PowerMatrix. Relictum

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

MatrixRelictum
Looduse reliktse jõu ja kaasaegse tippteaduse sünergia.

https://sun9-9.userapi.com/c830709/v830709930/b7a21/j8zFrNwz0f4.jpg
MatrixRelictum – see peab sul kodus alati olemas olema.
MatrixRelictum ( kontsentraat)– bioloogiliselt hästi omastuvate orgaaniliste hapete-, vitamiinide-, mineraalainete-, humiin- ja fulvohapete allikas. Looduslik, puidust pärinev toode, mis ei sisalda mingeid lisa-aineid. Lõpuks ometi on teadus võimaldanud meil kasutada looduse unikaalset kingitust – fulvo- ja humiinhapped – täismääral ning ilma igasuguse riskita.
Täis lagastatud ökosüsteem, tühjaks kurnatud põllumajandusmaad, valed toiduained, erinevad haigused ja -patoloogiad – see on vaid osa nimekirjast, miks inimestel on tekkinud krooniline mikro- ja makroelementide defitsiit.
Lisaks kõigele, asume me pidevas kõrgendatud kontsentratsiooniga seente-mikroobide-viiruste ning kõikvõimalike ja võimatute allergeenide keskkonnas.
Kuidas ennast kaitsta, kuidas selles ebaterves keskkonnas terveks jääda? Kuidas asuda tervise taastumise- ja nooruslikkuse teele kui nad on juba suuremalt jaolt ära kulutatud?

Nii nagu on olnud mullu ja muiste – appi tuleb Venemaa looduse piiritu vägi ning seekord teeb ta seda kaasaegsete tipptehnoloogiate- ning teaduse kaasabil.
MatrixRelictum – looduse reliktse tervendava väe ja teadustehnoloogiate resultaat.
MatrixRelictum – väga hea bioloogilise omastatavusega, võimas ja terviklik organismi tervendav kombinatsioon. Tema koostisse kuulub mineraalide, mikroelementide ja aminohapete täisspekter: looduslikud polüsahhariidid, peptiidid, mineraalid, kuni 20 aminohapet, vitamiinid, steariinid, rasvhapped, polüfenoolid ja ketoonid koos nende alamgruppidega, flavonoidid, flavoonid, flaviinid, katehhiinid, parkained, kinoonid, isoflavoonid, tokoferoolid jne. Kokku on koetletud rohkem kui 70 erinevat kasulikku komponenti.
MatrixRelictum tõstab energiataset
MatrixRelictum’i koostisse kuuluvad orgaanilised happed kujutavad endast kompleksseid ühendeid, milledel on unikaalne omadus – ligi tõmmata ning hoida nii negatiivseid- kui ka positiivseid ioone. See teeb neist tähtsad vitamiinide ja mineraalide kullerid. Meie organismi tulevad toitained astuvad sünergeetilisse reaktsiooni taimsete mineraalidega ning selle tulemusena saavad rakud rohkem energiat. See parandab organismi füüsilist vormi, suurendab vastupidavust, parandab mõtteselgust ning keskendumisvõimet. Paraneb organismi happe-aluse tasakaal ning vastupanuvõime viirustele ja gripile. Paraneb immuunsüsteemi kui terviku funktsionaalne võimekus.
MatrixRelictum reguleerib happe-aluse tasakaalu
Neutraliseerides organismi kudedes ja vedelikes happeid, aitavad MatrixRelictumi koostises olevad orgaanilised happed, vitamiinid ja mineraalid organismil võidelda liigse hapestumisega (atsidoos). Samuti on nad võimsad antioksüdandid, mis kaitsevad organismi vabade radikaalide kahjustava toime eest ning see teeb MatrixRelictum’ist potentsiaalselt asendamatu preparaadi väga paljude haiguste, vähk sealhulgas, profülaktikas.

MatrixRelictum – võimas organismi puhastaja
MatrixRelictum’is sisalduvate humiin- ja fulvohapete üheks kõige nõutavamaks omaduseks on suur detoksikatsioonivõimekus. MatrixRelictum on raskemetallide soolade-, organofosfaatide-, nitraatide-, barbituraatide ning teiste organismi kahjustavate ainete adsorbent.
MatrixRelictum – abi maksale ning soole- ja seedetraktile
Tänu mähkivale efektile, võtab maha põletikke ning ei lase toksilistel ainetel soolestikust vereringesse imenduda. Neutraliseerib patogeense soolestiku mikrofloora tegutsemist.
Humiinhapped osalevad aktiivselt maksa ainevahetusprotsessides, neutraliseerivad toksiine, normaliseerivad maksa fermentide nivoo, stimuleerivad raku-hingamist ning kiirendavad kahjustunud maksarakkude taastumist.
MatrixRelictum – võitlus põletikega
Humiinhapetel on põletikevastane toime. Nad kiirendavad haavade kinnikasvamist läbi fibroblastide proliferatsiooniprotsessi ning vee- valgu- ja rasvade ainevahetusprotsesside aktiveerimise. Samuti on neil pidurdav toime põletikumediaatorite – prostaglandiinide – sünteesile. Lokaalselt toimub koe hülauronidaasi aktivatsioon, mis omakorda kiirendab haavada kinnikasvamist. Kindlaks on tehtud humiinhapete pidurdav efekt veresoonte seina ja nahka kahjustavate proteolüütiliste fermentide suhtes.
TARVITAMINE
5 – 10 tilka ½ klaasi vee kohta, 2 -3 korda päevas.
Kogu flakooni sisu segada 5 liitri veega. Saadud jooki võtta 2 -3 korda päevas 30 – 80 ml.

MatrixRelictum
Bioloogiateaduste kandidaat Irina Petrovna Pjanzina videoloengu tõlge.
https://www.youtube.com/watch?v=b_0HOkTv1ZY

Keskkonna saastatus. Kõiksugused saaste piirnormid on kehtestatud möödunud sajandi 60-70-ndatel, kus 1000 elaniku kohta oli 60 autot. Tänaseks on see number kuuekordistunud. Arvesse võeti vaid heitgaasid. Tänaseeks on aga selgunud, et torust väljuv ei ole kõige hirmsam. Pidurdamisel kuluvatest piduriklotsidest ja rehvide kulumisest tulenev on kordades hirmsam. St.Peterburgi kohta tehtud uurimused näitavad, et umbes aastaga hingab üks linlane endale sisse ühe rehvi ja kaks piduriklotsi. 500 000 tonni atmosfääri paisatavat saastet, mille hulka ei kuulu heitgaasid ja teede kulumine.
Kõigil pole võimalik sõita linnast maale elama – me kõik pole farmerid ja kuidagi on tarvis see toksilisus organismis maha saada. Meil tuleb neis tingimustes elada ja terved püsida ning me ei saa teha seda viisil, kus reieluu kaela murdu kartev inimene, lihtsalt viskab voodisse pikali ning ütleb, et nüüd on murru tekkimine välistatud. Siin tuleb appi MatrixRelictum – ta on suurepärane toksiinide väljutaja. Linnas elavatel inimestel peaks see preparaat olema lausa kohustuslik.
Relictum töötab koos veega. Vette sattudes muutub vee struktuur koheselt. Relictum parandab vee energeetikat. Ta sobib hästi kasutada krooniliste haiguste korral nagu näiteks artriit. Organismi see preparaat ei satu – ta töötab ainult soole valendikus ja soole seinas. See tehti kindlaks radioisotoopsete uuringutega. Kuid see mida see preparaat teeb on protsessi käivitamine, kus rakk hakkab ennast ise seestpoolt puhastama. Preparaat sisaldab 60% humiinhappeid ja 40% fulvohappeid. Mikrobioloogina olen ma neid aineid aastaid uurinud ja võin öelda, et see on meie planeedi muldade kullafond. Nad hoiavad sidet elava ja elutu looduse vahel. Need reliktohumaadid, mida sisaldab ka Relictum, hoiab samuti sidet elava ja eluta looduse vahel. Kui neid happeid on teie muldades küllaldaselt on teie toidulaual küllus ja heaolu. Tegemist on keerukate molekulidega, mida pole võimalik standartiseerida ja patenteerida ja seetõttu pole ka nende baasil loodud mitte ainsatki farmatseutilist preparaati. Kui ma lugesin nende ainete kohta Indias tehtud uuringuid, milles kirjeldati üle 30 haiguse ja isegi vanadusnõtruse kadumist, siis tekkis mul jällegi küsimus, et kuhu vaatavad farmakoloogid… nemad aga vaatavad normatiivdokumente ja ütlevad: noo jaa… töötab, tõesti töötab aga neil seal idas pole mingeid normatiivdokumente ja nemad tohivad. Meil siin on etteantud normid ja meie ei tohi.
Meil aga on kõik vastavussertifikaadid olemas ja kõik nad ütlevad, et preparaat on absoluutselt kahjutu.
Mida ta siis teeb? Me kõik oleme ainevahetusjääkidest šlakistunud ja kui me veel elame mõnes suuremas linnas, siis on organismi puhastumine lausa kohustuslik. Inimene peab oma infomaatriksit samuti puhastama – sinna on nii üht kui teist ladestunud. Humiinhapete kõige üllatavam omadus on organismi (energoinformatsioonilise maatriksi) puhastamine. Humiin- ja fulvoühendid on niivõrd rasked ained, et organismi pole nad suutelised tungima. Nad satuvad soolestikku, sulgevad seal limaskestas olevad haavandid ning töötavad koos soolestikus olevate lümfikoe kogumitega ja edasi, kui teil seal on erosioon või nekrootilised protsessid, sulgevad nad selle haige koha – ilma organismi tungimata – ja taastavad. Seega on preparaadil seente vastased omadused, kahekordne detoksikatsioonivõime, kahekordne viirustevastane kaitsevõime. Humiinhapped stimuleerivad lümfoidse koe tulekut soole pinnale ja kui on tegu massiliste infektsioonidega toimub järgmine – lümfoidsest koest paisatakse välja immuunoglobuliine, need ei tapa mitte kedagi, kuid nad adsorbeeruvad viiruste ja teiste mikroorganismide  osakestele ning moodustavad selle pinnale katva „kasuka“. Mikroob on täielikult blokeeritud ning ei saa mitte midagi teha. Viirused, algloomad, seened on immobiliseeritud ja edasine jääb soole peristaltika teha. Kedagi ei tapeta, ei teki organismi tungivaid laibamürke – organism lihtsalt vabaneb parasiitidest ja seda kõike suudavad humiinhapped.
Kui seal ikkagi on erosioon, siis on preparaadil väga tugevad taastavad ja antioksüdantsed omadused. Antioksüdantsed omadused on tal tugevamad kui dihüdrokvertsetiinil ja ta tuleb toime ka vabade radikaalidega. Tugevam kui A,C ja E vitamiinid ja ta töötab täpselt nendega võrdsel tasemel.
Detoksikatsioon –  kui teil on kõhulahtisus või mõni muu infektsioonhaigus võtate sisse mõnd tahket toitainet ja see ladestub soolestiku põletikulistele osadele. Relictum tekitab tekib probleemsele kohale õhukese monomolekulaarse kile ning põletik taandub väga kiirelt.
Meie organism vajab kasulikke toitaineid – Relictum sisaldab: kõiki aminohappeid 10%, asendamatud kaasa arvatud; suhkrud 20% – molekulid on sellise ehitusega, et selle polüfenooli kese on nii püsiv, et isegi looduses selliseid fermente ei leidu, mis teda suudavad lõhustada, ning seetõttu huumus säilibki aastatuhandeid…. Preparaat sisaldab kõike, mida sisaldavad taimed. Organism „lõikab“ nende molekulide küljest just seda, mida ta vajab ja annab neile tagasi, selle, mida vaja pole ja see teeb temast kolossaalse puhastaja. Humiinhappe molekulil on kaks puhastavat funktsiooni – ainevahetuslik ja kõige tavalisema „harja“ funktsioon.
Avastatud on veel üks huvitav omadus… Kui hakati tegema preparaadi katseid loomadega aga põllumajanduses on meil normid veel rangemad kui inimeste puhul ja katseid alustati seetõttu, et loomasöötadesse keelustati antibiootikumide lisamine ja zootehnikud hakkasid otsima olukorrast väljapääsu. Varem polnud loomi võimalik antibiootikumideta kasvatada farmis tekkiva stressi tõttu. Iga temperatuurikõikumine oli näiteks sigadele väga suur stress. Nüüd on standardite alusel antibiootikumide toidule lisamine keelatud ja siis hakati kasutama lignohumaate ning tehti suurel hulgal katseid ning tehti kindlaks, et need ained on suurepärased maksa taastajad. Sattudes organismi käivitavad lignohumaadid rakkude seesmised puhastusprotsessid.
Nad käivitavad ka karnitiindekarboksülaasi sünteesiprotsessi. See on väga lühikese elueaga ferment – 10-30 minutit. Kuid ta käivitab organismis ahelreaktsiooni. Kui loom on talveuinakus on tal ainevahetus väga aeglane. Rakkudesse koguneb uinakuperioodil väga palju lõpuni töötlemata jääkaineid. Enne uinakuperioodi lõppu algab selle fermendi süntees, edasi aga käivitub spermiini, spermitiini ja teiste ainete süntees ning maksa rakkude aktiivsus suureneb. Karnitiindekarboksülaas on teie rakkude metabolismi aktiivsuse markeriks. Kõik need ained puhastavad rakke seespidiselt. Kuidas nad puhastavad? Nad vaatavad igat ainet selliselt, et kas seda saab veel rakk kasutada või mitte. Kui leitakse kõlbulikud aineosad, siis need „lõigatakse“ rämpsu küljest lahti ning lülitatakse uute ainete sünteesiprotsessi. Absoluutselt kõlbmatu rämps visatakse rakust välja. Rakk on puhas,ta ei pea ennast hävitama, ta ei pea jagunema, ta pikendab oma elutsüklit. Ta on puhas ja aktiivne ning alustab oma uut elutsüklit normaalses seisundis.
Preparaat on hea, kuid toonitan teile veelkord, et ka hea asjaga ei tohi üle pingutada.
Immuunsusest. Humiinhapped hoiavad tasakaalus kõiki rakke kaitsvaid sub-populatsioone. Kuna hoitakse kõikide killerite tasakaalu, ei teki ka järske tasakaalukõikumisi. Kui teil on pidev nohu, nahalööbed ja mis siis, et kusagilt ei valuta, kuigi juba on peaaegu, et krooniliste protsessidega, alustage oma organismi puhastamisega ning tehke seda väikeste doosidega. Selleks, et mistahes süsteem hakkaks tervenema, on teda esmalt vaja puhastada.
Mikroobid – mikrofloora on inimese koostisosaks. Nad ei jäta meid mitte kunagi maha. 10 päeva pärast sündi on nad meil olemas ja annavad meile 70% kõikidest vitamiinidest – sünteetilistest vitamiinidest saame me kätte 1-3% ja uriin muutub oma lõhnalt…. nagu kass oleks nurka lasknud. Bakterid aga annavad just teile vajalikke ja 100% omastatavaid vitamiine. Mikrofloora on see, mis hoiab teie immuunsuse normis, sest nad on geneetiliselt seotud kõikide sõlmedega, mis soolestiku lähikonnas asuvad ja neid baktereid ei tohi olla liiga palju ja ka liiga vähe – nad peavad alati olema kuldses tasakaalus ja kui see on nii, olete te suurepäraselt kaitstud. Teie mikrofloora annab teile neid aineid, mida te kusagilt mujalt ei saa.
Nad ka kaitsevad teid – üks autorehv ja paar piduriklotse, mida keskmine peterburglane aastas endale sisse ahmib satub esmalt bakterite kätte, kes need osakesed esmalt lahustavad ja tükeldavad aineteks, mis enam nii kahjulikud ei ole.
Bakterid on taimede jaoks taimed. Meil on üldse 4 liiki mikroorganisme:
Viirused – viirus on tükk informatsiooni. Ta on absoluutne parasiit, obligaatne parasiit. Olen korduvalt mõelnud, et looduses on kõik omal kohal, põhjusega ja vajalik, ent miks vajab loodus viirust kui absoluutset parasiiti? Selleks et teil ei esineks mittesugulist varieeruvust. Viirus, minnes ühelt peremehelt teisele võtab kaasa osakese peremehe genoomist ja annab selle uuele peremehele edasi ning uus peremees hakkab seda kasutama. Mitte miski pole looduses halb ega hea – küsimus on mõõdukuses. Kui teie organism on tasakaalus, siis teie kehasse eriti palju viiruseid ei satu ja teie kaitsejõud suudavad temaga väga kergelt toime tulla – viirus tükeldatakse ja visatakse organismist välja näiteks läbi aevastamise ja nohu. Kujutage nüüd ette, mida teevad sümptomaatilise toimega preparaadid – meeldiv hääl ütleb, et me peatame teie nohu… ja ei mingit vesist nina ega turtsumist – viirus jääb aga teie sisse ning lõhub teid edasi. Nii aevastamine kui ka kõrge kehatemperatuur on väga tähtsad asjad. 2 kõrgemat kraadipügalat on kaitsev temperatuur. Viiruse taluvuspiir on +38 aga inimesel peaaegu +41. 40- kindlasti. Need 2 kraadi on loodus ette näinud selleks, et mittevajalik viirus hukkuks. Viirus on informatsioon ja peale tugeva immuunsüsteemi praktiliselt igasugune muu kaitse nende vastu puudub.
Bakter – see on meie peamine abimees – meie soolestiku elukeskkond.
Seened – kõik antibiootikumid on bakterite vastu. Antibiootikumi kasutades hävitate te bakteriaalse mikrofloora. Loodus tühja kohta ei salli ja hakkab tühimikku täitma algloomadega, kelle ehitus on täpselt samasugune kui inimrakul, seened on alglooma ja inimraku vahepealsed organismid, millede ehitus on ka nagu inimkrakul ja nad erinevad vaid katva kihi poolest. Seente vastu on maailmas ainult 5 antibiootikumi, kuid nad arenevad meie organismis sootuks teistmoodi… kuigi te kuulete reklaami, et võtke tablett ja kõik on hästi, siis kuu aega ongi kõik hästi ja siis on jälle kõik endine. Selleks peate te tegema kõik, et teie organismis valitseks tasakaal, sest soolestikus teevad kõik omavahel koostööd ja igaüks täidab ja töötab omas kindlas sektoris. Kui bakterid avastavad, et seeni on palju, taastavad nad tasakaalu kiirelt. Relictum taastab teie mikrofloorat.
Mikrofloora on suuteline neist ainetest mida teil on tootma seda, mida te vajate!
Kasutage relictumit nii artriitide kui artrooside kui ka teiste haiguste puhul, ta on suurepärane preparaat. Alustage väikeste doosidega ning jälgige, kuidas te ennast tunnete.
Kuidas annustada – kui lahjendada 150 ml kontsentraati 5 liitris vees, siis seda vedelikku 30-80 ml 2x ööpäevas. Energoinformatsioonilise maatriksi taastumiseks läheb tarvis 120 päeva.
Kui igal päeval satub teie organismi 0,5 kilo rämpsu – öelge mulle ise, kui kaua peab Relictumit tarvitama? Svetlana Nikolajevna ütles eilsel koosolekul: 47% diagnoosidest on valed. Me töötame koos patoloog-anatoomidega – uuringud näitavad et inimraku tuum on mähitud tolmu… Kas te veel küsite minult, kui kaua peab ennast puhastama?! Kui kaua on see tolm teisse kogunenud, kui kaua läheb aega, et rakk täielikult puhastuks? Kindlasti ei toimu see korraga ja koheselt!
Jälgige ennast – kui teie nahk on ilma kortsudeta ja ilusa roosaka tooniga, naeratus ühest kõrvast teiseni, te tunnete meeletut energiatulva ja suudate kõike esimese korraga meelde jätta – siis selleks korraks ilmselt piisab.
Teised preparaadid? Jah võib, kuid tehke vahepaus – midagi enne sööki, midagi peale sööki. Relictum kindlasti enne sööki, sest mikrofloorat tuleb toita enne seda, kui põhisöök tuleb.
:eldakse, et kui te hommikul pole oma soolestikku tühjendanud siis on hommikusöök teile vastunäidustatud.
Võtke hommikul Relictum, seejärel tehke hommikuvõimlemine, seejärel võtke veel vajalikke preparaate ning alles seejärel sööge.
Parasiidid ei salli Relictumit – ta taastab teie organismi süsteeme ja teeb seda selliselt, et kõik parasiidid teie juurest lahkuksid.

Tõlge:  Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi