VETOMGIN

Tagasi
Posted by: Heatunde Category: Uncategorized @et Comments: 0

Bioloogiliselt aktiivne aine Vetomgin 8.21

Vetomgin 8.21

Koostis
1  annus (1 kihisev tablett) sisaldab: Е500 (sooda)– 1200 mg; Е330 (sidrunhape) – 750 mg; probiootilised mikroorganismid Bacillus subtilis stamm ВКПМ В-10641 (DSM 24613), Bacillus amyloliquefaciens  stamm ВКПМ В-10642 (DSM 24614) ja Bacillus amyloliquefaciens  stamm ВКПМ В-10643 (DSM 24615) mitte vähem kui 1х106 КОЕ/g – 50 mg.
Kirjeldus
Tervistava efekti kindlustab Vetoming 8.21 koostisosade omavaheline sünergia. Nende koosmõjul formeerub iga inimese individuaalne soolebakterite kooslus ning aktiveerub Krebsi tsükkel. Selle tulemusena optimeeritakse organismi väliskeskkonnast sisse tungivate bakterite ja viiruste eest kaitsvate süsteemide töö ning organismi enda regulatoorsed mehhanismid, mis kindlustavad rakkude varustatust hapnikuga, organism on taas suuteline formeerima seesmisi energiavarusid; aktiveerub organismi vajadusteks elutähtsate molekulide süntees nagu aminohapped, süsivesikud rasvhapped jne.
Kasutusvaldkond
Probiootiliste mikroorganismide lisaallikas.
Kasutamine: Kindla ajavahemiku järel 10 päeva jooksul 7 doosi päevas. 1 tablett lahustada 100-200ml vees. Tabletti mitte alla neelata, närida või suus sulatada!.
Vastunäidustused: Individuaalne talumatus tootes sisalduvate komponentide suhtes.
Üldised soovitused: Raseduse ja rinnaga toitmise ajal on preparaadi kasutamise asjus vajalik konsulteerida oma arstiga. Vetomgin 8.21 ei mõjuta auto juhtimist või töötamist teiste potentsiaalselt ohtlike masinatega.
15 kihisevat tabletti. Tableti kaal 2g, pakitud 3 kaupa pärgamentpaberisse. Tarvitamisjuhend asub pakendi sees.
Säilitamistingimused
Hoida otsese päikesevalguse eest varjatult, lastele mittekättesaadavas ruumis suhtelise õhuniiskusega mitte üle 75 % ning temperatuuril mitte üle 30 °С.
Säilivusaeg 4 aastat alates valmistamise kuupäevast.
Mitte kasutada pärast kõlbulikkuse tähtaja möödumist.
Vetomgin 8.21 ei ole ravimpreparaat. .
Sobib koos kasutamiseks teiste Bacillus bakteritel baseeruvate Vetom seeria preparaatidega.
Tähtis: kõikide Vetom seeria toodete efekt sõltub otseselt preparaadi manustamissagedusest, mitte ühekordse annuse suurusest. Mida sagedamini manustada, seda suurem tervendav efekt.

Valmistaja: Scientific & Production Company “Issledovatelsky Tcentr” (“Research Center”); Industrial zone, build. 200, Koltsovo, Novosibirsk region, 630559, Russia. +7 (383) 325-30-07; vetom9618762500@yandex.ru.  www.vetom.ru.

Pretensioonide esitamine: :
+7 (383) 325-30-07.
E-mail: leliak2@yandex.ru

Krebsi tsükkel on keskne metaboolne jada, mis ühendab omavahel lagunemisprotsessid ja raku elutegevuseks vajalike tähtsate ainete sünteesi. See on tsükliline biokeemiline aeroobne protsess, mis esimese raktsioonina algab sidrunhappe moodustumisest ning mille kaheksandaks reaktsiooniks on oksaalatsetaadi moodustumine, mis taas lülitub Krebsi tsüklisse ning kogu tsükliline protsess läheb kordusesse.
Krebsi tsükkel on elavate organismide rakkudes toimuv süsivesikute, rasvade, valkude lagunemisprotsess, mille tulemusena saame me oma keha toimimiseks vajalikku energiat.
Krebsi tsükkel on organismi biokeemiline „kuldne ring“, mis:

  • Kindlustab organismi rakkude aktiivse hapnikuga varustatuse.
  • Aktiveerib aju töö
  • Formeerib energiavarusid

Krebsi tsükkel on keeruline rakus toimuv ainevahetusprotsess, mille käigus toimub universaalse energiaallika ATP (Adenosiintrifosfaat ehk adenosiin-5′-(tetravesinik-trifosfaat)) süntees. Energia vabaneb vormis, mis on organismi rakkudele kättesaadav.
Krebsi tsükkel on kõikide hapnikku tarbivate rakkude hingamisprotsessi võtmeetapp
Sir Hans Adolf Krebs (25. august 1900 Hildesheim – 22. november 1981 Oxford) oli Saksamaa juudi päritolu Briti arst ja biokeemik. Ta avastas uurea tsükli ja tsitraaditsükli ehk Krebsi tsükli (1936). Viimase avastuse eest pälvis ta 1953 kahasse Fritz Lipmanniga Nobeli füsioloogia- või meditsiiniauhinna.

Bakterid Bacillus subtilis on looduslikud mikroorganismid, milledel on omadus suruda alla patogeense- ja tinglikult patogeense- ning mädanemisprotsesse tekitavate bakterite elutegevust.
Tervistav efekt saavutatakse Bacillus subtilis sugukonna bakterite elutegevuse tulemusena inimese soolestikus. Paljunevad bakterid sünteesivad rohkem kui 70 polüpeptiidset looduslikku antibiootikumi, Bacitracin  sealhulgas, millel on võimekus optimeerida inimese immuunsüsteemi funktsioneerimist.
Bakterid sünteesivad ka teisi bioaktiivseid aineid ja fermente (amülaasid, proteaasid), millede mõjutusena normaliseerub soolestiku biotsenoos, keskkonna pH, raua, kaltsiumi, rasvade, valkude, süsivesikute, triglütseriidide, aminohapete, dipeptiidide, suhkrute, sapphapete soolade metabolism ja imendumine.
Vetomgin 8.21 stimuleerib raku- ja humoraalseid immuunfaktoreid ja tõstab inimese vastupanuvõimet viiruste ja teiste mikroorganismide rünnakutele.
Sobib koos kasutamiseks teiste Bacillus bakteritel baseeruvate Vetom seeria preparaatidega.
Vetomgin 8.21 taastab organismis happe-aluse tasakaalu, tänu millele saab toimuma vitamiinide, mikroelementide ja teiste toitainete õige omastamisprotsess.
Happe-aluse balansi häirumine võib olla rohkem kui 200 haiguse nagu:

  • Südame-veresoonkonna haigused
  • Neerude ja kusepõie haigused, kivide moodustumine
  • Liigeste haigused
  • Onkoloogilised haigused
  • Ainevahetushäired, energiavaegus, nõrkus, peavalud
  • Nõrk immuunsus

Sooda ja sidrunhape ei ole looduslikud elemendid ja nende suhtes võib esineda individuaalset talumatust. Inimesed, kes ei talu naatriumit, kelledel on madal mao sekreedi happesus, kes samal ajal tarvitavad aluselist mineraalvett ja antatsiide, mis neutraliseerivad kõrvetiste korral hapet, kelledel on haavandtõbi, -suuõõnes, -söögitorus ja -maos erosiooniprotsessid – kõigil neil on soovituslik kasutada väga väikeseid annuseid.

** Aktiveeruvad organismi elujõud
** Paraneb töövõime
** Suureneb organismi vastupanuvõime erinevatele infektsioonidele
** Paraneb organismi rakkude hapnikuga varustatus
** Pidurdab halvaloomuliste rakkude teket ja arengut
** Ainevahetus normaliseerub
** Paraneb kogu seedesüsteemi töö
** Taastub soolestiku normaalne mikrofloora
** Intensiivistub toksiliste ja radioaktiivsete ainete väljutamine
** Soolestiku seinad puhastuvad ladestunud toidujääkidest
** Sooleummistuste profülaktika.

Jaga sotsiaalmeedias

Tagasi