Professor Ivan Neumivakin: tervis ilma ravimiteta – see on lihtne!

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Tundub tõelise imena – kasutades Ivan Neumivakini süsteemi saame me terveks, nagu kosmonaudid ja seda vaatamata sellele, et me sööme toitu, mida hetkel saada on ja elame kõikvõimaliku füüsilise ning energeetilise saastega keskkonnas. Kõige selle juures pole tarvis mingeid kolossaalseid rahasummasid ravimitele ning operatsioonidele. Me hoopis keeldume neist ning hakkame end ise aitama.
Neumivakinil on 40 aastat praktikat Nõukogude Liidu kosmosemeditsiinis, kus ta alustas noorema teadusliku kaastöötajana ning jõudis välja selleni, et lõi erinevad meditsiiniabisüsteemid erinevate pikkustega orbitaallendude tarbeks. Programmi juhina oli tal voli kaasata kogu maa parimaid spetsialiste. Kogu saadavat teaduspotensiaali rikastas ta enda isiklike leiutistega.
Kollektiivi töö tulemusena loodi unikaalne tervendussüsteem, tänu millele Venemaa kosmonaudid on praktiliselt terved.
– Kõige selle saavutamiseks tuli mul algul kindlaks teha, kus asub piir haiguse ja terve olemise vahel ja see, miks inimene ühtäkki haigestub?
­-Teiseks küsimuseks kerkis aga:  kas kosmoses on võimalik kasutada midagi ametliku meditsiini maapealsest arsenalist? Selgus, et sealt ei kõlba mitte miski!
Minu doktoridissertatsioonis leidub 40 autoritunnistust ja need pole ka täna grammivõrdki oma tähtsust kaotanud.
Peale kosmonautikast lahkumist, püüdsin seda süsteemi ning ka muid kosmosemeditsiinis tegutsemisel saadud teadmisi sisse viia tavameditsiini kuid mind tabas raevukas rünnak. Selgus, et oma töödega ma „õõnestan kogu kodumaise teaduse autoriteeti“… Kuigi ma ju avastasin peamise põhjuse, miks inimene haigestub?!

Haiguste universaalne põhjus?

– Mille poolest te lahknete ametlikust meditsiinist?
– Ametlik meditsiin soovitab: esimene; teine; kolmas. Kuid meie teiega oleme ju energosüsteem – elav masin. Meie sees on „konveier“, suu aga on „kaevamismehhanism“. Me ei pea toitu neelama, vaid hoolikalt närima. Toit peab olema praktiliselt joodav! Närimise ajal „kompuuter“ – pea aju – fikseerib: leib, puder, tükk liha ja annab maole edasi korralduse: liha vajab kanget soolhapet, leivale ja pudrule aga pisut lahjem.
Kuid enamus neelab endale toidu sisse, seda praktiliselt närimata. Soolhape lahustab pisut vaid toidutüki pealmist kihti, kuid tüki seesmusse ta ei suuda tungida.
Kõige kohutavam on aga see, et soolhape, mida on eritatud piisavalt kogu lihatüki seedimiseks, lahjendatakse koheselt veega või mahlaga, mida söögi lõpuks tarvitatakse kui kolmandat käiku. Sellega lahjendate te soolhappe kontsentratsiooni ning toit ei saa seeduda. Kõik mida te sõite muutub „šlakiks“ – töötlemata ainevahetusjääkideks.
Me sööme 4-5 korda rohkem, kui tervise säilitamiseks tarvis. Toidu „ülejääk“ – see on tööpõld arstidele, see on teie haiguse algus. Kui mitte täna, siis homme, kuid varem või hiljem see tuleb.
– Kas te soovitate vähem vedelikke juua?
– See sõltub vedelikust. Asi on selles, et rakk omastab ainult „puhast“ vett. Just seda vett on tarvis juua 2 liitrit päevas. Mineraalveed, eriti gaseeritud veed on ohtlikud – rakul tuleb see esmalt puhastada. Tee ja kohv annavad lühiajalise energiasähvaka, kuid see vaid süvendab vee defitsiiti. Ka teised sarnased joogid ei seedu. «Must» vesi tungib rakku ja selle asemel, et energiat saada, peab rakk kogu oma jõuvaru kokku võtma ning vedeliku ära puhastama ning endale kättesaadavaks tegema..  «Saast» paisatakse välja aga vett ei jätku, sest energiat pole.
Ma loodan, et nüüd on arusaadav see mehhanism, mille tõttu rakk „šlakistub“. Mingit tähtsust ei oma, milleks „mittepuhta“ vedeliku manustamine ümber valatakse: ateroskleroos, hüpertoonia, arütmia… milleks iganes!
Enamike haiguste peamine põhjus on silmaga nähtav!

Tervenevad ka „lootusetud“?

– Vähk ja AIDS sealhulgas?
– Arvan, et selliseid haiguseid pole olemas.
– Kuidas nii?!
– On seisundid, mis on seotud organismi saastatuse tasemega. Rakud elavad faktiliselt mädases ja hapnikuvaeses keskkonnas. Seetõttu nad muteeruvad ning neist saavad onkomarkerid. Üldiselt on vähi rakud olemas igas organismis, kuid terve inimese immuunsüsteem saab nendega suurepäraselt hakkama. Kui aga inimese organism on nõrgenenud, hakkavad need rakud tormiliselt paljunema. Põhimõtteliselt on need rakud meile isegi vajalikud, selleks, et organism teaks – hea ja kuri on alati kõrvuti, kuid hea ei tohi lasta halval paljunema hakata. Kui te aga ise head stressi, vale toitumise ja hüpodünaamika provotseerimisega alla surute, siis ei jäägi muud üle, kui hea läheb ära ja kuri tuleb asemele.
Me lõime tervisekeskuse, kus kolme nädalaga, ilma igasuguste klistiiride ja ravimiteta puhastame ära organismi sisekeskkonna ja inimesel kaob näiteks hüpertoonia – seesama mille kõrvaldamisega ei saa hakkama terve superseadmetest pungil kardioloogiakeskus. No lihtsalt ei saa hakkama ja kõik. Meie ei tee aga muud, kui lihtsalt ajame organismist saasta välja.
– Kuidas see toimub?
– See toimub läbi poolnäljas olemise. Spetsiaalsed taimeteed vere-, maksa-, neerude- ja kõhunäärme puhastamiseks. Spetsiaalne süsteem, mis sisaldab endas kaks päeva nälgimist ja kaht päeva nende teede joomist.
– Teie keskustes ravitakse edukalt Sclerosis Multiplex’i, Parkinsoni tõbe ja teisi haiguseid, mida peetakse ravimatuteks…
– Kolme kuni kuue kuu möödudes hakkavad lamavad haiged iseseisvalt kauplust või turgu külastama ja saavad endaga igas mõttes ise hakkama… Saladus on aga lihtne: nad rikastasid oma rakud veega, millest varem oli katastroofiline puudus.
Arstid ei pööra absoluutselt tähelepanu sellele, et vesi on parim elektrolüüt, vesi on energia. Ilma veeta pole mitokondrite töö võimalik. Need on omamoodi elektrijaamad, mis varustavad rakku energiaga. Esimene organ, mis vee puuduse tõttu kannatab, on pea aju. Siit aga tulevad peavalud, migreen, kiire väsimine ja halb edasijõudmus.
Täna teatan ma ametlikult, et diagnoosi kui sellist ei eksisteeri. Vähk ja AIDS on tagajärjed ja seisundid, mitte aga põhjused.
Kui inimene on kindel ning usub, et vähk – see on ajutine seisund, siis on ta võimeline sellest ka vabanema. Selleks peab ta kõige pealt vaatama, mida ta elus halba on teinud, kahetsema, paluma andestust inimestelt kellele ta seda tegi. Seejärel on tarvis aga oma teadvus häälestada tervenemisele. Just see häälestatud võidab igasugused kahjustavad faktorid.

Tervendage ennast ise

– Inimesed on üllatunud, kui te neile ütlete, et süda ei asu rinnas…
– Süda – see on mootor, mis pumpab vedelikke ja see asub tegelikkuses nabast allpool….
– Mis mõttes?!
– Täiskasvanud inimese pikkuseks on 150–180 cm. Raskusjõu mõjul vajub vedelik allapoole, kuid teda on vaja altpoolt suruda üles. Seda teevad aga lihased, milledes veresooned asuvad. Need on spetsiaalsed pumbad, mis oma kokkutõmmete läbi suruvad verd üles. Kui keha peremees nende lihastega ei tegele: ei tee sporti, ei treeni kere- ega jalgade lihaseid, siis hakkab arenema ateroskleroos, varikoos ja muud troofilised seisundid.
Organismis oleva „pori“ foonil muutub veri paksuks ja südamel on vaja suurt jõudu, et verd soontes edasi tõugata. Algul tekib hüpertroofia vasakus vatsakeses, seejärel tulevad igasugused arütmiad, mille järel tulevad infarktid ja insuldid. Südamel lihtsalt pole jõudu teha tööd 500 seisva lihase eest, mis tema tööd toetama peaksid ja verd edasi pumpaksid.
Süda peab saama teha tööd hea hapnikurikka ja veest vedela verega. Kuidas seda saavutada – kahjuks ei õpetata seda mitte kusagil.
Vähesed on kursis, et vett tuleb juua 10-15 minutit enne sööki ja 1-2 klaasi. See läbib kergelt maolukuti ning koguneb seejärel 12-sõrmiksoolde, sinna kuhu tilgub ka sapp. Tulemuseks on see et magu ei muuda vett happeliseks vaid vesi muutub hoopis leeliseliseks.
– Tee, kompott ja kohv kohe toidu järgi? Kas tohib?
– Mitte mingil juhul! Peale sööki võib ainult suud loputada. Peale liha söömist ei tohi 1,5-2 tundi süüa ega juua mitte midagi. On tarvis, et maomahl liha ümber töödeldud saaks. Inimene elab Mendelejevi tabeli süsteemis ja ta peab oma organismi nende elementidega täiendama.
Kui kõht on tühi ja tahaks süüa – jooge klaas vett. Jõite – pool tundi süüa ei taha. Siis jõite veel… ja kui juba roidekaare all kihelema hakkab, siis sööge.
Kui kell saab 12, lähevad kõik lõunale, kuid ei ole tarvis süüa, kui isu pole. Organism peab saama puhata, sest temas on veel toitu, mis hommikusöögi järgselt pole jõudnud seeduda. Kui sinna veel midagi otsa kallata, hakkab see kõik mädanema. Tagajärjeks on palju ja negatiivset.
Vett jooge tühja kõhuga. Vesi – see on toit, sest ¾ ulatuses me praktiliselt koosneme veest. Ööpäevas on tarvis juua 1,5-2 liitrit puhast vett.
Vaadake 60–70 aastaseid inimesi. Kui nad hakkavad ööpäevas tarvitama ca 2 liitrit puhast vett, hakkavad nende kortsud silenema ning ka soolestik normaalselt tööle.
Rakk peab vees suplema, see on tema elu põhialus. Seetõttu tuleb juua palju ning ainult tühja kõhuga ja ainult puhast vett.
– Kust seda puhast vett saada?
– Puhas vesi, see pole see, mida pudeleis müüakse. Pudelivesi on happeline – pН 6,5–7. Kuidas aga teha tõeliselt puhast joogivett?
Kraanivesi on piisavalt hea kvaliteediga. Õhtul täida mõni anum kraaniveega ja lase sellel kuni hommikuni seista – rasked osakesed vajuvad põhja ja kloor väljub. Hommikul on sete kindlasti olemas, kuigi silmaga seda näha pole.
Valage ettevaatlikult ülemine 2/3 veest keedunõusse. Ärge keetke seda vett nagu tavaliselt, vaid laske temperatuuril tõusta kuni tekivad väikesed mullikesed ning võtke nõu tulelt ära. Seda nimetatakse „külmkeeduseks“. See vesi säilitab oma struktuuri ühe ööpäeva vältel.
Rakk vajab sellist vett. Ta ei kasuta energiat vee puhastamiseks ja struktureerimiseks. See on tõeliselt elav vesi, mis annab inimesele tervise tagasi.

Elu rütmid

– Palun rääkige, et olla terve, millisel ajal on tarvis süüa?
– Kui te sööte pärast kella seitset õhtul, ei saa teist kunagi tervet inimest. Kõhunäärme poolt toodetav insuliin aitab toidul 2 tundi seeduda. Kui sõite midagi magusat, siis insuliin ei lase suhkru tasemel kõrgele tõusta.
Alates kella 21-st peab aga kõhunääre koos maoga magama ja selleks ajaks peavad nad toidu seedimiskohustusest vabad olema. Peale seda annavad need organid teatepulga üle käbinäärmele, kes asub tootma kasvuhormoon melatoniini ja see toimub kell 11.
Loomise tarkus
– Tundub imelik, et kõik ülaltoodu on seoses religiooniga? Kuid religioon ja teadus on paljuski jõudmas ühistele järeldustele. Kõrgeim alge on olemas nii Universumis, kui ka kõikides temast tulenevates ilmingutes. Kõrgeim alge on aluseks ka inimese tegevuses – vähemasti see peaks nii olema. Kuid me oleme käänanud kõrgeimad seadused oma meelevalla järgi, keskendunud materiaalsele ning unustanud kõik hingelise. Kui hinges pole Jumalat, siis ongi tunne, et elult võib võtta kõike, mida vähegi võtta on võimalik ning ilma mõtlemata, et tuleb ka vastu anda. Just selle tõttu on tekkinud see bakhanaalia, mida me täheldame kõikjal ja kõiges.
–Mida on tarvis teha, et muutuks meie tunnetele kalgilt ja külmalt vastav maailm?
– Te esitasite mulle lapsiku küsimuse, kuid selles küsimuses peidab end sügav mõte. Vastus küsimusele oli teada juba rohkem kui 1000 aastat tagasi: ära tee teistele seda, mida sa ei soovi, et sulle endale tehtaks. Tea: sa oled osake kõigest, mis sind ümbritseb. Üks sõltub teisest. Tegid lähedasele kurja – tähendab, tegid kõige esmalt kurja iseendale.. Hävitades omade mõtetega ja tegudega ümbritsevat, hävitad sa iseennast, oma hingelist ja kõlbelist olemust. Kahjustades oma hinge viib see vältimatult kahjustuste ja haigusteni- või isegi surmani füüsilises kehas. Nende vältimiseks on ainult üks moodus – lõpetada end ümbritseva maailma kahjustamine ning hakata tegema head, teha tähtsaimaks asjaks elus hingestatus aga mitte materiaalsus, elada reeglite järgi, mille kohaselt toimetab religioon ja Loodus.

Blokeeritud süsteem

– Ivan Pavlovitsh, teie väljatöötatud ravimeetod ultraviolettkiirgusega võimaldab inimestel vabaneda keemilistest preparaatidest, võimaldab ravida nii taimi kui loomi, võimaldab saada ökoloogiliselt puhast piima ning liha, köögi-ja puuvilju. Kuid mille tõttu see päästev süsteem, pärast niivõrd edukaid katsetusi, pole mitte kusagil kasutust leidnud?! Veelkord saab kinnitust evangeeliumis öeldu: ükski prohvet pole kuulus omal maal…
– Kahjuks on see nii. Töötasin kosmonautikas kümneid aastaid, kuid ei saanud tegeleda tervishoiuga. Lisaks lootsin, et kõik minu välja töötatud meditsiinilised avastused ja leiutised leiavad terve mõtteviisiga inimeste poolt reaalset rakendamist. Tõesti, peale kõikide katsetuste läbimist andis N-Liidu Tervishoiuministeerium loa süsteemi kasutamiseks tervishoiuasutustes. Peagi aga NSVL lagunes ja uus, nüüd juba Vene Föderatsiooni Tervishoiuministeerium nõudis nende kõikide samade katsetuste taas läbiviimist, sest nõukogude-aegsed uurimustulemused enam ei sobinud. Täielik nonsenss!
Ma olin juba pensionil ja kordusuuringuteks polnud mul enam ei jõudu ega rahalisi ressursse.  Aidata ei soovinud mind aga mitte keegi. Siis aga sain aru, et lasen ju vastu taevast juba eksisteerivad ravimeetodeid, mis sandistavad inimesi, pinnast, taimi ja loomi – kuid see eest toidavad ravimi-, herbitsiidide-, väetiste-, ja muu keemia tootjaid.
– Millised on teie ettepanekud meditsiinile?
– Laialdaselt juurutada minu tervendamissüsteem. See blokeeriti ära suurtes linnades, kus on haritud meditsiinipersonal ja arenenud meditsiiniteenus. Linnadest väljas on aga süsteem väga nõrk ning seal saaks teda edukalt kasutada. On loodud tüüpprojekt, mis võimaldab rajoonihaiglates või kaugemates maanurkades arstil koos kaastöötajatega kolme nädalaga terveks ravida 25-30 inimest. Puudub igasugune vajadus kallite tomograafide järele, puudub vajadus kallihinnalise seadmete hoolduse järele, pole tarvis mitte mingit keerukat aparatuuri. Tarvis on vaja väga lihtlabaseid metoodikaid, mida kasutavad arstid, kes vabastavad inimesi ravimsõltuvusest.
Riigiduumas leidis minu ettepanek mõistmist kõige kõrgemal tasemel. Kuid, kui tekkis küsimus projekti realiseerimise osas, siis Vene ametkonnad, kes peaksid vastutama inimeste hea tervise eest, ei suutnud selleks leida kopikatki raha. Lõppkokkuvõttes selgus aga, et mitte kellelgi pole minu ökoloogilist inimese, maa, keskkonna, loomade ja taimede tervendussüsteemi tarvis. Hiljuti tegi üks võimuesindaja avalduse, kus teatas, et väikelinnad pole perspektiivsed ja nende haiglasüsteemid tuleb ühendada suurlinnadega. Selle projekti käivitamine hävitaks Venemaa põhiolemuse. Millest siis veel alustada riigi taassündi??
Riigi taassünd algab maast, looduse tundmisest ja armastusest kõige elava vastu. Soovist kõike seda säilitada oma järglaste tarbeks. Puhtal maal sünnivad inimesed, kes on võimelised riiki uuesti ellu äratama. Just puhtast maast saab tervis alguse, mitte megapolistest, kelle elanikel pole udust aimdustki, kus saiad kasvavad.
– Kas tõesti pole mingitki lootust teie süsteemi, mis võimaldab tervendada kõike elavat, juurutamiseks?
– Õnneks hakkas hiljuti selle süsteemi vastu tundma huvi Valgevene. Seal on seni ajani säilinud tasuta arstiabi ja tasuta haridus.
Pole üllatav, et just see maa oma huvi üles näitas. Tahan loota, et sealt saab alguse kogu planeedi tervendamine.
Loodan väga, et ka Venemaal leidub inimesi, kes soovivad, et nende lapsed ja lapselapsed elaksid hea tervise juures ja taas sündinud maal, mitte aga haigustest ja keemiast mürgitatud surmavas keskkonnas
http://top.thepo.st/2116250/Professor-Ivan-Neumyivakin-byit-zdorovyim-bez-lekarstv-prosto?fb_ref=group_post

Artiklis oleva videolingi tõlge.
Kõik arvavad, et kui 2x aastas, kevadel ja sügisel maksa puhastada, siis on see täiesti piisav.  Olen juba kusagil öelnud, et igapäevaselt moodustub inimkehas jäätmeid, mida on tarvis väljutada, ca 1 kg. Retsept, mis seob endas värske kurgi, küüslaugu ja keefiri on üks hämmastav roog.  Meeles peab pidama ainult ühte, et tuleb võtta 2-3 küüslauguküünt ja nad peeneks hakkida ja see ca 15ks minutiks õhu kätte seisma jätta, siis moodustub hapniku toimel ferment nimega allitsiin ja selle näol on tegu ühe võimsaima antioksüdandi ja vähivastase ainega.
Tomateid aga, mis täna kaupluseletil saada on, mitte kunagi ärge sööge toorelt. Jah, vitamiinid on seal olemas, kuid sellisena neid süües te tomatist või tomatimahalast muud kätte ei saa. Tunduvalt efektiivsem on tomatipasta või siis tomati termiline töötlemine kasvõi pannil. Pannile pisut vett ja piisab kergest kuumutamisest. Kuumutamisel moodustub ferment nimega lükopiin, millel on samuti tugev vähivastane toime.
Nooruse eliksiiri retsept: tarvis on võtta klaasitäis porgandi mahla, klaasitäis punapeedi mahla ja klaasitäis naerise mahla ning segada see liitri viinaga. Seejärel lisada sinna veel klaasitäis mett. Kogu seda segu hoida 2-3 päeva suletuna. Seejärel võib sinna pigistada veel 2-3 sidruni mahla. Segu tarvitada tühja kõhuga, 3 korda päevas, 1-2 supilusikatäit korraga. Kuuri pikkuseks 1 kuu. Segu käivitab võimsa puhastusprotsessi.
Kõige optimaalsem neerude ja maksa üheaegse puhastamise retsept. Võetakse kibuvitsamarjad ja jahvatatakse need kohviveskis peeneks. 5 kuhjaga supilusikatäit marju valada üle kolme klaasi keeva veega ning jäetakse ööseks seisma. Hommikul segu kurnatakse. Võetakse pakike lahtistit (magneesiumit) klaasitäie vee kohta. Pool klaasitäit juuakse hommikul ja pool õhtul. Seda tehakse reedel. Laupäeva hommikul aga võtate klaasi kibuvitsa leotist ning lisate sinna 2 ilma kuhjata supilusikatäit sorbiiti (sorbitooli). See on taimset päritolu aine, mida kasutavad diabeetikud. Joote klaasitäie seda segu ära ningseejärel heidate pikali ning asetate kuumaveekoti maksale ning lebate pool tundi. Seejärel joote veel klaasitäie kibuvitsaleotist 2 supilusikatäie sorbitooliga ning jälle kuumaveekott maksale pooleks tunniks ja seejärel veel kolmas kord protseduuri korrata. Toimub võimas maksa ja neerude puhastamine. Ärge ehmatage, kui avastate, et teist hakkab väljuma selline sopp, millist pole mitte kunagi varem nähtud.
Sellist puhastust tuleb teha aastaringselt 1x kuus.

Tõlge: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi