PowerMatrix. Scerosis, Alsheimer, Parkinson

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Sclerosis Multiplex
Väga sagedane haigus, haigestumine näitab noorenemise tendentsi. Ravi on efektiivne enne seda, kui ilmnevad kliinilised sümptomid, kuid haigus võib areneda aastaid ja areng on varjatud. Kõrgem närvisüsteem suudab väga pikaajaliselt haiguse arengut kompenseerida. Peamine põhjus on närvikiudude müeliinkesta hulgi kahjustus nii pea- kui seljaajus. Enam esineb haigust linnades ja sagedamini haigestuvad naised. Meestel harvem, kuid kulg on raskem. Täna haigestuvad juba lapsed. Tekkepõhjused pole selged – kliima, töökeskkond, sagedased haigused, täheldatakse seost B-hepatiidi vaktsiinidega. Vanematel tasuks siin järele mõelda.
Esialgsetel andmetel välja ravida pole võimalik, kuid saab kompenseerida steroidse ravi kõrvaltoimeid ning tugevalt pidurdada kahjustuste kaugemale arengut.
Soovitused:
Cerebrum – müeliini kiht, Cerebrum 1; -2;-3  – pritsida ninasõõrmetesse 3-4 korda päevas
Need on peamised preparaadid – tekkeprotsess ise on juba möödas ja selles faasis saab arengut vaid pidurdada. Saab pidurdada seda, et ei kirjutataks välja üha uusi ja uusi ravimeid. Kui juba enesetunne paraneb on tulemus väga hea.
Kindlasti tuleb jätkata arsti poolt määratud ravimite võtmist, sest Multiplexil on mitu erinevat vormi.
Ärge andke haigele katteta lubadusi – neuroloogilistel haigetel on niigi psüühika viimase vindini pinges ja nad haaravad igast õlekõrrest. Kaaluge igat oma sõna.
Lisaks: Angel ja  Seleen segada 200 ml veega, Angel aitab tugevdada sidekudet, Seleen immuunsust, kuna neil haigetel on tarvis immuunsust tugevdada siis:
Thymon 1: 30 päeva 5 tilka 3x päevas ja seejärel:
Thymus 2: 30 päeva 5 tilka 3x päevas + Salutem 1 tl päevas, hommikul
Relictum: pidevalt, sest on tarvis, et organism oleks kõige vajalikuga varustatud, et toksiine organismist väljutada
Kasutada tuleks kuuridena veel Osteot, Pankreast ja maksa- ning kindlasti neerupealiste preparaati, sest kortikosteroidid põhjustavad neerupealiste atroofiat.

Parkinsoni tõbi
Reeglina hakkab ilmnema alles peale 40ndat eluaastat. Sagedamini kannatavad poksijad ja inimesed, kelledel on olnud aju kahjustusi – neil inimestel on dopamiini puudus – Peamiseks puuduse sümptomiks on treemor – püsivalt edenev neuroloogiline häire, mida iseloomustab käte või teiste kehaosade (pea, lõua, jalgade) värisemine. Edasi langeb lihastoonus ja inimesel on vahest raske isegi lusikat pihku võtta jne.
Areneb varjatult ja pikaaegselt – pea trauma võis olla 20 aasta vanusena aga probleem lööb välja alles 60. -70. eluaastal. Ka siin saab kahjustatud müeliini kiht.  Tekivad kahjustuskolded ajus.
Kui olete lapsena harrastanud võitlussporti või teie lapsed käivad täna poksi- või mõnes muus trennis, siis siin on koht väga tõsiseks järelemõtlemiseks. Samuti tuleb tõsiselt profülaktikale mõelda, kui teil on olnud peatrauma, hüpertoonia, diabeet, infarkt, insult… Haiguse tekkele peab hakkama mõtlema 20 aastat enne selle sümptomite ilmumist.
Täna loetakse haigust ravimatuks ning peamine ravi seisneb dopamiini sünteesi stimuleerimises. Ravimite puhul on aga see probleem, et tarvis läheb järjest suuremat doosi.
Cerebrum 1 – enne ravimite manustamist
Kindlasti lisada ka Cerebrumid 2 ja 3 ning Cerebrum.  Kõiki pritsida 3-4x päevas ninna.
Cerebrum annab Cerebrumidele 1, 2 ja 3 sünergeetilise efekti.
Need preparaadid säilitavad haigele vähemalt praeguse elukvaliteedi. Iga inimene valib endale mugavust tagava doosi ise.
Kindlasti võiks lisada vereringet toetavaid preparaate.

Alsheimer
Aju neuronite kadu, valge- ja hallaine kadu. Aju maht võib väheneda kordades.
Järjest rohkem esinev, pikaaegse arenguga haigus, mida mõjutab terve suur hulk erinevaid faktoreid. Reeglina algab pärast 60. eluaastat aga on olemas ka harvaesinev varajane vorm ja siin on riskigrupiks naised, eriti need, kellel on menstruatsioon väga vara katkenud, sest organismis puuduvad aktiivselt töötavad hormoonid. Haiguse tekkepõhjused on ebaselged.
Ka siin on parimaks ravimiks profülaktika. Multiplexiga on keeruline, kuid Parkinsoni ja Alsheimeri profülaktikat tuleb alustada juba 35-40-ndatel eluaastatel.
Siin on ka põhjus, miks lastele, mistahes haiguse puhul, tuleb kindlasti anda Cerebrumi, selleks, et ei tekiks närvirakkude kadu. Ka sellest peaks nüüd iga inimene aru saama, miks ei tohi tarvitada alkoholi, tubakatooteid, e-sigarette, narkootikume , mistahes toksilisi aineid kakaod ja teisi mürgiseid aineid.
Ärge provotseerige oma kesknärvisüsteemi ega pange teda proovile, sest täna ei tea mitte keegi, mis on nende raskete haiguste tegelikuks päästikumehhanismiks.
Kõige raskem on Alsheimeri puhul lühimälu kadu – inimene ei mäleta, mida ta mõni hetk tagasi tegi või ütles. Ta hakkab halvemini riietuma, kuigi varem oli tal kõik korras – inimesele on täiesti ükskõik, mida ta sööb või joob ja mida selga paneb või mida räägib. Ainus, mis säilib on pikaajaline mälu. Ta mäletab täpselt, mida tegi 5 aastat tagasi, kuid 5 minutit tagasi toimunu on kõik peast pühitud.  Hiljem hakkab kannatama kõne, ta ei mäleta, et tal oleks lapsed – kedagi ei mäleta, kedagi ei tunne ära.
Kui kaovad neuronid, kaovad tasapisi ka organismi funktsioonid. Inimene kärbub, kaotab oma teadmised ja oskused.
Kasutada: kõik Cerebrumid 3-4 x päevas ninna pihustada, ägedates faasides 5-6 pihustamiskorda.
Praktika näitab, et inimesed, kes Cerebrumi on juba 3 kuud kasutanud, neil hakkab lühimälu taastuma – see on tõestus sellest, et aju biokeemia ja -vereringe taastub ja hüpoksia väheneb.   Inimesed täheldavad unehäirete vähenemist. Unehäire kõneleb aga sellest, et ajus on midagi juba teisiti. Unehäire on vananemisest põhjustatud aju biokeemia häirumine.
Kui on teada, et need probleemid on sugupuus varem eksisteerinud, siis seda enam ja seda varem tuleb tegeleda profülaktikaga.
Küsimused-vastused:
Tüdruk, kaasasündinud müoopiaga – Visum silma, Cerebrum ninna või keele alla, Coronar vastu ööd ninna või keele alla.

Mees, 54, osteoartroos: piim-teraviljad-vorstitooted menüüst välja, kükkimisharjutused, Seleen+Angel+Osteo – kõik möödub kui alustatakse õige toitumisega, tegemist on puhtakujulise põletikulise protsessiga.

Kilpnäärmeprobleemid: põhiravi toetavalt Thyroidea 5 tilka hommikul ja lõuna ajal
Naine, 67, silma võrkkesta düstroofia – Visum 2-3x päevas, kindlasti kõik Cerebrumid, sest siin kannatab ka nägemisnärv, see vanus  ja diagnoos viitavad ka aju veresoonkonna kahjustumisele ning kindlasti tuleks lisada Coronar ja Cardin.

Pielonefriit – krooniline haigus, Thymus 1, mitte tarviatada piimatooteid, jooge vähem,  Thymus 1 + MatrixNepxra – neerudele mitte vähem kui 6 kuud. Seda haigust on tarvis ravida pikaajaliselt, siis neerude töö taastub.

Glomerulonefriit: Ma ei saa lubada, et nefronite töö täielikult taastub, kuid dialüüsi peaks saama vältida.

Thymus 2, + neerud, +maks+magu ja soolestik. Vältida ujumist ja mistahes alajahtumist. Arsti määratud ravimeid tuleb edasi võtta kasvõi väikestes doosides. Kui ta neid tingimusi järgib on tal šanss olemas – glomerulonefriit lõpeb nefroskleroosiga.

2-aastane laps, sageli haige: mitte mingisuguseid piimatooteid, mitte mingeid magusaid helbeid, pulbreid ega putrusid. Seleen+Angel vette 1-2 tilka. Seleen on hea immuunkorrektor, Angel aitab toksiine väljutada, veidike andke Relictumit enne sööki ja kindlasti Tüümus 1. Kui laps on olnud haige, 3-4 kuud mitte mingeid vaktsiine, LOR, soole seedetrakt kindlasti, et toksiine ei hakkaks kogunema. Lapsel ei pruugi üldse olla nõrk immuunsüsteem, vaid vilets soolestiku mikrofloora. Andke lapsele Evitaliat. Lacto- ja bifidobakterite teema on kõikide laste teema. Mitte mingit karastamist, see jäägu hiljemaks.

Madal hemoglobiin – kas pole varjatud verejooksu? See vajab põhjalikumat uurimist.

Lapsel leukotsüütide tase madal – Thymus 1 5 tilka 2-3x päevas + maks, seleen, Angel, Salutem ilma lahjendamata keele alla 5-10 tilka päevas . 1 kuu pärast laske teha uued analüüsid.

35 aastane naine, I tüübi diabeet – tal puudub oma insuliin, veresooned, Visum, Cerebrum, maks neerud, pankreas

Tüdruk, 7, autism – Kõik Cerebrumid, välja arvatud Cerebrum 3 (kasvuhormoon), Selen ja Angel lihtsalt üldtugevdavate preparaatidena.
Moskvas oleme saanud vanematelt tagasisidet, et kõik eri õppetingimusi vajavad lapsed, kes on hakanud Cerebrume saama, nende üldine olukord hakanud paranema.

50 aastane mees, katarakt – Visum vähemalt 3 kuud ja läheb mööda.
Lastel võib kasutada kõiki PM preparaate, välja arvatud kasvuhormoon. Laps on samasugune inimene nagu meie, lihtsalt kasutage väiksemaid doose.

Vöötohatis on süsteemne haigus, mis kahjustab kõiki kudesid ja siin ei saa ma ilma analüüsideta vastust anda. Ma olen arst ja vastutan oma sõnade eest. Raskete juhtumite puhul saatke mulle analüüsid, et oleks mida võrrelda. Tahate normaalset vastust saatke analüüsid ja ma saan vajadusel oma kolleegidega konsulteerida.

https://www.youtube.com/watch?v=MKCU0gZEUqw
Tõlge lühendatult: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi