-programm on iga inimese elus punaseks niidiks. Loomulikult ei saa me päevas kõiki 97 miljonit maailmas leiduvat toksiini,kuid piisab isegi ühest-kahest toksiinist päevas, mis meie elu totaalselt sandistada võivad ning MatrixRelictum on tõhusaks abiliseks mikrofloorale mis neid väljutada suudab. Kui lisate sinna MatrixSelen’i ja MatrixAngel’i. Igaüht eelpoolnimetatuist kasvõi 15-20 tilka liitri vee kohta ja te seda vett lonkshaaval joote, toimub teie organismis pidev detoksikatsiooniprotsess, sidekoe puhastumine ja taastumine. Kõik organismi rakud on sidekoega ümbritsetud, see on inimese elav karkass.
Tooteid tarvitades taastame me kogu organismi ainevahetuse. Organismi saastumine pole lihtsalt tühi sõnakõlks. Igal inimese on organism individuaalse saastatusastmega. Seni, kui inimene ise midagi ei muuda ei muutu temas mitte midagi iseenesest.
Väljutusorganites esinevatest vähiliikidest on hakanud järjest rohkem esinema maovähki. Peale teise maailmasõja lõppu seda haigust praktiliselt ei eksisteerinud. Mao vähk on halva toidu vähk. Soolevähk, neeruvähk… kõik on tugevas tõusutrendis. Kõik töödeldud ja tööstuslike ainetega konserveeritud toit on surnud toit. Organism ei saa sellest toidust mikro- ja makroelemente ja seetõttu on kõik inimkeha bioloogilised protsessid languses. Organismil puudub ressurss, millega ennast kaitsta. Ta ei saa kasutada tanke ja kuulipildujaid – ta vajab baktereid ja Mendelejevi tabelit. Inimese organism, selleks, et toitaineid omastada peab olema suuteline sünteesima rohkem kui 5000 erinevat fermenti. Kui tal puudub Mendelejevi tabeli näol vajalik tooraine, siis ta seda ei suuda ka energiat toota.
Organismi vananemise programmi ei saa peatada või aeglustada ainult biokeemilisel tasandil. Tarvis läheb ka informatsiooni. Kui see on olemas, suudame me vananemisprogrammi mõjutada. Elage koos oma seesmise- ja välimise metsiku maailmaga rahus ja kooskõlas. Salutem ja Relictum aitavad loomulikul mikroflooral taastuda. Vajadusel võtke juurde probiootilisi baktereid, sest see kiirendab teie organismi taastumisprotsesse.
Küsimus kuulajalt: miks koguneb vaik kõrva?
Vastus: kui paremasse kõrva, siis viitab see maksa halvale tööle, kui vaik on kuiv, viitab see sisesekretsiooni näärmete töö häirumisele. Vasaku kõrva kohta ei oska hetkel midagi öelda. Kui see esineb lastel ärge mingil juhul mingite tilkade või ravimitega kõrva ronige – probleem asub soolestikus. Võib kasutada homöopaatilisi kõrvaküünlaid.
Lastele, kellel nina-kõrvaprobleemid võib teha järgmist Lor’i pihustada ninna ja seejärel vatitampoonile ning see lapsele kõrva panna. Tunni möödudes teha seda vatitopile tilgutatud Dekorisega. Gluteen ja piimatooted menüüst välja. Dermatiit on alati reaktsioon mõnele toidule – organism ei suuda mingeid toksiine lõhustada ning väljutab need läbi naha. Andke lapsele väheses koguses Salutemi ja Relictumit.
V: Kui tilgutate Visumit silma ning hakkas halvem, siis tähendab see seda, et algas homeoöpaatiline tervenemiskriis. Tilgad leidsid nõrga koha ja silm reageerib. See läheb üle, Mitte midagi hirmsat teiega ei juhtu.
K: Kuidas peatada vananemist?
V: Väga keeruline küsimus. Keegi ei tea. Pöörduge Jumala poole. Omaltpoolt püüame nagu suudame.
K: Hepatiit?
V: Toitumine – kõik valmistoidud menüüst välja. Relictum ja kindlasti Salutem, mis töötab otseselt maksaga. Doosidega ärge üle pingutage, ta on väga energiamahukas toode ja teda ei tohi korraga palju võtta. Alustage 2,5 milliliitrist  (1/4 teelusikatäit) 1-2 xpäevas ja ajapikku võib doosi suurendada. Kindlasti lisada MatrixSelen ja Angel. 0,5 l vett + 15 tilka mõlemat ja see on maksale suurepärane detox. Hepatiit on viiruslik ehk parasitaarne haigus. B-hepatiidist saab 95% juhtudest lahti. B- aga jääb 80% kroonilisse vormi ning ainult 5% saavad täielikult terveks. Tarvis on kindlasti taastada autoimmuunne protsess (Hepar + Thymus)
K: kõhukinnisus
V: põhjuseks võib olla krooniline pankreatiit või probleemid sapipõiega. Terha ultraheli – kas pole kive. Jälgige toitumist, tarvitage probiootikume, ärge sööge värsket leiba. Siin ma ei saa ühe süna põhjal midagi konkreetsemat öelda, sest põhjuseid võib olla palju.
Powermatrix info tungib DNAsse ja seal käivitataksegi kõik vajalikud protsessid raku töös. Dna annab oma infot edasi valguse ja heli abil ja see levib kõikjale.
Ärge kartke midagi, iga ägenemine tähendab, et probleem on leitud!

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi