PowerMatrix. Vdeoesitluste tõlked

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Powermatrix (aktiivmatrix) uus Vene ettevõte, mis alles teeb turul oma esimesi aktiivseid samme. Maailmas valitsev ökoloogiline olukord on pehmelt väljendudes hull, sest õhk, vesi ja toit sisaldavad suurtes kogustes toksiine ja see kõik satub üht või teist teedpidi inimese organismi. Toksiinid ja raskemetallid ladestuvad meie kehadesse päevast-päeva ja aastast-aastasse. Välistele toksiinidele lisanduvad need toksiinid, mis tekivad organismi enda metaboolsete protsesside tagajärjel. Igal rakul ja organismil tervikuna lasub väga suur patogeenne surve.
Toksiinide ladestumine on pikaajaline ja kumuleeruv protsess. Paljusid kaasaegseid haiguseid polnud,  15-20 aastat tagasi olemas. Viimase kahekümne aastaga on tekkinud palju selliseid haiguseid, milledest arstidel puudub tegelik ettekujutus ja kaasaegsed diagnostikavõimalused ei võimalda nende haiguste täpsete tekkepõhjuste kindlakstegemist. Inimene käib 20-30 aastat arsti vastuvõtul ja kaebab väsimuse, peavalude ja unehäirete üle, talle määratakse tavauuringud, millede käigus ei leita midagi ja kõik tema analüüsid vastavad normidele. Arst ütleb, et tegu on simulandiga – sööge vitamiine ja tehke sporti, teile pole rohkem midagi tarvis ja kõik läheb mööda.
Aine toksilisuse määrab doos. 20 aastat järjest organismi ladestunud „ohutud“ toksiinikogused saavutavad ühel hetkel kriitilise piiri, muutuvad ohututest ohtlikeks ja kutsuvad esile haiguse. Meie ülesanne on aga pidevalt tagada see, et toksiinid saaks organismist väljutatud. Tänapäeva ravimites, toidus, vees ja õhus leiduvate erinevate toksiinide hulk küündib 9 000 000-ni. Mida rohkem ja suuremates kogustes toksiine organismi satub, seda kiiremini hakkab ta ka kuluma. See toobki välja Powermatrixi peamise ülesande – vananemise profülaktika. Me kõik arvame, et vananemise programm on mingi kauge ebatõde ja kole asi, mis mind otse loomulikult ju ei puuduta. Kahjuks tuleb teid kõiki kurvastada, sest organismi vananemise programm käivitub keskeltläbi juba inimese 25. eluaastal. Aju vananemisprogramm algab veelgi varem. Stress, toksiline koormus, põletikud, infektsioonid, parasiidid, inimest ümbritsev töö-, elu- ja olmekeskkond jne. Ülemaailmse tervishoiuorganisatsiooni uuringud on tõestanud, et 40% inimese tervisest sõltub tema eluviisidest, 20% geneetikast, 20% elukohast ja ainult 10% meditsiinist. Iga inimene peab hakkama aru saama sellest, et hea tervis on autasu, mille nimel tuleb võidelda kogu oma elu vältel. Kõige pikem programm inimese elus on terviseprogramm. Õige toitumine, pidev organismi puhastamine, õiged mõttevormid, kõik need loovad meie tervise.
Kõige põhilisem programm meie keha tarvis on toksiinide väljutamine. Keha on elav struktuur, mis koosneb 60-st triljonist rakust. 30-40% meie kehamassist moodustab meie sees olev rakuväline vedelik, mida täna võib hakata pidama meie keha kõige tähtsamaks organiks ja meie ning meie rakkude elukvaliteet sõltub just selle vedelikkeskkonna kvaliteedist. Rakk „ujub“ selles keskkonnas nagu kala akvaariumis ja kui te õigesti elate ja toitute, tagab see kõik selle, mida rakk oma elutegevuses vajab (mineraalid, vitamiinid, hormoonid). Kui aga see rakuväline maatriks muutub mädasooks, hakkab ka rakul halb ja tema elutsükkel lõpeb enneaegselt.
PowerMatrix toodeted sisaldavad endas mitut organismi toetusetappi. Esimeseks on energoinformatsiooniline komponent, mis avastati vene teadlaste Jamskovide poolt juba 20 aastat tagasi. Biofüüsikute ja biokeemikute töö tulemusena õnnestus kätte saada terve raku informatsiooniline maatriks. Rõhutan veel kord, et tegu on terve ja elusa raku bioinformatsioonilise maatriksiga. Raku elutegevus kulgeb mitmel erineval tasandil ja informatsioon ning energia on selles nimekirjas esimesel kohal. Inimene koosneb 80-90% ulatuses veest ja see pole mitte lihtsalt vesi vaid tegemist on struktureeritud vedelikuga ja selle vee kaudu toimub info edastamine kõikidele rakkudele ning info edastamise kiirus on valguse kiirusest kiirem. Mistahes informatsioon jõuab kõigi 60 triljoni rakuni ühel ning samal ajahetkel. Raku infotöötlemisvõimekus on 100 000 signaali sekundis. Rakk otsustab, kas lasta see informatsioon edasi või kustutada. Vaatamata kaasaegsele tehnoloogilisele arengule pole seda võimalik tehniliselt korrata. Seetõttu loodigi programm, mille aluseks on terve raku energoinformatsiooniline maatriks. Preparaadid, kui nad satuvad inimese organismi taastavad nad kõigepealt rakkude  energoinformatsioonilise maatriksi. Informatsiooni taastumine käivitab rakkude regeneratsiooniprotsessi. Rakkude informatsiooni ja regeneratsiooni taastumine on aga kõige olulisem sõlm organismi taastumise alustamises. Tegemist on organismi kvantfüüsikalise tasandiga.
Järgmine tasand on tooted, mis aitavad puhastada nii rakusisest, kui ka -välist ruumi ja mis rikastavad meie rakke vitamiinide ja mikroelementidega. Vitamiinid ja mikroelemendid taastavad meie organismi fermentatiivse aktiivsuse. Inimese organism sünteesib rohkem kui 5000 erinevat fermenti ja need 5000 on need, mida teadus on tänaseks avastada suutnud. Fermendid suudavad lõhustada kõik rakkudele mittevajalikud ained ja nad ka rakkudest eemaldada. Mida paremini organismis töötab fermentide süntees, seda paremini toimib ka organismi puhastumine.
Erilist tähelepanu väärib toode, mis sisaldab 2-valentset seleeni, mida saadakse Brasiilia pähklitest, mis on naturaalse seleeni looduslikeks allikateks. Ökoloogid ja bioloogid on ammu märganud, et Brasiilia pähkli sööjatel puuduvad praktiliselt onkoloogilised haigused. Ka tänapäeva teadus on ära tõestanud, et kui teie organismis on piisavalt seleeni, olete te kaitstud südame veresoonkonna haiguste eest. Kõige tähtsam on aga see, et seleen on võimas antioksüdant, mis kaitseb ka onkoloogiliste protsesside arengu eest. Igas rakus on olemas nn. „seleeniferment“, mis aktiveerib kõik organismi metaboolsed protsessid. Seetõttu, seleen, sattudes meie organismi aitab aktiveeruda teistel mikroelementidel ja vitamiinidel ning otse loomulikult hormoonidel. Seleeni defitsiit valitseb tänapäeval kõikides muldades ja on selgunud, et joodi puudus pole ammu enam ainus põhjus, miks kilpnäärme funktsioonid kahjustunud on ning viimased uuringud ütlevad seda, et ilma seleenita kilpnääre praktiliselt polegi võimeline joodi omastama. Arenema hakkab kilpnäärme hüpoplaasia. Praegune autoimmuunse türeoidiidi ja hüpoplaasia epideemia pole loomulikult seotud ainult seleeni ja joodiga ning oluline roll on nende organite töös ka teistel mikroelementidel. Kõrvaldades organismist seleeni defitsiidi, tugevdame me märgalt oma imuunsüsteemi, kõrvalduvad kilpnäärme probleemid. Kõikidel naistel, kelledel on probleemid kilpnäärmega on probleemid ka reproduktiivsüsteemi organitega ja kui kannatama hakkavad munasarjad, hakkab kannatama ka nahk. See on vaid üks seoste ahel organismis. Kui te likvideerite mikroelementide defitsiidi, kõrvaldate te oma organismis terve probleemistiku.
Seleeniga koos soovitame tarvitada toodet Angel. Angel = sidekude ja see on 80% meie kehast. Sidekude on ka kollageen ja elastiin ja nende kvaliteedist sõltub nägemine, selgroog, siseorganid jne.
Veel üks toode Relictum, mis on samuti vene uurijate töö tulemus, kus puit fermenteeritakse. Kui te võtate ploomi on temas 90% vett. Kui temast aga saab must ploom, on tegemist tootega, mis sisaldab väga suurt kogust erinevaid antioksüdante. Relictum on spetsiaalse tehnoloogia abil fermenteeritud puit, mis sisaldab kõiki organismile vajalikke aineid. Pudel lahustatakse 5 liitris vees ja võtame seda vett pool klaasi päevas. Mis siis hakkab toimuma? Relictumis sisalduvad ained aitavad maksal sünteesida spetsiaalseid fermente, eemaldada rasvkude ja raskemetalle. Raskemetallid on jällegi ained, mis meie organismis kumuleeruvad ja tagajärjeks on kesknärvisüsteemi ja fermentatiivsete süsteemide töö kahjustumine. Raskemetallid blokeerivad fermentide tekkeprotsessi. Maksal puudub jõud raskemetallidega võitlemiseks ning ta suunab need rasvkoesse ja kui miski on juba rasvkoes siis on seda sealt juba väga raske kätte saada. Relictum aitab maksal raskemetalle muundada veeslahustuvatesse vormidesse ja need organismist kergelt väljutada. Samal ajal toimub kaonkoloogia, immuunsüsteemi ja luukoe profülaktika. Relictum taastab seedesüsteemi limaskestad. Soole-seedetrakt sisaldab täna 80% organismi immuunotsüütidest – rakkudest mis vastutavad meie immuunsuse eest. Mis seisundis on teie seedesüsteemi limaskestad, sellises seisundis on ka teie immuunsüsteem. Siin taga peidavad end ka allergiad. Lastel on lausa allergiaepideemia ja mitte ainult lastel ja allergiad sõltuvad sellest, kuidas funktsioneerivad teie soolestiku seinad. Kui soolestiku seinad on korras, välistab see seedumata toiduosakeste sattumise vereringesse ning allergilist reaktsiooni ei teki.
Kui inimene tarvitab neid kolme toodet – Seleen, Relictum, Angel – taastab ta oma sidekoe ja soolestiku ning täiendab mikroelementide varusid on tal olemas universaalne puhastusprogramm.
Kolmas grupp tooteid on organspetsiifilised preparaadid, millede loojaks on 20 aastase uurimistöö tulemusena meditsiiniteaduste kandidaat Anatoli Nagovitsõn. Organspetsiifilisus tähendab seda, et kui toode on mõeldud südamele, siis ta teebki tööd ainult südamega.  Peaaju jaoks on olemas 4 toodet. Kui inimeses käivitub vananemise programm hakkab aju vananemisprotsess toimuma kõige kiiremini. Stress otseloomulikult on mõjutajaks, kuid kõige peamisem on hingamine. Me hingame hapnikku ja see on üks tugevamaid oksideerijaid üleüldse. Selleks et ajurakkude membraanid ei oksüdeeruks, peavad nad end hapniku eest kaitsma. Ja teevad seda sellega, et sünteesivad tohutus koguses ATF-i, millest omakorda sünteesitakse valku ja sellel valgul peavad olema teatud kindlad kvalitatiivsed omadused, et ta saaks ajus oma energiatootmisfunktsioone täita. Kui organismis on suurel hulgal toksiine ja raskemetalle, siis hakkavad ajurakud eksima ning ei sünteesi enam vajaliku kvaliteediga ATF-i ja omakorda pole võimalik sünteesida kvaliteetset valku ning aju hakkab tihenema. Need protsessid algavad juba 25 – 40 aasta vanuses. Selleks ajaks on inimesel tekkinud juba ka teatud immuun- ja hormonaaldefitsiit ning kannatama hakkavad aju neuronid. Neuronid pannakse meil aga paika juba looteperioodil ja need on meile antud kogu eluks vaid kindel hulk. Neuronite kaotus tekitab ebameeldivaid aistinguid, mida medistsiinikeeles nimetatakse entsefalopaatiaks. See võib tekkida peale ägedat hepatiiti, diabeeti, mõnd muud ägedat haigust, mis nõudis ravimite tarvitamist ja mille tagajärjel tekkis organismis tähtsate ainete defitsiit. Tänapäevane tohutu stressikoormus, millega meditsiin ei oska midagi peale hakata ja mis organismi reservid nullini ja miinusesse viib, depressioon, foobiad… mitte midagi sellist pole inimorganism varem pidanud taluma. Sellele on antud väga pehme nimetus aju biokeemia häirumine. Aju ei suuda piisavalt sünteesida melatoniini, dopamiini ja serotoniini ning vanuse kasvades hakkab aju neid aineid ka loomulikult vähem sünteesima. Melatoniin on peamine hormoon, mis vastutab kõikide biorütmide toimimise- ja hormoonide sünteesi eest – ta kontrollib seda kõike. Melatoniini peetakse tänapäeval parimaks antioksüdandiks ja vähivastaseks preparaadiks üleüldse. Peale 20. eluaastat hakkab tema süntees langema. Melatoniini võrreldakse kellapendliga – aju on kell, melatoniin pendel. Niikaua kui melatoniini sünteesitakse, niikaua käib ka kell.
Meil kõigil on suur kasvuhormooni defitsiit. Vale on arvamus, et seda hormooni vajame me vaid esimesel 20nel eluaastal. Ta on süsteemne hormoon, mis vastutab rakkude diferentseerituse eest. Kui kasvuhormooni süntees oleks selline nagu ta on lapsepõlves, me ei vananeks mitte kunagi. Seetõttu oleme ettevõttes töötanud preparaadid Cerebrum, mis aitab taastada müeliinikihil; Cerebrum 1 on dopamiin – Parkinsoni profülaktika, teie tuju paranemine ja teie aju ei vanane enam nii kiirelt. Cerebrum 2 – melatoniin ja Cerebrum 3 – kasvuhormoon. Kuidas ilma igasuguse analüüsita määrata, kas teil on kasvuhormooni defitsiit või mitte? Vaadake oma nahka – kui teil on suur hulk kortse ja nahk kipub nagu riidepuu peal rippuma siis see ongi kasvuhormooni defitsiit. Nende toodete tarbimisel hormoonide defitsiit kaob, taastuma hakkab lihasmass ka organid taastuvad ja tasapisi hakkab taastuma ka kesknärvisüsteemi funktsionaalsus ja kasvuhormoon jälgib, et miski enam hullemaks ei läheks.
Oma praktikas puutun ma kokku asjadega, kus inimesele räägitakse, et ta peab õigesti toituma ja jooma 2 liitrit vett ööpäevas, kuid keegi ei ütle talle, et vananemisprotsessi see ei peata. Vananemisprotsessi peatavad vaid aktiivselt töötavad rakud. Peale 50ndat eluaastat hakkab inimorganismi iga organ igal aastal kaotama mitme grammi jagu aktiivselt töötavaid rakke ja keegi ei tea täpselt, millal ja kui intensiivselt see programm käivitub, sest kõik toimub geneetilisel tasandil ning mõnel inimesel võib vananemisprotsess olla väga kiire. Vanusega seotud haiguste ilmnemine kõneleb sellest, et käivitunud on vananemisprogramm.
Haiguseid oma olemuselt pole olemas on vaid üks – vananemisprogramm. Seetõttu, mida varem inimene hakkab oma tervise taastamisega ja enda noorendamisega tegelema, et kõik teie rakud oleksid terved ja aktiivsed… Mitte keegi peale teie rakkude pole suuteline teie jaoks midagi head tegema. Nii saksa kui vene teadlased on välja arvutanud, et inimese geneetiline eluiga on 120 aastat. Kui oma isikliku revitalisatsiooniprogrammiga hakata tegelema juba 20ndatel eluaastatel, siis oma 80ndal eluaastal võite sinna julgelt juurde liita 60, kui 30selt siis 50 jne. Revitalisatsioon on lihtne – tuleb lihtsalt võimalikult varakult aru saada et teie rakud on elusorganismid, nendega peab tegelema ja nende eest peab hoolitsema. Tooteid kasutades saate te märgatavalt pikendada oma tervena elatud eluaastaid. On olemas mehe- ja naise terviseprogramm. Laste terviseprogramm… laps ei erine täiskasvanust mitte millegi poolest ja nende puhul, kuna nad alles kasvavad, on mineraalide ja vitamiinide olemasolu veelgi tähtsam, kui täiskasvanutel, kuna meie enam ei kasva.
Toodete puhul on oluline see, et inimese vanus ei oma siin mingit tähtsust. Mis iganes vanuses te ka ei alustaks, te käivitate endas antiage-programmi. Kui inimene on 2-3 aastat nende toodetega regulaarselt ennast turgutanud, toimub see, et ta enam ei muutu. Rakkude vanaemisprotsess pööratakse tagasi. 6 kuu jooksul võib organismi rakkude bioloogiline vanus väheneda kuni 15 aasta võrra. Raku tasandil tähendab see seda, et teie kehas käivituvad sootuks teised biokeemilised protsessid. Paraneb vitamiinide, kollageeni ja valkude süntees; immuun- ja endokriinsüsteem häälestavad oma töö ümber. Teie vananemine peatub, sest te ei ammuta oma rakkude reservi nullini.
Kui ma 30 aastat tagasi instituudi lõpetasin, ei teadnud Alsheimeri tõvest keegi midagi. Meile näidati haiglas kaugelt üht neuroloogia osakonnas ravitavat patsienti. Täna on Alsheimerist saanud epideemia. Oma tervisele peab hakkama mõtlema juba 20selt, mitte siis kui kusagilt valutama hakkab. Tegemist on protsessiga, mis peaks alguse saama juba enne lapse eostamist ja mis jätkub tema lootestaadiumis ja kestab edasi tema sünnist kuni surmani välja.
PowerMatrix ekspertnõukogu liikme, meditsiiniteaduste kandidaat Ljubov Zasorina videopresentatsioon: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1734&v=z_9kNsvVMXk

Videolt tõlkis: Mati Rebane

Video esitlus 27.02.16
Mittetäielik tõlge videost: https://www.youtube.com/watch?v=x_z4QftkcW4

Elavate süsteemide biofüüsik, akadeemik Andrei Kuznetsov:
Preparaatide süsteemsed informatsioonilised omavahelised toimemehhanismid toimivad elavates süsteemides erinevatel tasanditel. Toodetes, millega tegeleb Powermatrix vastutab ühe väga huvitava süsteemse koostoimimise tasandi eest inimorganismis – rakkudevaheline molekulaartasandiline vastasmõju. Preparaatide mõju inimestele on individuaalne, võimaldades tulla patoloogilistest seisunditest tagasi normaalsele, eale vastavale füsioloogilisele seisundile.
Kindlasti on iga inimene midagigi kuulnud informatsioonilistest koostoimetest. Mateeria, informatsioon ja energia on üksteisest sõltumatud ent samas teineteist niivõrd täiendavad, et üks praktiliselt ilma teiseta ei eksisteeri. Niinimetatud kolmekomponendiline seadus ehk siis informatsiooni, energia ja mateeria säilimise seadus omavaheline dünaamika annabki meile meie eksistentsi, mida me eluks nimetame.
Loodus on asjad paika pannud vundamentaalselt – luues iseennast, loob ta ka endaga sarnast. Rakk loob uue raku, inimene sünnitab uue inimese ja see on evolutsiooniprotsessina kestnud juba kaua aega. Maatriksi printsiip ehk dubleerimise printsiip on elavate organismide toimimise tähtsaim printsiip. Iga elava organismi aluseks on elav rakk. Temas toimuvad erinevad elutegevusprotsessid. Ta saab väliskeskkonnast toitaineid ja annab oma elutegevusjäägid väliskeskkonda tagasi. Ta teeb koostööd teiste rakkudega ja see tähendab seda, et rakud suhtlevad teineteisega.
Üksik rakk ei otsusta seda, mida ja kuidas organ tegema peab või organism tervikuna. Et rakud koos töötaks, peab ühes koos olema palju samatüübilisi rakke ja neid peab ühendama ühine keskkond. Seda keskkonda kutsutaksegi rakuväliseks maatriksiks, rakkudevaheliseks maatriksiks või ekstratsellulaarseks maatriksiks ja sellest keskkonnast täna juttu tulebki. Ka firma nimes olev „matrix“  pole juhuslik sõna.
Pildi aadress: https://s3.amazonaws.com/classconnection/471/flashcards/6061471/jpg/
Kõik meie koed koosnevad rakkudest ja pildil ongi kujutatud ühte koefragmenti. Rakkude vahel paikneb unikaalne geelile sarnanev vedelikkeskkond, mida kutsutakse ka molekulaarsõelaks, mille kaudu iga rakk saab kätte oma toitained ja annab ära oma elutegevusjäägid (joonisel sinine osa).  Toitained jõuavad rakkude juurde läbi kapillaaride, kuid mitte ükski veresoon otseselt rakuga kokku ei puutu. Samamoodi, ilma otsekontaktita, eemaldatakse venoossete veresoonte ja lümfiteede kaudu elutegevusjäägid. Just neid meie organismi jaoks kõige olulisemaid funktsioone täidabki seesama rakuvälise maatriksi keskkond.
On selgunud, et sellel keskkonnal on olemas ka teatud kindlad omadused. Just nendesamade omaduste muundumise tagajärjel hakkavadki tekkima erinevad patoloogilised seisundid. Kui meie käes on olemas tööriist, mis võimaldab korrigeerida ja reguleerida rakuvälise maatriksi omadusi on meie käsutuses reaalne profülaktiline vahend erinevate organismi vananemisest tekkivate seisundite korrigeerimiseks ja juba olemasolevate haiguslike seisundite korrigeerimiseks ning eriti tõsised on tema kasutusvõimalused gerontoloogias – elu pikendamise teaduses ja -kunstis.
Igaüks suudab vaimusilmas ette kujutada võrkkiike. See on teatud kindla vormiga struktuur. See ongi maatriks.

Kinnituspulkade vahele jääv võrk on rakuväline maatriks, kinnituspulgad on rakumembraanid.
Kui maatriks on normaalselt rakumembraaniga ühenduses on kogu konstruktsioon püsiv, vastupidav ja elujõuline. Maatriks (eskiis, kondikava) on iga struktuuri aluseks. Naised on hädas kortsudega ja igasuguste nahas tekkivate muudatustega – nende muudatuste teke ongi naha maatriksi muutumine. Üks hülauroonhappe, mida igale poole kreemidesse lisatakse,  molekul võtab „enda peale“ kuni 500 veemolekuli.
Maatriks sisaldab palju erinevaid molekule ja vee molekule on temas väga suur hulk ning vesi muudab maatriksi struktuuri ja omadusi, suurte vahemaade taha antakse vee molekulide kaudu edasi informatsiooni ning seetõttu on veel maatriksi osana ülitähtis roll. Maatriksi struktuur ei ole dünaamiline, kuid ta on stabiilne. Powermatrix’ i tooted aitavadki selle struktuuri stabiilsust taastada ja säilitada.

Kaks rakumembraani ja nende vahel olev maatriks.

Teadlaste poolt on avastatud väga spetsiifilised- ja unikaalsed molekulid, milledel on palju erinevaid nimetusi, kuid kõike sobivam oleks neid ehk nimetada kontaktiivseteks molekulideks. Nad on väga lühikesed, sisaldades endas vaid 5 – 7 aminohapet. Neile molekulidele ei mõju termiline töötlemine ega happed. Nende kõige unikaalsemaks omaduseks on maatriksi struktuuri hoidmine. Kahe raku vahel olev maatriks võimaldab informatsiooni edasi anda ja levitada seda informatsiooni teistele rakkudele.
Patoloogiate korral maatriksi töö moondub või katkeb sootuks. Maatriksis olevad ained pole enam omavahelises kontaktis. Tekib raku adgeesia – raku ja maatriksi lahtiühendumine. See toimub erinevate patoloogiate korral, mis omakorda tekivad erinevate intoksikatsioonide tõttu.
Inimese organismi ehitus on väga huvitav. Temas leidub suur hulk funktsionaalseid süsteeme – immuun-, endokriin-, närvi- ja veel suur hulk teisi süsteeme ning kõik need süsteemid on esindatud maatriksis. Nad sisuliselt reguleerivad maatriksi seisukorda, võtavad rakkudelt informatsiooni ja reageerivad maatriksi sees toimuvatele protsessidele. Kui kõik funktsioneerib normaalselt, siis rakkude elutegevusjäägid väljutatakse ilma igasuguste probleemideta läbi ekskretsiooni süsteemi.
Kui inimene näiteks külmetus, tekib tal kohe nohu ja võib kerkida palavik ning ta hakkab higistama, siis käivitubki autogeneesi protsess – esimene homotoksikoosi etapp, millega organism ise suurepäraselt hakkama saab.
Kui toksiinid-metaboliidid (rahvasuu kutsub neid šlakkideks), mida keha väljutada ei suuda, hakkavad kogunema ja kogunevad-ladestuvad nad just maatriksisse. Siin ongi kõikide tervisehädade alguspunkt. Tekivad probleemid, mis on otseses seoses organismi ladestunud mürkainete kogustega. Arst ja ka inimene ise püüab end üht või teist ravivahendit kasutades terveks ravida.

Humoraalsed faasid. Selles etapis klulgevad haigused organismi vedelates keskkondades, kõik toimub reaktsioonide tasemel ning raku struktuure ei puudutata.

Esimene faas – ekskretsiooni faas. Seda iseloomustab homotoksiinide väljutamine läbi organismi füsioloogiliste avauste ning tervikuna läbi kõikide organite ja kudede. Esimene faas on haiguse-eelne faas. Dreenimine ehk väljutamine on see, mida teeb organism ise selleks, et homotoksiinidest ja nende mõjutustest vabaneda ja seda sõltumata toksiini liigist.
Teine faas – põletiku faas. Läbi põletikumehhanismi aktiveerimise organism neutraliseerib, lõhustab ning väljutab toksiine ümbritsevasse keskkonda. Seetõttu iseloomustavad seda faasi selgelt väljenduvad toksiinide väljutusprotsessid, mida saadavad palavik, põletik ( punetus, kudede teihenemine, paistetus, turse, mädanemine) ja valu. Põletikufaasi saab nimetada ka reaktiivseks, sest see on  organismi reaktsioon esimese faasi ajal toimunud ebaedukale  loomulikule dreenimisele või väljutusprotsessile. Põletik ja valu on inimese jaoks ebameeldivad reaktiivse faasi faktorid, kuid nad tingivad keha temperatuuri tõusu, tänu millele toimub ainevahetusprotsesside kiirendamine ning reaktiivne faasi viiakse kiirelt üle esimeseks faasiks.
Maatriksi faasidNeed on vahefaasid rakulise- (degeneratiivse) ja humoraalse faasi (väljutamine) vahel.

Kolmas faas – deponeerimisfaas. Seda faasi iseloomustab seni veel healoomuline toksiliste ainete ladestumine rakkudevahelisse maatriksisse. Sellel etapil võivad arenema hakata teisesed haigused: liigne kehakaal ning sellega seotud häired. Siin on tähtis aru saada sellest, et organism pole enam võimeline toksiine väljutama ja seetõttu hakkab ta neid ladustama, püüdes läbi selle vähendada mürkide levikut üle kogu organismi.

Neljas faas – impregnatsioonifaas. Sellesse faasi on tarvis suhtuda väga tähelepanelikult, sest formeerumine toimub väga varjatult ja ilma igasuguste sümptomiteta. See faas on organismis toimuvate protsessideahela kõige nõrgem lüli, sest nüüd tungivad homotoksiinid rakusisesesse ruumi ning kahjustavad raku struktuure,- membraane ja -fermente.

Toksiinide tungimine rakku (bioloogilise barjääri taha), 0n kriteeriumiks, kus patoloogiline protsess läheb üle orgaaniliste muutuste protsessiks. Olemuslikult määratakse siin printsipiaalne erinevus ägedas ja kroonilises faasis olevate haiguste vahel ja saab sügavamalt hinnata rakumembraani kui bioloogilise barjääri rolli patoloogilistes protsessides.  Deponeerimisfaas kujutab endast haiguse ägedaid- ja ägeda seisundi järgseid haiguse faase, impregatsioonifaas kujutab endast juba kroonilist haigust.

Raku-faasid. Nendes faasides olevad protsessid on juba väga raskesti tagasi pööratavad (sügavorgaanika blokeering). Kui käes on sellised haigusfaasid on organismile juba tekitatud sügavaid struktuurseid kahjustusi.

Viies faas – degeneratsioonifaas. Seda iseloomustab homotoksiinide mõjutusel toimuv raku sisestruktuuride hävimine, mis viib degeneratsiooniproduktide moodustumiseni.

Kuues faas – de-diferentsiatsiooni faas. Nüüd on homotoksiinide toime jõudnud faasi, kus hakkavad tekkima uusmoodustised organismi erinevates kudedes.

Organismi puhastamise- ja teraapia eesmärgiks tervikuna on organismi kaitsejõudude stimuleerimine ning pidev haiguse nihutamine rakulistest faasidest humoraalsetesse faasidesse, kus toksiinid väljutatakse organismist loomulike drenaažiteede kaudu ehk siis homotoksikoosi regressioon ning haiguse regressioon tervikuna.

Maatriksi faasis hakkavad organismis tekkima ühed või teised haigused. Võtame näiteks naha. Toksiinid on hakanud kogunema ja te lähete sauna. Higistamisega tulevad toksiinid meist välja – see on eritusfaas. Kui toksiinid on kogunenud, tekivad igasugused vistrikud ja muud nahaprobleemid – ka see on eritusfaas.
Kui midagi ette ei võeta, läheb protsess edasi kaugemale, ning toksiinide ladestumise tõttu tekib koe ehks siis naha degradeerumine, mis edasi arenedes viib kuni onkoloogiliste haiguste tekkimiseni välja.
Powermaatriksi toodete profülaktiline kasutamine teeb organismis automaatselt kõikide teiste tõsiste haiguste, onkoloogia kaasa arvatud, profülaktikat.

Toodetest

Molekulid, mis on pandud pudelitesse pole liigi-spetsiifilised. See tähendab seda, et neid molekule leidub loomade, taimede, putukate, kalade ja inimese kudedes.
Samas on need molekulid koespetsiifilised. See tähendab seda, et kui me näiteks mõne looma maksast eraldame need maatriksi molekulid hakkavad nad mõjutama ainult inimese maksa kudesid. Taastuma hakkab kõige esmalt maatriksi struktuur ehk adgeesia, kus maatriks ja rakk on taas normaalses ühenduses ning eriti tähtis on see onkoloogiliste haiguste korral.

Nad stabiliseerivad koe struktuuri

Taastub koe rakkude normaalne jagunemine – raku maatriksipõhilise jagunemise taastumine on väga tähtsis printsiip. Elu jooksul jagunevad meie rakud mitmeid kordi. Rakkude eluiga on erinev. Vana, oma elutsükli lõpetanud rakk peab organismist lahkuma. Seda protsessi juhib immuunsüsteem ja seda nimetatakse loomulikuks apoptoosiks. Vana raku kohale tuleb uus ja uuenenud rakk. Patoloogiliste seisundite puhul on jagunemisprotsess häirunud. Põhjustavad seda rakusisesed parasiidid ja viirused, mis ei lase apoptoosil toimuda ja  Immuunsüsteem ei suuda rakku organismist väljutada.
Protsessil on ka teine külg, kus rakk hakkab kiirendatult ja kontrollimatult jagunema. Immuunsüsteem mingil põhjusel ei näe selliste haigete rakkude olemasolu ja preparaatide näol on meil võimalus profülaktiliste meetmete abil hoida oma maatriks töökorras ning tagada, et immuunsüsteemil oleksid kõik võimalused oma tööd teha.

Tooteid kasutades paraneb kudede töö ja neid ei ole enam võimalik nii kergesti kahjustada. Kui organismi tekib liigne toksiline või ka emotsionaalne- või ka elektromagnetiline koormus, mis ka lõhub meie struktuure, siis kõikide nende kahjustavate faktorite puhul on need preparaadid väga tugevad profülaktilised vahendid, mis ei lase väliskeskkonna toksilisel survel meisse sügavuti sisse tungida.

Kõige huvitavam avastus on see, et need molekulid taastavad meie maatriksi struktuuri siis, kui nad on ülimadalas kontsentratsioonis. Veel huvitavam on aga see, et nad töötavad ka siis, kui neid molekule endid ei olegi , vaid neist on olemas informatsioon, mida vesi endasse salvestab. Selleks on vaja teatud kindlat keskkonda, kuhu see informatsioon saaks salvestuda. Kompanii Powermatrix on loonud tehnoloogia, mis võimaldab luua infokandja, mille saab pudelisse panna.

Koe rakk, kui ta panna toitelahusesse kasvama, teatud hulga jagunemiste järel kaotab oma diferentseerituse – ta kaotab selle informatsiooni, mis sisaldab tema tööülesandeid ühes või teises koes. Tüvirakud on täpselt samasugused neutraalsed rakud, mis vastavalt vajadusele endasse salvestada mistahes koe programme. Vajaliku programmi organismis annab just maatriks.

Maatriks annab koe rakkudele kontakt-pidurdatuse, mis tagab et rakk ei hakka kontrollimatult jagunema. Vähirakkudel kontakt-pidurdus puudub. Preparaadid aitavad kontaktpidurdust taastada.

Alustasime sellest, et elu aluseks on informatsioon, energia ja mateeria. Energia on kõigile arusaadav – rakk vajab toitaineid. Mis on aga informatsioon või siis maatriksi informatsioonilised omadused. Kui me võtame näiteks foto, mis pole hästi teravustatud – same küll aru, mida on pildistatud, kuid detaile ei näe. Rakk peab samuti informatiivselt ja selgelt olema tema kõrval olevate rakkudega informatsioonilises ühenduses

Maatriks mõjutab organismis:

 • Rakkude diferentsiooni ja kasvu
 • Adgeesiat
 • Koesiseseid Biorütme,
 • Immuunsüsteemi tööd – mida parmini töötab immuunsüsteem, seda paremini funktsioneerib kogu organism tervikuna.
 • Rakkude küpsemist
 • Kollageenikiudude orientatsiooni – maatriks sisaldab kollageeni, elastiini, fibroblaste,
 • Kudede ruumilse struktuuri säilimist
 • Filtratsiooni ja ioonainevahetust
 • Proensüümide ja hormoonide säilimine
 • Rakkude hemotaksist
 • Haavade kinnikasvamine
 • Šlakkide ladestumine
 • Närvikoe areng
 • Kasvajate tekkeprotsessid

 

Rekonstruktsioonimeditsiini süsteemi looja, dr Vissarenko, Igor Jevgenievitš

Inimese elukvaliteet on tema organite, organsüsteemide ja struktuuride normaalne koostöö ja funktsioneerimine.
Järjest rohkem võib hakata väitma, et meie elukvaliteet sõltub sidekoe kvaliteedist, mida inimorganismis 0n 70-80% – rakkudevahelises ruumis olev vedelik, veri, lümf, sidemed, seljaaju vedelik ja kollageen, mis on inimorganismi elav armatuur.
Mitmete eriliigiliste mõjurite tulemusena see struktuur hakkab lagunema. “Ülemised korrused” langevad “alumistele korrustele” peale ning kudedes tekivad tihenenud alad (rakud surutakse tihedamalt kokku), kus ainevahetus on häiritud. Powermatrix’I tooted aitavad sidekoel uuesti restruktureeruda ning aja jooksul teeb kogu inimorganismi kude läbi taassünniprotsessi ning hakkab täitma tema algset, amortisaatori rolli inimorganismis. (Vide0 1.09 minutil demonstreerib Igor biolokatsiooni varraste abil kuidas toode, mõjutab inimese biovälja. Inimese biovälja raadius enne toote kätte võtmist on ca 35cm. Inimene võtab toote kätte – biolokatsioonilione raam kaldub veidi paremale ja see näitab positiivset mõju inimesele ja biovälja suurus kahekordistus, vererõhu regulator suurendas biovälja kolmekordselt. Mitu toodet samaaegselt neljakordistas biovälja suurust.)

Bioloogiateaduste kandidaat Irina Petrovna Knjazina  (vee eriomaduste uuringute kogemus 40 aastat ja Powermatrix toimete uurimine 10 aastat)

MatrixVisum sisaldab ainult vett. Kui inimene sünnib on tema veesisaldus 90%. Mida vanemaks same, seda vähemaks meis vet jääb. Aju on ainus organ, kus vee sisaldus organisnmis püsib konstantsena -ca 80%. Vesi annab meile edasi informatsiooni, energiat ja osaleb absoluutselt kõikides inimorganismis toimuvates protsessides. Vee informatsioonilisi omadusi uuritakse nii Venemaal kui USA-s juba üle 40 aasta.
Vee hapniku aatom on +laenguga ja vesiniku aatom -laenguga ja nad võivad igatepidi omavahel sidestuda ning moodustada väga erinevaid struktuure. Varem arvati, et vesi ei suuda moodustunud struktuure säilitada. Täna on asja asunud uurima ka kvantfüüsikud ja on selgeks tehtud, et vaatamata üksikute aatomite tulekule-minekule vee struktuur säilib ja see struktuur võib enda alla võtta 40% kogu veehulga üldmahust. Kogu inimorganismi maatriks on struktureeritud ja ka kogu vesi inimorganismis on struktureeritud (see viimane avastus tehti alles 5 aastat tagasi). 60% veest on kaootiliselt liikuvad molekulid, 40% aga omab kindlat struktuuri.
Vesi moodustab erinevaid struktuure ja nende struktuuride sees omakorda suudab ta hoida elektrone. Me suudame teatud kindlal viisil vett mõjutada, et sinna tekiks teatud kindel struktuur, mis on piisavalt stabiilne ja dünaamiline ja hoiab oma sees energiat.
Kompleksides olev vesi on oma struktuurilt lähedane jääle. Kui sinna struktuuri on salvestunud liiga suur energiakogus, heidab see struktuur üleliigse energia organismi laiali.
Varem oldi arvamusel, et inimene saab oma energia ainult toidust ja veest, kuid nüüd on selgeks tehtud, et inimene saab energiat ka teda läbivatest elektronivoogudest ja neid elektronivoogusid püüab meie sees olev vesi.
Me oleme praeguseks hetkeks omadega täiesti läbi põlenud ja “kroonilise väsimuse sündroom” on saanud juba diagnoosi staatuse. Kui see sündroom on inimese kallale asunud, tähendab see seda, et inimene on süstemaatilises ja kroonilises energiavaeguses. Miks? Inimökoloogia uurimisinstituudi viimased tööd näitavad seda, et Maad ümbritsev elektronide kiht, milledest kõik elav ja meie kaasa arvatud, energiat ammutame on laskunud esimese korruse kõrguselt keldrikorruse tasemele. Linnades, kus litosfäär, mis on elektronide transportijaks, on inimtegevuse poolt rikutud – pinnase ökoloogiline seisund on peamine elektronide transpordi reguleerija – linnas pole praktiliselt kohta, mis poleks asfalteeritud ja elektronid ei ulatu enam meieni. Ka kõik arvutid ja muud nutiseadmed ning tehnikavidinad, mis üheltpoolt on meie elu teinud mugavaks, on teisest küljest vabade elektronidele konkurentideks. On olemas küll igasugused resonantsaparaadid ja muud raviseadmed, mis meid aitavad aga inimene ei saa olla nagu kontaktliini külge ühendatud trollibuss. See on tekitanud küsimuse, kas on mingil muul viisil võimalik see energia inimorganismi tagasi saada. Loomulikult on ja siin tulebki meile appi vee unikaalne omadus. Töötati välja tehnoloogia, mis võimaldas energiat vee struktuuridesse salvestada. Kõige keerulisem aga on see, kuidas tagada nende struktuuride stabiilsus. Ja me töötasime välja ka selle tehnoloogia – meie riiulis on täna tooted, mis on valmistatud 12 aastat tagasi ning nad on täpselt samasuguse bioloogilise aktiivsusega kui nad olid valmistamise hetkel. Me oskame luua aktiivseid ja stabilised struktuure.
Kui te tarbite seda elektronidega rikastatud vett, satuvad need elektronid erütrotsüütide retseptoritele ning kanduvad organismi kudedesse laiali ning tasakaalustatuse printsiibist lähtuvalt lähevad nad kõigepealt sinna, kus on kõige suurem defitsiit. Kui te tilgutate MatrixVisumit omale silma, siis sealt edasi kandub preparaadi süsteemne toime laiali üle terve organismi. Selle vee omaduse tõttu on kõik preparaadid süsteemse toimega. Süsteemne toime tagab preparaatide kiire mõju ning paljud tajuvad tulemust juba esimesel nädalal. MatrixVisumi toimete kohta on erinevatest silmakliinikutest kogutud juba üle 5000 haigusloo ning selle basil on kaitstud doktoritöö.
Vähesed on kuulnud Daniel Dubošinski pendlist. (https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%8F%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%BA_%D0%94%D1%83%D0%B1%D0%BE%D1%88%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B3%D0%BE) Tegemist on endise Nõukogude Liidu füüsikuga, kes Perestroika aegadel emigreerus USA-sse. 1968. aastal Moskva Riiklikus Ülikoolis töötades tegi ta avastuse, mis lihtsas keeles tähendab seda, et kui teil on kõrgsagedusliku vibratsiooni allikas näiteks elektromagnetiline maatriks, siis seda energiat, süsteemi maatriksit – tema erinevaid maatrikskontuure, on võimalik kasutada ka inimese vajadusteks, kusjuures kõik need inimese isiklikud maatrikskontuurid taastuvad vastavalt looduslikele normidele.
Kui inimese kehas on kuskil piirkonnas molekulide võnkesagedus langenud, siis välist kõrgsageduslikku võnkeallikat kasutades on võimalik omade molekulide võnkesagedus taastada. Nad hakkavad tööle omal, autonoomsel režiimil ning lisaks adopteeruvad nad kõikide teiste süsteemide töösse. Matrixi toodete puhul ongi selleks kõrgsagedusliku võnke tekitajaks purgistatud eliksiir. See kannab endas kõrgsageduslikku vibratsiooni, mida kõik organismi süsteemid kasutavad enda loomuliku ja loodusliku normi taastamiseks.
See on 21.sajandi meditsiin. Meditsiin kuni tänase päevani on olnud analüütiline. Tehakse küll analüüs ja saadakse terve mass eraldiseisvaid andmeid, mis aga paljus tegelikku tervikuga kokku ei sobi – saab mingi häguse üldpildi, milles täpsus puudub. Siin aga võetakse aluseks tervikmõju, mis kõrvaldab organismist terve rea kaasnevaid sümptomeid.
On väga suur vahe, kas püüda läbi üksikosade taastada tervikut või läbi terviku taastada üksikosi. Powermatrix tegeleb tervikuga.

Meditsiiniteaduste kandidaat Ljubov Zasorina.

Powermatrix’I tooted saab jagada kolme põhigruppi. Esimene oleks Detox. On olemas tooted, mis reaalselt hakkavad teie maatriksit puhastama. Maatriksi puhastuse algprogramm ehk protsess, et organismi detoksikatsiooniprogramm üleüldse käivituks kestab minimaalselt 4 kuud. Kui inimene kaalub 70 kg siis maatriksi kaal moodustab sellest 51 kg.
Ainult informatsiooni sisaldavad tooted. Eelpool oli juttu MatrixVisum’ist. See toode otsib ise probleemi asukohta.  Kui te teda silma tilgutate saavad teie rakud energiat. Kui on tegu lihtsalt “fotoaparaadi” rikkega (lühinägelikkus, kaugnägelikkus, astigmatism), on reaktsioon kiire. Kui on problem klaaskehaga või nägemisnärviga läheb resultaatide saamisega 6 kuud aega, kuid vaatamata kõigele hakkab nägemine taastuma. Siia lisandub aju. Paljudel inimestel tekib  tunne suurest energia juurdevoolust (tilgutatakse enne und) ja see tähendab, et me taastame selle läbi oma organismi energeetikat. Organism taastub terviklikult.
Tooted, mis töötavad organitega. Olen oma erialalt endokrinoloog ning töötan informatsiooniteraapiatega juba üle 20 aasta ning ma olen sellist tooterühma otsinud rohkem kui 10 aastat. Mis on vananemine? Unustage ära haigused ja diagnoosid – need kõik on farmaatsiakompaniide väljamõeldised – üks retseptor mõjutab vererõhku ja teine maksa… unustage see kõik. Peale 25. eluaastat käivitub inimeses vananemisprogramm. See tähendab, et hakkab vähenema aktiivselt töötavate rakkude hulk.  Matrixi toodetega saab peatada aktiivselt töötavate rakkude vähenemisprotsessi. Kui te hakkate 7 aastaselt tooteid kasutama, siis te ei lasegi vananemisprogrammil käivituda. Kui 25-40 eluaastal, siis te vähendate seda programme väga efektiivselt. Kui alustate 40-60 aastasena ei lase te areneda kroonilistel haigustel. Kui alustate 70selt siis säilitate seda, mis on teile alles jäänud. Kõik see on ohutu, kahjustavate kõrvaltoimeteta ja ei sõltu doosidest. Te lõpetate muutumise. Me kõik kardame vanadust ja sellega kaasnevaid kõrvaltoimeid ja seda kõike on võimalik kontrollida ja ennetada. Mida varem alustada, seda kiiremini taastub kogu tervik. On tõestatud et alates 20-25 . eluaastast alates kaotab inimene igal aastal 3 grammi aktiivselt töötavaid neuroneid. Need on rakud, milledele pannakse alus viljastumishetkel, juurde neid ei lisandu ja seega nad on meile antud terveks eluks. 50 ndast eluaastast alates hakkab aktiivselt töötavate rakkude vähenemisprotsess toimima ka teistes organites. Meil on aga võimalus taastada nii oma organeid kui ka bioenergeetikat. Sellega kaasneb alsheimerite ja parkinsonide profülaktika ja ka onkoloogiliste haiguste profülaktika. 90% naistest on kilpnääre kahjustatud. Te hakkate tooteid kasutama ning teie organism hakkab saama omi hormone, mida toodab teie isiklik kilpnääre.
Inimene sai ravimeid, mis lõi tema organismis paigast ära bilirubiini. Mürgine bilirubin oli tugevalt üle igasuguste normidega. 6 kuuga taastus maksa ja sapi töö täielikult.
Iga mürgine ravim, mida te tarbite, võtab teilt ära elektrone, mida teil juba niigi on vähe. Te kulutate oma eluenergiat, selleks et teil seal kusagil kehas midagi hakkaks toimuma. Siin te sate aga läbi preparaadi omele energiat juurde. Meie eesmärk pole teid ravida, vaid tervendada.

Tõlge: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi