Saladused, mida mees ja naine iseendast ja teineteisest teadma peavad

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Allikas: URL
– Mehel ja naisel tekib teineteise vastu armastustunne siis kui nende nähtamatud esivanemad neid kokku juhivad, selleks, et nad saaksid oma lahendamata probleemid ära lahendatud.

Informatsioon probleemistiku  kohta on salvestatud DNA-sse. Esivanemad annavad selle meile edasi läbi vere ja kogemuste. Selle eest pole pääsu. Seda saab vaid teadvustada ja see, mis esivanematel tegemata jäi, tuleb meil lõpule viia.

– Mees ja naine otsivad suhtes teineteise tähelepanu. Iga rahuldamatus tekib sellest, et üks või teine suhtepool ei saa partnerilt piisavalt tähelepanu.

– Mehe ja naise vahel eksisteerib suhtekanal – suhteside. Suhete katkemise korral jääb side alles ja põhjustab ühel poolel kannatusi ja teisel poolel energeetilist survet.  Kuni side eksisteerib, vahetavad partnerid selle kaudu vaheldumisi energiate liikumist ja seetõttu tunneb kord üks ja kord teine end kord paremini ja kord halvemini.

– Enne, kui mees otsustab naisega abiellu astuda, peab ta end emast lahutama.

– Naine tahab alati mehelt tema mehelikkust ära võtta – selleks, et seda ei jaguks teisele naisele.

– Mees kasvab oma staatuses vaid läbi naise armastuse . Mehel on neid naisi kaks: ema ja naine. Kui mees oma staatuses ei kasva, tähendab see seda, et teda ei armastata.

– Armastus on soov oma partnerit arendada. Kui partner ei soovi, et te areneksite, tähendab see seda, et teid ei armastata.

– Mees teenib naist iga oma tegevusega, isegi negatiivsega: joomine, laaberdamine, kaklemine ja kraaklemine. Mees on naise peegel, milles peegeldub kõik, millest naine enda kohta isegi teada ei taha.

– Et mees võidaks naise, on tal tarvis võita lahing tema silmades. Et naine võidaks mehe, peab ta mehele kaotama.

– Mees unistab oma naise muutumisest Kuningannaks, naine aga unistab kasutusvalmis Kuningast.

– Mees peab teadma, et tema intonatsioonid mõjutavad naise seisundit – naine armastab kõrvadega. Seetõttu peab mees õppima häälega armastamist ja hoolikalt oma intonatsioonidega tegelema.

Tõlge: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi