Koolis on meile õpetatud, et molekulide ja aatomite vahel eksisteerivad erinevad sidemed. Üks neist paljudest on vesinikside, mis ühendab vee molekulid suurematesse molekuligruppidesse, mida kutsutakse klasteriteks. Üksikud klasterid moodustavad veelgi
keerukamaid ühendusi – klastraate.
Selliseid H2O korrastatud ühendusi sisaldavat vett nimetataksegi struktureeritud veeks.
Mis formeerib vee struktuuri?
Vee klasterid on muutustele vastuvõtlikud. Nad võivad ümberseadistuda mistahes tegevuse tagajärjel:
- keemiline, mehhaaniline või elektromagnetiline mõjutamine;
- inimeste sõnad ja emotsioonid;
- muusika, raadio, kino, televisioon;
- anumad, torud ja looduslikud vee voolusängid;
Vesi salvestab teda ümbritseva informatsiooni oma klasteritesse. Seda efekti kutsutakse vee mäluks ning selliste omadustega on igasugune vesi: nii see vesi, mis voolab allikas või mägijões, kui ka vesi, mis tuleb veetorudest ja ka see vesi, mis on inimeses, taimes või loomas. Informatsiooni kogumise ja säilitamise protsess ümbritseb meid kõikjal ja täidab meid endidki. Ka teadusmaailm otsib meetodeid, mõistmaks, kuidas vesi seda kõike teeb ning kuidas sinna juurde pääseda ja tänaseks on selge, et vesi salvestab informatsiooni neljal tasandil.
I.Struktuuri tasand – klasterid. Sellele tasandile salvastuvad lihtsad jutuajamised, sõnad, solvumine, TV-ekraanidelt tulev, teisisõnu lihtsamad programmid. Puhastada saab seda vett keetmise, külmutamisega
II tasand – elektronide tasand. Lausumised-sõnamised, maagiad, reklaam.
Vett puhastada ja programmeerida saab sel tasandil palve või sõnamisega (külamaagia).
III tasand – prootonite tasand. Siin asub alkoholism ja narkomaania, woodoo maagia.
IV tasand. Prootonite alune tasand. Siia salvestuvad riiklikud programmid (mentaliteet, maailmavaade, kohustused jne.) ja suguvõsa-programmid.
Kuidas vee struktuur on seotud inimese tervisega?
Inimese suhtes saab igat vett klassifitseerida tarbeveeks, raviveeks ja tehniliseks veeks. Tarbevett kasutame janu kustutamiseks ja toidu tegemiseks ning pesemiseks igapäevaselt,. Ravivesi aitab vabaneda erinevatest tõbedest. Tehniline vesi aga on kasutuses kõikideks ülejäänud vajadusteks ja eesmärkideks. Struktureeritud vett saab igapäevaselt kasutada nii raviotstarbeks kui igapäevasteks vajadusteks.
Iga inimese jaoks kõige parem vee struktureerija on tema enda organism. Iga inimene on unikaalne ja seega ka vedelike struktuur inimese organismis on unikaalne — igal oma! Inimese sees leiduva vee mälu peegeldab kõiki neid protsesse, mis toimuvad tema organites, organsüsteemides, kudedes ja rakkudes. Kui keha on terve, on ka vee struktuur „terve“. Kui aga meid tabab mõni tõbi, mõjutab see kõige esmalt rakusisese vee struktuuri. Seetõttu on „terve“ vee struktuur meie hea enesetunde jaoks lausa möödapääsmatu.
Iga struktureeritud vesi kannab endas mingit informatsiooni. Kui me seda vett joome, kandub informatsioon meie keharakkudesse laiali ning muudab rakusisese vee struktuuri. Seetõttu jälgige hoolega mida joote! Ainult teie otsustada on see, mida joodav vesi mäletab – särtsakad mineraaliderikkad mägiojad ja õitsvad aasad või vanades torudes elunev mikroobimaailm, kloor ja puhastusjaama masinavärk ning paralleeltorus voolav soolikasisu .
Kuidas vett õigesti struktureerida?
Loodus on õppinud vett struktureerima ammu enne inimese ilmumist. Looduses on vee struktureerijaiks voolamine, päikesekiired, tuuleiilid, mineraalid, taimed jne. Kui elate linnast väljas, ümbruskonnas, kus puuduvad tehased, põllumajandus ja muu inimtekkeline, siis allikaveest midagi paremat pole võimalik leida. Tema keemiline koostis ja struktuur on Looduse enda poolt ette kirjutatud ning sobib ideaalselt kõigele elavale.
Linnaelanikul aga pole isegi mõtet unistada, et tema kraanist allikavett kunagi tulema hakkab. Seetõttu on vee loodusliku struktuuri taastamist võimatu alahinnata. Kuidas keegi seda teeb, on tema enda otsustada ja võimalusi selleks on palju. Usklikud inimesed loevad veele palveid, teised inimesed panevad veeklaasi alla paberitüki hea sõna või mõttega, need aga, kes ei viitsi ei ühe ega teisega tegeleda, kasutavad spetsiaalseid strukturiseerijaid. Vee struktuur muutub ja seda usuvad isegi skeptikud ning teadusuuringuid, mis teemat puudutavad, leidub nii idas kui läänes. Seadmeid, mis vett struktureerivad, nimetatakse küll vitalisaatoriteks, strukturaatoriteks, modulaatoriteks ja aktivaatoriteks. Pole vahet, mis nime seade kannab, tema eesmärk peaks olema vee struktuuri muutmine võimalikult looduslähedaseks, sest et tavalise kraanivee rakkudele sobivaks muutmisel peab meie organism kulutama meeletus koguses energiat. Näiteks Venemaa ettevõtte „Aqva Sistema“ ja nende struktureerija „Aqvadisk“ (http://www.aqvadisk.ru/?langID=2 ) vee etaloniks on püha Sergei Radonežki allikas (http://www.vidania.ru/sacredsource/moskovskaya_oblast_svyatoi_istochnik_sergiya_radonezskogo_malinniki.html). Ettevõte on tegutsenud 15 aastat ja tooted on end tõestanud lausa sellisel tasemel, et turule on ilmunud võltsingud.
http://vodaizdorovye.ru/%D0%BC%D0%B8%D1%84%D1%8B-%D0%B8-%D1%84%D0%B0%D0%BA%D1%82%D1%8B-%D0%BE-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B5/%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0%D1%8F-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0
Kas struktureeritud vesi on imejook?
Kui tavalist kraanivett pisutki mõtte ja mõistusega uurida, siis kloori lõhn ja maitse on tuttavad kõigile, lisaks sisaldab see vesi veel metalliosakesi, baktereid, pestitsiide, raskemetalle, roostet, savi- ja liivaosakesi, happe- ja kütusejääke ja see pole veel täielik „torupuljongi“ retsept… Iga vähegi avarama silmavaatega inimene saab aru, et vett, mis iga linnamaja kraanist välja voolab, ei tohiks isegi pesemiseks kasutada. Kogu see „toidulisandite“ sisu on inimorganismile hukutava toimega ja seetõttu ostavad paljud joomiseks ja toidu tegemiseks pudelivett. Kas tasub nende teadmiste baasil enam imestada sellegi üle, et meil on nii palju erinevaid ainevahetusprobleeme ja-haiguseid, organite patoloogiaid ja onkoloogilisi probleeme? Isegi kui osta mõni laiatarbe veepuhastusfilter, pole see suuteline taastama vee looduslikku struktuuri, kuid just sellest sõltub elu maal ja seda nii taime- kui ka loomariigis.
Struktureeritud vett kasutataksegi selleks, et säilitada eluks vajalikku ja tähtsat ressurssi – bioenergiat. Selle vee molekulaarstruktuur on lähedane jääle ja just sellist vett on iidsetest aegadest saadik kasutatud ka rahvameditsiinis, kus ta oli universaalne vahend väga paljude erinevate haiguste raviks. Teadlased, kes vett uurivad, soovitavad struktureeritud vett hoida teatud aja magnetväljade mõjutsoonides ja see tõstab organismi puhastamise efektiivsust erinevatest šlakkidest ja toksiinidest.
Sulamisvesi
Paljusid huvitab küsimus — on seda imelist vett ka kodus võimalik valmistada? Looduslikuna kindlasti mitte, sest see nõuaks juba spetsiaalvarustust, mis on firmadel, kes tegelevad struktureeritud vee pudelisse panekuga. Kuid olmelisteks vajadusteks ja struktureeritud veele lähedaste omaduste ja koostisega vett saab kodus valmistada küll.
Elav vesi ja surnud vesi
Kui on soov sellist vett valmistada, siis sobib selleks väga hästi iga looduslik vesi, ehk siis kõne alla tulevad allikad ja kaevud. Plastikpudel täita 2/3 ulatuses veega ning seejärel panna pudel tunniks-pooleteiseks külmurisse. Teatud aja möödudes on pool veest pudelis külmunud. Seda külmunud osa veest saabki pidada kvaliteetseks struktureeritud veeks, mida võib juua, kasutada toidu valmistamisel, kosmeetilisi protseduure tehes ja pesemiseks. See vesi sobib ka haavade puhastamiseks.
Seda puhast vett tuleks võtta kas puidust-, kasetohust- või kristallklaasist nõusse, millede põhja võib veel panna looduslikke mineraale. Nõusse võib asetada ka hõbedat, mis taastab vee algset looduslikku struktuuri. Miks kasutada vee puhul igal võimalikul juhul kristallklaasi? Aga selle pärast, et sellel klaasil on omadus peegeldada tagasi erinevaid, vee looduslikku struktuuri lõhkuvaid kiirguseid.
Kindlasti tasub meeles pidada seda, et sellisele „elavale“ veele ei tasu külge kleepida imeravimi silti – tõsiste terviseprobleemide korral tasub esmalt pöörduda ikka meditsiiniasutusse. Kuid, kui sellist struktureeritud vett igapäevaselt tarvitada, on sellel absoluutselt positiivne mõju igale organismi rakule ning see peegeldub üldises enesetundes ning pole harvad juhtumid, kus inimesed nimetavad seda muutust imeliseks. Sellel aktiivsel veel on omadus taaskäivitada organismi loomulikud elutegevusprotsessid ja kui kõik toimub loomulikul viisil, siis hakkabki toimuma isetervenemise protsess. Puhtal ja struktureeritud veel puuduvad kahjustavad kõrvaltoimed, mis on iga ravimpreparaadi vältimatuteks kaaslasteks. Pikaajalise tarvitamise puhul on see vesi võimeline inimese organismi, mis elu jooksul on endasse ladestunud erinevaid ravimeid, raskemetalle, toksiine ja muid kahjustavaid ühendeid, peaaegu täielikult puhastama ja tervendama. Organism taastab oma Looduse poolt „sisse ehitatud“ terve füsioloogilise seisundi, mis on igale inimesele vajalik, et elada ja nautida täisväärtuslikku elu.
Vee igikestev ringkäik
Kas suudate endale tunnistada, et VESI omab MÕISTUST? Kas suudate tunnistada, et Vesi on elus olend? Vesi on elav olend ja loogika ning mõistusega pole siin midagi teha… Ainus väljapääs on südamega tunnetamine! On käes aeg koostööks Veega… Vesi on tarvis vabaks lasta. Vesi on tugevaim oksüdeerija. Ta on üks neist, mida me nimetame vabadeks radikaalideks ja mida me väga kardame. Miks aga ei lahustu siis meie nahk, luud ja veri? Vee teadvus avaneb läbi keemiliste reaktsioonide ja meie kehas toimub neid reaktsioone väga palju.
Vee struktuuri aluseks on kristall – kristall, mis koosneb 57 molekulist. See on tetraeeder. 16 sellist kristalli moodustavad 912 molekulist koosneva elemendi. Tähtsad vabad vesiniksidemed. Klasteri 912 igal tasapinnal on 6 vesinikusidemete keskust. Sidemed on liikuvad, nad kerkivad pinnalt üles ja siis vajuvad alla tagasi. Nad võivad seguneda hapnikusidemetega. Välja tuli vesinikuside tagasi läks aga hapnikuside.
Veel on mõistus ja teadvus – selle tõestas vene teadlane S.V. Zenin; patent («Vee takistuse muutus sõltuvalt inimese mõtetest», 30. septembrist 1996.)
Vees PUUDUB kaootiline liikumine. Vesi on harmooniline ja tark elu alge. Vee struktuuri aluseks on taas kuldlõige. Kui ümberkodeerimine (klasterite teistsugune asetsemine) on Vee jaoks energeetiliselt kasulik, siis vesi võtab selle kogemuse vastu ning muudab teadlikult oma struktuuri.
Vesi elab väga ootamatus vormis: diferentsiaal-faasiline. Seetõttu on inimene, kes koosneb 80% ulatuses veest, suuteline end rakulisel tasandil pidevalt ümber programmeerima.
Sinna hulka kuulub ka DNA taastamine lapsepõlve foto alusel või lihtsalt läbi mõtlemise.
Rakus täidab vesi neuroni funktsiooni. Peaaju koosneb 90% veest. ja on võimeline muutma vaakumi struktuuri. Keha helisagedus on süntees = 570 triljonit Hz. Nüüd tuletame meelde, et vesi lahustab kõike, küsimus on vaid ajas. Kõikidest oma kristallidest leiab ta alati vajaliku mustri, konksu, mis avab luku mistahes ainele juurdepääsuks. Vee valem ei ole kaugeltki H2O vaid ta on midagi „keskmist“ mis jääb Н6О3 ja Н12О6 vahele. Valem sõltub Vee soovist ja tahtest, kuidas ta hetkel ilmneda soovib.
Vesi on ainus substants, mis suudab olla kolmes olekus: tahke, vedel ja gaasiline. Igas tema seisundis on palju „alamliike“. Näiteks on jääl 200 erinevat struktuuri ja looduses leidub 49 erinevat veeliiki. Veel on rakuline ülesehitus. Vee ja Ruumi struktuur on üks ja sama. Seadused on mõlema jaoks ühed. Rakkude paljunemine – informatsiooni edasi andmine kõikidel bioloogilistel tasanditel. Veel on 2 mälutüüpi: lühiajaline ja pikaajaline, kus Vesi häälestab oma matriitsid ümber, et võtta vastu uut ja talle vajalikku kogemust.
Kogu meid ümbritsev ruum koosneb energeetilistest tuumakestest, mida mööda energia liigub. Inimene on selle keskkonnaga otseses ühenduses läbi omade mõtete. Tuumakesed on 6- või 8-nurksed, mahulised ja mitmemõõtmelised.
Külmudes vesi puhastub. Rumeenia teadlane, nobeli preemia laureaat dr. Henri Marie Coanda avastas, et lumehelbe-kristallide keskosas on peened torukesed, kus vesi EI KÜLMU. Selgub, et kustutatakse vee „väline“ või „pindmine“ mälu. Süvamälu jääb alles – seal elab Proteus, Vee tule-alge. Vee informatsiooniline süsteem on analoogne vaakumile. See tähendab, et Vee, vaakumi (kosmose) ja teadvuse põhistruktuur on üks ja seesama.
Mõni aeg tagasi avastati klaster-vesi – lastel ja loomadel ta väljutab toksiine ja aeglustab vananemist.
Vesi oma klasterite moodustamisega on kristalliline struktuur, mis samas on pidevas liikumises. Jääkristallides olevad peentorukestes, kus vesi ei külmu, toimub täpselt samasugune vedelike tsirkulatsioon nagu igas elavas organismis või taimes. Toimivad täpselt samad seadused, millede alusel liigub veri veresoontes või mahlad taimevartes. Kõik need omadused aga kaovad, kui vee struktuur rikutakse. Mida pikem on veekristalli eluiga, seda suurem on tema kasu organismile.
Raku protoplasma ja jää on oma struktuurilt identselt organiseeritud. Jää struktuuri võib ideaalselt sobitada biomolekuli struktuuri. Elav molekul sobitub jää struktuuri ja isegi tema külmutamine absoluutse nullini (-273° С) ning taas üles sulatamine, ei riku tema elulisi funktsioone. Elavates organismides on molekulid struktureeritud ideaalselt jääga sarnanevasse kristallvõresse, mis kujult meenutab vutlarit. See kõneleb sellest, et vee liikumine, mis on pidev, ei oma mitte ainult omi seaduseid vaid ka oma kindlat liikumisstruktuuri.
Vesi mäletab
Аutorid: Mihhail Netshaev ja Arkadi Žusman
Viimased kümme aastat on hakatud veele ja tema erilistele omadustele pöörama üha suuremat tähelepanu. Kõige põnevam neist on ilmselt mälu. Vesi mäletab kõike, mis teda on mõjutanud: kõiki materjale, millega ta kokku puutus, kõiki aineid, mis temas on lahustunud, jõe- või ojasängi vormi, sõnu, mis on tema juures lausutud, emotsioone, mõtteid jne. Kuidas on see võimalik?
Mälu füüsika läbi lihtsate sõnade.
Mis on mälu? Entsüklopedia määratleb seda kuivalt: võimekus koguda ja salvestada informatsiooni ning kogutud informatsiooni taasesitada . Mis on informatsioon? Meie jaoks on need tähed-numbrid, graafika, värvid, helid. Täna teab igaüks midagigi bittidest ja baitidest – informatsiooni hulga mõõtühikutest, kuid kõik see jääb lahjaks, kui püüda kirjeldada mälu, mida omab vesi. Vee mälust aru saamine peidab end kvantfüüsika maailmas, mis uurib väljade ja elementaarosakeste vastasmõju.
Selleks et mitte kaevuda Planki, Einsteini, Shredingeri, Maxwelli ja teiste teadmismeeste töödesse, püüame kõike väga ebateaduslikult lahti seletada: kõik kehad, elemendid ja osakesed on suutelised energiat kiirgama ja nad teevad seda ainult neile ainuomastel ja kindlatel sagedustel. Needsamad sagedused ongi kvantmaailma elementaarinformatsiooniks. Ikka veel keeruline? Siis võrdleme seda muusikaga! Iga heliteos on korrastatud helide kogumik. Mis on heli? See on õhu võnkumine teatud kindlal sagedusel. Me isegi nimetame ju helisid vastavalt nende sagedustele kõrg- ja madalsageduslikeks. Inimesed on helisagedustele isegi nimed andnud ja neid kutsutakse nootideks, mida partituurides üles kirjutatakse. Nootidega sarnaselt kiirgavad ka väiseimad osakesed ning kannavad edasi oma informatsiooni ja ka seda saab „partituuri“ üles kirjutada, kuid selleks läheb tarvis juba erilisemat noodikirja ja vihikut.
Vesi on see substants , mis on võimeline seda funktsiooni täitma. Kogu saladus peitub vee struktuuris, kus üksikud molekulid kogunevad organiseeritud gruppidesse, millede suurus varieerub paarist-kolmest kuni sadade molekulideni. Neid gruppe kutsutakse klasteriteks. Klasterid omakorda sobituvad terveteks konstruktsioonideks, mida kutsutakse klatraatideks (ld. clathratus). Kogu seda organiseeritust nimetataksegi vee struktuuriks. Mis on neil aga pistmist mälu, sageduste ja energiakvantidega?
Asi on selles, et ka ruumilistel struktuuridel ja kujunditel ning nende eraldi elementidel on omad sagedused. Erinevate klasterite ja klatraatide konfiguratsioon moodustab erinevate sageduste süsteemi – sageduste spektri.
Tuleme tagasi muusika juurde. Igal pillikeelel on oma helide diapasoon. Selleks, et muuta ühe või teise pillikeele kõla vajutab kitarrist või viiuldaja sõrmedega pillikeelele ja teeb seda erinevatel kaugustel. Faktiliselt tähendab see pillikeele pikkuse muutmist. Vastavalt sellele muutub noodi kõla. Pealeselle on võimalik kuulda ka mitme erineva pillikeele, mis vibreerivad erinevatel sagedustel, kooskõla.
Analoogselt pillikeeltele on ka klasterite ja klatraatide konstruktsioonidel terve isiklike sageduste spekter. Vett erinevate vibratsioonidega mõjutades klasterid ja klatraadid sedistavad end ringija vastavalt sellele muutuvad ka nende omade konstruktsioonide sagedused. Sel moel vesi kogubki informatsiooni ja annab seda edasi elevatele organismidele. See ongi vee mälu.
Kuidas vee mälu mõjutab meie tervist?
Inimese koed koosnevad 40-96% ulatuses veest. Kõik protsessid organismis toimuvad vee keskkonnas. Juba sellest teadmisest lähtuvalt on vesi meie eluks hädavajalik. Mis rolli selle kõige puhul mängib aga vee mälu?
Nagu eelpool öeldud kõik kehad, elemendid ja osakesed omavad oma isiklikku ja unikaalset võnkesageduste buketti. Rakud, valgud ja DNA-s olevad aminohapped jne. – kõik see kiirgab informatsiooni, mille vesi on võimeline salvestama. Täna on ka üha rohkem teadlasi hakanud nõustuma sellega, et lisaks keemilistele reaktsioonidele toimib ka pidev organismisisene infovahetus. See toimub nii lihtsate kui keerukate molekulide vahel, rakkude vahel ning kudede, organite ja organsüsteemide vahel jne. Bioresonantsi kasutavad diagnostikametoodikad just seda informatsiooni oma tööprotsessis kasutavadki.
Kui elav rakk on terve ning töötab õigesti, siis ta kiirgab „tervet“ informatsiooni. Läbi selle suhtleb ta teiste rakkudega. Kui tema töös tekib häire, muutub kohe ka sagedus, mida ta välja kiirgab. Raku sees- ja ümbruses olev vesi reageerib sellele kohe ning kohandab oma struktuuri vastavalt uuele võnkesagedusele. „Haige“ info sattumine teise tervesse rakku võib ka tema normaalset töötsüklit muuta. Rakk muudab vee mälu ja vee mälu muudab raku seisundit. Analoogne protsess toimub kudede-, organite-, organsüsteemide- ja organismi kui terviku tasandil. Organismi kõikide rakkude ja organite ning süsteemide kiirguseid tervikuna nimetavad ühed bioväljaks, teised auraks.
Kuidas veele anda „kasulik“ mälu?
Tuletame veelkord meelde, et vesi mäletab kõike, millega ta on kokku puutunud ja koos toiminud. On selge, et tsivilisatsioonist kaugel olevast allikast voolab välja puhas vesi, mille mälus on vaid loomulikud- ja looduslikud mõjutused, mis on meie organismile kasulikud ning soodustavad meie tervenemist. Kuidas aga hakkama saada linnas?
Veevärgivett puhastatakse keemiliselt ja seejärel transporditakse torusidpidi meieni. Mida see vesi mäletab? Erinevaid kemikaale, saastunud torusid, vibreerivaid ja huugavaid pumpasid, filtreid paikkondi, millest orud teda läbi viivad jne. Korrusmajades on situatsioon aga veelgi hullem!!! Puhta vee torud trassides ja püstakutes on vaid mõne sentimeetri kaugusel kanalisatsioonitorudest!!! Fekaalid, jäätmed, olmekeemia jne. annab ühisesse buketti veel oma mahlase osa. Vesi, mis korteriseinal olevast kraanist välja voolab on selle kõik aga endasse juba salvestanud.
On täiesti mõistetav, miks veemüüjate äri õitseb ja paljud meie seast pudelivett eelistavad või endale koju vee filtreerimise süsteeme soetavad.
Ioonvahetus ja sorbtsioonfiltrid peavad erinevat saastet päris hästi kinni, ning ei võta veest ka kõiki soolasid ja mineraale välja. Kuhu aga jääb saaste? Mitte kusagile! See kõik jääb filtrisse seni, kui teda ei vahetata uue vastu. Juba mõne päeva möödudes koguneb filtrisse suur hulk erinevaid aineid, mis on bakterite arenguks ideaalne keskkond. Kui vaadelda kogu protsessi informatsioonilise mätta otsast, on asjad väga halvad. Vesi peab tungima läbi üha pakseneva filtreeritava kihi. Mida ta sealt läbi tungides meelde jätab? Ilmselt ei pea seda pikalt seletama…
Osmoosil töötavad filtrid Need sisaldavad membraane, mille avadest mahuvad molekulid läbi vaid ühe kaupa ja kõrge rõhu all. Vee puhastamise seisukohalt on tegu protsessiga, mis on lähedane destillatsioonile. Vesi puhastatakse praktiliselt kõikidest temas lahustunud kahjulikest ja mittekahjulikest ühenditest. See pole aga kõige suurem probleem! Mis juhtub informatsiooniga, kui see on membraani läbinud? Ühe klastri suuruseks on 912 molekuli. Membraanist sunnitakse nad läbi minema ükshaaval ning suure rõhu all. Mis juhtub peale membraani?! Kui minna muusikalise analoogi juurde, on see sama, mis susata kitarr blenderisse ja proovida selle kitarriga hiljem midagi mängida…
Elektrokeemilised filtrid neutraliseerivad kõigepealt toksiinid ning muundavad suhteliselt ohututeks ühenditeks. Saadud aineid on teises puhastusetapis väga lihtne mehhaaniliselt eemaldada. Filterelemendi olemasolu tõttu on sellel loomulikult omad puudused, kuid elektrokeemiline töötlemine kustutab vee mälu praktiliselt täielikult. Vesi sellises seisundis kaua ei püsi. Ta hakkab kohe uut mälu salvestama. Ta jätab meelde kõikide köögiseadmete töö, kõik köögijutud, raadiost tulevad uudised, emotsionaalsed mõjutused jne. Seetõttu on tarvis jälgida, et nii köök, kui ka emotsioonid oleksid puhtad.
Pudelivesi? Kas päästab? Ei päästa! Mitte kuidagi kohe ei päästa! Enne kui vesi pudelisse jõuab, läbib ta filtrid. Tööstuslikus mastaabis on kõige odavam ja kindlam kasutada membraanfiltreid. Ei mingit lisakeemiat ja kõik vastab sanitar-epidemioloogilistele normidele. Mis aga juhtub vee mäluga? Meenutagem siinkohal blenderisse susatud kitarri, millele lisandub pikaajaline plastikpudelis säilitamine…
Kokkuvõtteks saab tõdeda seda, et kasulikku mälu linnamaja veele ei anna ükski veefilter ega muu traditsiooniline puhastusviis. Tarvis läheb spetsiaalseid energoinformatsioonilisi seadmeid, mida sageli nimetatakse struktureerijateks, mis aga pole päris korrektne, sest veel on ju struktuur alati olemas, seadmed ainult muudavad seda. Oluline on just informatsioon, mis on sinna struktuuri salvestunud.
Allikas: ВОДАиЗДОРОВЬЕ.РФ
Мифы и Факты о Воде
Vesi – tervisliku toitumise tähtsaim element
Meie pähe on juba koolipingist alates sisse taotud teadmine, et toit on inimkehale peamiseks energiaallikaks ja tähtsamad neist on süsivesikud. Teadlased on aga juba ammu tõestanud, et ka vesi on võimeline meie organismis energiat tootma. Vee kui energiaallika alahindamine on üks peamisi põhjuseid, miks rasv kehas ladestuma hakkab. Miks? Lihaskiud kasutavad oma töös adenosiintrifosfaadi (ATF) energiat. Ka kõik teised keharakud nagu ka lihasrakud sisaldavad endas energiaga laetud ATF molekule, mida nad oma elutegevuses vajavad. Vesi, täpselt nii nagu ka toit, on võimeline energiat tootma.
Vesi – organismi peamine energiaallikas.
Kui vesi tungib rakku, pole ta ainult toitainete kandjaks. Vesi toodab hüdroelektrilist energiat, mis laeb ATF molekule ja ta teeb seda täpselt samuti nagu ka toit. Seni kuni organism saab piisavalt vett on tema rakud piisavalt laetud ja töötavad maksimaalse efektiivsusega. Niipea kui vett jääb väheks, hakkavad rakud ATF molekulidesse salvestatud energiat välja andma, ilma, et neil toimuks taaslaadimist. Vastavalt sellele sunnib energiapuudus tundma janu, mida väga sageli tõlgendatakse kui nälga ja inimesed selle asemel, et juua vett, mida organism hädasti vajab, hakkavad lihtsalt sööma ja kompenseerivad energia puudujääki läbi toidu. Mida rohkem me sööme – selle asemel, et juua – seda rohkem hakkavad meie rakud sõltuma toidust saadavast energiast ja seda raskem on inimesel eristada nälga ning janu. Toidul ja veel on energiaallikatena suur vahe – vett on organismil väga lihtne väljutada, ning ta aitab väljutada ka jääkaineid. Ülearune toit aga ei suuda meie organismist jääkaineid väljutada selliselt nagu seda vesi teeb ja kõik üleliia söödu ladestab meie keha rasvadena. Vee energiast sõltub kõige enam ajurakkude töö. Aju on keskus, kust juhitakse organismi kõiki funktsioone. Kõigeks selleks on ajul tarvis energiat ja kui tekib energiavaegus, siis saadab ta välja signaali – „janu“. See signaal pole ainult kuivustunne suus nagu paljud on harjunud arvama. Täpselt samasuguseks aju energiavaeguse signaaliks on võimetus tähelepanu kontsentreerida ja ta lihtsalt lülitab mõttetegevuse välja. Ka väsimus ja nõrkustunne on üheks signaaliks, et aju on energianappuses ja ta vajab vett. Lõks, kuhu paljud inimesed satuvad, on see, et peale vett on kõige kiiremaks energiaallikas suhkrut sisaldavad süsivesikud – räägitakse ju kõikjal, et kui oled väsinud ja vajad energiat, siis söö magusat. Nii sunnibki aju inimest haarama magusa järele, kui too tunneb, et energiat vähe. Veres olev suhkur on kõikidest toitainetest kõige kiirem ajurakkude energia taastaja ja seetõttu inimesed, kes pole kursis, mis rolli vesi meie organismis mängib, satuvad lõksu ning hakkavad sööma. See ongi viga, mis toob endaga kaasa rasvade liigse ladestumise.
Aju käsutuses on 20% kogu vere tsirkulatsioonist ja see tähendab, et enamik söödavatest süsivesikutest toimetab mujal organismis ning kui neid ära tarvitada ei jõuta, ladestuvad need rasvadena. Kuna aju vajab kõikide oma funktsioonide täitmiseks energiat pidevalt, hakkab ta seda ka pidevalt nõudma. Mida sagedamini te aju vajadusi hakkate rahuldama vee asemel toiduga, seda tõenäolisemalt hakkab ladestuma ka liigne rasv. Veel on toidu ees absoluutne eelis, sest üleliigne väljutatakse uriiniga ning vesi seadistab aju tööle tuntavalt kiiremini, sest toit peab esmalt seeduma, vee omastamiseks kulub aega aga märgatavalt vähem. Vesi jõuab ajurakkudeni peaaegu, et kohe ning taastab normaalse olukorra märgatavalt kiiremini.
Kui hakkate tarbima piisavas koguses vett, kaob varsti ka tõmme magusa suunas ning üha sagedamini tekib vajadus valgulise toidu järele kuna see on hädavajalik. Loomulikult pole tarvis süsivesikuid toiduratsioonist totaalselt välja visata, sest nad on lihaste töös ning paljude organismi elutähtsate funktsioonide töös väga tähtsal kohal. Toit peab lihtsalt taastama juba kulutatud energiavarud.
Vesi on meie keharakkude peamine koostisosa ja ainult 20% on meie rakkudes muud „ehitusmaterjali“. Seega, rakkude heaolu sõltub otseselt sellest, kui hästi te nende elutegevuse eest hoolt kannate. Rakk ei saa ilma veeta eksisteerida ühel lihtsal põhjusel: kogu rakkude tegevus toimubki vee keskkonnas ja vee osalusel. Raku tsütoplasma kujutab endast vedelat keskkonda, mis sisaldab kõiki raku osasid. Teisisõnu on rakk veetilk, milles toimub kogu tema elutegevus.
1. Me ei saa vett piisavalt
Kohv, tee ja limonaad ei lähe veena arvesse. Kohv näiteks suurendab diureesi ja kui see juhtub, hakkab organism vett tagavaraks koguma. 6-8 klaasi vett päevas on igati normaalne kogus, kui aga on tegemist intensiivse füüsilise tööga, võib puhta vee vajadus kerkida 3-4 liitrini.
2. Vesi puhastab organismi toksiinidest
Vesi aitab organismist väljutada toksiine ja teisi ainevahetusjääke. Ta on eriti tähtis, kui pidada mingit eridieeti, mis kõrge valgusisaldusega on, sest vesi aitab väljutada üleliigset lämmastikku, kusihapet ja ketoone. Kui sööte rohkem ja eesmärgiks on kaalu tõus, on samuti rohkem vett tarvis – sellega aitate paremini oma neerudel töötada.
3. Vesi aitab metaboliseerida rasva
Kui organismis on vett vähe, ei suuda neerud omi ülesandeid täita. Seetõttu koormab suurem osa teiepoolt tarbitavat maksa. Maks „muudab“ ladestunud rasva taas energiaks. Kuid kui ta peab töötama ka neerude eest, ei suuda ta piisavalt rasva põletada. Kõigele lisaks vähendab vesi näljatunnet.
4. vesi vähendab organismis niiskuse hulka
Vastupidiselt enamlevinud arvamusele, aitab vee tarbimine vähendada üleliigselt organismi ladestunud vee hulka. Kui vett juuakse vähe ja organism tajub vee vähesust, hakkab ta seda ladestama. Seda vett säilitatakse rakuväliselt. Teisisõnu hakkab teie keha tursuma.
5. Vesi hoiab vormis
Liiga väike kogus vett, sunnib organismi hakkama vett tarbima ühtede või teiste organite arvelt ja jämesool on selles nimekirjas esimene. Kui see toimub, siis on kõht kinni. Vesi aitab toidul seeduda, see on eriti tähtis, kui toidu vajadus ööpäevas on üle 4000 kalori.
6. vesi aitab ka siis, kui toidus liialt soola.
Kui organismis on veepeetus, võib olla toidus liialt palju soola. Mida rohkem soola tarbida, seda rohkem püüab organism vett kinni hoida. Vähendage soola hulka või suurendage joodava vee kogust.
7. Vesi aitab ka toidulisanditel paremini tööd teha.
Paljud tabletti pandud ained on vesilahustuvad ja selleks, et protsessid kehas töötaksid nii nagu tarvis läheb tarvis ka rohkem vett. Intensiivsete treeningute korral vahab organism rohkem mineraale ja vitamiine, millede täispotensiaal avaldubki alles piisava vekoguse olemasolul.
Millist vett juua?
Asi on selles, et kraanivesi, mida me kõik tarbima harjunud oleme, ei suuda kohe rakkudesse tungida, sest sellise vee molekulide suurus ületab rakumembraanide avade suurust. Seetõttu, enne, kui vesi omastuma hakkaks, peab organism selle algselt ümber töötama ja filtreerima, ehk muutma selliseks nagu ta on meie rakkudes. Tavalise vee koostis erineb veidike vee koostisest, mis meie organismis voolab ja selleks, et see omastatavaks teha, peab organism selleks töötlemiseks kulutama energiat. Parim joogivesi on sulamisvesi. Tal on täpselt sarnane struktuur nagu rakkudeski oleval veel ja on seetõttu rakkudele ka momentaalselt omastatav ning annab inimesele kiiresti jõudu ning energiat.
Kui teil pole tahtmist ja viitsimist vee külmutamise-sulatamisega mässata, siis kasutage kasvõi puhastusfiltrit „Snežinka“
Sulamisvee valmistamise viisid.
1.Kõige lihtsam:
Vesi panna soovitatavalt kumerapõhjalisse kaussi või kastrulisse või plastikpudelisse ning seejärel asetada anum külmkappi. Peale külmumist lasta veel uuesti toatemperatuuril üles sulada.
2. Meetod, mille abil saab eraldada deuteeriumi (raske vesi):
Kui vesi hakkab külmuma, eemaldage esmalt tekkinud jääkoorik – see ongi deuteerium – ta külmub kõige kiiremini.
Peale seda, kui ka põhimass veest on jäätunud, loputage kamakat külma jooksva vee all, seni, kuni muutub üleni läbipaistvaks – voolav vesi eemaldab kõik kahjulikud osad. Edasi laske jääkamakal toatemperatuuril sulada, ning laske sulamisveel hea maitsta.
3. Kolmas meetod:
Vähene kogus vett kuumutatakse temperatuurini 94 – 960С. Sel temperatuuril vesi veel ei kee, kuid on juba tekkinud peenikesed mullide joad. Sel momendil tuleb pott võtta tulelt ja järsult maha jahutada ning külmutada. Sellisel viisil valmistatud vesi läbib kõik looduslikud ringlusfaasid: aurustumine, jahtumine, külmumine ja sulamine. See vesi on eriti kasulik – tal on tohutu kogus seesmist energiat.
4. Neljas meetod:
Vesi (kui on tegemist veevärgi veega, tuleks tal lasta mõned tunnid lahtiselt seista, et temas lahustunud gaasid aurustuksid) jahutatakse külmikus, kuni tekib esimene jää. See jää kogutakse kokku ning visatakse minema, kuna temasse on kogunenud erinevad lisandid, mis eelistavad vee tahket faasi. Ülejäänud vett külmutatakse edasi, kuni enamus temast on külmunud. See jää võetakse välja ning kasutatakse joomiseks. Alles jäänud vesi aga visatakse jällegi minema, sest selles vees on need jäägid, milledel meeldib vedel faas. Vee kadu on umbes 5% alguses ja 10% lõpufaasis.
Filter „Snežinka“ video: https://www.youtube.com/watch?v=fYLW_QO7160#t=74
Venekeelne video vee pH’st ja struktureeritud veest: https://www.youtube.com/watch?v=gUHKf8gJ7-g&nohtml5=False
Midagi ka nõidadele. Slaavlaste veele lausumise rituaal
Veele lausumine — see on rituaal, mis meelitab inimese hinges ja auras olevad negatiivsed programmid vette. See aitab vabaneda hirmudest, kokutamisest, kinnisideedest jne. Nõidumist ja manipulatsiooni on meie elus küllaga ja siinne erineb selle poolest, et ei püüa kellelegi mõnd puuki või kratti kraesse sokutada vaid vee abil salvestatakse inimesesse tarvilik informatsioon, mida ta tervenemiseks vajab.
Ettevalmistus
Selle rituaali käigus heidetakse vette negatiivsed programmid (hirmud, negatiivsed emotsioonid, foobiad, sundmõtted). Seejärel kindlat palvet lugedes muudab vesi programmid selleks, mida inimesele tarvis on: armastus, heaolu, rahu, edu jne. Rituaal aitab lapsi, keda on ehmatatud või nad kokutavad. Loomulikult töötab see kõik ka täiskasvanueas, kuid siis läheb aega rohkem.
Enne rituaali algust tasub meenutada, et vesi on informatsiooni kandja. Ta hoiab sündmust oma mälus sajandeid. Seetõttu, et poleks kõrvalist mõju, on soovitatav võõras informatsioon eemaldada.
Selleks tehke käega vee kohal 3x pühkivat liigutust (nagu eemaldaks ämblikuvõrku) ja tehke iga pühkimise järel viskav liigutus endast eemale.
Vaja läheb kaussi ja vett. Keerukamatel juhtudel ka suitsetamise jaoks vahaküünal, nõmm-liivateed, puju ning „puudutamata vesi“. See vesi tuli võtta enne päikesetõusu ja parim aeg 3st – 5ni – sel kellaajal on veel vägi, mis kustutab mistahes informatsiooni. Vesi tuleb veekogust (allikas, oja, kaev) võtta läänest itta suunatud liigutusega ning koju tuua täielikus vaikuses, isegi tervitada kedagi ei tohi. Samuti ei tohi üle õla tagasi vaadata. Veel vägevam sakraaljõud on veel, mis on võetud seitsmest või üheksast erinevast allikast. Vee võtmine peab toimuma tühja kõhuga, pangetäis tuli võtta üheainsa tõmbega ning soovitavalt olla tol hommikul esimene veevõtja. Sellise veega pesti ennast ja anti haigetele juua, vett anti loomadele ja sellega pritsiti mesipuid ja majapidamishooneid. Nõu sellise veega kaevati põllumulda ning ehitatava maja vundamendi alla. Eriti hinnati vett, mis oli võetud erilistel päevadel: jõuluhommik, uue aasta esimene päev, Suur Neljapäev ja Reede, jaanipäev ja pööripäevad.
Rituaal
Pange inimene veekausi ette istuma, seljaga teie poole. Pöörduge oma Jumalate poole ning paluge, et nad rituaali õnnistaksid.
Süüdake veekausi ümber 3 küünalt. Kummarduge inimese kohale või istuge tema selja taha ja lugege palvet, samal ajal tehke tema juustele ülevalt alla õrnu pühkivaid liigutusi ja kujustage, kuidas te raputate oma käelt selle inimese kõik teda lõhkuvad programmid, hirmud ja negatiivsed emotsioonid vette. Sõltuvalt asjade keerukusest, tuleb palvet lugeda 3, 9 või 12 korda.
(Järgnevat lausumist püüdsin natuke eestikeelselt arusaadavamaks teha aga selle järgi ärgu keegi küll pusima hakaku – sõnad ja vibratsioonid peavad õigesti võnkuma ja helisema ja seetõttu, kes tahab katsetada, tehku seda originaalkeeles. Vale sõna või sõnade järjekord võib positiivse sisuga rituaali hoopis kahju tegevaks muuta.)
Palve.
Kao valu inimese seest:
Mine liigestest luust ja soontest,
Mine verest ja veresoontest.
Mine sinna, kuhu tuul ei puhu,
Mine paika mida päike ei paita,
Mine paika millest Jumala silm on kaugel
Mine paika, mis looma astumisest rauge,
Selles paigas pole allikat ega hiit,
Sinna Linnuteelt ulatumas pole kiirt,
Seal koer ei haugu ja pole seal kassi.
Seal sisse võtke oma platsid —
Seal voli teil olla,
Seal kaevake liiva,
Luuaga vehkige maailmas kiivas,
Seal kangutage kive mis peidetud sohu,
Keerutage nuiaga, sahistage lehti
Olge kännus täis urge, mis jalapealt pehkind,
Maailmal pole teid leinata tarvis.
Kao peitu,
Mine maailmast ära
Minu öeldu viib teid tõemaailmast ära!
Nädal ja esmaspäev,
Teisipäev-kolmapäev,
Neljapäev-reede,
Laupäev juurde ja haigus läks teele.
Päike tõuseb – pole haigusel kohta.
Peruni (Pikri) lapsed, Jumala sõdurid, esivanemad kallid
aidake haigused veevalda saata!
Mine välja hirm ja taud ja tõbi,
Mine meelest, mine luust, mine lihast.
Peituge tule ja mõõga eest vette:
minge peast ja hammastest, hoiatan ette,
minge selgroost ja ajust ja kaduge põiest
Emakast minge ja verest
Kaduge soontest ja kaduge kerest.
Kõik haigused, kaduge, mis pandud ilmsi ja tulnud unetsi.
Kadugu mis tulnud jahilt, kadugu, mis tulnud tööga
Kadugu kõik, mis tulnud kassilt või koeralt,
Lambalt või hundilt või kanalt
Mingu kõik mis tulnud noorelt ja mingu kõik, mis tulnud vanalt.
Kõik haigused-tõved nüüd vette minge ja jääge sinna sajandeiks!
Уходи вся боль с человека:
Из кости, из жил, из суставов,
Из крови, из сосудов.
Иди туда,
Где ветер не веет,
Где солнце не греет,
Где глас Божий не заходит,
Где зверь дикий не бродит,
Где капища Рода не стоят,
Где огни Сварожьи не горят,
Где собака не брешет,
Где дева косы не чешет —
Там вам волю держать,
Песком пересыпать,
Очеретом махать,
Мир не доставать,
Дубы крутить, ломать,
Листьями обсыпать,
Дуплами ставать,
Коренья вырывать,
А мир горя не буде знать.
Исчезни, пропади,
От мира отойди,
А мой заговор до святой Прави отнеси!
Неделя с понедельником,
Вторник со средою,
Четверг с пятницею,
А суббота сама — болезнь пропада.
В Неделю Солнце поднимается — болезнь от солнца разрушается.
Святые Предки, Божьи Воини,
Перуновы дети. Станьте мне в помощь
Всякие болезни на воду вышептывать:
Выйди пристрит и испуг,
Вихор, вихревица, сквозняк, сквознявица, навей, навейница, лунатик, паралич.
Из лома, из щема, из глума.
Сойдите, всякие болезни, какие есть недуги, на воду сойдите:
От огня, от меча,
От нашествия Духа Святого Огненного
Сойдите всякие болезни:
С головы, с зубов, с вух, с постреканья вух,
Из хребта, со шпига, с мозга,
С крови, из матки, из мочевого пузыря.
Выйдите, всякие болезни,
Выйдите: задуманные, зачарованные,
Заспанные, насланные,
С охоты, с работы.
Выйдите — котячьи, собачьи,
Воловьи, курячьи, овечьи,
Девичьи, молодечьи.
Сойдите, всякие болезни,
Какие есть недуги, в воду сойдите.
И там навек останьтесь!
Peale rituaali võib vee valada aia või väravanurka või puule ja öelda sõnad: „Isa Perun (Pikker), palun puhasta see vesi pimedusest ja kurjast, Emake Dana, palun muuda kõik selles vees minu õnneks ja minu pere heaoluks ning tegemiste eduks“. Kui teeme rituaali kellelegi teisele, siis tuleb sõna „mina“ asendada selle inimese nimega.
Võtke kruusitäis vett ja lugege sellele:
Niipalju kui vees on kalu, niipalju on Looja Lapsukesele (nimi) tervist, niipalju kui merel on jõudu on Looja lapsukesel (nimi) jõudu, nii nagu jõgi teab teed mereni, teab Looja Lapsuke (nimi) kuhu minna ja millist teed valida. Nii oli, nii on, nii jääb! Au kallitele Jumalatele!
(Сколько рыбы в воде, столько здоровья в теле Внука (чки) Дажбожьего (имя), сколько силы в море, столько силы и у Внука(чки) Дажбожьего (имя), как речка знает путь к морю, так Внук (чка) Дажбожий (имя), знает, куда ему идти, на верную путь-дорожку стал. Так было, так есть, так будет. Слава Родным Богам!)
Peale rituaali peske külma veega käsi kuni küünarnukini või puhastage neid küünlaleegi kohal.
http://neverojatno-no-fact.ru/slavyanskij-obryad-vysheptyvaniya-na-vodu.html/3
Tõlge: Mati Rebane