Vähk on seen!

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Numbrite keel on muljet avaldav – maailmas sureb vähki igal aastal 8 miljonit inimest. Aastaks 2030 on prognoositav suremus 12 miljonit inimest. (5 aastaste seas on vähk surma põhjustajana esikohal. USA-s sureb vähki iga neljas inimene!

Farmaatsiatööstus pole püstitanud eesmärki, et vähki välja ravida. Milleks ravida haigust, kui see annab võimaluse pumbata inimestelt raha vaid sümptomeid leevendades? Seejuures pole abitus seisundis patsientidele tarvis üldsegi rääkida seda, et keemiaravis kasutatavad mürgid tapavad nii kasvajarakke, kui ka terveid rakke ning hävitavad seesmise mikrofloora tasakaalu ning lõpuka tapavad ka inimese enda. Arvan, et seda ei tehta isegi mitte raha pärast… Eliit tahab Maa elanikkonda vähendada ning seetõttu on tarvis, et inimesed kannataksid, tunneksid pidevalt hirmu ja sureksid enneaegselt. Kui aga mõni arst juhuslikult avastab mõne teistsuguse vähiravi viisi, langeb tema kaela kogu meditsiinimaailma võimustruktuuride surveteravik. Üks neist, kes meditsiinisüsteemile avalikult vastu astuda julges on Tullio Simoncini. Teda survestati kõikidest suundadest ning lõpuks mõisteti kolmeks aastaks vangi selle eest, et ta ravis edukalt viimases vähistaadiumis haigeid. Tema kuritegu seisnes selles, et ta mõistis, et halvaloomuline kasvaja on vohama hakanud candida – pärmiseen, mis soodsates oludes muutub parasiidiks ning elab praktiliselt kõikide inimeste organismides. Pärmiseent suudab kontrolli all hoida vaid tugev immuunsüsteem, kuid kui organism on nõrk, vallutab seen kogu keha ning põhjustab erinevaid haiguseid kuni vähkkasvajateni välja.

Micke Lambert kliinikust Shen: «Seened, eriti candida, elavad oma peremehe organismi arvelt. Seetõttu on igale parasiidile oma elutsükli jätkamiseks tarvis peremeesorganismi. Kandida elutegevusjäägid on mürgised, nõrgestavad immuunsüsteemi ning inimene tunneb end nõrga ning väsinuna». Ka tema, olles metaboolsete häirete- ja onkoloogiaspetsialist, julges vastu astuda traditsioonilise meditsiini intellektuaalsele konformismile ja globaalse vähiepideemia traditsioonilistele „ravimeetoditele“. Ladinakeelsete meditsiiniterminitega vehklemise asemel otsustas ta oma patsientidele tõtt rääkida.

Simoncini avastas, et sõltumata vähi liigist ja lokalisatsioonist, käituvad nad kõik ühtemoodi. Kõik halvaloomulised uusmoodustised olid valget värvi. Ta hakkas meenutama, mida kasvaja talle meenutab. Candida? Kas tõesti see, mida traditsiooniline meditsiin peab kontrollimatuks rakkude jagunemiseks on tegelikkuses protsess, mille organism käivitab enda kandidoosi eest kaitsmiseks?

Kui selle mõtte valguses jätkata, siis haigus areneb organismis järgmise stsenaariumi kohaselt:

-Kandida, mille kontrollimisega tugev immuunsüsteem tavaliselt hakkama saab, hakkab nõrgenenud organismis aktiivselt paljunema ning moodustab oma koloonia.

-Kui kandida vallutab mõne organi, püüab immuunsüsteem organit sissetungi eest kaitsta.

-Immuunrakud ehitavad üles kaitsebarjääri, tehes seda organismi enda rakkudest – Seda kaasaegne meditsiin nimetabki vähkkasvajaks.

Arvatakse, et metastaseerumine on „kurjade rakkude levik organismi kudedes. Simoncini väidab, et et metastaase kutsub esile hoopis seene levik organismis. Seen suudab aga hävitada vaid normaalselt funktsioneeriva immuunsüsteemiga terveid rakke. Tugev immuunsüsteem – see on tervenemise võti. Immuunsust aga nõrgendavad toidule lisatavad tehislikud lisaained; herbitsiidid pestitsiidid ja fungitsiidid; vaktsiinid, elektromagnet- ja mikrolainetehnoloogiad, ravimid, stress, kaasaegne elustiil jne. Kuni 2 aastaseks saamiseni antakse lastele 25 vaktsineerimist – aga just sel perioodil harknääre alles hakkab lapse immuunsüsteemi üles ehitama!

Kemoteraapiamürgid tapavad immuunsüsteemi rakke, kuid kandida elab selle üle -immuunsus on mürkide poolt hävitatud ning on vaid aja küsimus, kui ilmub superseen... Teraapia, mis peaks terveks tegema, tegelikkuses tapab meid. Selleks, et inimene vähist terveks ravida, tuleb tugevdada tema immuunsüsteemi, mitte seda mürkidega nõrgestada.

Kui Simoncini taipas, et vähk on seeneriigi esindaja, hakkas ta otsima efektiivset fungitsiidi, kuid talle sai selgeks, et seenemürkidest siin abi loota pole. Kandida muteerub kiiresti ja kohaneb preparaatidega selliselt, et hakkab mürgist toituma. Alles jäi vaid vana, kõigile kättesaadav ning kontrollitud seenevastane preparaat – naatriumbikarbonaat, mis on söögisooda põhikomponent. Mingil põhjusel ei suuda kandida naatriumbikarbonaadiga adopteeruda. Simoncini patsiendid joovad soodalahust või viiakse endoskoopi meenutava seadmega otse kasvajasse. Massimeedia alustas Simoncini vastase kampaaniaga. Halvustati nii teda kui inimest kui ka tema ravimeetodit. Peagi saadeti andekas arst aga kolmeks aastaks trellide taha, selle eest, et ta „justkui tapaks oma patsiente“.

Meditsiiniringkondade mõjuvõimu omavad inimesed tegid avaldusi, kus teatati, et naatriumbikarbonaadiga ravimine on soolapuhumine ja see on ohtlik – seda ajal, kus miljonid patsiendid surevad piinarikasse surma „kontrollitud“ ja ohutuid“ keemiaravi preparaate kasutades. Meditsiiniringkondade jõuline ning maatasa tegev vastuseis söögisoodale jätkub. Järeldused tehku igaüks ise…

Allikas: http://budetezdorovy.ru/health/16167

Tõlge: Mati Rebane

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi